>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Hokejowe MŚ 2019 - Słowacja

Status
Zamknięty.
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej


Może kilka przemyśleń ode mnie:
Co do pojedynku Rosja-USA, Sborna dysponuje najlepsza ekipą od lat i prócz Radulowa, Tasarenki i Panarina ma swoich topowych graczy, solidna formacja obronna i w bramce Wasilewski, który widac złapał odpowiedni rytm i forma tez przyszła, na tej pozycji tez sa świetni zmiennicy bo i Georgijew( świetny sezon w Rangers) i Sorokin ( MVP Gagarina)  to golie którzy równie dobrze poradziliby sobie w takim meczu. O ataku Sbornej mozna napisac mnóstwo ale ogranicze sie tylko do tego, że w zasadzie tam kazda formacja moze wziać ciężar zdobycia punktów na siebie , jak jednej czy drugiej nie pójdzie odpala trzecia i czwarta, takiego komforu w ataku nie było od niepamietnych czasów, w ogóle takiego kłopotu bogactwa u Rosjan tez dawno nie przerabiano. Po drugiej stronie nielubiany od zawsze rywal , amerykanie tez przywieźli tutaj solidnych graczy i ich zepoł tez patrzac na roster jest lepszy niz w latach poprzednich ale coś  czasem sie zacina w ich grze w meczu z Kanadą rozdali dwa prezentu rywalom a ten to umiejetnie wykorzystał, jest troche do poprawy ale ten zespół ma ogromny potencjał i nie mozna go lekcewazyc, bo moga w kazdym momencie odpalić a to tylko jeden mecz, mecz który wywołuje zawsze ogromne emocje z róznych wzgledów( bywało ze politycznych również), to świeta wojna do której kazdy zespół bedzie zmobilozowany na wiecej niz 100%,  napewno Rosjanie sa tutaj faworytem bo jak nie z tym skladem to z jakim, jednak kursy na USA zawyzone mimo wszystko. Mozna załowac ze jednej lub drugiej zabraknie w strefie medalowej.

Para Kanada-Szwajcaria 
Zetrą sie tutaj ze soba dwa podobne style gry, ponieważ Patrik Fisher prowadzi ekipe Helvetow na styl kanadyjski, Szwajcarzy przywieźli na te mistrzostwa wszystko co mieli najlepsze ( Josi, Webber, Hischier, Fiala, Praplan, Diaz, Andrighetto, Kurashiev, dojechał Niederreiter ) plus solidni gracze coraz mocniejszej ligi NL. Graja swietnie na tym turnieju i mimo porazki z Rosja i Szwecja , postawili wysoko poprzeczke z Czechami w zasadzie byłby remis ale chęc zagrania z teoretycznie wygodniejszym rywalem spowodowała zdjecie bramkarza przy wyniki po 4. Po drugiej stronie Kanadyjczycy , którzy graja solidnie, ktorzy maja dobrych graczy , ale mnie osobiscie czegos w tej grze brakuje, o ile atak daje rade o tyle jakos formacje obronne jakby ich troche przycinąć to juz jest strach w oczach, niby dwa ostatnie mecze bez straty gola ale i w bramce Murray tez bez błysku. Kanada faworytem, napewno progres z meczu na mecz ale kursy lekcewaza Helvetów bo 7,2( było wczoraj długo jeszcze) to jednak sporo za duzo. Aż tak dużej róznicy w grze nie bedzie dzis widać a Szwajcarzy umieja grac z kanada co udowadniali na poprzednich dwóch imprezach tej rangi.

Finlandia-Szwecja
Szwedzi przyjechali tutaj zdobyc złoto po raz trzeci jednak mysle ze ekipe maja słabsza niz rok temu. W grupie prezentowali sie tak sobie ( kolega @rybarz wspomniał), jednak w tej ekipie jest potencjal i w każdej chwili moga odpalic, czasem jedna dwie akcje i potrafia odwrócic wynik, napewno stac ich na to by przejsc Finów, maja jednak wg kłopot w bramce, król Henrik w tym sezonie nie moze odnaleźć formy a Markstrom to z całym szacunkiem nie ta półka, obrona szwedów solidna ale jezeli bramkarze nie pomogą to bedzie kłopot dla Szwedów. Finowie solidni tutaj ale brak mi tam graczy którzy potrafia zrobic róznice, niestety żaden solidny grajek z NHL nie zdecydowął sie na przyjazd. Mimo wszystko skłaniam sie ku druzynie Szwedzkiej

Czechy-Niemcy
Nasi południowi sąsiedzi dostali teoretycznie najłatwiejszego rywala, ale Niemcy potrafia grac w hokeja i mysle ze Czechom wcale nie bedzie łatwo mimo zaciagu z NHL i solidnych graczy z Europy. Spodziewam sie wyrównanego spotkania ale o jedna bramke w RT powinni byc lepsi Czesi

 

 

Ja zdecyduje sie zagrać dwa triple 

Rosja RT  + Czechy RT  + Szwecja  ml kurs 2,62  

i drugi

Szwajcaria,   Finlandia,   Niemcy   wszystkie plus 2,5 kurs 3,64  
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
K 0

krys112

Użytkownik


Na dzis takie ako Rosja han 1,5 sts 1.76



Czechy handicap 1,5 sts 1.56 mysle ze obydwie druzyny beda prowadzic a z uplywem czasu usa jak i niemcy beda musieli sie otworzyc wycofac bramkarza zeby zagrac o pelna pule bo porazka jedna bramkom czy 2 i tak konczy sie dla nich turniej kanada szwajcaria +2,5 sts 1.49 + finlandia +2,5 sts 1,46 obydwa mecze na styku uwazam ze najlepsze rozwiazanie bo wynik w obydwu tych meczach moze skonczyc sie najprapodowniej remisem
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Witam serdecznie,

Ślędzę mocno MŚ na Słowacji i gram głównie strzelców bramek bo mistrzostwa mocno overowe a kursy na faworytów śmieszne to samo handicapy.

Na aszybko bo mecze za 10 minutek.

Kyle Turris to score @3,75   
Kurs jak dla mnie bardzo wysoki, Szwajcarzy może nie tracą dużo goli ale w obliczu braku MAnthy ktoś będzie musiał wziąć na siebie strzelanie bramek. Turris już 3 brameczki w turnieju czas na kolejną.

Sven Andrighetto to score@4,50  
Sezon może nie jakiś super w jego wykonaniu bo tylko 7 bramek ale chłop mega zmotywowany na MŚ. Po odpadnięciu Lawin z PO szybciutko wskoczył w samolot i dołączył do zespołu by przynajmniej powtórzyć sukces sprzed roku co będzie arcytrudne.  2 bramki w turnieju.

Sergachyov to score @7,00  
Anisimov to score @3,40  miał w końcówce na pustą bramkę i nie trafił XD​
Ruskie w niesamowitym gazie , z kapitalnym rosterem w którym każdy zawodnik zapewnia niesamowitą jakość. Faworyci do złota. Bramkę może strzelić tu każdy więc lecimy w wysokie kursy. Sergachyev spędza sporo czasu na lodowisku a z obrońców wciąż bez gola. Wydaję mi się , że Rosjanie będą mieli kilka przewag i z niebieskiej może coś wpaść. NA dokładkę gracz Jastrzębi bo kurs zdecydowanie za wysoki. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
patyk1987 0

patyk1987

Użytkownik


Może mi ktoś powiedzieć jak to jest na tych mistrzostwach świata z kadrami poszczególnych zespołów? w sensie, czy te grajki z NHL w USA na przykład albo w Kanadzie to jakieś ogryzki i nic nie znaczące postacie, czy rzeczywiście ludzie którzy coś znaczą w swoich zespołach NHL

zastanawia mnie jak taka drużyna jak USA, może dostawać baty od Słowaków czy teraz nie istnieć z Rosją, skoro grają tam ludzie z NHL

W koszykówce taka sytuacja byłaby nie do pomyślenia 

Poproszę o odpowiedź jakiegoś eksperta bo jestem hokejowym laikiem a zainteresował mnie ten sport i jestem ciekaw jak to jest
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 23 maja 2019 16:47 przez patyk1987

Może mi ktoś powiedzieć jak to jest na tych mistrzostwach świata z kadrami poszczególnych zespołów? w sensie, czy te grajki z NHL w USA na przykład albo w Kanadzie to jakieś ogryzki i nic nie znaczące postacie, czy rzeczywiście ludzie którzy coś znaczą w swoich zespołach NHL

zastanawia mnie jak taka drużyna jak USA, może dostawać baty od Słowaków czy teraz nie istnieć z Rosją, skoro grają tam ludzie z NHL

W koszykówce taka sytuacja byłaby nie do pomyślenia 

Poproszę o odpowiedź jakiegoś eksperta bo jestem hokejowym laikiem a zainteresował mnie ten sport i jestem ciekaw jak to jest
Co do pierwszego meczu ze Słowakami to był mecz z gospodarzami, którzy zagrali najlepsze spotkanie na turnieju, Stany dopiero wchodziły w turniej, inne lodowisko niż w NHL, dodatkowo pierwsze spotkanie z perspektywą długiego turnieju i była porażka. Co do dzisiejszego spotkania to  Rosja ma najmocniejszą ekipę na turnieju i można było się spodziewać, że dziś przyciśnie graczy zza Oceanu. Stany wystawiły na ten turniej mocną ekipę, gracze z NHL, ale Rosja to mega mocny roster z wiodącymi graczami z poszczególnych klubów NHL: Wasilewski, Owieczki, Kucherow, Dadonow, Malkin, Kuzniecow - to wszystko gwiazdy NHL, do tego dołączeni najlepsi gracze z KHL i tak się stworzył główny faworyt do tytułu. W NBA jednak wiodące postacie to głównie zawodnicy z USA a gracze z innych krajów stanowią tam dodatek, w NHL Rosjanie mają naprawdę silną reprezentację i są to jedni z najlepszych graczy na świecie.
 
patyk1987 0

patyk1987

Użytkownik
cytat z dnia 23 maja 2019 16:58 przez pepo1990

Co do pierwszego meczu ze Słowakami to był mecz z gospodarzami, którzy zagrali najlepsze spotkanie na turnieju, Stany dopiero wchodziły w turniej, inne lodowisko niż w NHL, dodatkowo pierwsze spotkanie z perspektywą długiego turnieju i była porażka. Co do dzisiejszego spotkania to  Rosja ma najmocniejszą ekipę na turnieju i można było się spodziewać, że dziś przyciśnie graczy zza Oceanu. Stany wystawiły na ten turniej mocną ekipę, gracze z NHL, ale Rosja to mega mocny roster z wiodącymi graczami z poszczególnych klubów NHL: Wasilewski, Owieczki, Kucherow, Dadonow, Malkin, Kuzniecow - to wszystko gwiazdy NHL, do tego dołączeni najlepsi gracze z KHL i tak się stworzył główny faworyt do tytułu. W NBA jednak wiodące postacie to głównie zawodnicy z USA a gracze z innych krajów stanowią tam dodatek, w NHL Rosjanie mają naprawdę silną reprezentację i są to jedni z najlepszych graczy na świecie.
Czyli USA wystawiło najmocniejszy skład jaki mogło na te mistrzostwa?

to ciekawie. Dzieki za odpowiedź 
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - Mistrzostwa Świata, ćwierćfinał
Godzina: 20:15
Spotkanie: Finlandia - Szwecja
Typ: 1
Kurs: 4,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pora na ćwierćfinały na Słowacji w hokejowych Mistrzostwach Świata. Szwecja aktualnie broni mistrzowskiego tytułu, który wywalczyła w tamtym roku jak i 2 lata temu ale kursy mimo wszystko uważam, że są niesprawiedliwe i powinny być bardziej zbliżone. Nie twierdzę, że Szwedzi nie są faworytami ale kurs 4,50 na Finów to moim zdaniem przesada i wolę tutaj pograć na ich zwycięstwo po takim kursie. Ten mecz można porównać do derbów, tutaj będzie walki co nie miara i mnie żaden wynik tutaj nie zaskoczy zarówno wygrana Finlandii bądź Szwecji jak i nawet remis. Ja stawiam na Finlandię, bo uważam, że ten kurs jest dla nich krzywdzący a dla nas fajna okazja na spróbowanie czegoś z wyższym kursem i to nie bez szans na powodzenie. To są zespoły, które mają zbliżony potencjał kadrowy, może ciut lepiej na papierze prezentują się Szwedzi, którzy mają w składzie chyba więcej indywidualności ale właśnie te indywidualności czasem grają za mało zespołowo i pod tym względem uważam, że przewagę ma Finlandia. Szwedzi ofensywnie mają wielką siłę rażenia ale w defensywie z kolei moim skromnym zdaniem lepiej prezentują się Finowie. Tak czy siak w tym meczu będzie dużo walki i wszystko jest możliwe, mnie żaden wynik nie zdziwi a skoro tak to wolę iśc w stronę zespołu, na który kurs jest przesadnie wysoki w moim odczuciu.

  4-4
Typ nie wszedł ale też nie widziałem, by Szwedzi zjedli, przeżuli i wypluli Finów więc chyba aż takie herezje z mojej strony nie były ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 23 maja 2019 17:37 przez patyk1987

Czyli USA wystawiło najmocniejszy skład jaki mogło na te mistrzostwa?

to ciekawie. Dzieki za odpowiedź
Na pewno nie najmocniejszy, bo jednak sezon w NHL nadal trwa, nie wszyscy też zdecydowali się na przyjazd, ale ekipa na pewno jest mocna
 
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
cytat z dnia 23 maja 2019 17:53 przez wielki_graczDyscyplina: Hokej - Mistrzostwa Świata, ćwierćfinał
Godzina: 20:15
Spotkanie: Finlandia - Szwecja
Typ: 1
Kurs: 4,50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pora na ćwierćfinały na Słowacji w hokejowych Mistrzostwach Świata. Szwecja aktualnie broni mistrzowskiego tytułu, który wywalczyła w tamtym roku jak i 2 lata temu ale kursy mimo wszystko uważam, że są niesprawiedliwe i powinny być bardziej zbliżone. Nie twierdzę, że Szwedzi nie są faworytami ale kurs 4,50 na Finów to moim zdaniem przesada i wolę tutaj pograć na ich zwycięstwo po takim kursie. Ten mecz można porównać do derbów, tutaj będzie walki co nie miara i mnie żaden wynik tutaj nie zaskoczy zarówno wygrana Finlandii bądź Szwecji jak i nawet remis. Ja stawiam na Finlandię, bo uważam, że ten kurs jest dla nich krzywdzący a dla nas fajna okazja na spróbowanie czegoś z wyższym kursem i to nie bez szans na powodzenie. To są zespoły, które mają zbliżony potencjał kadrowy, może ciut lepiej na papierze prezentują się Szwedzi, którzy mają w składzie chyba więcej indywidualności ale właśnie te indywidualności czasem grają za mało zespołowo i pod tym względem uważam, że przewagę ma Finlandia. Szwedzi ofensywnie mają wielką siłę rażenia ale w defensywie z kolei moim skromnym zdaniem lepiej prezentują się Finowie. Tak czy siak w tym meczu będzie dużo walki i wszystko jest możliwe, mnie żaden wynik nie zdziwi a skoro tak to wolę iśc w stronę zespołu, na który kurs jest przesadnie wysoki w moim odczuciu.
Zbliżony potencjał kadrowy? Żartujesz sobie? Szwedzi mają taką paczkę, że powinni zjeść Finów, przeżuć i wypluć. Rozumiem, że papier wszystko przyjmie ale pisanie, że to zbliżone kadrowo ekipy to herezje. Szwedzi przyjechali w praktycznie najmocniejszym składzie z czołówką graczy NHL. Za to trzon ekipy Finów to głównie zawodnicy rodzimej ligii. Sam Kakko tego nie pociągnie. Idę w pewne zwycięstwo Szwedów. 
Szwecja -1.5 @2.04  Nyquista powinni za jaja powiesić ma na pustą na 5:3 I nie trafia... Szwedzi myślami już w półfinale, wstyd...
Szwecja 1 tercja @2.20  

Coś tam wpadło o 16 więc próbujemy dalej ze strzelcami.

Oskar Lindbolm to score @ 4.50 void, nie zagrał

Świetny sezon w wykonaniu młodego Szweda w barwach płomieni w Nhl 17 bramek i 33 punkty. Na tym turnieju rozkręca się ze spotkania na spotkanie spędzając coraz więcej minut na tafli. Narazie 3 bramki w turnieju. 

Jan Kovar to score @4.00  
Michal Repik to score @3.90   

Dla mnie osobiście koniec turnieju dla Niemców. Moim zdaniem wynik mega ponad stan , lepszy hokej zdecydowanie grała dla mnie Słowacja w tej grupie to samo Łotwa w drugiej. Niemcy fura szczęścia i mega talent Drasaitla który ciągnie ten zespół za uszy. W obronie typowe wolne przecinaki I chamy z Holzerem na czele. Liczę, że Czesi rozjadą dzisiaj niemiaszków. Trzeba jednak uważać bo bramka dla Niemiec i zacznę grać swoje ulubione kontry. Voracek zdecydowanie przewodzi drużynie po kiepskim początku wziął na siebie ciężar gry i zdobywa z Frolikiem mnóstwo punktów głównie asystując kolegom. 2pkt powinny być Ale kursy śmieszne. Poszukam bramek chłopaków z doświadczeniem KHL. Repik to czołowa postać Slovana po transferze do Podolska trochę ostygł Ale nadal ma nosa do strzelenia goli. Kovar to legenda Magnitki, na turnieju ma przebłyski Ale potrafi konkretnie przejść obok spotkania. Liczę, że dzisiaj odpali. Oba kursy wysokie.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
cytat z dnia 9 maja 2019 16:58 przez 5xharoldx5

A co sądzicie o typie na to, że Szwajcaria zajmie miejsce 1-4 po kursie 6,00(z podatkiem ponad 5,00) w Fortunie?

Z grupy raczej nie powinni mieć wiele problemów, żeby wyjść. Norwegia, Austria, Włochy, te ekipy raczej nie stać na wyjście z grupy. Najgroźniejszym rywalem powinna być Łotwa, ale Szwajcaria wydaje się być jednak znacznie lepsza. W sumie z Czechami też mogą powalczyć... Potem trafiają w najgorszym wypadku na Kanadę lub USA, ale przecież rok temu wyeliminowali Kanadę i w sumie o mało co mistrzami nie zostali.

Załamać się można... Zabrakło jednej sekundy.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Szkoda gadać z tą Kanadą. Pół sekundy zabrakło Helwetom.

Szwedom również niewiele brakło. Mieli dużą szansę trafić do pustej(chyba Hornqvist) i po chwili się to zemściło i ostatecznie Suomi górą. Mało kto na nich stawiał, bo w tym roku zabrakło gwiazd z NHL a jednak są w półfinale. Nie wiem co myśleli Szwedzi przy prowadzeniu 3-1, ale oddali inicjatywę rywalom co ostatecznie źle się dla nich skończyło.

W sobotę spotkają się Kanada z Czechami i Rosja z Suomi. Myślę, że górą będą Czesi i Rosja. Kanada poza 1 linią ze Stone'm jakoś nie przekonuje, natomiast Rosja nie pozwoli sobie na taką grę jak dziś Szwecja. Zresztą Sborna ma taki potencjał, że tam każda linia potrafi rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść.

Myślę, że dubel Rosja 60' @1,41 i Czechy OT @2.15 to dobra opcja na półfinały.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik


Piękny dzień. To, co widziałem dwa dni temu u Kanadyjczyków, a co @Rybarz pokazał w kontekście Trzech Koron na filmiku z čt - Ekman Larsson po meczu ubrał to w słowa: Finowie po prostu bardziej chcieli :) Chwała im za to. Stłamsili totalnie sąsiadów w 3. tercji, mając teoretycznie słabszy skład i nóż na gardle. O ile Szwajcarów mi bardzo szkoda, o tyle Szwedów wcale. Strzał w ostatniej sekundzie (ba, na 0,5 sek.) wejdzie raz na 100 meczów, Szwedzi... nie wiem, czy gdyby tam wyjechał skład z krajowej ligi, nie powalczyliby bardziej. Dzieciak Kakko znowu tańczył sobie za ich bramką jak chciał. Wielka kariera przed nim.



Rok temu w półfinale SUI vs CAN w strzałach było 17:45. Dziś znowu 20:39 - i znowu Kanadyjczycy albo przegrywają, albo cudem ratują remis. Ci Helweci to naprawdę jest zjawisko w światowym hokeju ostatnich 20 lat. A przecież ich liga nie jest jakaś wybitnie silna. A przypominam sobie Albertville '92, jak z tymi Szwajcarami po dwóch tercjach było 3:2 i graliśmy dobry mecz... Dziś pewnie grając w przewadze 5 na 4, bronilibyśmy się rozpaczliwie, chowając gumę za bramką.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Obejrzałem sobie tą ostatnią akcję i to jest wręcz niesamowite ile rzeczy musiało się złożyć na tego gola na 2:2. Przedostatni strzał w meczu odbił się od gracza Szwajcarii i chyba bardziej pechowo nie mogło się odbić, bo zawodnik Kanady bez problemu opanował krążek i dał sobie szanse na strzał swojego życia. Druga sprawa to ten decydujący strzał, bardziej pechowo nie mógł się ten krążek przedostać do bramki, gdyby tylko odrobinę wolniej się tam wtoczył...
Z drugiej strony Kanada była po prostu lepsza w tym meczu, więc w sumie zwycięstwo zasłużone. To ich z pewnością podbuduje i moim zdaniem to właśnie Kanada będzie mistrzem.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka

No to nadszedł ostatni w tym sezonie hokejowy weekend na najwyższym poziomie! Gramy już o najwyższą stawkę !
Co mogę napisać o Czechach nie zanudzając statystykami? Ekipa świtnie idąca przez turniej.
Tam raczej wszystko gra, jest dobry klimat w drużynie i czuć chęć walki o najwyższe cele!
Tak czytam wywiady z zawodnikami...Gudas,że nie jest zmęczony...Gulas ,że gra mecz życia i jest mega naładowany, Bartosak,że spodzieqwa się ofensywnego meczu (hora/dol) ,ale jest gotowy dać z siebie wszystko... Voracek doświadczony lider ,pewny jakości tego teamu,...gościł ostatnio w studiu CT Sport...
Kanada z fartem ze Szwajcarami. Świetna ekpa z NHL/ Vegas,ale dla mnie Czesi mają to coś,na tych MŚ i wierzę będą w finale.
Tak na szybko
Mocno kibicuje Czeskiej repre... z wiadomych powodów :)

Czechy win - Kanada @ 2.37

Myślę jeszcze / obie strzelą 2+ @ 1.57, ale kurs bidny ;-)

Pozdrawiam wszystkich fanów hokeja
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej


RosjaFinlandia

Bardzo mi imponują Finowie na tych mistrzostwach. Mimo braku zaciagu z NHL tworzą zgrany kolektyw i jest chemia. Na lodzie graja bez kompleksów i do końca co udowodnili w meczu z lepsza na papierze Szwecją. Przywieźli kilku młodych zdolnych graczy ale i tez doświadczonych grajków. Na pewno wielu kibiców tej ekipy nie spodziewało ich się w najlepszej czwórce ale Finowie potrafią grac w hokeja. Ich rywalem jest zespół który wiele razy został tu opisany. Rosjanie przywieźli tutaj swoje największe gwiazdy, w każdej formacji jest moc. Sami wypowiadali się ze najtrudniejszą przeszkodą dla nich będzie ćwierćfinał bez względu na przeciwnika a ze przeciwnik był bardzo mocny bo amerykanie przywieźli tutaj najmocniejsze ekipe od wielu lat to i rosyjskie gwiazdy musiały zagrac na wysokim poziomie. W meczu było wiele ciekawych momentów 1 tercja zdecydowanie dla Rosji, w drugiej amerykanie się wzięli do roboty ale trzecia to znów bardzo dobra gra Sbornej i wymiana ciosów. Czy z Finami będzie prościej? Dodam tylko ze 8 lat temu tez na Słowacji obie ekipy również spotkały się w półfinale i górą byli Finowe, zdobywając później złoto ale składy tez zupełnie inne, Finowie z zaciegiem z NHL a Rosjanie z przewaga graczy KHL. Teraz sytuacja wygląda zupełnie inaczej, jeżeli Rosjanie nie pozwola na szybkie kontrataki i granie krażkiem finom wówczas nie powinni mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa bo w każdej formacji mają przewagę jakościową

 

Rosja minus 1,5 kurs 1,86

 

Kanada – Czechy

Będzie to na pewno bardzo ciekawy i wyrównany wg mnie mecz. Czesi prawie u siebie, przywieźli wszystkich dostępnych najlepszych graczy, mamy mieszanke młodości i rutyny. W półfinale długo nie mogli udokumentować przewagi ale w końcu wygrali wyraźnie. W grupie ustąpili tylko Rosjanom ale grając z nimi zostawili po sobie bardzo dobre wrazenie. No ale ta Kanada, która niby się rozkreca ale tez nie porywa. Mecz cwiercfinałowy z wielkim szczęściem wygrany bo każdy kto oglądał to widział ze Helvetom zabrało 0,4 sekundy do końcowego sukcesu.( osobiście bardzo mi ich szkoda) Ale trzeba oddac ze kanadyjczycy zagrali bardzo dobry mecz jednak Szwajcarzy byli równorzędnym przeciwnikiem. Zawodnicy spod znaku klonowego liscia w ataku jak zwykle poprawinie i sporo Helveci zawdzięczali Genoniemu jednak gra Kanady w PK pozostawiała wiele do zyczenia i tutaj do poprawy albo dla naszych południowych sąsiadów dobry materiał do analizy. W druzynie jak to kolego @alpha słusznie zauważył pryn wiedzie formacja Stone,-Dubois-Marchesaultt , pozstałe formacje ostatnio mniej skuteczne. Jutro wraca Mantha wiec opcji w ataku przybędzie, jednak Czesi ani pod względem umiejetnosci , motoryki i jakości wcale nie ustepuja Kanadzie a w formacji obronnej wg mnie wyglądają lepiej od rywali. Spodziewam się wyrównanego spotkania, kanadyjczycy z pewnoscia dostana kopa po tak wyszarpany zwycięstwie w cwiercfinale ale z drugiej strony 2x już szczęśliwie wygrali bo w spotkaniu grupowym ze Słowacją gonili wynik a zwycięstwo wyrwali na 1,6 sekundy przed koncem meczu, być może do trzech razy sztuka i tym razem to do rywala uśmiechnie się szczęście. Ja ide w kierunku naszych południowych sąsiadów, bo prócz sympatii to sportowe podstawy do końcowego sukcesu są bo mysle ze druzyna Kanady jest w zasiegu przy tak dobrze prezentującym się czeskim zespole. W typie zabezpieczam się podpórką.

 

Czechy z x kurs 1,82

Ako obu 3,33
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
antypolak 1,1K

antypolak

Użytkownik
Kursy powoli się pojawiają w moim buku brak jeszcze kursów na strzelców w meczu Czechy - Kanada.

Finlandia- Rosja @ 1 tercja Rosja 2.01  

Finowie już swoją niespodziankę w tym turnieju zrobili i wymeczyli wygraną, że Szwedami. Rosyjska maszyna na pewno ich nie zlekceważy jak to zrobili ich skandynawascy sąsiedzi. Rosjanie wgl idą przez turniej jak burza jedyne słabsze moment mieli w meczu z Łotwą. Kursy na strzelców też całkiem niskie więc próbujemy dziś Orlova I Grigorienke. Finowie grają dobrze w osłabieniu więc o bramki może być ciężko ale kurs kusi. Grigorienko zagrał za to naprawdę dobre zawody z USA. Czołowy gracz CSKA późno bo późno ale wchodzi w końcu w turniej. Oby dostał dziś sporo minut bo wygląda naprawdę dobrze. Gol ostatnio A była okazja na drugiego.
Grigorienko to score @3.60  
Orlov to score @6.60  
No szkoda , nie taki hokej chcę się oglądać ale niestety Finowie awansują do finału...

Kanada-Czechy 2 @3.20   

Różnica klas bramkarzy zrobiła swoje.

Tutaj idę w stronę Czechów bo kurs zachęca. Czesi mają wyrównane linie, kilka gwiazd i mocna ofensywę jedyne braki widzę w bramce bo przydałby się ktoś kto dałby coś na plus i nie popełniał głupich błędów jak to zdarza się Bartosakowi. Kanadyjczycy cudem awansowali do półfinału wyrównując stan meczu w ostatniej sekundzie regulaminowego czasu. Długo bili głową w mur szwajcarskiej dobrze zorganizowanej defensywy. Dzisiaj spodziewam się otwartego spotkania i wymiany ciosów dlatego czekam na kursy strzelców bo będzie można moim zdaniem ustrzelić perełki. Kursy na overy cienkie.

Ciekawy kurs na bramki obu czołowych snajperów. Frolik  ostatnio złapał zadyszke ale  na taki mecz musi się obudzić, jak ktoś ma strzelać u Kanadyjczyków to Stone. Kurs warty ryzyka zdecydowanie I kilka innych konfiguracji: Frolik+Stone@ 8.50  
[email protected]   szkoda bo Stone zrobił swoje Czesi jednak rozbici
 
Otrzymane punkty reputacji: +73
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
   W trakcie spotkania będzie wynik 2:0 @2,18 Fortuna   ​
Ponownie próbujemy zakładu na wynik w trakcie spotkania. Ostatnim razem się udało i dzisiaj ponownie wierzę w mocne wejście Rosjan w mecz. Wiele już koledzy powiedzieli na temat obu reprezentacji więc, żeby nie kopiować powiem, że liczę na dominację Sbornej w tym spotkaniu. Rosjanie są świadomi swojego potencjału, mają kim grać i wiedzą, że to ostatni krok do finału i żeby postawić ten krok nie mogą sobie pozwolić na najmniejszy błąd. Nie chcę umniejszać w żadnym stopniu ekipie z Finlandii. Myślę, że oni też trafią dzisiaj do bramki rywala. Ostatnio toczyli zacięty bój z sąsiadami Szwedami ostatecznie wygrywając, jednak w ekipie Szwedzkiej istniało więcej słabych stron niż u Rosjan (np. goalie). Jakim wynikiem spotkanie się skończy - nie wiem, ale wydaje mi się, że dwa pierwsze trafienia zapiszą się na konto Owieczkina i spółki. 
Kanada - Czechy
   W trakcie spotkania będzie wynik 3:1 @3,45 Fortuna   ​
W tym przypadku ryzykownie. Bardziej na przeczucie. Obie reprezentacje grają na podobnym poziomie. Kanadyjczycy mimo wpadki w pierwszym spotkaniu MŚ wzięli się w garść i wygrali wszystkie pozostałe mecze w grupie ostatecznie kończąc pierwszy etap na szczycie klasyfikacji. Czesi również szli od zwycięstwa do zwycięstwa ustępując jedynie mocnej ekipie rosyjskiej. Myślę, że wynik w tym przypadku również może iść w każdym kierunku, ale tak jak mówiłem - typ bardziej na przeczucie. Poza tym jak spojrzymy na historię MŚ i pojedynki tych zespołów to widać, że Czechom niewygodnie gra się na tej imprezie z Kanadyjczykami. Jak do 2005 roku najczęściej zwyciężali Czesi tak od Igrzysk w 2006 zakończonych zwycięstwem Kanadyjczyków to oni przejęli pałeczkę i to oni odnieśli zdecydowanie więcej zwycięstwa nad Czechami niż odwrotnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
M 1

mafiozo235

Użytkownik
Ludzie tak przeglądam ten temat i mam dla was dobrą radę, zajmijcie się czymś innym niż typowaniem Hokeja, bo ten temat potwierdza że nie idzie to słabo tylko wręcz tragicznie, jak by tak wszystko grac na odwrót to można by ładną kasę przytulić, od początku do końca tego nieszczęsnego tematu, ale to też sztuka umieć tak wytypować żeby nic nie wchodziło, dobrzy z wasz typerzy tylko w drugą stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom