>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Hokejowe MŚ 2019 - Słowacja

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 25 maja 2019 21:14 przez mafiozo235Ludzie tak przeglądam ten temat i mam dla was dobrą radę, zajmijcie się czymś innym niż typowaniem Hokeja, bo ten temat potwierdza że nie idzie to słabo tylko wręcz tragicznie, jak by tak wszystko grac na odwrót to można by ładną kasę przytulić, od początku do końca tego nieszczęsnego tematu, ale to też sztuka umieć tak wytypować żeby nic nie wchodziło, dobrzy z wasz typerzy tylko w drugą stronę.
Szkoda, że odzywasz się tak późno, bo mógłbyś Nam pokazać jak się typuje. Zapraszam we wrześniu. Może czegoś się od Ciebie nauczymy!
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
PRZYZNAJĘ, że MŚ w moim wykonaniu nie były najlepsze tym samym kończę niepotrzebną dyskusję, która w dodatku nie jest na temat turnieju. Do rozmów o skuteczności zapraszam do odpowiedniego tematu. Kolejne posty niedotyczące MŚ na Słowacji będą usuwane, a w razie konieczności karane ostrzeżeniami. Proszę się rozejść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
cytat z dnia 22 maja 2019 23:52 przez 5xharoldx5Moim zdaniem kursy na Rosję zarówno w meczu z USA jak i na ich mistrzostwo to jest przesada(w sensie, że za niski jest ten kurs), a co ciekawe u wielu bukmacherów jest znacznie mniej niż 3,00, co dziwi mnie jeszcze bardziej. Kadrowo Rosja wygląda najlepiej, ale są ekipy, które też mają świetne składy: Kanada, Szwecja, USA, czy świetnie grający na tym turnieju Czesi. Wyniki Rosji wyglądają lepiej niż ich gra. Dla przykładu wczoraj Rosjanie wysoko wygrali ze Szwecją, ale to zasługa tylko drugiej tercji i fatalnej postawy bramkarza Szwedów. Oglądałem też ich mecz z Czechami i choć bramki tam nie stracili, to dali Czechom stworzyć tyle dobrych sytuacji, że aż dziw, że zachowali tam czyste konto. Dużą siłą Rosji są bramkarze, zwłaszcza Vasilevsky, ale wystarczy, że będzie mieć gorszy dzień i może być problem.

No i Rosja bez złota. Z USA jakoś im się udało, ale tam gdyby nie super pierwsza tercja, to kto wie jakby to się skończyło. W sumie to tamta pierwsza tercja była chyba jedyną taką naprawdę dobrą tercją Rosji w playoffach. Z Finami cały mecz zagrali słabo jeśli brać pod uwagę ich skład. Momentami to Finowie ich dominowali.

Czarno widzę przyszłość reprezentacji Rosji jeśli chodzi o złote medale na wielkich imprezach. Takiej paki jak w tym roku nie zbiorą już chyba nigdy, bo przecież właściwie wszystko poszło po ich myśli jeśli chodzi o zbieranie składu. Jedyna ich szansa na złoto to chyba taka sytuacja jak na ostatniej olimpiadzie, gdzie zawodnicy NHL nie zagrają.

Wygląda na to, że złoto będzie dla Kanady. Strach pomyśleć co by było jakby ochota do gry największych gwiazd była tam tak duża jak w tym roku u Rosjan...

Myślę, że warto spróbować pograć Czechy (ML) po kursie 3,30. Motywacja Czechów będzie bardzo duża, a u Rosjan może być z tym ciężko, bo dla nich tylko złoto się liczyło.
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
cytat z dnia 25 maja 2019 23:34 przez 5xharoldx5


No i Rosja bez złota. Z USA jakoś im się udało, ale tam gdyby nie super pierwsza tercja, to kto wie jakby to się skończyło. W sumie to tamta pierwsza tercja była chyba jedyną taką naprawdę dobrą tercją Rosji w playoffach. Z Finami cały mecz zagrali słabo jeśli brać pod uwagę ich skład. Momentami to Finowie ich dominowali.

Czarno widzę przyszłość reprezentacji Rosji jeśli chodzi o złote medale na wielkich imprezach. Takiej paki jak w tym roku nie zbiorą już chyba nigdy, bo przecież właściwie wszystko poszło po ich myśli jeśli chodzi o zbieranie składu. Jedyna ich szansa na złoto to chyba taka sytuacja jak na ostatniej olimpiadzie, gdzie zawodnicy NHL nie zagrają.

Wygląda na to, że złoto będzie dla Kanady. Strach pomyśleć co by było jakby ochota do gry największych gwiazd była tam tak duża jak w tym roku u Rosjan...

Myślę, że warto spróbować pograć Czechy (ML) po kursie 3,30. Motywacja Czechów będzie bardzo duża, a u Rosjan może być z tym ciężko, bo dla nich tylko złoto się liczyło.
No właśnie nie wiadomo jak ugryźć dzisiejsze mecze. Czesi wczoraj nie wyglądali źle do straty gola ale później się posypali. Wszyscy podkreślają od lat, że brakuje tam dobrego bramkarza, swoją drogą czemu Mrazek nie grał? on już zakończył karierę reprezentacyjną czy jak ? bo ten Bartosak to porażka. Ja poszukam sobie na pewno strzelców u Rosjan po wysokich kursach, jednak liczę , że pukną tych Czechów którzy byli bezradni wobec dobrze dysponowanego Murraya wczoraj. W finale nie widzę innej opcji jak zwycięstwo kanadyjczyków.
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Do @antypolak - a wczoraj widziałeś inną opcję, niż Rosja ? Na sukces lub porażkę w hokeju składa się wiele, wiele składowych. Nie twierdzę, że Kanada tego nie wygra....chociaż chciałbym, żeby było inaczej, ale trochę szacunku dla obu finalistów. Suomi to nie jest drużyna, która dostała awans w prezencie. Oni to sobie wywalczyli. Poza tym pamiętaj - w hokeju nie ma pewniaków !
To co napisałeś o Bartosaku utwierdza mnie w przekonaniu, że na hokeju po prostu sie nie znasz. W ogóle ostatnio przybywa nam tutaj "fachowców" jak na przykład @mafiozo235 . Nie chce sie tutaj rozwijać w temacie, bo dziś mamy święto jakim jest finał MŚ. Zacytuje tylko klasyka:
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się raz i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Ten dział tworzą ludzie z pasją do hokeja i wiedzą. Nie psujcie tego takimi wpisami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Całe te mistrzostwa w zasadzie jawią sie jajo przewrotne. W elicie zostają Anglicy i Włosi, ktorych sam tez typowałem ale tez który gra w poszczególnych meczach wyglądała najsłabiej. Jednak mobilizacja na jeden mecz i frajerstwo polączone z lekceważeniem rywala spowodowało to oni zostają a nie rywale(Francja, Austria), ktorzy w kilku meczach zawalczyli z bardziej wymagajacymi rywalami. Ekipy takie jak USA i Szwecja ktore mozna by jednogłośnie typowac do polfinalowych zmagań nie mogą odnaleźć chemi, moze checi i radości z gry. I efekcie tego odpadają wcześnie a w grupie nie pokazuja jakiegoś dobrego hokeja, dalej Sborna którą typowalem tutaj jako zwyciezce pucharu, ktora mocniejszej druzyny chyba nie byla e stanie wystswic, ma slaby dzień z Finami ale tez powiedzmy sobie szczerze z takim rosterem nie powinno im się nic takiego przydarzyć. Trzeba oddac jednak cesarzowi co cesarskie bo pije do Finów, ekipy ktora przez wielu fachowców byla wskazywana co najwyższej na dojście do ćwiartki góra. A ktora pokazuje tutaj świetny zespolowy hokej, gdzie każdy wie z kim ma grac i gdzie go szukać, ktora jest dobrze taktycznie ustawiana przez trenera. Ktorej obrona zachowuje spokoj a golie jest w formie i daje spokój szykom obronnym. Której poloczenie młodości i rutyny swietnie sie uzupełnia. Wreszcie trzeba powiedzieć że Finom sie chce, po prostu, grac, wygrywać. Jest motoryka a techniki im nie brakuje. No i Kanada, ktora rozpędza sie z meczu na mecz ale tez z fura szczęścia, mecz grupowy ze Słowacją slaby, powinien byc nawet przegrany a tymczasem win wyszarpany na 1.6 sekundy. Kolejny ich szczęśliwy mecz to cwiartka ze Swisse w ktorym to meczu niby momentami dominowali ale tez momentami mieli prxrstoje i się gubili ale jednak z ogromnym szczesciem awansowali kto widział ten wie. Wczoraj z Czechemi w zasadzie im wszystko wychodziło i w bramce i w ataku, nastrzelone krążki strzaly ktore mozna było wyjać odnioslem nawet wrażenie ze wystarczy im pierdnięcie i krążek wtoczy sie do bramki. Az za duzo jak na taki turniej. Do czego zmierzam? Mianowicie ze jezeli ten turniej do konca okaze sie przewrotny to jak nikt nie liczył na Finów tak powinni wygrac czego trzeba im zyczyc bo zasługują biorąc pod uwagę całokształt turnieju a moze i Kanadzie którą jest tu faworytem i los zabierze to co do tej pory dawał z całym szacunkiem bo graczy maja przyzwoitych. Ja osobiście trzymam kciuki za Suomi i liczę na ich win.
      
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Rosja - Czechy
   Rosja -1,5 @1,94 Fortuna   ​
Nie przewiduję tutaj pewnego zwycięstwa Rosjan przez wzgląd na wczorajszy mecz Czechów z Kanadyjczykami. Patrząc tylko na wynik można wyciągnąć błędne wnioski m. in. takie, że Czesi zagrali słaby mecz lub, że Kanada zagrała "spotkanie życia". Nic bardziej mylnego. Czesi zagrali dobre spotkanie, może nie najlepsze, ale dobre. Bardzo dla nich pechowe, bo mieli kilka wybornych sytuacji, których nie wykorzystali. Kanadyjczycy natomiast - tak jak wspomniał @mark1973 - ze sporą dozą szczęścia doszli do finału i również ze sporą dozą szczęścia pokonali naszych południowych rywali. Dlaczego typuje zwycięstwo Rosjan? Gdzie bym nie zajrzał dzisiaj szukając informacji to spotykam się ze zdaniem, że "albo brąz, albo nic". Czechom z pewnością też zależy, ale bliższy jestem teorii, że Rosjanie nie zrezygnują z brązu, ponieważ liczyło się tylko złoto. Myślę, że brak finału podrażnił obie reprezentacje - Czeską i Rosyjską. Więcej jakości po stronie Rosjan. Wspomnę, że w bramce również przewaga Rosjan i to zdecydowana. Wasilewski z Finami bronił bardzo przyzwoicie, natomiast Czesi wczoraj zmieniali bramkarza, ale Francouz również wyglądał niezbyt stabilnie. To ostatnie spotkanie na turnieju dla obu reprezentacji i myslę, że obie ekipy dadzą z siebie wszystko i przede wszystkim liczę na bardzo dobre spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
cytat z dnia 26 maja 2019 14:07 przez suomiDo @antypolak - a wczoraj widziałeś inną opcję, niż Rosja ? Na sukces lub porażkę w hokeju składa się wiele, wiele składowych. Nie twierdzę, że Kanada tego nie wygra....chociaż chciałbym, żeby było inaczej, ale trochę szacunku dla obu finalistów. Suomi to nie jest drużyna, która dostała awans w prezencie. Oni to sobie wywalczyli. Poza tym pamiętaj - w hokeju nie ma pewniaków !
To co napisałeś o Bartosaku utwierdza mnie w przekonaniu, że na hokeju po prostu sie nie znasz. W ogóle ostatnio przybywa nam tutaj "fachowców" jak na przykład @mafiozo235 . Nie chce sie tutaj rozwijać w temacie, bo dziś mamy święto jakim jest finał MŚ. Zacytuje tylko klasyka:
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się raz i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Ten dział tworzą ludzie z pasją do hokeja i wiedzą. Nie psujcie tego takimi wpisami.
O widzę nadepnąłem na odcisk znawcy i kibicowi Finów. Nie oceniam twojej wiedzy na temat hokeja, bo Cię nie znam przyjacielu więc spasuj z ocenami. Dzielę się swoimi przemyśleniami odnośnie turnieju który śledzę chyba każdy ma prawo się tu wypowiedzieć jeżeli nie obraża drugiej osoby A Ty widze próbujesz to robić. 
Na dzisiaj pewne zwycięstwo Kanady żeby Ci w pięty poszło ????
 Kanada-1,[email protected]  
Kanada-2,[email protected]  
Kanada 1 [email protected]  

Stone to score 2 goals @9.25  
Mantha to score @3.30  
Couturier to score  @3.70  
Dubois to score @3.70  

Ale Finlandia wszystkich pieknie wydymała :D No nic wychodzi , że człowiek się nie zna wgl...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
cytat z dnia 26 maja 2019 15:56 przez antypolak

O widzę nadepnąłem na odcisk znawcy i kibicowi Finów. Nie oceniam twojej wiedzy na temat hokeja, bo Cię nie znam przyjacielu więc spasuj z ocenami. Dzielę się swoimi przemyśleniami odnośnie turnieju który śledzę chyba każdy ma prawo się tu wypowiedzieć jeżeli nie obraża drugiej osoby A Ty widze próbujesz to robić. 
Na dzisiaj pewne zwycięstwo Kanady żeby Ci w pięty poszło ????
Kanada-1,[email protected]
Kanada-2,[email protected]
Kanada 1 [email protected]


Stone to score 2 goals @9.25
Mantha to score @3.30
Couturier to score  @3.70
Dubois to score @3.70
W pięty ? ???? Oby Ci wszedł typ. Mam nadzieję, że postawiłeś wypłatę. 

Proponuję pooglądać Bartosaka w sezonie Extraligi. Może zmienisz zdanie, wrócisz tu i napiszesz "sorry...pomyliłem się co do niego". Wczoraj faktycznie kiepski występ, ale nie znam goalie, który cały hokejowy sezon gra na 92-93%
Z mojej strony, to wszystko. 
Cieszmy się ostatnim dniem turnieju  
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Witam,
ostatnio mnie mało tu było ale to z racji pobytu na amerykańskim kontynencie. Wprawdzie mam większa wiedzę na temat NHL i z racji sympatii i nie tylko drużyna Kanady nie jest mi obca ale musze przyznać ze jeśli Finowie są w stanie zagrac tak jak z Rosją to mecz jest nie do przewidzenia. Wprawdzie miałem wrażenie ze Rosjanom jakby się nie chciało ale jak się zachciało to Finowie byli w opałach. Hokej to bardzo fizyczna gra w której ważne są zrozumienie, szybkość i umiejętności indywidualne jak i zespołowe. Jest to najbardziej nieprzewidywalny sport pod względem typowania ale ja jestem w tym sporcie zakochany. Dziś liczę ze Suomi maja w nogach ten mecz z Rosją bo widać ze ten team gra mądrze i z wielka dyscyplina drużynowa. Panowie dla mnie jesteście „Wielcy” i róbcie swoją robotę nie przejmując się hejtem. A do własnego zdania prawo ma każdy wiec ja dziś zaśpiewam „Anthem of Canada „
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
To, że poprzedni typ nie wejdzie wiedziałem już po połowie drugiej tercji. Mimo trąbienia wokół o tym jak ważny to dla Rosjan mecz Sborna wyglądała jakby im się po prostu nie chciało... Za chwilę ostatni mecz tych Mistrzostw, więc wrzucę kilka ostatnich propozycji bez głębszej analizy i udam się na "hokejowe wakacje", żeby wrócić silniejszym we wrześniu ???? Finowie grają bardzo poukładany hokej, chociaż może braknąć nieco sił po wczorajszym meczu z Rosjanami. Kanadyjczycy w sumie też nie będą w pełni sił i myślę, że raczej zobaczymy wyczekiwanie na dogodny moment niż szybką wymianę ciosów. W końcu mecz o wielką stawkę. Miłego oglądania!
Finlandia OT @2,55   
Under 4,5 @2,00   
I tercja under 0,5 @3,90   
Obie drużyny zdobędą bramki - NIE @4,80   
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dragons 31,8K

dragons

Użytkownik
Ja również przychylam się do małej ilości bramek - argumenty - finał i potencjał obronny  obu ekip. 
Under 5.5 @ 1,50
Under 4.5 @ 2.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Na Finów z początku było tak jak pisze mark1973 ok. 9,00, ale zaraz przed mistrzostwami jak się okazało jak mocny skład będą mieli Rosjanie(i jak teoretycznie niezbyt dobry Finowie), to kurs ten wzrósł do ok. 15,00.

Taka ciekawostka- turniej zakończył się DOKŁADNIE tak samo jak się rozpoczął, czyli zwycięstwem Finów 3:1 z Kanadą.
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Wszystko co dobre szybko się kończy ???? Dla mnie MŚ zakończyły się pięknie i niespodziewanie jednocześnie. Sportowo bardzo udany turniej z paroma fajnymi momentami. Finał zostanie w głowie na długi czas, podobnie, jak sposób w jaki Kanada doprowadziła do dogrywki ze Szwajcarią. Któregoś dnia przyjdzie czas na jakieś małe podsumowanie i analizę turnieju. Na tą chwilę chciałem podziękować za pomoc w przygotowaniu i rozwijaniu tego tematu: @mark1973 , @alpha  , @rasijskij , @rybarz - dzięki. Wszystkim, którzy udzielali się w temacie również dziękuje.
Gratulację dla zwycięzcy konkursu @chamberlain , brawa dla uczestników, a szczególne podziękowania dla @rasijskij za przygotowanie całej zabawy.
 
 


 
 https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&amp;v=9V1nxgnoI14​
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
K 0

kedar1985

Użytkownik
Przyznam szczerze, że nie liczyłem na Finów. Fakt podczas Mistrzostw pokazywali, że są mocni ale bardziej obstawiałem Kanadyjczyków a czarnego konia Czechów. Ale to jest właśnie piękno sportu. Brawo Finowiei! 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom