>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Pozostałe ligi europejskie i puchary krajowe 2018/2019

Status
Zamknięty.
T 8,9K

trema11

Użytkownik


FRANCJA: Lidl Starligue



20:45



Nantes



Nimes



typ-2     33-36    +++



kurs-6.5



Witam i od rzazu zaznaczam że jest to typ na czuja,a że kurs jest zawyżony to spróbuje pograć na gości bez handicapu,ale jak ktoś chce to jest 4.5 po kursie 1.85.Gra 2 drużyna z 4 w tabeli,dzielą  ich tylko 3pkt,bilans mają podobny 17-1-3 Nantes i 15-2-4 Nimes,ich ostatnie mecze w hali Nantes to taka typowa przekładanka,wygrywają raz gospodarze,następnym razem goście.Dodam tylko że Nantes u siebie to 5 druźyna a na wyjazdach najlepsza,może to jest jakaś wskazówka?
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
T 8,9K

trema11

Użytkownik


SZWECJA: Handbollsligan - Play Offy



19:00



Savehof



Skövde



Typ-2



Kurs-2.6



Witam,po wczorajszym mega dobrym typie,poszukam niespodzianki dzisiaj w lidze szweckiej,jest to 4 mecz w półfinale,gospodarze prowadzą 2-1 i wydaje się że dzisiaj powinni przypieczentować awans do finału,ja jednak idę pod górkę i myślę że doczekamy się 5 spotkania,goście po wygranym 1 meczu u siebie,przegrali 2 mecze i są pod ścianą,powinni wyjśc bardzo zmotywowani i z chęcią rewanżu za ostanią porażkę,a czy tak sie stanie to trzeba poczekać na koniec meczu.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


NIEMCYBundesliga



19:00



Göppingen



Erlangen



Typ-2



Kurs-4.2



Szukam niespodzianek dalej i padło na ligę niemiecką,gospodarze to 8 drużyna w tabeli z bilansem u siebie 7-1-6,goście natomiast 10 ekipa z bilansem wyjazdowym 4-0-10,tak więc obie ekipy o zbliżonym potencjale,dzieli ich 6 pkt.Co mnie zaciekawiło to to że w historii ich spotkan na 8 meczy 6 razy wygrywali goście,wiem że to tylko statystyki ale dla mnie zawsze to jakaś wskazówka,można pograć z handii,ja jednak gram czystą 2.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


ROSJA: Superliga - Play Offy


 



18:30

St. Petersburg

Chekhovskiye Medved

Typ-0

Kurs-9



Dzisiaj 1 mecz w półfinałach w lidze rosyjskiej,goście to faworyt do wygrania całej ligi i pewnie tak też się stanie,aczkolwiek ja próbuje poszukać tu niespodzianki w postaci remisu,ostatnie 2 mecze to 2 remisy więc może dzisiaj zobaczymy 3? po  takim kursie grzech nie spróbowac.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Togliatti - Rostov



Zaczynamy finałowe starcia w rosyjskiej lidze kobiet, choć jak dla mnie zdobywca tytułu jest już znany nie tylko przed spotkaniami finałowymi, ale przed startem sezonu. Mowa oczywiście o ekipie z Rostova, która będzie chcieć sobie pofolgować przegraną w finale Ligi Mistrzyń. Przyjezdne mają zdecydowaną przewagę jeśli chodzi o personalia. Vyakhireva, Abbing, Kuznetsova, Makeeva, Managarova, Sen czy Sedoykina to za wyjątkiem Abbing nazwiska, które stanowią o sile reprezentacji Rosji i grają w niej pierwsze skrzypce. U gospodyń takiego komfortu nie ma, gdyż tam jedynie Dmitreeva ze znaczących zawodniczek na arenie międzynarodowej. Przewaga Rostovu na papierze jest ogromna, ale też pokazały to w sezonie zasadniczym wygrywając mecze bezpośrednie 33:27 na wyjeździe i 28:22 przed własną publicznością. Czas na kolejne pewne zwycięstwo, dlatego handicap naprawdę warto.



Rostov -2,5 @ 1,68 | 1xbet (obecnie ściągnięte z oferty) 

Rostov -3,5 @ 2,00 | sportingbull

Rostov over 28,5 @ 1,7 | 1xbet




Poprzednie 2 analizy w dziale piłki ręcznej okazały się skuteczne w typach 4/4, a więc liczę dziś na podtrzymanie serii.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
SZWECJA: Handbollsligan - Play Of  18:10AlingsåsSavehof
Typ-02          
Kurs-2.15

Witam,wracam po dłuższej przerwie spowodowanej brakiem czasu,dzisiaj decydujący mecz o mistrzostwo,stan jest 2-2,po rundzie zasadniczej gospodarze którzy zajeli 4 miejsce walczą z 7 Savenhof,w ich meczach zaciekawiły mnie statystyki,bo tak ,2 pierwsze mecze to zwycięstwa gości,potem Aligsans wygrał u siebie by w ostatnim meczu ulec po dogrywce na wyjeżdzie,widać że atut własnej hali nie zawsze pomaga,a ostatnie mecze u siebie gospodarze łamią wygraną,przegraną,ja idę tym tropem i gram z podpórką na gości,uważam że szanse są wyrównane i po takim kursie warto zaryzykować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom