>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
W podliczanych typach za wczorajszy dzień wkradł się błąd . Zibi16 podał over 179.5 w meczu naszych siatkarek z Tajkami . Ma podliczony jako trafiony a było 125 pkt...



Poprawione.

Dzięki za czujność!//psotnick
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Moze to i ma niewielkie znaczenie, ale w tabeli u mnie powinno byc -70 punktow, a nie -268, jak obecnie. Prawdopodobnie ostatni typ zaliczony jak przegrany, a byl poprawny.
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 18 maja 2019 09:21 przez prolooser
Moze to i ma niewielkie znaczenie, ale w tabeli u mnie powinno byc -70 punktow, a nie -268, jak obecnie. Prawdopodobnie ostatni typ zaliczony jak przegrany, a byl poprawny.


Który ostatni typ był rozliczony był na minus? Ja tu widzę typ z 13.05 na Cibulkową i rozliczony na plus +98.

https://forum.bukmacherskie.com/temat/156681-typy-dnia-13052019-poniedzialek/?page=1#post-6845591



 I to był twój ostatni typ uwzględniony w tabeli, więc nie bardzo wiem o czym mówisz. Przypominam, że tabela obejmuje dni 1-15 włącznie bo za ten okres była ostatnia aktualizacja. Tego chyba nie muszę nikomu przypominać bo jest to wyraźnie zaznaczone pod nagłówkiem tabeli i nie tylko tam.
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
cytat z dnia May 18, 2019, 2:33 p.m. przez psotnick



Który ostatni typ był rozliczony był na minus? Ja tu widzę typ z 13.05 na Cibulkową i rozliczony na plus +98.

https://forum.bukmacherskie.com/temat/156681-typy-dnia-13052019-poniedzialek/?page=1#post-6845591



 I to był twój ostatni typ uwzględniony w tabeli, więc nie bardzo wiem o czym mówisz. Przypominam, że tabela obejmuje dni 1-15 włącznie bo za ten okres była ostatnia aktualizacja. Tego chyba nie muszę nikomu przypominać bo jest to wyraźnie zaznaczone pod nagłówkiem tabeli i nie tylko tam.


No tak, rozliczony na plus,  ale w tabeli na minus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 18 maja 2019 14:39 przez prolooser



No tak, rozliczony na plus,  ale w tabeli na minus.


Zwracam honor, masz całkowitą rację. Mój błąd, w tabeli za 13:05 było -100 zamiast +98, teraz już poprawione. Masz -70 pkt i 40. miejsce. Na szczęście na razie ta pomyłka nie miała wiekszego znaczenia, ale i tak dzięki za zwrócenie uwagi. Przepraszam za zamieszanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 18 maja 2019 14:39 przez prolooser



No tak, rozliczony na plus,  ale w tabeli na minus.


Zwracam honor, masz całkowitą rację. Mój błąd, w tabeli za 13:05 było -100 zamiast +98, teraz już poprawione. Masz -70 pkt i 40. miejsce. Na szczęście na razie ta pomyłka nie miała wiekszego znaczenia, ale i tak dzięki za zwrócenie uwagi. Przy następnej aktualizacji będzie już poprawnie. Przepraszam za zamieszanie.
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Witam, w moim dzisiejszym typie dnia wkradły się dwa zdania do usunięcia odnośnie ewentualnej walki Lazio 

o kwalifikacje Ligi Europy. Pisałem z rana mocno zaspany

i wyleciało mi z głowy że przecież wygrali oni puchar Italii.



" Drużyna gospodarzy obecnie zajmuje 8 pozycje w ligowej tabeli i ma jedynie szanse na kwalifikacje do Ligi Europy.  Warunkiem jest komplet punktów w dwóch ostatnich meczach co nie będzie łatwe bo za tydzień w niedzielę delegacja w Torino ". 



... powyższe dwa zdania do usunięcia post nr #9# 

Typ Dnia na dzień 20.05. z góry dziękuję i pozdrawiam.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Proszę o poprawę gdyż szybko w tel pisałem. 

 
https://forum.bukmacherskie.com/temat/156991-typy-dnia-20052019-poniedzialek/?page=2#post-6848895




Albo najlepiej wkleić nowy tekst. 



Ciężko wytypować zwycięzcę w tym meczu. Lazio już gra w pucharach europejskich gdyż wygrali Puchar Włoch. Na LM szans nie mają. 

Bardziej zależy pewnie Bolognie by ugrać chociaż punkt, bo właśnie tyle im brakuje do utrzymania. Mają teraz 40 pkt, a Genoa, która jest w strefie spadkowej ma 37. Lepszy bilans meczów bezpośrednich mają zawodnicy z Genui, więc przy równej ilości punktów spychają Bologne. 

Lazio pewnie łatwo skóry nie odda i ostatni mecz przed swoją publiką będą chcieli zagrać dobrze. Spodziewam się otwartego i ostrego meczu. 



poprawione / ibis
 
Z 610,3K
W swoim typie na dziś poprawiłem zaraz po oddaniu typu godzine meczu bo była zła



Przecież pisze wyraźnie, że jest zakaz samodzielnej edycji postów, po to jest temat do zgłaszania błędów, żeby tam informować o takich rzeczach do poprawki, tym razem uwzględnimy to, ale na przysłość będzie minus za taką ingerencję w post  //waldi1979
 
saberrose 1,7K

saberrose

Użytkownik
Proszę o zmianę mojego typu podanego na dzisiaj z Kolumbia na Kolumbia wygr. i pow. 1.5 gola w meczu łącznie. @ 2.81 fortuna.



Zapomnialam ze mój typ jest łatwiejszy od podanego wcześniej Kolumbia -hc 1.0 i byłby podliczony jako błędny .



Poprawione//psotnick
 
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Prosze  o usunięcie  mojego  dzisiejszego  postu  odnośnie meczu  hokeja  Kanada- Czechy...Zapomniałem  że  już  wrzuciłem  na  Sobotę  w  dniu wczorajszym  propozycje  meczu  Francja -  Arabia S...Pzdr...

Usunięty //waldi1979
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports

Dyscyplina: Bejsbol - MLB
Godzina: 22:10
Spotkanie: Atlanta Braves - Detroit Tigers
Typ: Atlanta Braves -1,5 HC
Kurs: 1.70
Bukmacher: forBet
Analiza:

  100https://forum.bukmacherskie.com/temat/157105-typy-dnia-1062019-sobota/?page=2Waldi zle rozliczyles !

/poprawione, husarz22
 
 
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer


Gdzie mogę znaleźć konkurs siatkarski ..nie widze go na stronie głównej ani w dziale poświęconym  siatce...Ten sam problem miałem z konkursem tenisowym dlatego odpuściłem...Jeszcze wczoraj był  podklejony stosowny temat i link dzisiaj już go nie widze i nie mogę namierzyć 

Wszystkie większe konkursy są zawsze w dziale Konkursy Bukmacherskie  //waldi1979
 
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Mam  taką  propozycję  do  przemyślenia dla  prowadzących  zabawę  w  typach dnia. Skoro  w  konkursie  przyznaje się  ujemne 100 pkt  na  koniec  rywalizacji  za  skuteczność  niższą  niż  50 % ,  to  może  wprowadzicie  +100 pkt. za  wysoką  aktywność?..Ludzie  tacy  jak  ja  którzy  podają  jeden  typ  dziennie  mają  utrudnione  zadanie  w  przekroczeniu  tych  50% . Łatwiej  jest  trafić  przykładowo  8/15 w  miesiącu  niż  16/31  co zrozumiałe. Grając  prywatnie  wysyłam  ok. 3-5  singli  dziennie  co w  miesiącu  daje  ok. 120  typów. Przy  skuteczności  ok.  42 %  już  jestem w  stanie  zbudować  spory  profit. Przegrany  typ  jest  wystarczająca  karą  za " słabą " skuteczność ,  nie  trzeba  dodatkowo  karać  kogoś na koniec  rywalizacji. Efekt w tej zabawie  jest  taki  że  ktoś  kto  dobrze  wystartuje  unika  potem  aktywności  w  konkursie  by  nie  zaniżyć  statystyk....
Pomyślcie  o  mojej propozycji  uwzględniając to  np.  w  tabelce  za  czerwiec....Pzdr...

Pomyślimy//psotnick
 
 
Do góry Bottom