>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wybory do Parlamentu Europejskiego, 26.05.2019.

T 7

tiger32

Użytkownik
PiS nie reaguje na zaczepki Konfederacji bo się poprostu ich nie boi, doskonale politycy Pis wiedzą iż Konfederacja nie stanowi dla nich żadnego zagrożenia. Powiedzmy sobie szczerze Korwin czy to w UPR, Czy WiP czy innych ugrupowaniach zawsze ponosił sromotne klęski i wizje monarchi itd w Polsce poprostu nie przejdą, tak samo wizje zniszczenia UE. Na szczeście pan Bosak dosyć łagodnie odnosił się o UE mówiac tylko że należy jej pilnować i delikatnie ograniczać działania i na tym dobrze wyjdzie partia bo pan Korwin tekstami usunąć świnie z Brukseli i zniszczyć UE znowu obniżył by poparcie parti do 1%, a tak moze bedzie te 6-7%
 
T 345

thomas23

Użytkownik
cytat z dnia 24 maja 2019 13:20 przez adamo80Tak, racja jest po 1,35 w STS minus podatek to mamy np. ze 100zł 18zł zysku... No przy władowaniu całych 7 tyś to był by z tego 1000zł, ale nie sądzę aby bartezgambler tak zagrał :)
Wcześniej kurs był 1.5 na to zdarzenie. Nie wiem czy to coś zmienia w twojej interpretacji
 
tomskier 0

tomskier

Użytkownik
Sondaż z IBSP
KE 42,51
PIS 36,32
Konfederacja 7,23
Wiosna 7,02https://stanpolityki.pl/koalicja-europejska-wygrywa-z-pis-ostatni-przed-cisza-sondaz-ibsp/
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
cytat z dnia 24 maja 2019 14:35 przez tiger32PiS nie reaguje na zaczepki Konfederacji bo się poprostu ich nie boi, doskonale politycy Pis wiedzą iż Konfederacja nie stanowi dla nich żadnego zagrożenia. Powiedzmy sobie szczerze Korwin czy to w UPR, Czy WiP czy innych ugrupowaniach zawsze ponosił sromotne klęski i wizje monarchi itd w Polsce poprostu nie przejdą, tak samo wizje zniszczenia UE. Na szczeście pan Bosak dosyć łagodnie odnosił się o UE mówiac tylko że należy jej pilnować i delikatnie ograniczać działania i na tym dobrze wyjdzie partia bo pan Korwin tekstami usunąć świnie z Brukseli i zniszczyć UE znowu obniżył by poparcie parti do 1%, a tak moze bedzie te 6-7%
Tu nie chodzi o to, czy się ich boi, czy nie. Ok. 40% PiS-u to zawsze dużo więcej, niezależnie od tego, czy Konfederacja dostanie 4% jak zanosiło się 2 m-ce temu, czy 8%. Dla PiS-u te wybory naprawdę nie mają większego znaczenia, poza propagandowym. Dostali najwięcej głosów w samorządowych, gdyby teraz też wygrali, choćby nieznacznie - będzie ładna linia. Istotne będą wybory jesienne, a najgorszy scenariusz dla Kaczyńskiego to 4,9% Kukiza i 4,9% Konfederacji.
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Przecież samorządowe dla Pisu były klęską. 3 burmistrzów na sto miast. W wyborach do sejmików 34% gdzie wsie chętniej głosują niż do europarlamentu. Tak więc nie wiem jakim cudem PiS miałby teraz dostać więcej.
Sondazownia IBSP ma inną metodologię niż reszta. W samorządowych jako jedyni przewidzieli zwycięstwo Trzaskowskiego w 1 turze. Czytałem kiedyś obszerny wywiad z prezesem. Naprawdę mega ogarnięty gość.
Wg moich prywatnych obliczeń PiS + Kukiz + Konfederacja nie uzyskają więcej niż 45%. Po prostu nie ma w Polsce aż tylu konserwatystów. 
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
O proszę, CBOS mówi nam dzisiaj że można śmiało stawiać domy na PIS i to z potężnymi handi, pozamiatali...????
 
 
D 109

donbagino

Użytkownik
Witam,
Zainteresował mnie h2h w okręgu 3 (Olsztyn/Białystok) między Karskim i Frankowskim. W tym okręgu do wzięcia są 2 mandaty. Wg przewidywań niemal pewne jest że KE i PIS podzielą się mandatami. Ale wydaje mi się że to nie Karski będzie tym który zgarnie mandat na PIS-u - to Jurgiel ma większe szanse na mandat. Do tego trzeba dodać że lista PISu w tym okręgu jest mocna (np. Cymański) i te głosy mogą się porozkładać W takim układzie wygrana Frankowskiego z Karskim po zacnym kursie 2.6 w STS jest warta uwagi. Chyba że coś nie tak to wszystko rozkminiam?
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
cytat z dnia 24 maja 2019 17:26 przez sandomingoPrzecież samorządowe dla Pisu były klęską. 3 burmistrzów na sto miast. W wyborach do sejmików 34% gdzie wsie chętniej głosują niż do europarlamentu. Tak więc nie wiem jakim cudem PiS miałby teraz dostać więcej.
Sondazownia IBSP ma inną metodologię niż reszta. W samorządowych jako jedyni przewidzieli zwycięstwo Trzaskowskiego w 1 turze. Czytałem kiedyś obszerny wywiad z prezesem. Naprawdę mega ogarnięty gość.
Wg moich prywatnych obliczeń PiS + Kukiz + Konfederacja nie uzyskają więcej niż 45%. Po prostu nie ma w Polsce aż tylu konserwatystów. 
Napisałem, że w skali kraju uzyskali najwięcej głosów w tych wyborach, gdzie głosuje się na listy partyjne - czyli do sejmików. Przecież w wyborach na prezydentów, wójtów i burmistrzów te lokomotywy Platformy w największych miastach typu "Dutkiewicz-bis" często nie są nawet członkami PO. Startowali "z poparciem PO".
 
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
cytat z dnia 23 maja 2019 11:54 przez adamo80

Jeśli konfederacja będzie miała wynik lepszy od Wiosny automatycznie KO będzie zwycięzcą bo Konfederacja zabierze głosy PiSowi, natomiast w tych wyborach myślę, że jednak na wybory pójdzie mało elektoratu skrajnie prawicowego. Co innego na parlamentarnych. Zresztą Korwin samodzielnie startował już w poprzednich wyborach do Europarlamentu z hasłem zniszczenia Unii od środka i jakoś mu się to nie udało... :) Taka mała dygresja. Myślę, że granie na lepszy wynik Konfederacji niż Wiosny jest bardzo ryzykowny. Już bardziej spece od tych środowisk powinni pomyśleć może nad różnicą w parze: Konfederacja - Kukiz... No i właśnie Kukiz który jest kolejny do zbierania głosów prawicowych i skrajnie prawicowych... 
Jak to się mu nie udało. Przecież był szok na cały kraj że Korwin ponad 7% i dostał się do euroburdelu. Na yt jest film jak Kraśko ogłasza te wyniki z wkur*****em na twarzy. Osobiście uważam że duża szansa jest aby konfederacja weszła ponieważ na Euro wybory jest mniejsza frekwencja a elektorat konserwatywny zawsze głosuje. Korwin powyżej 6% i za drobniejsze lepszy od wiosny. 
 
Z 3,9K

zenekkk82

Użytkownik
Konfederacja nie ma prawa pokonać Wiosny, zejdźcie na ziemie, Konfederacja nie ma prawa przekroczyć 7%, a Wiosna zakręci się koło 8%, jak ktoś to po kursie ponad 4@ grał to jeszcze mogę to zrozumieć, po tych co są teraz to po 1.8@ Wiosna z Konfederacja to prezent i ja z niego skorzystałem, a takie porównywanie że 5 lat temu miał prawie 8% Korwin to też nie ma na to co patrzeć, bo jak ktoś prawicowy nie chciał PiSu to głosował na Korwina, bo nie miał na kogo, teraz jest Kukiz więc zabierze im część z tego wyniku, zresztą co ja będę pisał, rok później gdy już sie pojawił Kukiz w prlamentarnych to Korwiny nawet do 5% nie dociągnęły, fakt kukiz miał wtedy 8,8, teraz tak ich nie wyceniam, ale max co konfederacja może od nich wydusić to 2% i łączny wynik max 7%
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Jakieś konkretne argumenty ? Przecież nawet w sondażach Konfederacja sukcesywnie z dnia na dzień dogania Wiosnę i już prawie dogoniła. I jeszcze dodatkowo ich notowania mogą być niedoszacowane. Trzeba patrzeć na tendencję, a ta jest jednoznaczna i silnie wzrostowa dla Konfederacji. Dawałbym szanse dla nich tak 55:45 dla nich...
 
Z 3,9K

zenekkk82

Użytkownik
Ale jakie doganiają, jeden sondaż co daje im -1% a tak to w każdym dostają 2,5-3%


PE IPSOS  8-7
PE CBOS 6-3 na ten w ogole nie patrze tam 50% ma PiS
DoRzeczy_pl 7.9-5.7
@IBRiS_PL  7:6
autorska palade 7.7-5.4
kantar 8:6
POLITICOEurope 9.8:4.6

To chyba jacyś niepoprawni optymiści widzą to 55:45 na korzyść konfederacji
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 24 maja 2019 19:19 przez matimacosz

Jak to się mu nie udało. Przecież był szok na cały kraj że Korwin ponad 7% i dostał się do euroburdelu. Na yt jest film jak Kraśko ogłasza te wyniki z wkur*****em na twarzy. Osobiście uważam że duża szansa jest aby konfederacja weszła ponieważ na Euro wybory jest mniejsza frekwencja a elektorat konserwatywny zawsze głosuje. Korwin powyżej 6% i za drobniejsze lepszy od wiosny. 
Nie pisałem, że nie udało mu się wejść do europarlamentu tylko, że nie udało mu się rozwalić UE od środka co obiecywał :) To taka mała dygresja nie mająca związku z typami, ale wyjaśniam.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
@zenekkk82

Dokładnie tak , kompletnie nie rozumiem tego grania na Konfe z Wiosną jak oni nie mają do nich żadnego podjazdu , regularnie 2-3% w plecy 
Po kursie powyżej 3 było value żeby ewentualnie spróbować ale przy wyrównanych to raczej jest tak jak piszesz prezent w stronę Wiosny
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Dzięki wielkie za wszystkie wpisy- ale pozostaje pytanie: czy da się gdzieś zagrać zakłady z Eurowyborów na jednym kuponie ? Próbowałem w efortunie, totolotku, w milenium i nic... Chyba nie ma żadnego buka który by dał możliwość łączenia czegokolwiek a zdaje się zostaja ostatnie 2h..
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Pisałem wczoraj, że wg mnie o zwycięstwie w wyborach zadecyduje czynnik losowy - powódź na terenach dominacji PiS, ale teraz pojawił się nowy czynnik - Schetyna najpierw chlapnął o członkach rządu na zalanych terenach słowami "to jest polityczny kabaret", a dziś na wyścigi fotografuje się na tych samych wałach, rozdaje drożdżówki i nagrywa filmiki. To nie zostało dobrze odnotowane wśród niezdecydowanych i może nieco kosztować KE.
 
T 110

tysiaksol1990

Użytkownik


PEWNIAK WYBOROW last minute 

FRANKOWSKI-Karski 2,92 fortuna

Spadochroniarz Karski na spocie walczy z krzyzakami i robi z siebie pajaca, na dwojce ma Jurgiela bardziej znanego w regionie, do tego Tadzio Cymanski. 

Frankowski z poparciem Truskolaskiego ktory wygral w 1 turze prezydenckie, zadnego konkurenta na liscie KE. Jakis tlumok wystawil te kursy po poparciu ktore pisiurki maja faktycznie na poziomie powiedzmy 40%-45% ale tu glosy rozloza sie po polowie nawet ze wskazaniem na Jurgiela czyli liczmy max 20-25% Karskiego, Franek zgarnia calosc KE czyli 30% no i dajmy juz ze 5% ktors mu zabiera w co watpie to i tak ten kurs jest mega value !!
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
cytat z dnia 24 maja 2019 23:34 przez tysiaksol1990

PEWNIAK WYBOROW last minute 

FRANKOWSKI-Karski 2,92 fortuna

Spadochroniarz Karski na spocie walczy z krzyzakami i robi z siebie pajaca, na dwojce ma Jurgiela bardziej znanego w regionie, do tego Tadzio Cymanski. 

Frankowski z poparciem Truskolaskiego ktory wygral w 1 turze prezydenckie, zadnego konkurenta na liscie KE. Jakis tlumok wystawil te kursy po poparciu ktore pisiurki maja faktycznie na poziomie powiedzmy 40%-45% ale tu glosy rozloza sie po polowie nawet ze wskazaniem na Jurgiela czyli liczmy max 20-25% Karskiego, Franek zgarnia calosc KE czyli 30% no i dajmy juz ze 5% ktors mu zabiera w co watpie to i tak ten kurs jest mega value !!
Myślę, żę tysiaksol1990 to już po Wojaku, bo nie dość że nigdzie takiego kursu nie było to jeszcze analiza jakaś krzywa, słownictwo typu "tłumok" etc
Dziwne rzeczy piszesz, bo kurs na Frankowskiego od dobrej godziny to 2,06, co po odliczeniu podatku daje 1,81 (a nie 2,92). W dzień też był znacznie niższy niż ten, który podałeś.

Też mnie zainteresowała ta para i fakt że dopiero przed paroma godzinami kursy na Franka zaczęły spadać, ale pamiętajmy że to jest moje kochane (i zapatrzone w Prezesa) Podlasie. Macie racje, że głosy się rozłożą, aczkolwiek dla mnie ten pojedynek to wciąż no-bet.
 
Do góry Bottom