>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PORADNIK: Jak ominąć blokowanie stron - cz. 2

mark 2,3K

mark

Forum VIP
Jak ominąć blokowanie stron?
Sposobów na ominięcie blokowania stron jest kilka.
1. Ręczna zmiana serwera DNS w systemie operacyjnym Windows
Windows XP: Panel sterowania &gt;&gt;&gt; Połączenia sieciowe &gt;&gt;&gt; klikamy PPM na połączeniu i wybieramy Właściwości &gt;&gt;&gt; zaznaczamy Protokół internetowy TCP/IP (v.4) i klikamy przycisk Właściwości &gt;&gt;&gt; wpisujemy ręcznie adres serwera w sekcji &quot;Użyj następujących adresów serwerów DNS&quot;
Windows 7: Panel sterowania &gt;&gt;&gt; Centrum sieci i udostępniania &gt;&gt;&gt; wybieramy nasze połączenie np. Połączenie lokalne &gt;&gt;&gt; w otwartym oknie Stan połączenia wybieramy Właściwości &gt;&gt;&gt; Protokół internetowy w wersji 4 (TCP/IPv4) i klikamy przycisk Właściwości &gt;&gt;&gt; wpisujemy ręcznie adres serwera w sekcji &quot;€žUżyj następujących adresów serwerów DNS&quot;
DNSy:
Google DNS:
8.8.8.8 (Podstawowy)
8.8.4.4 (Zapasowy)
OpenDNS:
208.67.222.222 (Podstawowy)
208.67.220.220 (Zapasowy)

2. Zmiana DNS zewnętrznym programem.

Do takich programów należy m.in program Public DNS Server Tool
3. Wykorzystanie pliku HOSTS:
Można wpisać nowy adres IP domeny do pliku HOSTS, dzięki czemu będziemy mieć dostęp do strony. Adres IP domeny pobierany jest od razu z pliku HOSTS, bez wykonywania zapytań do serwera DNS np. 185.9.101.1 unibet.com

4. Program do zmiany IP, czyli popularny VPN
Taki program zmienia nam adres z IP z polskiego na zagraniczny np. z Wielkiej Brytanii.
Do takich programów należy m.in https://nordvpn.com/
5. Zmiana DNS na telefonie komórkowym z systemem android.
Pobieramy i instalujemy aplikację DNSet (lub płatna wesja DNSet pro).
Zmiana DNS na routerze.
Większość z nas korzysta z routerów np. TP-LINK. Aby nie zmieniać na każdym urządzeniu adresów DNS można jednorazowo i szybko zmienić je na routerze. Wówczas zaoszczędzimy sobie zabawy z telefonem, tabletem czy każdym komputerze.
Poniżej instrukcja jak to zrobić, raptem 90 sekund roboty
1. Wpisujemy w przeglądarce adres IP routera: 192.168.1.1 (taki jest w standardzie). Ja sobie zmieniłem na 192.168.2.1, ale to nie ma znaczenia.
2. Szukamy zakładki DHCP Server, a następnie DHCP Settings. (zakładki i nazwy mogą się różnic w zależności od modelu routera. Generalnie zakładka musi mieć w nazwie coś związane z DHCP).
3. W polu DNS serwer wpisujemy 8.8.8.8 oraz jako drugie 8.8.4.4
4. Zapisujemy ustawienia i ponownie uruchamiamy router.
5. Możemy otworzyć sobie browar i surfować po stronach
Zmieniłem DNS, a strona dalej nie wyświetla się? Co zrobić?
Przyczyną może być zapisane w pamięci podręcznej stare DNSy, które są odczytywanie jako pierwsze.
Czyszczenie Cache DNS
1 sposób:
Uruchamiamy Wiersz polecenia i wpisujemy komendę: ipconfig /flushdns
Komunikat z informacją o niepowodzeniu oznacza, że nie jest uruchomiona usługa Klient DNS.
2 sposób:
Program: DNS Jumper
Umożliwia zmianę adresów DNS (automatyczne lub ręczne), czyszczenie cache DNS, test prędkości serwerów.
Kontynuacja tematu &gt;&gt;&gt;&gt; https://forum.bukmacherskie.com/threads/poradnik-jak-ominac-blokowanie-stron.146655/ &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;
 
mizeriowy 112

mizeriowy

Użytkownik
Zmiana DNS nic nie daje.

Z przeglądarek na pewno zadziała Brave z private tor window.
Hola VPN też daje radę. Nie grozi mi ban za różne adresy?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Na telefon z androidem polecam &quot;DNS Changer&quot;. W zupelnosci wystarczy do unikniecia blokowania stron. Co do komputera to sposob numer jeden (ten pierwszy od gory) spokojnie ogarnia kwestie blokowan.
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik


tylko opera dziala w szwajcari bet365 smiga po powrocie do pl kuku szybka instalka opery VPN  I znow smiga
 
S 0

sealion96

Użytkownik
W jaki sposob wyplacic wygrane z blokowanego kasyna, ktore nie akceptuje graczy z Polski? Przeciez w razie wyplaty i tak bedzie potrzeba wyslania dokumentow (dowod, miejsce zamieszkania itp.).
 
P 25

pyjter_zoom

Użytkownik
Odkurze temat... 
Najtańszym i najlepszym sposobem jest kupienie sobie VPS z angielską lokacją "Cheap VPS UK" Wpisać u wujka google. 
Za 15zł macie serwer fizyczny w Anglii czy tam gdziekolwiek w UK i żadne skrypty lokalizacyjne nie zadziałają...
Są dwa sposoby albo instalujecie sobie jakieś środowisko graficzne lekkie jak LXDE i do tego RDP i możecie za pomocą zdalnego pulpitu korzystać tak jakbyście fizycznie byli w Anglii.
Drugim sposobem jest instalacja SQUID'a po http zrobić configa na porcie np: 8080 a przeglądarce u siebie instalujecie proxy switcher podajecie dane serwera i gotowe. Cały ruch jest wdzwaniany na serwer i dopiero puszczany w świat... także tak samo skrypty lokalizacyjne nie zadziałają...
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
A 0

arigce

Czesc, zaklady to moje hobby
cytat z dnia 31 maja 2019 16:00 przez sealion96W jaki sposob wyplacic wygrane z blokowanego kasyna, ktore nie akceptuje graczy z Polski? Przeciez w razie wyplaty i tak bedzie potrzeba wyslania dokumentow (dowod, miejsce zamieszkania itp.).
Też się nad tym zastanawiam. Póki co mam konto w Niemczech i tam robię przelewy. Gram od ponad 10 lat w Pokera i bardzo ubolewam nad tym że w naszym kraju jest to nielegalne. Do początku 2017 Poker to było dodatkowe moje źródło na realizację wielu projektów. Natomiast po ustawie z kwietnia 2017 musiałem bardzo mocno ograniczyć moja aktywność. Na chwilę obecną gram kilka razy w miesiącu, gdzie kiedyś grałem kilka razy w tygodniu według określonych celów (obecny przychód to max 1000€/miesiąc) Czasy gdzie w ciągu roku minimalny zysk był w okolicy kilkunastu tysięcy € już nie wrócą. Swego czasu nawet na Pokerstrategy prowadziłem treningi dla początkujących. Prawdopodobnie gdybym mieszkał blisko Czech już bym tam wynajmował mieszkanie aby kilka razy w tygodniu grać. Niestety odległość i rodzina tutaj wygrywa z pokerem. Pewnie jak wielu z Was wiązałem mocno swoją przyszłość z tą grą osiągając poziom dzięki którym łatwo można było ograć 3/4 graczy na wejściu 5€/10€ 

Obecnie pracuje nad projektem książki w której razem z kilkoma znajomymi z w/w platformy opisujemy naszą drogę od amatorów do zawodowych graczy i 2 miesiącach spędzonych na Giblartarze w siedzibie PokerStrategy i prowadzeniu różnych cykli szkoleń. Książka powinna się ukazać końcem roku w j.polskim i angielskim. Mam ogromną nadzieję że wrócą czasy kiedy znów poker będzie w pełni legalny on-line. Bo hazard to jedno, ale jeżeli zrozumiesz mechanikę działania nowych graczy i mało doświadczonych to po 30min gry przechodząc do ofensywy czyścisz każdego po kolei i to była ta wisienkana torcie. Umiejętne rozpracowanie przeciwnika i tworzenie sztucznej euforii u innych graczy z wygranych idealnie potem oddawało przegrane ręki bo chęć szybkiego odrobienia straty brał górę i próbowali za wszelką cenę odrobić budżet na wejściu.  

Piękne czasy, dzięki którym udało mi się  i kilku moim znajomym z PS zrealizować wiele marzeń, m.in. dom w którym mieszkam w połowie sfinansowany z Pokera. 

Obecnie gram w typowe obstawianie i mimo wszystko od roku mój bilans jest jedynie na 9% zysku i tj zysk, który pojawił się dopiero po wakacjach. Podziwiam ludzi którzy generują tutaj 2cyfrowy % zysku co miesiąc.

Pozdrawiam,
Alien

 
 
Do góry Bottom