>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wybory do Parlamentu Europejskiego, 26.05.2019.

J 0

janusz_typer94

Użytkownik
Jest jeszcze możliwość zagrania u któregoś buka? Bo szkoda by było nie skorzystać z prezentu 1.8 na Wiosnę w parze z Konfederacją(ostatni raz gdy sprawdzałem tą parę było 1,20...), a z tego co widzę to nigdzie już chyba nie ma zakładów :(
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
PRZYPOMINAM, ŻE OD PÓŁNOCY OBOWIĄZUJE CISZA WYBORCZA. W TYM OKRESIE JEST ZAKAZ AGITOWANIA. WSZYSTKIE POSTY, KTÓRE BĘDĄ ZAWIERAĆ TAKIE TREŚCI BĘDĄ KARANE.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Kiedy PKW ogłosi oficjalne wyniki do Parlamentu Europejskiego 2019 w Polsce?
Typ: Poniedziałek 
  
Kurs 1.65
Bukmacher: Betfan


Myślę że jak najbardziej do gry. Nie słychać nic o wiekszych incydentach, wszystko powinno pójść sprawnie i jak dla mnie w poniedziałek poznamy oficjalne wyniki wyborów do PE. 
 
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik


 

Do godziny 12 w wyborach europejskich wzięło udział 14,39 proc. uprawionych do głosowania - przekazała PKW
 

Przypomnijmy, że podczas ubiegłych wyborów do PE na godzinę 12 frekwencja była niemal dwa razy niższa
Czyli wszystkie undery w dupę ? ????
 
T 345

thomas23

Użytkownik
niedziela nie ma nic do rzeczy bo zawsze w ten dzień są wybory, ale jest ładna pogoda, dzień matki więc ludzie mogli zagłosować wcześniej. Chociaż ten under 40,5% teraz wydaję się dość ryzykowny.
 
T 7

tiger32

Użytkownik
Duza frekwencja oznacza słabysz wynik PiS ale z drugiej strony najwyższa póki co jest na wschodzie Polski co przemawia za PiS
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
cytat z dnia 26 maja 2019 12:20 przez kojocik89Kiedy PKW ogłosi oficjalne wyniki do Parlamentu Europejskiego 2019 w Polsce?
Typ: Poniedziałek
Kurs 1.65
Bukmacher: Betfan


Myślę że jak najbardziej do gry. Nie słychać nic o wiekszych incydentach, wszystko powinno pójść sprawnie i jak dla mnie w poniedziałek poznamy oficjalne wyniki wyborów do PE. 

Pograłem ten sam zakład z tym że na Wtorek 28 maja po kursie @2,25 . Po moich zakładach kurs spadł na 2,15 a potem 1,9. (Na poniedziałek jest teraz @1,8)

Jeśli dobrze kojarzę to na oficjalne wyniki jakikolwiek wyborów na ogół trzeba było poczekać 2-3 dni. Incydenty czy przedłużone głosowania nie mają tutaj większego znaczenia, po prostu tyle to trwa zanim to wszystko ogarną. Moim zdaniem najbardziej prawdopodobnym terminem jest własnie wtorek, wybory jednodniowe więc myślę że sie wyrobią. 
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
cytat z dnia 26 maja 2019 19:47 przez madangelo


Pograłem ten sam zakład z tym że na Wtorek 28 maja po kursie @2,25 . Po moich zakładach kurs spadł na 2,15 a potem 1,9. (Na poniedziałek jest teraz @1,8)

Jeśli dobrze kojarzę to na oficjalne wyniki jakikolwiek wyborów na ogół trzeba było poczekać 2-3 dni. Incydenty czy przedłużone głosowania nie mają tutaj większego znaczenia, po prostu tyle to trwa zanim to wszystko ogarną. Moim zdaniem najbardziej prawdopodobnym terminem jest własnie wtorek, wybory jednodniowe więc myślę że sie wyrobią. 

Faktycznie, tak teraz czytam może być jednak wtorek lub środa. Pożyjemy zobaczymy. Dzięki za spostrzeżenia. 
 
J 7

jurkin

Użytkownik
Ile wynosi granica błędu statystycznego przy tym wstępnym sondażu? Albo inaczej, jaka jest szansa, że Konfederacja jeszcze przegoni Wiosnę. Zapewne sporo osób to pograło. 
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A jednak buki znowu nie doceniły frekwencji. Jak w samorządowych weszło znowu powyżej linii.
jurkin jeszcze wszystko może się zmienić. Granica błędu statystycznego to 2%.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
cytat z dnia 26 maja 2019 21:42 przez jurkinIle wynosi granica błędu statystycznego przy tym wstępnym sondażu? Albo inaczej, jaka jest szansa, że Konfederacja jeszcze przegoni Wiosnę. Zapewne sporo osób to pograło. 
Nie jest to niemożliwe ale szansa jest - bardzo mala
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
cytat z dnia 13 maja 2019 02:23 przez kibic-zwierzeJaka była frekwencja dotychczas w wyborach do PE? Wiadomo, że jest niższa niż w wyborach do naszego parlamentu ale wydaje mi się, że linia w fortunie 39.5 to trochę mało.
Mimo wszystko sporo osób może pójść... Może nie tyle ile ostatnio do samorządowych ale może być wysoka. W każdym razie jakby ktoś dysponował historycznymi wynikami do PE do będę wdzięczny. 
Ehhhh.... Szkoda, że zabrakło mi odwagi... 
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 24 maja 2019 23:34 przez tysiaksol1990

PEWNIAK WYBOROW last minute 

FRANKOWSKI-Karski 2,92 fortuna

Spadochroniarz Karski na spocie walczy z krzyzakami i robi z siebie pajaca, na dwojce ma Jurgiela bardziej znanego w regionie, do tego Tadzio Cymanski. 

Frankowski z poparciem Truskolaskiego ktory wygral w 1 turze prezydenckie, zadnego konkurenta na liscie KE. Jakis tlumok wystawil te kursy po poparciu ktore pisiurki maja faktycznie na poziomie powiedzmy 40%-45% ale tu glosy rozloza sie po polowie nawet ze wskazaniem na Jurgiela czyli liczmy max 20-25% Karskiego, Franek zgarnia calosc KE czyli 30% no i dajmy juz ze 5% ktors mu zabiera w co watpie to i tak ten kurs jest mega value !!
I pewniaczek w plecy 
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 26 maja 2019 21:42 przez jurkinIle wynosi granica błędu statystycznego przy tym wstępnym sondażu? Albo inaczej, jaka jest szansa, że Konfederacja jeszcze przegoni Wiosnę. Zapewne sporo osób to pograło. 
Szanse zerowe
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Czy w sondażu Newsweeka nadal KE prowadzi z 11-punktową przewagą?
Brawo dla Schetyny za ostatnie dni kampanii. Z tym człowiekiem u steru opozycji Kaczyński nie musi robić nic, a i tak  wygra.
 
Do góry Bottom