>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata U-20 w Piłce Nożnej Polska 2019 [ 23.05-15.06.2019]

Status
Zamknięty.
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Ukraina - USA   2  @ 2.30  Fortuna

Amerykanie  są  dla  mnie faworytem do  wygranej  w tym  meczu. Od  lat  przyzwyczaili  wszystkich  do  tego że  w  tej  kategorii  wiekowej  są  mocni. Skład  drużyny  to  mieszanka  piłkarzy  występujących  w  MLS  oraz  w  młodzieżowych  klubach  Europy głównie  niemieckich ( Koln, Hannover 96 Regionalna, SC Freiburg U19, Bayern Regionalna) ,Holenderskich ( Ajax U21, PSV U19) czy  też  Barcelony U19 lub  szerokiej  kadry  PSG ( Timothy Weah).
Nie  twierdze  że  Ukraińcy  nie  powalczą ,  myślę  jednak  że  zejdą  z boiska pokonani.
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Fortuna z szeregiem promocji na MŚ U-20

 

Wczoraj, 23 maja, rozpoczęły się Mistrzostwa Świata FIFA U-20. Po raz pierwszy turniej pod egidą FIFA odbywa się w Polsce. Dwadzieścia cztery drużyny rozegrają pięćdziesiąt dwa mecze w sześciu miastach: Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdyni, Lublinie, Łodzi i Tychach. Imprezę 15 czerwca zakończy finał na stadionie Widzewa. Fortuna online zakłady bukmacherskie przygotowała na najważniejsze piłkarskie wydarzenie przełomu maja i czerwca szereg specjalnych zakładów i promocji dla swoich klientów.
Podczas mistrzostw kontynuowane będą Happy Hours, które są bardzo pozytywnie odbierane przez klientów Fortuny. W dniach meczowych reprezentacji Polski, czyli 23, 26 i 29 czerwca, w godzinach 17:00-18:00, w kanałach mobile, online oraz retail, można będzie zagrać z  bonusem kursowym, pozwalającym podwyższyć wygraną o 14%. Promocja zostanie przedłużona na każdy kolejny mecz drużyny Jacka Magiery w turnieju, zatem to kolejny powód, by kibicować naszej drużynie.
Mocną stroną oferty Fortuny w trakcie młodzieżowego Mundialu będą również najwyższe kursy na wszystkie najważniejsze spotkania mistrzostw, w tym przede wszystkim na mecze reprezentacji Polski.  - Takie podejście to już znak firmowy Fortuny, która charakteryzuje się niezwykle konkurencyjną ofertą kursową  na topowe ligi piłkarskie oraz Ekstraklasę i Fortuna 1 Ligę – mówi Maciej Nowak, szef działu bukmacherów w firmie Fortuna online zakłady bukmacherskie.
Ponadto, na czas mistrzostw urozmaicony zostanie Ekspert+. Klienci, którym uda się poprawnie wytypować minimum 8 spotkań danej serii gier na jednym, eksperckim kuponie, oprócz wysokiej wygranej mogą otrzymać dodatkowo bonus w wysokości 10 000 PLN. Przy pojedynkach 1/8 finału bonus zostanie zwiększony do 20 000 PLN.
Co więcej, widząc medialny rozgłos i zainteresowanie Polaków tym sportowym wydarzeniem, Fortuna znacząco rozbudowała swoją ofertę. Jako jedyny bukmacher z grona legalnych firm funkcjonujących w kraju, oferujemy obecnie najważniejsze podgry do wszystkich meczów reprezentacji Polski (konkurencja posiada tylko zakłady na wynik meczu). Już teraz można u nas zagrać np. to, że w każdym meczu z udziałem reprezentacji Polski padnie wynik powyżej 2,5 gola lub to, że Polska strzeli gola w każdym meczu fazy grupowej – dodaje Maciej Nowak z firmy Fortuna.
Oferujemy zakłady na klasyfikację końcową Mistrzostw Świata, klasyfikację każdej grupy, zakłady typu kto lepszy w każdej grupie. Pojawią się również zakłady specjalne na każdy mecz podczas turnieju w dniu spotkań. Oczywiście wszystkie spotkanie Mundialu będą również dostępne w ofercie „LIVE".
Faworytem turnieju zdaniem bukmacherów Fortuny jest Francja. Kurs na zwycięstwo reprezentacji „Trójkolorowych" wynosi 5.0. Obok Francuzów za głównych pretendentów do tytułu uznaje się drużynę Argentyny (kurs 9.0), Portugalii (kurs 9.0). Biało-Czerwoni plasują się w środku tego zestawienia i kurs na ich ewentualny triumf wynosi 24.0. Występ gospodarzy w finale jest bardziej prawdopodobny (15.0), a wciąż atrakcyjnie wyceniany jest też udział zespołu Jacka Magiery w ½ finału (7.0).
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Urugwaj - Norwegia  2  DNB     @  2.41 Fortuna

 

Konfrontacja  piłki  latynoskiej  ze  skandynawską  zbliżoną  do  tej  prezentowanej  na  Wyspach. Z  racji  mojego  typu  skupię się  bardziej  szczegółowo  na  "Wikingach", pobieżnie  jedynie  informując o  Urusach. Drużyna  z  Am. Płd.  załapała  się do  turnieju  dzięki  trzeciemu  miejscu  w  tegorocznych  mistrzostwach  własnego  kontynentu  z  których  kwalifikowały  się  4 zespoły.

W  pokonanym  polu  pozostawili  między innymi  Paragwaj czy  Brazylię  z którymi wygrali.

 

Norwegia po  raz  trzeci  gra  w  mistrzostwach  w  tej  kategorii  wiekowej a o  awans do  tegorocznego  turnieju  rywalizowała  w ubiegłorocznych  ME-19  rozgrywanych na boiskach  Finlandii. W  meczach  grupowych  musieli  uznać  wyższość  Portugalii (1:3) , zremisowali  z Włochami (1:1) i po  dramatycznym  zwycięskim  meczu  z  gospodarzami  Finlandią (3:2) gdzie  przegrywając  2:1 przechylili szale  wygranej  w  90 i 92  min. spotkania  zakwalifikowali się  do dalszej  fazy  rozgrywek.  Wówczas  trafili  na nagłówki  gazet  kiedy  to  w  meczu  o 5  miejsce  ograli  broniących  tytułu  MŚ U20  Anglików  3:0. W  efekcie  to  zwycięstwo  dało  im awans  do  dzisiejszego  turnieju  co  było  niespodzianką  zważywszy  kogo  pokonali w  bezpośredniej  walce.

 

Kadra  zespołu oparta  jest  na  zawodnikach  rodzimych  lig (1 i 2 Norwegia) z  czterema  wyjątkami. Tacy  gracze  jak  Leo Ostigard ( Brighton U23) ,John Kitolano (Wolverhampton U23), Eman Markovic (Zrinjski Mostar) występują  na co  dzień  po za  granicami a  najbardziej  znany  i  najdroższy  w  chwili  obecnej  to  zawodnik  Red Bull  Salzburg  Erling Brant Haland   pozyskany w  Styczniu 2019  z  Molde  za  5 mln. EUR . Ten  18  letni  środkowy napastnik  co prawda  rozegrał  jedynie  dwa  spotkania  ligowe  u  nowego  pracodawcy ale zdążył  zdobyć  gola ,  a  i  nie  gorzej prezentuje  sie  jego  kariera  reprezentacyjna  U20  w  której  na  dwa  mecze  strzelił  dwie bramki. Wcześniej  regularnie  punktował  grywając w  U19  (6/6) i U18 (6/6).

 

Oczywiście  Haland  to  "gwiazda"  swojego  zespołu  ale siła  drużyny  tkwi  w  kolektywie i  licząc  na udany  występ  Norwegów  w  tym  spotkaniu  opieram  się  głównie o  twardą  grę  zespołową. Szukam  lekkiej  niespodzianki  podpierając  się  opcją  DNB ,  jak  będzie zobaczymy.

 

https://www.fifa.com/u20worldcup/teams/team/44022/profile/
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Sorry..,  ale  jakieś  dziwactwa pod  tym  linkiem  wyżej  odnośnie  teamu  Norwegii  sie  włączają ...Rick Astley  raczej  trenerem  wikingów  nie  jest,...:):)
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik


Francja - Arabia Saudyjska 
Typ: Francja(handicap -1.5) @1.62 etoto       
Typ: Francja wygra do zera @1.80 etoto        

Nie widzę tu innej opcji niż widowisko do jednej bramki i pewne zwycięstwo Francuzów. Jak dla mnie to faworyt do wygrania mistrzostw i trudno będzie się im postawić. Francja bardzo poukładana drużyna, zrzeszająca młodych, którzy trenują pod okiem naprawdę dobrych klubów. Przykładem Diaby(PSG), który coraz częściej dostaje szansę na gre i w tym sezonie zdobył 2 bramki, Zagadou(BVB Dortmund) również 2 bramki w Bundeslidze czy pomocnik Soumare(Lille), który ma pierwszy skład w swoim zespole, a jak wiemy Lille zostało w tym sezonie wicemistrzem Francji. To są jedynie przykłady, mało który zawodnik gra w "byle czym". 

Teraz warto omówić skład Arabii. Nie można im odmówić wspólnego stylu gry, ponieważ WSZYSCY grają w swojej rodzimej lidze. Dokładnie tak, ani jeden powołany nie gra poza granicami swojego kraju. Nasuwa się więc wniosek, że żaden nie wykazał się jeszcze szczególnym poziomem, aby dostać propozycję gry w czymś lepszym. Wg mnie jest to zwykły zlepek zawodników do reprezentacji, którzy są w stanie ograć zespoły o podobnej randze, tu jednak rywal z pierwszej półki i brak pogromu powinien być już sukcesem. Na 7 spotkań przygotowawczych(bilans 5:16) tylko dwa wygrane(z Nigerią i Słowacją), reszta porażki i remisy w tym baty od Argentyny 5-0 lub 3-0 od Kolumbii. 

Zdziwi mnie jeśli Francja wygra tutaj minimalnym 1-0, w gola Arabii nie wierzę, będzie to mecz do jednej bramki na ich połowie, a Francja te minimum 2 gole zdobędzie w 90 minut na pewno. 
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Portugalia - Korea 
Portugalia -1 @1.97 
  
lv
Ostatnie mecze młodzieżowej reprezentacji Portugalii wyglądają fajnie. Na ostatnich pięć spotkań, tylko jedna porażka - z Niemcami. O Korei już tego nie można napisać. Inny wynik niż zwycięstwo Portugalii będzie sporym zaskoczeniem. 
Tylko czterech Koreańczyków występuje na europejskich boiskach, a wartość drużyny wynosi 9.98 mln. Natomiast drużyna znad Półwyspu Iberyjskiego w swoich szeregach ma kilka ciekawych nazwisk. Leite zaliczył trzy mecze w dorosłej kadrze FC Porto oraz jeden w LM. Vinagre 17 spotkań dla Wolves. Dalot z Manchesteru United. Florentino, Fernandes, Trincao czy też Leao. Portugalia ma bardzo perspektywiczny skład. Na papierze mają zdecydowanie lepszych zawodników niż ich przeciwnik Korea. 
Portugalczycy to mistrzowie Europy do lat 19 z ubiegłego roku. 
 
R 573,2K

rjastrzab

Użytkownik
Polska -  Tahiti
Typ: Tahiti +4,5
Kurs 1,70
STS.pl

Po tym co Polacy pokazali w pierwszym meczu to wątpię, żeby umieli przeprowadzić jakąś strzelaninę przeciwko Tahiti. Obiecują strzelanie, ale nie mamy takich możliwości. Dodatkowo z defensywą, która robi takie prezenty jak w meczu z Kolumbią to jest szansa, że rywale coś strzelą i handi jeszcze łatwiej wejdzie.W pierwszym meczu Senegal miał 26 sytuacji bramkowych, oddali 9 strzałów na bramkę i wpadły 3 gole. Nie wierzę, że nasza kadra jest w stanie ugrać więcej. W mojej opinii bardzo dobry wybór na niedzielę. 
 
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Polska - Tahiti
Typ: Polska -4,5
Kurs 2,05
STS.pl

Mecz Polaków z Kolumbią był tragiczny. Fizycznie bylismy dwie klasy słabsi i 2-0 to był najniższy wymiar kary. Niemniej myślę, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej. Z punktu widzenia docelowego układu tabeli rzucanie wszystkich sił na Kolumbię nie miało sensu. Znacznie istotniejszy dla naszych losów na tych mistrzostwach będzie dzisiejszy mecz. Gramy teraz z zespołem, który delikatnie mówiąc nie ma wielkich piłkarskich tradycji. Jest presja na jak najwyższy wynik, aby zagwarantować sobie awans. Z pewnością będzie mnóstwo okazji do bramek i nawet przy 3-0 Polacy nie będą zwalniać tempa. Handicap -4,5 wg mnie jest znacznie bardziej prawdodpobny niż wskazują na to kursy. Obstawiam 5-0 dla Polaków, ale nie zdziwi mnie nawet wyższy wynik.
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Polska - Tahiti
obie drużyny nie strzelą i więcej niż 2,5 gola @1,60 sts
Polacy w drugim meczu grupowym mierzą się z rywalem amatorskim. Tahiti to drużyna złożona z amatorów. W pierwszym meczu od Senegalu przegrali 3:0, ale tam mogło być dużo więcej. Polacy się nie popisali z Kolumbią, ale mecz z Tahiti powinien być przełamaniem naszych graczy. Spodziewam się bardzo łatwej wygranej i bez straty bramki.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Senegal - Kolumbia, obie strzelą - tak, kurs 2.13 fortuna    

Pojedynek faworytów do wyjścia z grupy, a zarazem walka o pierwsze miejsce. Senegal podobnie jak dorosła reprezentacja bazuje na silnych fizycznie i szybkich zawodnikach - ich atutem w tym meczu mogą okazać się stałe fragmenty, ale także szybkie kontry. Kolumbia wypunktowała bez większych problemów naszą reprezentację i patrząc na to, jak ci młodzi chłopcy grają - mają bardzo realne szanse na TOP4 tego turnieju. Bukmacherzy w roli faworyta widzą Kolumbię i trudno się temu dziwić, bo wydają się bardziej poukładaną reprezentacją, mimo wszystko trudno mi sobie wyobrazić, by Senegal przeszedł całkowicie obok meczu, w końcu remis dla nich byłby tutaj bardzo dobrym wynikiem - mając na uwadze mecz ze słabo grającą Polską,a dla Kolumbii ewentualny podział punktów byłby autostradą do wyjścia z 1 miejsca, bo pojedynek z Tahiti skończy się najprawdopodobniej pogromem.
Według mnie obie drużyny mają dostatecznie dużo argumentów by zdobyć po minimum 1 golu. Faworytem są Kolumbijczycy, ale nie spodziewałbym się tutaj pogromu - bardziej zwycięstwa różnicą maks 1 gola. Przewidywany wynik 1-1 / 1-2 dla Kolumbii
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Polska - Tahiti

Na naszą reprezentacje U20 po pierwszym meczu spadła lawina krytyki. Ale ja nie byłbym takim pesymista. Kolumbia to nie są ogórki. Mają bardzo mocny skład i innym zespołom też nie będzie z nimi łatwo. Polacy w meczach kontrolnych nie prezentowali się źle. Potrafili pokonywać Czechów, Japonię, czy Anglię i strzelali przy tym sporo bramek. Tahiti to zupełni amatorzy, jest szansa podreperowac sobie licznik bramek i dać frajdę kibicom. W bramce Tahiti ma praktycznie ręcznik gość totalnie nie ogarnia. Wystarczy parę strzałów w światło bramki i worek się rozsypie. Także uważam, że dzisiaj pokonamy wysoko amatorów z Tahiti.
Typy: Polska HC - 4.5, Strzeli gola: Lyszczarz, Makowski. 
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Polska - Senegal. -hc 1.0 / Senegal @ 4.80


Wyprzedzam  nieco fakty ale odnosnie dzisiejszego spotkania naszej ekipy zaprezentowałem swoje zdanie w "Typach Dnia"  i przechodzę od razu do następnego meczu chcąc złapać dobry kurs.

Druzyne Senegalu odczytuje w podobny sposób jak Kolumbie na tle naszych zawodników i trzymam się tezy ze są lepsza drużyna pod katem techniki , ogrania , przygotowania fizycznego , szybkości , prezentują się tez lepiej jako kolektyw na boisku. Oczywiście na tle słabego Tahiti te wszystkie atuty były widoczne co rozumiałe , ale my mie zaprezentowalismy dużo lepiej od naszego dzisiejszego rywala.. Na dodatek dobrze zaprezentował się w drużynie Senegalu strzelec hat - tricka 
Sagna któremu na tle naszych wolnych obrońców nie będzie dużo ciężej hasać i straszyć.

Mysle ze przy tym kursie warto pograć takie rozwiązanie , ewentualnie poczekać na wynik dzisiejszego spotkania Kolumbia - Senegal i w wypadku porażki Senegalu zagrać to z większym przekonaniem.

 
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik
Po tym co Polacy zagrali z Kolumbia nie zainwestuje w nich nawet złotówki . Na tle Kolumbii wygladalismy beznadziejnie.  Biegowo i motorycznie jak byśmy grali przynajmniej drugi mecz w ciągu jednego dnia. Nie widziałem też woli walki i zaangażowania.  W ofensywie brak jakichkolwiek atutów.  Dzisiaj przyjdzie nam zagrać ze słabym Tahiti jednak już w meczu z Senegalem byli skazani na pożarcie a skończyło się tylko 3-0 a należy pamiętać że stracili bramkę już w 10sekundzie meczu. 
Nie liczę dzisiaj na jakieś potężne strzelanie dlatego;
Poniżej 4,5 gola -  2,15 7/10  
Poniżej 5,5gola  - 1,55 10/10      
Fortuna 
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Polska - Tahiti
Polska wygra i poniżej 4.5 gola w meczu @2.15 lvbet
Polska jako gospodarz Mistrzostw Świata nie najlepiej zagrała z reprezentacją Kolumbii przegrywając 0:2. Dziś rywal z tych najłatwiejszych i o ile trzy punkty to powinny być formalnością dla naszych, tak kwestia bramek nie musi być już tak oczywista. Oglądając nieporadność naszych w pierwszym meczu postanowiłem skusić się na zwycięstwo Polaków i under 4.5 gola. Polacy naprawdę nie pokazali nic w pierwszym spotkaniu. 
Tahiti przegrało 0:3 z  Senegalem, tracą bardzo szybko bramkę, bo już na samym początku meczu. Senegal to co mógł wykorzystać, to wykorzystał. 
Polacy ze strony piłkarskiej pokazali się bardzo ubogo. 
 
L 482

legionista1987

Użytkownik
Do kolegi wyżej , Senegal co mógł to wykorzystywał ? Przecież oni od 2-0 to się bawili i oszczędzali , strzelili trzecią , mieli słupek.Polacy maja już w bramkach 0-2. Zeby mysleć o awansie dalej trzeba dzisiaj wygrac wysoko żeby odrobić bilans. Ja myślę że dzisiaj Polacy zaprezentują się dużo lepiej bo i przeciwnik byle jaki. Na tle Kolumbii to i lepsze drużyny od naszej prezentowały by się mizernie. Kolumbijczycy mają twardy i niewygodny styl. 

Moje typy : obie NIE strzelą i over 3,5 1,73 lvbet
Polska over 3,5 gola 1,52
 
chamberlain 422,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Polska - Tahiti
1 połowa over 2.5 bramki @ 2.40 STS   

Miało być wielkie strzelanie w pierwszym meczu Senegalu z Tahiti niestety Senegal oszczędzał się po całości i zamiast gradu bramek mieliśmy zabawę i tylko 3 bramki. Dzisiaj mecz z Polską, która do meczu z Kolumbią podeszła bez charakteru, szkoda tej drugiej straconej bramki w ostatnich minutach, bo 0:1 wyglądałoby już o wiele lepiej, a czuję, że bilans bramkowy w tej grupie może mieć znaczenie. Stąd gram over, ale w pierwszej połowie, najważniejsze spotkanie będzie to z Senegalem, więc też nie ma sensu tracić jakoś bardzo dużo sił na Tahiti, które i tak pokonamy, przydałyby się bramki w pierwszej połowie i stąd taki mój typ. Granie na wysokie linie w całym spotkaniu myślę, że trochę mijają się z celem, bo druga połowa może być odpoczynkiem.
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Polska - Tahiti under 3.5 gola @3.55 Fortuna

Nasza reprezentacja bardzo zawiodła w pierwszym meczu z Kolumbią, byli bezradni praktycznie w każdym aspekcie, nie potrafili sobie stworzyć jednej klarownej sytuacji do zdobycia gola. Tahiti przegrało 0-3 z Senegalem i nie była to jakaś druzgocąca porażka, szybko dali sobie strzelić gola, a w przeciągu 90 kolejnych minut stracili tylko dwa kolejne. Moim zdaniem nasza kadra nie jest lepszym zespołem od Afrykańskiej ekipy i bardzo interesuje mnie mój dzisiejszy typ. Pewnie Polacy to wygrają, ale po takim starciu, jak to czwartkowe naprawdę ciężko się podnieść mimo, że rywal chyba najsłabszy na tej imprezie. Strach pomyśleć, ale po tym co zobaczyłem naprawdę obawiam się tego meczu, może nie boję się o wynik, bo nasza młodzież zapewne zapisze sobie pierwsze 3 punkty, ale o styl, jaki zaprezentują przeciwko amatorom. Końcowy wynik typuję pesymistycznie, bo inaczej nie można, 2-1 dla Polski. W najlepszym wypadku nawet, jak skończy się 3-0 to również pokryje mój bet. Naprawdę nie wydaje mi się, abyśmy potrafili wygrać wyżej niż Senegal.
 
R 114

rodzyn9125

Użytkownik
Senegal - Kolumbia
Typ: Kolumbia
@ 2.30
LVBet

Jest to mecz ekip, które walczą o pierwsze miejsce w grupie. Dla mnie nieznacznym faworytem w tym meczu są piłkarze z Kolumbii. oczywiście można powiedzieć iż obie ekipy nie męczyły się za bardzo w pierwszych swoich spotkaniach. Jednak psychologicznie Kolumbia wygląda lepiej. Senegal ostatni mecz gra z Polakami co może sprawiać iż w tyle głowy będzie im siedziało że nie mogą przegrać a to zazwyczaj tak to się kończy. Kolumbia pokazała w meczu z Polakami iż potrafią wykorzystać każdy błąd rywali. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom