Vitesse - Utrecht, 1 over 2.5 goli, @3.00, stawka: x2

Bułgaria
Levski Sofia - Etar, Btts, @6.00, 1:0 w 74 minucie

edit
co w Holandii porobili...
gol na 4:3 dla Go Ahead w 89 minucie dajacy awans (0:0 w pierwszym meczu) a 95 minucie RKC zdobywa gola na 4:4... malo tego chwile pozniej karny i 4:5 dla RKC...
impossible doesn't exists...

edit
3x
Dziś: postawione: 32j, wygrane: 27.2j, bilans: - 4.8j (3/7)
dramat z tym vitesse...

MŚ U20
Arabia Saudyjska - Mali, 2 over 2.5 goli, @3.75, 2:1 w 48 minucie, stawka: x3

Swietny dla oka mecz, Arabia niespodziewanie strzelila 2 gole przy czym miala 2 rzuty karne (pierwszego obronil bramkarz, ale... dostal zolta kartke i karnego powatarzali za to ze wyszedl z bramki przed uderzeniem...). Ostatnie 20 min pierwszej polowy to calkowita dominicja gosci. Gol kontaktowy zdobyty po fatalnym bledzie bramkarza niemniej jednak mieli sporo sytuacji na wyrownanie. Jedynie co mi przeszkadza to... żółte kartki Mali bo w sumie az 4 (otrzymane w pierszych 25 minutach, gdzie wyraznie nieistnieli - byli sparalizowani). Over 4.5 goli po @1.90 bezpiecznijeszy niemniej jednak ja mam over 2.5 goli Mali.
GL
stream:

Holandia
Vitesse - Utrecht, 1 over 1.5 goli, @3.40, 0:1 w przerwie, stawka: x2

Gospodasrze w pierwszej polowie nie istnieli, w drugiej musza odrabiac - niejednokrotnie pokazywali w tym sezonie ze potrafia.
Mam nadzieje ze tak tez bedzie i tym razem
Czekam na wyniki - ostanie typy

stream:

edit
MŚ
Holandia
Dziś: postawione: 42j, wygrane: 49.7j, bilans: + 7.7j (4/8)

Otrzymane punkty reputacji: +2

MŚ U20
Arabia Saudyjska - Mali, over 6.5 goli, @1.90, 3:3 w 75 minucie, stawka: x2

edit

Dziś: postawione: 46j, wygrane: 57.3j, bilans: + 11.3j (5/8)
3:4 w 90 minucie
Co za mecz...
Z 2:0 na 3:4.

Otrzymane punkty reputacji: +25

Copa Sudeamericana
Caracas - Liverpool Montevideo, 1 over 1.5 goli, @2.75, 0:0 w 29 minucie, stawka: x2

edit

Dziś: postawione: 50j, wygrane: 68.3j, bilans: + 18.3j (6/8)
2:0 w 82 minucie

Caracas - Liverpool Montevideo, Caracas win, @2.10, 0:0 w 49 minucie, stawka: x2

Liczylem ze strzela gola w pierwszej polowie, przy wyniku 0:0 sytuacja troche wyglada inaczej. Oczywiscie nie skreslam pierwszego typu (1 over 1.5 goli) ale szanse zmalaly. Dwa: jest to mecz rewanzowy ( 1:0 dla Montevideo w pierwszym) w Copa Sudamericana a tam niejednokrotnie spotkalem sie z sytuacja gdzie koncowy wynik powodowal dogrywke/karne. Dlatego nie zdziwie sie jak tu bedzie podobnie i mecz zakonczy sie wynikiem 1:0 dla Caracas... Oczywiscie 2:0/2:1 mile widziane... Obym sie nie mylil. Czekam na wynik. GL

edit
stream:

edit 2

Dziś: postawione: 54j, wygrane: 76.7j, bilans: + 22.7j (7/8)
FT 2:0

Copa Sudamericana, 00:15
FBC Melgar - Universidad Catolica del Ecuador, 1 over 1.5 goli, @2.00, stawka: x2

Pierwszy mecz: 6:0 dla Universidad...
Melgar wychodzi najlepszym składem jaki ma, w dodatku ofensywnym bo czego mialby bronic... Nie ukrywam ze wynik pierwszego meczu to jakis kosmos... ale powinni powalczyc o minimum 2-3 gole. Goscie raczej z kontry beda probowac w dodatku bez najlepszego snajpera w obecnym sezonie, ustawienie bardziej defensywne. Powinien byc ciekawy mecz, obym sie nie mylil.
GL

edit
stream:
słaba jakosc, mam jeszcze na stronie buka ale nie udostepnie
Obie druzyny mialy juz po dobrej okazji do strzelenia...

edit 2
2x
Dziś: postawione: 62j, wygrane: 76.7j, bilans: + 14.7j (7/10)
FT 0:0....

nole 6,1K

nole

Forum VIP
Jakie tematy macie sensowne dziś na RG ?

Ja myślę cały czas o zagraniu

Tsonga +2,5 seta  oraz Berrettini-Ruud over 3,5 seta

j.suli 6,4K

j.suli

cytat z dnia 29 maja 2019 09:28 przez noleJakie tematy macie sensowne dziś na RG ?

mrbrightside

Nikt mi nie powie ze teraz Pella i Tsitsipas nie handlują :) goście z czolowki co zarobili miliony grają w najwieszym mozliwyn turnieju ale sprzedają sety i mecze