>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [88]

Status
Zamknięty.
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 29 maja 2019 13:35 przez adik1992

Plan dnia:
pobudka   
śniadanie   
Przeczytac wpis o ustawkach na RG   
obiad

jak narazie wszystko zgodnie z planem.
Mam pytanie do Ciebie i pytam poważnie. Wczoraj pisałeś że Zverev odpuszczą mecz i jest jawny wał z Milmanem. Jednak Alex wygrał. Co się stało? Za mało dawali i nie sprzedał jednak meczu?
A drugie pytanie. Na US Open Roger miał 2 sp z Millmanem na 2:0 A przegrał mecz 1:3. Jak sądzisz za ile sprzedał ten mecz bo według Ciebie każdy wyżej w rankingu ma wygrywać bo rankingi grają tak jak budzety w pilce.

edit. Coś mi się wydaje że Moutet nie kupił jednak tego mecz bo Pella za dużo chciał. A i tak napiszesz że pohandlowal setem na



 
Wiesz dobrze ze nikt nie ma na to patetntu zeby wiedziec kiedy i ktory necz jest ustawiony. Wiedza to tylko sami zainteresowani. Mysle ze tacy gracze jak Roger albo Nadal czasami odpuszczaja bo wiedzą np ze sa nie w najwyzszej formie i np nie wygraja napewno danego turnieju chcą odpoczac wiec najzwyczejniej odpuszczaja i odpadają. 
To odpowiedz mi na dwa pytania. Czy myslisz ze mecz mozna ustawic tylko na jeden sposob w taki ze wygrywa dog? I nie ma innego wariantu? I druga sprawa jak myslisz ile osob na swiecie pogralo na Millmana na live w 5 secie jak gral wczoraj ze Zverevem jak myslisz? Jedna osoba ? Piec osob ? Pięćdziesiąt? 
​​
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
cytat z dnia 29 maja 2019 14:51 przez simon999

Tak, też się zdziwiłem, bo mam konto zweryfikowane od wielu lat. Nie wygrałem też jakichś milionów ostatnio
no ja też właśnie, stąd zdziwienie
 
Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik
To Juroszek na was pułpkę zastawia za to, że u niego nie gracie, lobbował znowu przeciwko nielegalnym i teraz jesteście na celowniku. Niestety trzeba będzie oddać pieniążki i zapłacić wysokie kary, już wam Czerwińska nie odpuści. Tak to jest jak się na PiS głosowało, teraz tylko więzenie was czeka inna przyszłość się przed wami nie maluje ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
taidio 882

taidio

Użytkownik
cytat z dnia 29 maja 2019 14:59 przez skyrimkaTo Juroszek na was pułpkę zastawia za to, że u niego nie gracie, lobbował znowu przeciwko nielegalnym i teraz jesteście na celowniku. Niestety trzeba będzie oddać pieniążki i zapłacić wysokie kary, już wam Czerwińska nie odpuści. Tak to jest jak się na PiS głosowało, teraz tylko więzenie was czeka inna przyszłość się przed wami nie maluje ????
ta, szczególnie że jutro czerwińska idzie do dymysji

podpytałem na chacie to mają jakieś regulacje licencji
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Mladenovic przegra z kretesem jakby co. Ona sześć gemow nawet łącznie nie uzbiera, a co dopiero mówić o secie, a wygrana w sferze marzeń. 
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Indonezja
PS Tira - PSM Makassar, Btts, @2.50, 0:0 w 27 minucie, stawka: x3


edit
  
Dziś: postawione: 16j, wygrane: 12j, bilans: -4j (1/3)
FT 0:0........
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
cytat z dnia 29 maja 2019 15:58 przez mrbrightsideMahut potwierdzi wyśmienita forme jaka przygotowal na roland garros i pyknie w 3ech setach Kolchsreibera
Szczerze to nie zauważyłem że pre na Mahuta były kursy rzędu 6-7. Przecież to mecz dwóch dziadków. Co prawda Mahut cienki na clayu ale podwójna motywacja bo u siebie. Więc tak naprawdę mecz 50-50 no może 40-60 a nie to co kursy sugerowały.
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
cytat z dnia 29 maja 2019 15:46 przez eryk93Mladenovic przegra z kretesem jakby co. Ona sześć gemow nawet łącznie nie uzbiera, a co dopiero mówić o secie, a wygrana w sferze marzeń. 
Martic się z niej śmieje pod nosem. Takie proste błędy to już nie wstyd to błazenada. Przypomnę tylko, że ona już tak grała
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom