>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata U-20 w Piłce Nożnej Polska 2019 [ 23.05-15.06.2019]

Status
Zamknięty.
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Ktoś się orientuje jak wygląda sprawa z zakupem biletów na 1/8 lub ćwierćfinały?
Głównie chodzi mi o mecz 1/8 w Bielsku 4 czerwca. Piszę, że obecnie niedostępne bilety za 20 zł (które mnie interesują), te za 10 za trybunami są dostępne. Będą jeszcze odblokowane? Jeśli tak to kiedy?
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Ekwador  -hc 1.0 - Meksyk  1   @ 2.42


Meksyk  zaskakuje mnie in  minus  na  tym  turnieju  bardzo  mocno. Byłem  przyzwyczajony  że  w  tej  kategorii wiekowej  z  reguły  prezentowali się  zawsze solidnie na  arenie  międzynarodowej ,  tym  razem  jednak  wyraźnie  widać  że  odstają  i  ta  grupa chłopaków  niczym  specjalnym  się  nie  wyróżnia. Bilans  tegorocznych  oficjalnych spotkań  łącznie z  tymi  na  MŚ  to  jeden  remis  i  6  porażek  ze  słabiutkim  stosunkiem  bramkowym  6:19.....Dzisiaj  potyczka  z  Ekwadorem  który  ma  szansę  przeskoczyć  Japończyków  przy   własnej  wysokiej wygranej ( minimum  3 :0 ;4:0)  i  porażce  tamtych  w  meczu  z  Włochami. Wszyscy  zgodnie  ustalili  na  podst.  tabeli  i  kursów  meczowych  że  w  tym  drugim  spotkaniu  padnie  remis.
Ja  do  końca  nie  jestem  przekonany  do  takiego  rozwiązania  tym  bardziej  nie  muszą  się  do  niego  przywiązywać  gracze  Ekwadoru  którym  taki  obrót  spraw  nie  odpowiada. Na  pewno  liczą  na  Włochów  a  i sami   najpierw muszą  pomyśleć  o  swojej  robocie. Mecze  rozgrywane  są  o  tej  samej  porze ( 18:00)  więc  ewent.  zwycięstwo  Azzurrich  nawet  w  doliczonym  czasie  może  okazać  się  dla  ekwadorskiej  młodzieży  zbawienne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
cytat z dnia 29 maja 2019 08:54 przez michalo28Włochy U20 - Japonia U20  Jeśli spadają na łeb na szyję kursy na remis w meczu, gdzie jedną z drużyn są Włosi, to wiedz, że coś jest na rzeczy. Kurs na remis w tym meczu oscyluje w okolicach 2.3, co zdarza się tylko w meczach, które smierdza tym remisem z daleka. Tak jest też dzisiaj. Włosi maja obecnie 6 punktów i remisik daje im 1 miejsce w grupie. Japończycy z kolei maja tych punktów 4 i remis daje im spokojne 2 miejsce w grupie. Żaden z zespołów nie będzie napalal się na wygraną, bo wiąże się to z ryzykiem porażki. A wtedy Włosi mogą spaść na drugie miejsce, albo Japończycy mogą zostać wyprzedzeni przez Ekwador, który gra ze słabym Meksykiem. Włosi od małego uczeni są kombinowania i tak będzie też dzisiaj. A Japończycy pokazali swój charakter w meczu MŚ w Rosji z Polską. Wiemy jak wyglądały wtedy ostatnie minuty meczu. Dzisiaj spodziewam się podobnej parodii.

Typy:
Remis,
1 polowa/spotkanie: remis/remis
DW: 0:0
 
Co to za bzdura o charakterze Japończyków? Mecz z nami tak im się ułożył, że przy wyniku w drugim meczu, mieli awans. To była kwestia okoliczności. Jakoś nie przypominam sobie więcej takich ustawek w ich wykonaniu. Co innego Włosi, którzy do słynnej afery, w której poleciał Juventus, kombinowali w 90% meczów w ostatnich kolejkach Serie A. Nie wierzę, że tu ktoś się dogada na remis. Nie w młodzieżówkach. Tutaj leci się na fantazji. Poza tym, jeśli już w tym wieku będziesz kalkulował, to dużej kariery w futbolu nie zrobisz. 

Ja gram zwycięstwo Włochów/Japonii po fajnym kursie 1,59 w STS.
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
cytat z dnia 29 maja 2019 14:45 przez lucaxx95Ktoś się orientuje jak wygląda sprawa z zakupem biletów na 1/8 lub ćwierćfinały?
Głównie chodzi mi o mecz 1/8 w Bielsku 4 czerwca. Piszę, że obecnie niedostępne bilety za 20 zł (które mnie interesują), te za 10 za trybunami są dostępne. Będą jeszcze odblokowane? Jeśli tak to kiedy?
Nie ma szans. A jeśli chodzi o sposób dystrybucji biletów to żenada. Jeśli się wejdzie na strone po bilety to wyskakują że dostępne są np. w 25 rzędzie a potem patrzysz na mecz i trybuny świecą pustkami. Jak były poprzednie me u21 to samemu się wybierało miejsce z dostępnych i nawet dzień czy 2 dni przed słabszymi meczami można było złapać fajne miejsca. Na 3 dni przed meczem trafiłem w Tychach na miejsce w 1 rzedzie za bramką podczas meczu Włochy - Czech a teraz na Katar -  Ukraina nic pomimo pustych trybun
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 28 maja 2019 21:49 przez sks1926Przy przegranej naszych Orłów jak oceniacie szanse na wyjście z grupy? 
Spore szanse. Jest kilka wersji. Przykładowo jesli Panama nie wygra z Arabia to wchodzimy nawet przy porazce. O ile ta porazka nie bedzie za wysoka
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
USA - Katar typ: USA over 2.5 @ 1.93 Fortuna   

USA z wielkim potencjalem na tym turnieju. Stereotyp, iż piłka nożna nie jest dyscyplina w ktorej moga pokazywac sie z dobrej strony, powoli odchodzi w zapomnienie. Na horyzoncie pojawia sie kilka ciekawych nazwisk ktore w przyszlosci moga odgrywac wazniejsze role w swoich klubach. Dzis walcza o awans z miejsc 1-2 a niekoniecznie z 3-go. Jest na to szansa przy kilku czynnikach ktore musza zostac spelnione. Jednym z nich jest rozstrzelanie i pewna wygrana nad dzisiejszym rywalem. Patrzac przez pryzmat skladow i potencjalu stawiam na zdecydowane zwyciestwo USA ktore przy lepszym bilansie bramkowym od Ukrainy i Nigerii moze wskoczyc nawet na pierwsze miejsce w tabeli.
 
paga 28K

paga

Użytkownik
Jak człowiek na spokojnie wszystko przeanalizuje to jutro Koreanczykom będzie brakował jeden punkt do awansu z 3 miejsca, zresztą tak samo jak Argentyńczykom do zwycięstwa w grupie. Chyba nie trzeba tłumaczyć jak takie spotkania się kończą. A wczorajsze spotkanie Włochów z Japonią pokazał, że młodzi jeszcze bardziej bezczelnie potrafią zagrać jak trzeba. 
 
paga 28K

paga

Użytkownik
cytat z dnia 30 maja 2019 20:02 przez jerzywalecIdą Twoim tokiem rozumowania to i Francja z Mali również powinny się dogadać na remis, sytuacja punktowa identyczna jak wczoraj przed meczem Włochy vs. Japonia
Zgadza się, choć na początku się grubo zastanawiałem bo to by było za piękne gdyby wszystko tak wchodziło. Dzisiaj kolejne spotkanie, miał być remis i był. Przynajmniej w meczu Nigeria - Ukraina pokazali choć trochę woli walki i stwarzali pozory bo Włosi z Japońcami to byl prawdziwy kabaret. Tym kibicom którzy się wybrali na stadion w Bydgoszczy powinni oddać kasę za bilety.
 
H 27,9K

harlon

Użytkownik
Patrzę właśnie na tabelę awansu z trzecich miejsc, na 6 miejscu Panama z 1 punktem i bilansem bramkowym 1-3. Zakładając, ze 5 Portugalia jutro wygra i wskoczy do 4 wypychając Norwegię, to jeśli Panama wygra 2-0 to wypchną Ekwador, ktory bedzie mial tylko samo punktow i bilans brakowy 2-2, ale Panama 3-3. Jesli dobrze rozumuje to Panama -1,5 wygląda ok - 5,75 w PZBUK.
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Jeszcze jest Korea. Przy 2;0 Panama wypchnie Ekwador ale moze ich lyknac Korea przy remisie z Arg ???? oraaaaz Jezeli Argentyna wygra z Korea a Panama nie wygra z Arabia to z 3 wchodzi Norwegia. A jesli Korea urwie punkty Arg to jeszcze ratunkiem dla Norwegii jest porazka Portugalii ???? 

Ja ryzykuje i gram jutro remis Korei

Korea - Argentyna X @2.50

Edit:

Francja gra dojrzały (jakkolwiek to brzmi na MS u 20), wyrachowany futbol. Nie napalaja sie, graja spokojnie swoje, na pokaz siły jeszcze przyjdzie czas. Przypominaja mi Francje z MS w Rosji. Pamietam ostatni mecz fazy grupowej i 0:0 z Dania. Nie to, żebym to przekładał 1do1 na aktualna sytuację, ale coś mi chodzi po głowie 0;0 w tym meczu. Jak spojrzymy na Mali w Pucharze Narodów Afryki to równiez tendecja bardzo underowa. Do tego remis, małym nakładem sił, kazdego zadowoli.

Mali - Francja  DW: 0:0 @9  
 
H 27,9K

harlon

Użytkownik
cytat z dnia 31 maja 2019 05:27 przez koczek11Jeszcze jest Korea. Przy 2;0 Panama wypchnie Ekwador ale moze ich lyknac Korea przy remisie z Arg ???? oraaaaz Jezeli Argentyna wygra z Korea a Panama nie wygra z Arabia to z 3 wchodzi Norwegia. A jesli Korea urwie punkty Arg to jeszcze ratunkiem dla Norwegii jest porazka Portugalii ???? 

Ja ryzykuje i gram jutro remis Korei

Korea - Argentyna X @2.50
No to z tamtej grupy wejdzie z 3 albo Korea albo Portugalia, a jak Panama pyknie to nie wejdzie Ekwador i Norwegia. Warto zaczekać do zakończenia obu meczy o 18 :)
 
K 0

krisek78

Użytkownik
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale przy zwycięstwie Panamy różnicą 2 bramek to Korei nic nie da remis z Argentyną przy założeniu, że Portugalia wygra. Więc tak jak pisze harlon, warto poczekać na wyniki meczów o 18.
 
paga 28K

paga

Użytkownik
cytat z dnia 31 maja 2019 08:15 przez krisek78Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale przy zwycięstwie Panamy różnicą 2 bramek to Korei nic nie da remis z Argentyną przy założeniu, że Portugalia wygra. Więc tak jak pisze harlon, warto poczekać na wyniki meczów o 18.
To Cie poprawie. Nawet jeżeli Panama wygra dwoma bramkami, to Korei nadal wystarczy remis choć nie może On być bezbramkowy bo wtedy polecą. Kiedy mecz Korei zakończy się 1-1 wtedy o kolejności będzie decydować klasyfikacja fair play, w której Koreańczycy maja 0 pkt, ponieważ nie dostali ani jednej żółtej kartki póki co, Ekwador w samym ostatnim meczu otrzymał 4 żółte kartki. Więc Korei wystarcza remis bramkowy. Oczywiście cały czas nie bierzemy pod uwagę Portugalii, która pokona drużynę z Afryki.

Przykładowo Arabia - Panama 0:2, Korea Argentyna - Korea 1-1 

3. Panama 4 pkt 3-3 bilans 0
4. Korea 4 pkt. 2-2 bilans 0
--------------------------------------------------
5. Ekwador 4 pkt. 2-2 bilans 0 
 
T 4,7K

trotodyl

Użytkownik
Francja Mali handi 0 1 = remis kurs 3.5 (Francja wygra jedna bramka ) 1/10
bezczelne ustawki w tym turnieju otwierją oczy coraz wiekszej ilosci graczy obstawiaczy,  dzisiaj fora grupy i czaty chuczą od tego czy beda dwa kolejne wałki czy nie, mysle że czas na wkroczenie buków , nie wierze ze bedzie 5 remisów bo by było to bardzo podejrzane i nawet dla laików wierzacych ze portugaliz z hiszpania na mistrzostwach swiata przypadkiem zremisowała 3 do 3 a wczesniej portugalia z wegrami na mistrzostwach europy tez 3 do 3 hehe wiec musza ich dziisiaj uwalic i dalej trzymac w nieswiadomosci , dlatego mysle ze francja ustawi sie dzisij z mali na jednobramkowe zwyciestwo które daje mali pewny awans i uwali sporo kuponów postawie tez cos na fixa 0/ 2 i 1/2 po  0,01/10 stchoc nie duzo bo nie o kase chodzi na tym turnieju a o to zeby jak najmniejszym kosztem osiagnac jak najwieksza pozycje przed decydujacymi spotkaniami 

a co do drugiego meczu to chciałem zauwazyc że zeby argentyna nie zajeła pierwszego miejsca w grupie przy jednobramkowej porazce z Koreą , Portugalia musi wygrać 6 do 0  

arabia saudyjska -  panama 1/2 kurs 30 za 0,02/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
paga 28K

paga

Użytkownik
Tak jak wspomina trotodyl, już za dużo tych remisów, które ładnie wchodziły. Tym bardziej, że już trabią w mediach o możliwości całkowitego odpuszczenia wczorajszego spotkania przez drużyne Hondurasu za odpowiednie gratyfikacje. 
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Korea Płd. - Argentyna poniżej 2.5 gola @1.60 sts  

Do singla to nie warto grać. Odliczając podatek, to nic nam nie zostanie, ale już w jakimś dubelku, to nabiera sensu. 
Argentyna pewna swego, czyli awansu. Rozgromili RPA oraz pokonali Portugalię. Korea z dorobkiem 3 punktów zajmuje 2. miejsce, a ich bilans bramkowy to 1-1. 
W 3. kolejce na rozegranych osiem spotkań, padło aż sześć underów 2.5 gola. Dlaczego tutaj? Argentyna wychodzi z pierwszego miejsca. Nie muszą o nic się zabijać... A Korea niczego specjalnego nie pokazała do tej pory. Remis zadowoli oba zespoły. 

Proponuję również Mali - Francja poniżej 2.5 gola @1.65 sts  
Sytuacja analogiczna do tej w powyższym meczu. W tym meczu remis nie skrzywdzi żadnej z drużyn. 

Krótko, bo  krótko, ale sensownie. 

Bez analizy jeszcze. 

Mali nie strzeli @2.15 sts  
 
H 27,9K

harlon

Użytkownik
Panama wygrala, tylko za nisko, w tej sytuacji zakladajac, ze Portugalia wygra i beda mieli 6 pkt, Korei wystarczy dowolny remis i wchodza zamiast Panamy lepszym ( o 1 ) bilansem bramkowym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom