>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [88]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
cytat z dnia 27 maja 2019 17:08 przez kiks-lfcAVilla to bierze, drugiego finału nie zdupcą, ale value na ich win nie było i odpuściłem. Trochę szkoda, bo miałem cichą nadzieję, że LFC zapoluje na Jacka Grealisha :)
I Villa to wziela. Nie gralem, ale super sprawa, mam sentyment do tego klubu bo nie jednokrotnie bylem na Villa Park jak mieszkalem w B-ham. W dodatku ten hajs za awans, ktory jest niewyobrazalny - nie do pojecia (ok 180 mln £ dostaną) robi wrażenie i daje im niezłe mozliwosci. Jack Grealish (23 l) o ktorym wspomniales jest niewatpliwe wschodzaca gwiazda/nadzieja zespolu z Villa Park ale nie nalezy zapominac o najlepszym strzelcu "Lwów", Tammy Abrahamie (21 lat!!!) ktory zdobyl az 26 bramek w obecnym sezonie Championship i zajął druga pozycje w klasyfikacji strzelcow plasujac sie tuz za Teemu Pukki z Norwich. Najbardziej mnie martwi fakt iz wszystko wskazuje na to iz Abraham wroci teraz do Chelsea (byl na zasadzie wypozyczenia) a oni nie znajda nikogo takiego... Jak dla mnie koles jest lepszy od drewniaka Higuaina, a z tego co wiem wlodarze Chelsea juz zacieraja rece z powrotu Abraham na Stamford Bridge. Juz niedlugo przekonamy sie jak Aston odnajdzie sie w najwyzszej klasie rozgrywkowej, oby zostali na dluzej. 
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Szwecja
Orebro - Sirius, 1 over 1.5 goli, @3.50, 0:0 w 30 minucie

edit
  
Dziś: postawione: 16j, wygrane: 8.8j, bilans: - 7.2j (1/4)
absurd goni absurd....
nic nie wchodzi.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
cytat z dnia 27 maja 2019 19:12 przez robin.on.

I Villa to wziela. Nie gralem, ale super sprawa, mam sentyment do tego klubu bo nie jednokrotnie bylem na Villa Park jak mieszkalem w B-ham. W dodatku ten hajs za awans, ktory jest niewyobrazalny - nie do pojecia (ok 180 mln £ dostaną) robi wrażenie i daje im niezłe mozliwosci. Jack Grealish (23 l) o ktorym wspomniales jest niewatpliwe wschodzaca gwiazda/nadzieja zespolu z Villa Park ale nie nalezy zapominac o najlepszym strzelcu "Lwów", Tammy Abrahamie (21 lat!!!) ktory zdobyl az 26 bramek w obecnym sezonie Championship i zajął druga pozycje w klasyfikacji strzelcow plasujac sie tuz za Teemu Pukki z Norwich. Najbardziej mnie martwi fakt iz wszystko wskazuje na to iz Abraham wroci teraz do Chelsea (byl na zasadzie wypozyczenia) a oni nie znajda nikogo takiego... Jak dla mnie koles jest lepszy od drewniaka Higuaina, a z tego co wiem wlodarze Chelsea juz zacieraja rece z powrotu Abraham na Stamford Bridge. Juz niedlugo przekonamy sie jak Aston odnajdzie sie w najwyzszej klasie rozgrywkowej, oby zostali na dluzej. 
Tym bardziej że Chelsea prawdopodobnie pozostanie z zakazem transferowym. Po odejściu Hazarda, Abraham może być ważnym elementem The Blues :)
 
verno 466,9K

verno

Znawca - Hokej
cytat z dnia 27 maja 2019 19:01 przez vernoKatar U20 - Ukraina U20
over 1.5
@1.95

1pol straszna ale nie wierze że druga też taka będzie, Ukraina dostanie solidną zjebkę i zaczną coś grać a tutaj też pachnie golem dla Kataru.
     gol i szczurują na wynik eh
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
cytat z dnia 27 maja 2019 19:40 przez kriksusMolleker zdycha i zdycha a i tak pewnie wygra z Bublikiem. Masakra :(
Na szczęście wygrał lepszy ! Nie znam się na tenisie, pograłem Bublika, Harrisa, Sandgrena handicap, Gojowczyka seta i fartem weszło ;p Kecmanovic męczył się z Kudla, czuje, że w 2 etapie odpadnie
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Szwecja
Orebro - Sirius, Btts, @1.80, 0:1 w 54 minucie, stawka: x3


edit
  
Dziś: postawione: 22j, wygrane: 8.8j, bilans: - 13.2j (1/5)
rece opadaja.... hajs leci.
Dobrze ze karnego nie mieli bo by spudlowali na bank.
Egipt - w tobie nadzieja.....

 
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Hiszpania
Deportivo La Coruna - Mallorca, Btts, @2.50, 0:0 w 19 minucie, stawka: x2

Hiszpania
Deportivo La Coruna - Mallorca, over 0.5 goli w pierwszej polowie, @1.95, 0:0 w 19 minucie


edit
2x  
Dziś: postawione: 28j, wygrane: 8.8j, bilans: - 19.2j (1/7)
jakies jaja... 0:0.
Dramat.


 
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 27 maja 2019 20:01 przez kiks-lfcUSA U20 dnb @2.08 trza spróbować 
Ja poszedłem w 1-ke i po 25 min. meczu byłem przekonany, że typ spoko siadzie, jednak od straty gola Nigeria miała swoje okazje. Do tego 3 poprzeczki (2 USA, 1 Nigeria 1 ofc) + warunki pogodowe powodują, że dochodzi tu element zdarzeń nieprzewidywalnych... W 2 poł. bramki powinny paść jeszcze. Ogólnie jak dla mnie fajny mecz...
Edit live
Jakieś 30 sekund 2 poł. i 2-0 :)
Live 65 min. karny dla Nigerii, Var i..... nic
live 85 min. po @ 2,70   za drobne over 2,5, wypadałoby choć ze 3 bramki w takim meczu zobaczyć :) Spróbuję...
edit
10 min. doliczonego i też było mało na bramkę, poprzeczki, VAR, a ft 2-0, Soto bohaterem USA ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom