Aurora - Real Potosi, Btts w pierwszej połowie, @3.40, stawka: 10j, bet365

Aurora - Real Potosi, 2 over 1.5 goli, @2.10, stawka: 10j, bet365

181.  (+24j)

182.  (+11j)

Bank: -83.6j

183. Bolivia, 22:00

Bolivar - The Strongest, pierwsze 10 minut (00:00 - 09:59) over 0.5 goli, @3.75, stawka: 10j, bet365

edit

(-10j)

Bank: -93.6j

184. Paragwaj, 22:45

Sportivo San Lorenzno - General Diaz, Btts w pierwszej polowie, @4.00, stawka: 10j, bet365

edit

(+30j)

Bank: -63.6j

186. Paragwaj, 00:00

Sol de America - Cerro Porteno, Btts w pierwszej polowie, @3.75, stawka: 10j, bet365

187. Paragwaj, 00:00

Sol de America - Cerro Porteno, over 2.5 goli w pierwszej polowie, @5.50, stawka: 10j, bet365

edit

186.  (-10j)

187.  (-10j)

188. Bolivia, 1:30

Blooming - Sport Boys Warnes, 2 strzeli w pierwszej polowie, @2.10, stawka: 10j, bet365

189. Bolivia, 1:30

Blooming - Sport Boys Warnes, Btts w pierwszej polowie, @3.25, stawka: 10j, bet365

190. Bolivia, 1:30

Blooming - Sport Boys Warnes, pierwsze 10 minut (00:00 - 09:59) over 0.5 goli, @3.50, stawka: 10j, bet365

194. Paragwaj, 00:30

Sportivo Luqueno - Deportivo Capiata, over 1.5 goli w pierwszej polowie, @2.75, stawka: 10j, bet365

edit

193.  (+25j)

194.  (-10j)

Bank: -106.6j

196. Bolivia, 21:30

Guabira - San Jose, 2 strzeli  gola w pierwszej polowie, @1.80, stawka: 10j, bet365

Royal Pari - Macara, 1 over 2.5 goli, @10.00, stawka: 10j, bet365

Nic z powyzszych nie wejdzie = przerwa i wracam w przyszlym miesiacu. Live dzis przechylil szale + pre ostatnie. Za duzo tego.

Co do meczu. Pierwszy z dwumeczu drugiej rundy Copa Sudamericana. Royal gra w optymalnym skladzie - najlepsi strzelcy czyli Mosquera i Milano od pierwszej minuty na boisku. Ten pierwszy nie gral ostatnio w meczu ligowym - byl oszczedzany wlasnie na to spotkanie. Jezeli chodzi o ustawienie to Royal zazwyczaj gra 4/4/2 natomiast widze ze tym razem trener ustawil ich bardziej defensywnie - moim zdaniem to tylko na papierze gdyz nie wyobrazam sobie by mieli grac asekuracyjnie. Goscie za to wychodza otwarcie 4/4/2 i widac ze beda probowali zdobyc chociaz gola a kto wie czy nie wiecej by ustawic ich dobrze przed rewanzem.Zapowiada sie dobry mecz. Obym sie nie mylil.
Czas pokaze. Przeznaczam ostatni hajs (30j) na pre w tym miesiacu.

edit
199.  (-10j)
200.  (-10j)
201.  (-10j)
Bank: -144.1j

202. Bolivia, 21:00
Sport Boys Warnes - Bolivar, Sport Boys do przerwy/Bolivar na koniec meczu (łamak), @21.00, stawka: 10j, bet365

203. Bolivia, 21:00
Sport Boys Warnes - Bolivar, Bolivar do przerwy/Sport Boys na koniec meczu (łamak), @21.00, stawka: 10j, bet365

204. Bolivia, 21:00
Sport Boys Warnes - Bolivar, over 3.5 goli, @2.20, stawka: 10j, bet365

Ostatnia szansa/nadzieja w tym miesiacu.

cytat z dnia 23 maja 2019 20:36 przez robin.on.202. Bolivia, 21:00

202.  (+200j)
203.  (-10j)
204.  (-10j)
Bank: + 35.9j
Bez edycji = cytuję.
Grali rezerwami... większosc zawodników z podstawy nawet nie była powołana na te spotkanie...
W dodatku na lawie bylo aby 4 zawodnikow z pola plus 1 bramkarz.
3 gole strzelają obroncy Bolivaru... w tym pierwszy to gol samobojczy...(Prieto)
2 nastepne (w 51 minucie i 90+5 min) zdobywa 23 letni obronca: Hernan Rodriguez.
Cos niesamowitego... dziekuje.

skrót do meczu (yt - troche słaba jakosc)

Otrzymane punkty reputacji: +9

205. Peru, 22:30
UTC Cajamarca - Real Garcilaso, 1 over 1.5 goli, @2.50, stawka: 10j, bet365

206. Peru, 22:30
UTC Cajamarca - Real Garcilaso, Btts w pierwszej polowie, @5.00, stawka: 10j, bet365

edit
205.  (+15j)
206.  (-10j)
Bank: + 40.9j

207. Bolivia, 2:00
Real Potosi - Royal Pari, do przerwy: Royal Pari/ koncowy: Real Potosi, @15.00, stawka: 10j, bet365

208. Bolivia, 2:00
Real Potosi - Royal Pari, pierwsze 10 min (00:00 - 09:59) over 0.5 goli, @3.40, stawka: 10j, bet365

214. Peru, 23:00
Alianza Lima - Deportivo Binacional, 2 over 1.5 goli, @3.25, stawka: 10j, bet365

215. Peru, 23:00
Alianza Lima - Deportivo Binacional, Btts w pierwszej polowie, @4.00, stawka: 10j, bet365

216. Peru, 23:00