>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2018/2019 - newsy, ciekawostki, pewne transfery

Status
Zamknięty.
K 40

kris_pl

Użytkownik


Sedzia meczu Lech Poznań vs Zaglebie Lubin to jakis kompletny przypał - tragedia, kto mu zezwolił sędziować?



Kompletnie niezdecydowany przy zadnej sytuacji - do wszystkiego brał VAR, podejmowal decyzje, ktore pierwotnie byly dobre, jednak po chwili bral VAR po naporem graczy z Zagłebia Lubin i sprawdzal cos czego w ogóle sprawdzac nie powinien! Zabral prawidlowego karnego Lechowi i podarował wyimaginowanego karnego Zagłebiu!



Nieźle mu posmarowal Lubin a gość nawet nie probował udawac, ze sedziuje cały mecz na Zagłębie ...



Ten VAR jest do wywalenia, dopóki nie nauczą tych pajaców jak się z niego korzysta i posadza tam normalnych ludzi a nie oplaconą przez ktoras z druzyn ekipę ... Jest gorzej niz bylo,  wiecej okradania ktorejs z druzyn i chorych/absurdalnych/błednych decyzji.



VAR w obecnym stanie umozliwia jawne kombinowanie bez zadnych konsekwencji i podejmowanie decyzji wbrew temu co sie wydarzylo.



Mecze powinny sedziowac roboty lub systemy odgorne i tyle.



----



 



Legia to zart ... Niech Oni to oddadza walowerem czy cos ... Z Piastem u Siebie taki cyrk odstawiac XD



Wygrali z Lechia w Gdansku i w tym momencie powinni wreszcie pojsc po ten tytul, a tu jakiez parówy zabierają im ten tytuł w Warszawie. Komedia.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik


Ostatni raz dzis na Legie postawilem,kazdy obcokrajowiec pozyskany zima z wyjatkiem Medeirosa to przeplacony szrot,i jeszcze posadzili go na lawce a gra Kucharczyk, Mioduski powinien złomowisko otworzyc, bo w skupowaniu złomu jest dobry jak mało kto.
 
jozzy22 546,7K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 5 maja 2019 00:38 przez pawel1980


Ostatni raz dzis na Legie postawilem,kazdy obcokrajowiec pozyskany zima z wyjatkiem Medeirosa to przeplacony szrot,i jeszcze posadzili go na lawce a gra Kucharczyk, Mioduski powinien złomowisko otworzyc, bo w skupowaniu złomu jest dobry jak mało kto.



Większość obcokrajowców w naszej lidze to jest szrot ktory nigdzie nie może znaleźć sobie miejsca rąk wiec to nie jest przypadek tylko Legii
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik


wiekszosc klubow w naszej lidze ma razem budzet na poziomie Legii,trudno sie dziwic Piastowi, ze nie spowadzi lepszych obcokrajowcow,nie mozna porownywac tego z Legia, ktora miala miliony euro z LM i transferow a za chwile w dlugi wpadna bez pucharow i skoncza jak Wisla z Cupialem.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik


Proszę o podpowiedź



Mam kupon z typem, że Piast Gliwice będzie mistrzem. Zakład w STS zawarłem 2.08.2018 roku po kursie 60.00. Dziś STS proponuje mi CASH-OUT wysokości około 30% wartości wygranej za mistrzostwo.



Widzicie jakieś szanse, że Piast zdobędzie mistrza?



Kluczowy mecz z Legią był jak dla mnie typowo ekstraklasowy. Piast miał szczęście we własnym polu karnym, a brakowało mu go w akcjach pod bramką Legii. Trzeba jednak przyznać, że fajne sytuacje bramkowe tworzyli, a obrona spisywała się przez większą część meczu bardzo dobrze.



Mam jednak obawy, bo żeby wygrać mistrza, muszą wygrać następne mecze. Nie ma mowy o potknięciu. Ryzykowna gra.



Co sądzicie?
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik


W zasadzie to zadales pytanie i sam sobie na nie odpowiedziałeś.



W skrócie:



Legia



Pogon dom (niby walcząca o puchary ale stadionów budowie, trochę bez sensu im te puchary) 



Jagiellonia wyjazd (niby walcząca o puchary, ale podobno nie będzie trenera, drużyna też przeciętna.)



Zagłębie dom (niby walcząca o puchary ale ostatnio Zewlak u Stanowskiego dał do zrozumienia, że dla nich to za wcześnie) 



Piast 



Jagiellonia dom (jw) 



Pogoń wyjazd (jw. Trzeba też pamiętać, że podobnie jak Jagiellonia Legii tak Pogoń Piastowi bankowo nie odpuści) 



Lech dom (no i tu ciekawy temat. Wiadomo, że pół tego składu nie będzie. Pytanie czy Lech chce pucharów. Jak chce to się nie położą). 



Piast gra bardzo dobrze ale mimo wszystko to tylko Piast Gliwice. Kadrowo Legia ma lepszą drużynę, szerszą kadrę. 



Legia ma punkt przewagi więc biorąc pod uwagę dwóch prawdopodobnych wygranych u siebie to w takim przypadku Piast musi zdobyć 9 punktów. Sam sobie odpowiedź na pytanie czy przy tym terminarzu, układzie gier Piast jest w stanie zdobyć 9 punktów...



Nie wiem ile masz do wyjecia z tych 30% ale jak to jakieś groszowe sprawy to zostaw i ryzykuj jak większą kasa to lepsze 30% niż nic. 



Ps. 60 na mistrzostwo Piasta... Trochę mało. Ostatnio się zastanawialem i strzelalem, że mogłobyc wyraźnie wiecej.



 



 
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik


Faktycznie trochę mało jak na sierpień 2018 kiedy to jeszcze nie było wiadomo jak będą się prezentowały drużyny, raptem parę kolejek było rozegranych. Dobrze pamiętam, że jeszcze z 3-4 tygodnie temu sprawdzałem kursy na STS na mistrzostwo i wtedy na Piasta był kurs 50. Jak minęła kolejka to chciałem jeszcze postawić ale momentalnie spadło do 10.



Tak z innej beczki Waszym zdaniem z pozostałej piątki tj. Jagiellonia, Zagłębie L., Lech, Cracovia i Pogoń komu będzie najbardziej zależało na 4 miejscu i starcie w pucharach? Pogoń ze względu na przebudowę stadionu raczej odpada bo gdzie by grali. Lech po sezonie zapowiada rewolucję kadrową to też bez sensu aby pchał się do pucharów z zupełnie nowym i nieogranym składem. Zagłębie jak wspomniał Żewłakow w jakimś programie, że niby jeszcze nie teraz, to ciekawe kiedy? Zostaje Jagiellonia i Cracovia.
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik


Zdecydowanie Jagiellonia walczy o puchary trener Mamrot zostanie w klubie.  Jaga wszystkie siły zostawi sobie ma Legie żebym im urwać pkt i dac szanse Piastowi i Lechii aczkolwiek ta Lechia gra tak marnie że według mnie dla nich to już zarezerwowane 3 miejsce. 



W ostatniej kolejce Piast gra z Lechem i jeśli będzie potrzeba to moim zdaniem Lech pomoże Piastowi.  Wiadomo jak to wszystko wygląda . Cała liga przeciwko Legii a tym bardziej ostatni mecz w Gdańsku pomiędzy Lechia a Legia gdzie nadal toczą się dyskusje o poziomie sędziowania. 
 
kamasutra10 553K

kamasutra10

Typer
Gratuluje z całego serca najlepszej polskiej drużynie w sezonie 2018/19 Piastowi Gliwice zdobycia zasłużonego tytułu Mistrza Polski.. Brawo Piast..!!!
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi






Za nami kolejny sezon w Lotto Ekstraklasie. Na początku trzeba pogratulować Piastowi Gliwice mistrzostwa. Nie ukrywajmy, ale końcówka sezonu należała do nich. Mało kto by się spodziewał, że Fornalik i spółka dokonają tak wielkiego wyczynu dla klubu. 

Kolejne brawa należą się dla Cracovii, która po pierwszych kolejkach była na dnie tabeli, wszyscy się naśmiewali z słów Probierza, który powiedział, że Cracovia walczy o mistrzostwo. Później przyszła świetna passa zwycięstw i Pasy zasłużenie wylądowały na czwartym miejscu. 

Trochę więcej spodziewałem się po Pogoni. Poprzednim sezon mieli dobry, a obecnie go powtórzyli mając ciekawe przebłyski w kilku spotkaniach. Zawiódł znowu Lech. Na początku sezonu pisałem, że zatrudnienie Ivana Djurdjevica wcale nie musi przynieść oczekiwanych wyników. Później zatrudnienie Nawałki, który nie poprawił kompletnie nic i tak właśnie cały sezon Lech szukał swojego stylu.

Co do spadkowiczów, to zespół, który traci aż 80 goli w sezonie musiał spaść. Trochę szkoda Miedzi, która walczyła do końca ale nie udało się. 

W nowym sezonie być może więcej jakości dadzą nam ŁKS i Raków. Choć ten drugi na swoje mecze domowe będzie wybierał się do Sosnowca...

Mam nadzieje, że szyki co poniektórym pokrzyżuje Wisła Kraków. W klubie na kolejny sezon zostają Błaszczykowski i Wasilewski, a to pewnie nie koniec.

Górnik oraz Korona będą musiały się mocno wziąć w garść, bo kolejny sezon może być dla nich trudny. To samo tyczy się Arki, Wisły Płock i Śląska. 



Wczoraj odbyła się Gala ekstraklasy 


Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali:



Bramkarz Sezonu 2018/19: Frantisek Plach (Piast Gliwice)



Obrońca Sezonu 2018/19: Aleksandar Sedlar (Piast Gliwice)



Pomocnik Sezonu 2018/19: Joel Valencia (Piast Gliwice)



Napastnik Sezonu 2018/19: Igor Angulo (Górnik Zabrze)



Trener Sezonu 2018/19: Waldemar Fornalik (Piast Gliwice)



Młodzieżowiec Sezonu PKO Banku Polskiego: Patryk Dziczek (Piast Gliwice)


 ​
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom