>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wybory do Parlamentu Europejskiego, 26.05.2019.

inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
cytat z dnia 24 maja 2019 21:24 przez inzaghi78@zenekkk82

Dokładnie tak , kompletnie nie rozumiem tego grania na Konfe z Wiosną jak oni nie mają do nich żadnego podjazdu , regularnie 2-3% w plecy 
Po kursie powyżej 3 było value żeby ewentualnie spróbować ale przy wyrównanych to raczej jest tak jak piszesz prezent w stronę Wiosny
Well done :)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No zarobione :) Adamowicz 1 też nie wchodzi bo się okazuje, że Fotyga zgarnęła więcej głosów, a ten bet połączony z frekwencją był tu bardzo popularny !
 
A 0

allhernan

Użytkownik
cytat z dnia 27 maja 2019 08:18 przez adamo80No zarobione :) Adamowicz 1 też nie wchodzi bo się okazuje, że Fotyga zgarnęła więcej głosów, a ten bet połączony z frekwencją był tu bardzo popularny !
Kolego nie dywaguj, ze 'zarobione' i nie podawaj niesprawdzonych informacji.

Adamowicz akurat wygrala z Fotyga zdecydowanie (kilkanascie tys.glosow to w przypadku pojedynczych mandatow spora przewaga), a to, ze dzieci i mlodziez fascynuja sie Korwinem i przegrywaja kieszkonkowe to juz bardziej tradycja.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
A ja ogólnie akurat wyszedłem na lekki nie znaczący  plus bo grałem single że wybory wygra PIS i że Konfederacja wygra z Wiosną,ale jestem bardzo rad że KE przegrało okrutnie,a z drugiej strony jestem smutny że cykliści dostali aż tyle poparcia ale ogólnie jest git i do zobaczenia na jesień,i już teraz piszę że zagram wtedy że PIS dostanie ponad 50% poparcia!!!!!!!!!
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Swoją drogą.. to cholernie przykra sprawa, że ponad 90% głosujących to impotenci umysłowi, nie potrafiący wyciągnąć żadnych wniosków z otaczających ich wydarzeń. Wygrał PiS, przegrała Polska. Jak tylko zacznie się kryzys, a ten tuż tuż, to Polska będzie drugą Grecją i to nie jest przesada. 
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
cytat z dnia 27 maja 2019 09:38 przez hallikSwoją drogą.. to cholernie przykra sprawa, że ponad 90% głosujących to impotenci umysłowi, nie potrafiący wyciągnąć żadnych wniosków z otaczających ich wydarzeń. Wygrał PiS, przegrała Polska. Jak tylko zacznie się kryzys, a ten tuż tuż, to Polska będzie drugą Grecją i to nie jest przesada. 
 
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
No cóż porażka KE boli i musi boleć a jeśli chodzi o Grecję to zapomnij bo to właśnie wejście do strefy euro ich załatwiło,a po drugie to Grecy to kraj ludzi którzy lubią się bawić i nic nie robić bo byłem tam 2 lata kiedyś to wiem coś o tym!!!!
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
cytat z dnia 27 maja 2019 09:38 przez hallikSwoją drogą.. to cholernie przykra sprawa, że ponad 90% głosujących to impotenci umysłowi, nie potrafiący wyciągnąć żadnych wniosków z otaczających ich wydarzeń. Wygrał PiS, przegrała Polska. Jak tylko zacznie się kryzys, a ten tuż tuż, to Polska będzie drugą Grecją i to nie jest przesada. 


nie strasz, nie strasz,bo sie ze.......sz
 
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
cytat z dnia 27 maja 2019 08:18 przez adamo80No zarobione :) Adamowicz 1 też nie wchodzi bo się okazuje, że Fotyga zgarnęła więcej głosów, a ten bet połączony z frekwencją był tu bardzo popularny !
A gdzie ty takie rewelacje znalazłeś ?
z 91.48 % komisji wyborczych
Adamowicz https://wybory.gov.pl/pe2019/pl/wyniki/komitet/20213/okr/1
Fotyga https://wybory.gov.pl/pe2019/pl/wyniki/komitet/19913/okr/1

Z tą skrajną prawicą to wyszło jak z PSL w 2015
W poprzednich wyborach ich sondaże były bardzo niedoszacowane a teraz odwrotnie, aczkolwiek i tak dużo bliższe rzeczywistości jak się okazało.
 
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 27 maja 2019 10:31 przez egreg

A gdzie ty takie rewelacje znalazłeś ?
z 91.48 % komisji wyborczych
Adamowicz https://wybory.gov.pl/pe2019/pl/wyniki/komitet/20213/okr/1
Fotyga https://wybory.gov.pl/pe2019/pl/wyniki/komitet/19913/okr/1

Z tą skrajną prawicą to wyszło jak z PSL w 2015
W poprzednich wyborach ich sondaże były bardzo niedoszacowane a teraz odwrotnie, aczkolwiek i tak dużo bliższe rzeczywistości jak się okazało.
Na WP mi mignęły zdjęcia obu Pań... Może pomyłka... Co do samych wyborów jest od tego dział HydePark - nie ten...
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Prześledziłem pobieżnie wyniki na wybory.gov i widać, że w miastach mobilizacja była słaba, tylko niewiele większa frekwencja niż średnia (za wyjątkiem wawy). O dziwo wyborcy PiS byli bardziej zmobilizowani niż opozycja. Ja zakładałem odwrotnie, ale i tak coś tam weszło. Mobilizacja elektoratów zadecyduje też o wynikach na jesieni. 
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
cytat z dnia 27 maja 2019 11:35 przez sandomingoMobilizacja elektoratów zadecyduje też o wynikach na jesieni. 
Mobilizacja wyborców PIS-u będzie jeszcze większa i przewaga nad KE (bo zakładam że ta koalicja i się ostanie) będzie większa niż w tych wyborach.
A frekwencja być może pobije rekord w historii III RP (prezydenckie 1995 - 68.23% II tura) 
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Niech Schetyna obieca, że da każdemu Polakowi dodatkowy 1000zł miesięcznie i KO wygra... :) Hahaha Wtedy jak się ma jeszcze dzieci to w ogóle by nie trzeba było pracować bo 1000zł dla matki, ojca i babci to 3000zł + 3 dzieci 1500zł więc by rodzina miała 4500zł :) I po co pracować...
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Problem w tym że gdyby nawet Grześ obiecał 5 zł na każdego, nawet na psa i kota to i tak Polacy nie uwierzą bo wiedzą że jego kolesie wszystko rozkradną ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 27 maja 2019 13:39 przez zksstalProblem w tym że gdyby nawet Grześ obiecał 5 zł na każdego, nawet na psa i kota to i tak Polacy nie uwierzą bo wiedzą że jego kolesie wszystko rozkradną ????
Nie - problem w tym, że jak by to obiecał i zrealizował mielibyśmy "Grecję" znacznie szybciej, a tak to potrwa to trochę dłużej... Z uszczelnienia VATu owszem jest, ale nie tyle, a 3/4 dokłada się z zadłużenia i podatku sklepowego (gdzie ceny są znacznie wyższe niż niż 4 lata temu w każdej biedronce). Ludzie nie mają kompletnie wyobraźni... O ile 500+ na drugie dziecko jeszcze im się dopinało to teraz pojechali po bandzie... Ok Morawiecki liczy na to, że to będzie koło zamachowe gospodarki - nie mówię, że na pewno nie ma racji, ale jest to duże ryzyko bo może wcale tak się nie stać. A do tego nie wiadomo czy teraz tak dobrze funkcjonuje gospodarka dzięki tym wewn. transferom czy to nie jest zasługa świetnej koniunktury gospodarczej. Jak boom ustanie, a PiS zostanie z tymi wydatkami na każde dziecko to zacznie się masakra, a wtedy wszystko zrzucą na UE...

Operacja rosyjska w Europie jest w 80% udana. Za 20 lat będzie się mówiło o 3 wojnie światowej tym razem na polu działania służb i dezinformacji. Ja się tylko zastanawiam gdzie jest CIA i M6 - czy one tylko dobrze wyglądają w filmach o Bondzie i Bournie ?
 
paga 28K

paga

Użytkownik
cytat z dnia 27 maja 2019 12:57 przez adamo80Niech Schetyna obieca, że da każdemu Polakowi dodatkowy 1000zł miesięcznie i KO wygra... :) Hahaha Wtedy jak się ma jeszcze dzieci to w ogóle by nie trzeba było pracować bo 1000zł dla matki, ojca i babci to 3000zł + 3 dzieci 1500zł więc by rodzina miała 4500zł :) I po co pracować...
Ty masz taką samą wiedzę jak Dyndała. A później płacz bo ludzie nie głosują. Tutaj nie chodzi o żadne 500 złoty na dziecko. 
 
Do góry Bottom