>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
No to Johansson się dzisiaj nie popisał w bramce CSKA. Druga bramka dla Omska z niebieskiej... tylko, że tej niebieskiej na połowie Avangardu...
 
P 1,1K

patryk10

Użytkownik
rasijskij to był piłkarski boruc, ta bramka ustawiła mecz i szczerze nie spodziewałem się tak słabego meczu CSKA. Na jutro już mam kilka pomysłów. W LM na razie tak sobie idzie,ale jak to się mówi pierwsze śliwki robaczywki.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Chyba nikt kto oglądał nie spodziewał się tak przeciętnego występu CSKA. Już w drugiej tercji było wiadomo, że o zwycięstwo będzie im ciężko.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Po pierwszych tercjach w Czelabińsku i Ekaterinburgu groźniejsi w swoich atakach goście. Vitjaz ataki z polotem i mnóstwo gry kombinacyjnej a Cherepy prosty a skuteczny hokej, duża wymienność pozycji i szybkosc. W Magnitogorsku widzę dobry meczpóki co Koszetkowa. Zobaczymy jak bedzie dalej
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dobrze, że się wstrzymałem i kurs był bardzo nisko, bo miałem zamiar zagrać na Avto -1,5. Szkoda że nie mogę obejrzeć nic dzisiaj.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Oglądałem pierwszą tercję co wyglądało całkiem nieźle. Myślałem, że to oni się rozkręcą, a nie Kunlun. No nic. Teraz oglądam jak Sibir się prezentuje.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dodam jeszcze że w tym roku oprawa transmisji dużo lepsza. Ciekawe statystyki jak czas drużyn w ataku, prędkości strzałów zawodników i dystans przebyty przez graczy plus kilka innych. 
 
Do góry Bottom