>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wybory do Parlamentu Europejskiego, 26.05.2019.

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik


Jeśli konfederacja będzie miała wynik lepszy od Wiosny automatycznie KO będzie zwycięzcą bo Konfederacja zabierze głosy PiSowi, natomiast w tych wyborach myślę, że jednak na wybory pójdzie mało elektoratu skrajnie prawicowego. Co innego na parlamentarnych. Zresztą Korwin samodzielnie startował już w poprzednich wyborach do Europarlamentu z hasłem zniszczenia Unii od środka i jakoś mu się to nie udało... :) Taka mała dygresja. Myślę, że granie na lepszy wynik Konfederacji niż Wiosny jest bardzo ryzykowny. Już bardziej spece od tych środowisk powinni pomyśleć może nad różnicą w parze: Konfederacja - Kukiz... No i właśnie Kukiz który jest kolejny do zbierania głosów prawicowych i skrajnie prawicowych... 
 
B 482

bmoran

Użytkownik


Nie jest jakas szczegolna tajemnica, ze te wybory sa testem kto zdobedzie wiekszosc na jesieni, bo grupy do dogadania sa dwie: KO+Biedron lub PiS+Kukiz+Konfederacja. Teraz jeszcze po porazce Lewycy Razem pewnie beda starali sie dolaczyc do KO. I na jesieni kampania bedzie lagodniejsa bo czy PO uderzajac w Biedronia mogloby sprawic, ze nie dostanie 5% sprawiloby, ze nie mieliby z kim byc, podobnie jak PiS gdyby Konfederacja nie przekroczyla progu czy Kukiz. PSL ewentualnie sam moglby kandydowac, ale to loteria, choc te 5% zawsze jakos maja. Kurde rozpisalem sie, a to w sumie nie do konca na temat. Ja daje wygrana PiSu i Wiosna lepsza od Konfederacji w Totolotku 2,4 ako wychodzi
 
F 47

forza

Użytkownik


Kto lepszy ?



Wiosna - Konfederacja



Typ: Konfederacja



Kurs: 2.32 (STS)



 



Analiza: Według mnie bardzo przyjemny kurs na to, że połączone siły Korwina, Brauna, Liroya i Narodowców zdobędą więcej głosów od partii Wiosna. Sporo mówią sondaże, które z dnia na dzień są coraz bardziej na korzyść prawicy. 



 



21 maja (IBRiS): 6,3 % Wiosna, 6,0 % Konfederacja



19 maja (Kantar Public): 10 % Wiosna, 8 % Konfederacja



18 maja (IBRiS): Wiosna 7,6 %, Konfederacja 5,5 %



15 maja (Estymator): 7,6 % Wiosna, 4,9 % Konfederacja



Analizując sondaże z kwietnia



18 kwietnia (Estymator): 8,8 % Wiosna, 3,7 % Konfederacja



14 kwietnia (IBRiS) 7,9 % Wiosna, 4,3 % Konfederacja



 



Zauważyć należy, że długo po ogłoszeniu koalicji Konfederacja nie pojawiała się w sondażach. Wiosna notuje ostatnimi czasy mniej więcej podobny wynik ale na początku mieli sporo więcej procent - np. sondaż IBRiS z 10 lutego to 16,2 % dla partii Biedronia a ostatni to już tylko 6,3 %.



We wspomnianym okresie (10-15 luty) Wiosna często mogła liczyć na dwucyfrowy wynik, a Narodowcy czy Korwin, jeszcze osobno, mieli wskaźniki w przedziale 0,5 - 2 %



Nie bez znaczenia jest tez fakt, że raczej traci ugrupowanie Kukiz 15. Według mnie w ostatniej chwili ludzie popierający ten ruch przejdą na stronę Konfederacji.



 



 



 



 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik


Kto lepszy Wiosna-Konfederacja 2 @3 ( Milenium)  



Dla mnie Konfederacja bierze to i nie będę się rozpisywał bo w większości w.w typerzy dokładnie to opisali i się z nimi zgadzam w zupełności!!!                                                                                                                                                                                     PIS wygra wybory @1,55 (Milenium)                                                                                                                                              Tutaj żadne afery z działkami,powodziami i pedofilami w kościołach nie pomogą PO,a co do ostatniego zdania mam pytanie czy za 8 lat rządów PO nie było afer z pedofilami,tylko nagle tuż przed wyborami jest ich ogrom??????                                                                                                                                                                                                                                                                                           
 
wizjonerr_1 418

wizjonerr_1

Użytkownik


Kurs w STS w parze konfederacji z wiosną już tylko 2,30 na konfederację, a było ponad 4 na początku. Tak jak napisałem w swojej analizie i koledzy wyżej konfederacja wyprzedzi wiosnę, nie ma sensu kompletnie kierować się sondażami. Mówię to jako osoba po marketingu politycznym. W wyborach prezydenckich w USA typowałem Trumpa, w Polsce Dudę, gdy mieli jeszcze na prawdę niskie poparcie.  

Jeszcze nie dawno różne sondażownie pokazywały Konfederacji z 2-3%, rozbijało całą koalicję na pojedyncze partie i jednocześnie pompowano Biedronia (jakiś sondaż dał mu chyba z 16%) bądź Kukiza ale też do rozsądnych rozmiarów, aby sprawić wrażenie, że prócz tego Kukiza, który balansuje na krawędzi progu to nikogo na prawicy nie ma. Politycy PiS mają za zadanie milczeć nt. Konfederacji, bądź mówią hasła typu, że ta nie dobra konfederacja straszy Polaków ustawą 447, Kaczyński ostatnio stwierdził, że "mają poważny problem na prawicy" i to jest oczywiście prawda. Jednak nie uważam, że przejmą oni głosy jedynie elektoratu PiS, bo sporo głosów przejdzie też od Kukiza i KE. Dlaczego? Nie jest tak, że ludzie, którzy głosują na KE to wyłącznie osoby, które pójdą ochoczo oddać głos na ludzi, którzy już od lat siedzą w polityce i są uwikłani w przeróżne afery. Po prostu wkurza ich obecna polityka PiSu i głosują przeciwko PiSowi tak jak w wyborach prezydenckich w Warszawie, choć Jaki to był i tak możliwie najlepszy wybór PiS na kandydata. Widziałem wiele wywiadów w których, w ten sposób ludzie się wypowiadali. 

Co z tego ostatniego tygodnia może wpłynąć jeszcze na wynik wyborów? Kampania Konfederacji jest bardzo dynamiczna. Mimo całkowitego przemilczenia w telewizji publicznej prężnie działają w internecie. Widziałem ostatnio statystykę w której było pokazane, że TVP1 TVP2 i TVP Info w ostatnim miesiącu było w różnych programach ponad 100 polityków PiS, 92 KE, 92 z Kukiza i 15 z Lewicy Razem, a z Konfederacji okrągłe 0. Jest to niewątpliwie problem Konfederacji ale też jak ktoś już wspomniał Konfederacja również tym atakuje obecną władzę. Berkowicz ostatnio wziął udział w debacie, w TVP Kraków i wypadł świetnie merytorycznie, przewyższał pod tym względem całkowicie innych kandydatów, poruszał bardzo niewygodne kwestie dla przedstawicieli PiS i KE i efekt tego był taki, że TVP odwołało pozostałe debaty regionalne. 

Tak jak wspomniałem wcześniej już wyraziści liderzy, budzący emocje to jest absolutnie klucz w dzisiejszej polityce i ludzie się z nimi utożsamiają. Ludzie się angażują w kampanię, chodzą z flagami, w koszulkach, rozdają ulotki, rozmawiają, przekonują. Wyborcy na własną rękę mocno się angażują, żeby dotrzeć z reklamą podmiotu. To m.in w kampanii Dudy, Trumpa czy zapoczątkowanej głównie myślę jeszcze, u Obamy przyniosło świetny wynik - mianowicie "grass roots" oddolny ruch, ludzie chwalą się tym ile to osób wokół siebie udało im się przekonać do Konfederacji. Gdyby przeanalizować to jak ludzie utożsamiają się z innymi partiami to tutaj więź jest najbliższa. Elektorat obkleja swoje auta plakatami, udostępnia kolorowe grafiki na fb, nakładki na profilowe czy tak jak wcześniej wspomniałem osoby chodzące z flagami czy w koszulkach komitetu. Śmiem twierdzić, że mobilizacja i zaangażowanie w takiej kampanii jest większa z ich strony niż w pozostałych komitetach. Winnicki ostatnio powiedział, że gdy na jednej z konwencji podszedł do niego dziennikarz nieprzychylnej im stacji powiedział mu, że na innych konwencjach PiS czy KE nie widział takiego entuzjazmu i tak spontanicznie prowadzonych rozmów. Zadziała tutaj także efekt "świeżości" i tego, że wszelkie ataki względem nich nie "przyklejają" się do nich (nieco podobnie to działało u Trumpa). Ataki TVP z ruskimi trollami i agentami już chyba sam elektorat PiS nie przekonują, a Konfederacja odpowiada znacznie poważniejszymi zarzutami, hasłami antysystemowi, że są przeciwko wszystkim i wszystkiemu. Twardego elektoratu to pewnie nie ruszy ale mimo wszystko znaczną część z pewnością. Istotna będzie także dzisiejsza debata w TVP głównie dla tego elektoratu nie zdecydowanego. Zwłaszcza, że PiS (Kuźmiuk) , KE (?) i Wiosna (Śmiszek) nie wystawiają tych bardziej znanych przedstawicieli. Z Konfederacji będzie Bosak, który merytorycznie wypada z reguły korzystnie ale jest zbyt grzeczny wg mnie na takie debaty. Nie zgodzę się z Tobą adamo80, co do tego, że jak to nazwałeś elektorat "skrajnej prawicy" nie będzie zmobilizowany. wręcz przeciwnie. Sądzę, że ten elektorat jest zmobilizowany jak żaden inny jeśli chodzi o te konkretne wybory. Korwin właśnie na takich hasłach dostał się do UE, a Konfederacja to nie tylko Korwin. Bardziej kreowana jest na taką zgraną drużynę i przeniosiono akcent z Korwina, który już raczej zdobył szczyt popularności na innych liderów. Po za tym zauważ, że tak naprawdę w przestrzeni publicznej nie wiele porusza się tematów dotyczących samej Unii, a bardziej różnego rodzaju przepychanki, afery, zarzuty, temat pedofilii w ostatnich dniach także. To powoduje, że ludziom wcale nie przeszkadza, że Konfederacja jest unio sceptyczna, bo akcent nie jest wcale  kładziony tak mocno na samą Unię. Podobny trend można zauważyć też we Włoszech (Koalicja Partii Prawicowych), Francji (Marine Le Pen) czy w Hiszpanii (partia VOX z 3 wynikiem nie tak dawno ok. 13%) Ludzie są zainteresowani Konfederacją, bo jest to coś nowego i przykuwa uwagę. W wyborach w 2014 roku do UE Polska miała bardzo niski wynik frekwencji w tej grupie 18-24 ale w tych wyborach sądzę, że będzie inaczej , a to tam Konfederacja ma zdecydowanie większe poparcie niż PiS i KE. Słabiej to wygląda już od gdzieś czterdziestki i wśród kobiet.

Oczywiście Wiosna też jest nowym ugrupowaniem i Biedroń jest "produktem", który się już "wstrzelił". Myślę, że ich problem jednak polega na tym, że po za Biedroniem nie mają zbyt znanych nazwisk na listach. Oczywiście wielu wyborców zagłosuję po prostu na partię obojętnie na jakiego kandydata ale chodzi o przyciągnięcie uwagi wyborcy i w samej kampanii elektorat Konfederacji jest znacznie bardziej aktywny jak już wspomniałem. Sam jestem ciekaw ile Wiosna będzie miała % ale na mój nos dostaną mniej niż w przychylnych im sondażach. Podtrzymuję cały czas, ze Konfederacja będzie przed Wiosną i z wynikiem 10-13%. Powodzenia z typami Panowie! :)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
kingg masz rację, miałem na myśli elektorat PiSu nie Korwina, bo oni rzeczywiście nie cierpią UE. W każdym razie dla mojego typu to jeszcze lepiej bo im więcej Konfederacja czy Kukiz zabierze Pisowi tym dla mnie lepiej, a z kolei "afera" ze zwierzątkami w Wiośnie może wzmocnić KE i wtedy mój typ może wejść.
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
W STS są handicapy na Konfederację. Np minus 3.3% w parze z Razem po kursie 1.5... Przecież to pieniądze za darmo. Ale pamiętajcie, że jesteście młodzi i obracacie się wśród młodych więc widzicie nadreprezentację wyborców konfederacji w społeczeństwie. Dlatego zwycięstwa nad Wiosną pewny bym nie był. To jest po prostu inny elektorat. Ale zwycięstwo nad Kukizem to już absolutny pewniak. 
 
dominik_92 82

dominik_92

Użytkownik


Procentowy wynik Kukiz 15

Typ: Poniżej 5,25%

Kurs: 1,83 

Forbet

 

Kukizowi ucieka kilka procent na powstaniu Konfederacji. Ktoś wyżej dobrze wspomniał, że ostatecznie może być tak, że duża część wyborców partii Kukiza zagłosuje właśnie na Konfederację. Swoją drogą traci w sondażach, na początku mowa była o 5,5%, teraz już 4.9% i jeszcze mniej.U większości bukmacherów jest linia 5% i kursy po 1,80 na ,,więcej" bądź ,,mniej" ( STS na poniżej 5% daje 1,70). W internecie można się doczytać, że koalicjant partii Kukiz- włoski ,,Ruch Pięciu Gwiazd" w jednym ze swoich postulatów chce relokacji uchodźców, co jak wiemy nie jest pozytywnie odbierane w znacznej części naszego państwa. Wydaje mi się, że niebawem linia bądź kursy pójdą w dół.

 

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
gdzie ogólnie można łączyć zakłady z wyborów ? z tego co widze na efortunie się nie da.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Dziennikarz na WP pisze, że ze względu na powódź wszelkie sondaże są  nieaktualne...
 https://opinie.wp.pl/wiejas-powodz-moze-miec-wplyw-na-wynik-wyborow-opinia-6384066571958401a
 
K 0

kerry

Użytkownik
Co do typu kto lepszy: Wiosna Konfederacja 2, świetnie podczas debaty w TVP wypadł Bosak, a tragicznie Śmiszek. Moja ocena wystąpień:
1. Bosak,
2. Kukiz
3. Olbrycht
4. Zandberg
5. Wiśniewska
6. Śmiszek

Śmiszek poza przyklejonym uśmiechem, nie miał żadnych atutów. Wprawdzie zasięg debaty był ograniczony (TVP w ostatnich latach spada oglądalność, a na TVP 2 był mecz), ale myślę że swoim wystąpieniem Bosak mógł przekonać kilkadziesiąt tysięcy wyborców, którzy okażą się kluczowi w walce o trzecie miejsce z Wiosną.

Z kolei przeciwko typowi Konfederacji może przemawiać to, że po doświadczeniach z wyborami samorządowymi 5 lat temu, istnieje obawa, że znaczna część głosów w wyborach do PE 2019, może "okazać się" nieważna, jeśli będzie taka potrzeba.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Konfederacja rządzi w internetach, tak samo jak rządzi w nich Korwin od wielu wielu lat - i poza pojedynczymi sukcesikami, niewiele to daje. Być może obecnie ten projekt wypali na tych 7-8%, bo takie osoby jak Braun czy Jakubiak w pojedynkę mają po 1-2% elektoratu. Ostatnie 2 m-ce w wykonaniu Konfederacji to ostra jazda po PiS-ie i niemal wyłącznie po PiS-ie. W zasadzie idą do tych wyborów pod hasłem "rządzą nami pachołki Izraela". W sumie dziwię się, że PiS tak słabo reagował na ten rosnący u boku "wrzód" (szermowanie "ruską onucą" jest stare jak świat i już mało na kim robi wrażenie), a przecież wystarczyłoby puszczać do znudzenia słowa Korwina, że zwróci UB-ekom zabrane emerytury i to jeszcze z procentem. Plus kilka innych kwiatków, nie tylko gościa z muchą.

A może nie powinienem się dziwić, bo Kaczyński jako wytrawny polityk musi wiedzieć, że Schetyna już się "wypstrykał" ze wszystkiego, co było na środku i po lewej stronie - więcej już nie wymyślą (a kłopoty z tym związane dopiero się zaczną), natomiast po prawej stronie wciąż istnieje jeszcze opcja zawiązania szerokiej koalicji, która do 38-42% PiS-u dodałaby na jesieni jakieś +10-12%. Być może dlatego nie zdecydowali się na konkretniejsze działania antykonfederacyjne, zamiast tego wybierając opcję przemilczenia tematu.

Decydująca, czego nikt nie brał pod uwagę, okaże się zapewne powódź w "Polsce PiS". Elektorat PiS-u i bez tego w głębi duszy całą tę Unię ma w czterech literach (co po kilku latach wojny UE vs PiS nie powinno dziwić), a teraz przyziemniejsze sprawy zajmą uwagę paruset tysięcy ludzi (to także rodziny + ci, którzy wyjechali pomagać w usuwaniu skutków). Myślę, że TVN-y, GW i okoPressy szykują już triumfalne czołówki, obwieszczające wiekopomne zwycięstwo lub "moralne-prawie-zwycięstwo", co i tak niewiele zmieni jesienią - wtedy już elektorat prawej strony pójdzie masowo do urn, bo groźba powrotu Schetyny i Tuska (nie w kajdankach) podziała na ludzi bardzo mobilizująco.
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Jeśli chodzi o powódź to ciężko powiedzieć bo możliwe, że w tych województwach tak czy siak proporcje zostaną zachowane co do preferencji wyborczych. Tyle samo wyborców straci PiS co i KE na rzecz powodzi. 
Ostateczny wynik wyborów to liczba głosów z wszystkich wojewidztw do jednego wora czy procentowe średnie każdego okręgu? 
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 24 maja 2019 07:09 przez iczasopismaKonfederacja rządzi w internetach, tak samo jak rządzi w nich Korwin od wielu wielu lat - i poza pojedynczymi sukcesikami, niewiele to daje. Być może obecnie ten projekt wypali na tych 7-8%, bo takie osoby jak Braun czy Jakubiak w pojedynkę mają po 1-2% elektoratu. Ostatnie 2 m-ce w wykonaniu Konfederacji to ostra jazda po PiS-ie i niemal wyłącznie po PiS-ie. W zasadzie idą do tych wyborów pod hasłem "rządzą nami pachołki Izraela". W sumie dziwię się, że PiS tak słabo reagował na ten rosnący u boku "wrzód" (szermowanie "ruską onucą" jest stare jak świat i już mało na kim robi wrażenie), a przecież wystarczyłoby puszczać do znudzenia słowa Korwina, że zwróci UB-ekom zabrane emerytury i to jeszcze z procentem. Plus kilka innych kwiatków, nie tylko gościa z muchą.

A może nie powinienem się dziwić, bo Kaczyński jako wytrawny polityk musi wiedzieć, że Schetyna już się "wypstrykał" ze wszystkiego, co było na środku i po lewej stronie - więcej już nie wymyślą (a kłopoty z tym związane dopiero się zaczną), natomiast po prawej stronie wciąż istnieje jeszcze opcja zawiązania szerokiej koalicji, która do 38-42% PiS-u dodałaby na jesieni jakieś +10-12%. Być może dlatego nie zdecydowali się na konkretniejsze działania antykonfederacyjne, zamiast tego wybierając opcję przemilczenia tematu.

Decydująca, czego nikt nie brał pod uwagę, okaże się zapewne powódź w "Polsce PiS". Elektorat PiS-u i bez tego w głębi duszy całą tę Unię ma w czterech literach (co po kilku latach wojny UE vs PiS nie powinno dziwić), a teraz przyziemniejsze sprawy zajmą uwagę paruset tysięcy ludzi (to także rodziny + ci, którzy wyjechali pomagać w usuwaniu skutków). Myślę, że TVN-y, GW i okoPressy szykują już triumfalne czołówki, obwieszczające wiekopomne zwycięstwo lub "moralne-prawie-zwycięstwo", co i tak niewiele zmieni jesienią - wtedy już elektorat prawej strony pójdzie masowo do urn, bo groźba powrotu Schetyny i Tuska (nie w kajdankach) podziała na ludzi bardzo mobilizująco.
To rozumiem, że skłaniasz się ku typowi, że wygra KO ?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 24 maja 2019 09:30 przez spekul@ntJeśli chodzi o powódź to ciężko powiedzieć bo możliwe, że w tych województwach tak czy siak proporcje zostaną zachowane co do preferencji wyborczych. Tyle samo wyborców straci PiS co i KE na rzecz powodzi. 
Ostateczny wynik wyborów to liczba głosów z wszystkich wojewidztw do jednego wora czy procentowe średnie każdego okręgu? 
Właśnie nie do końca bo powódź dotknęła głównie bastiony PiSu jak Podkarpacie..., a różnica sondażowa między KO a PiS mieści się w błędzie statystycznym więc ten 1% może właśnie zadecydować...
 
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
granie Mazurek - Mucha 1 po aktualnym kursie 1,18 ale jak i wcześniejszym 1,27 to totalna głupota. Kaczyński gdzie może promuję Krukową i większość elektoratu PiS na nią właśnie będzie głosować. Mucha mając pozycje drugą ma szanse przegonić Hetmana będącego na jedynce, wystarczy popatrzeć ile miała głosów w wyborach do Sejmu...
Co do tej powodzi co ją jeszcze powodzią nazwać nie można, ona nie wpłynie negatywnie na wyniki PiS bo rząd szybko zareagował, ew. może być troszkę niższa frekwencja.
Co do wczorajszej debaty, to też bym nie przywiązywał do niej wagi, bo telewizji publicznej nikt normalny poza wyznawcami Jarka nie ogląda. Ale jeśli miał bym wskazać kto wypadł w niej dobrze to zdecydowanie Bosak bo wstrzelił się z importem węgla i ustawa 447 (swoją drogą importowanie 17mln ton węgla z Rosji przez PiS to ociera się trochę o zdradę stanu...). Wiśniewska z PiS mimo że wcześniej znała pytania wypadła naprawdę blado.
Na ten moment kursy tak mocno pospadały że nic godnego uwagi nie ma.
włożyłem w te wybory 7 tys w rozbiciu na:
frekwencja poniżej 40,5%
Wiosna poniżej 9,5%
Lewica poniżej 3,01%
Kukiz powyżej 4,5%
i lżej na zwycięstwo PIS i okręg Śląsk dla KO.


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 24 maja 2019 11:22 przez bartezgamblergranie Mazurek - Mucha 1 po aktualnym kursie 1,18 ale jak i wcześniejszym 1,27 to totalna głupota. Kaczyński gdzie może promuję Krukową i większość elektoratu PiS na nią właśnie będzie głosować. Mucha mając pozycje drugą ma szanse przegonić Hetmana będącego na jedynce, wystarczy popatrzeć ile miała głosów w wyborach do Sejmu...
Co do tej powodzi co ją jeszcze powodzią nazwać nie można, ona nie wpłynie negatywnie na wyniki PiS bo rząd szybko zareagował, ew. może być troszkę niższa frekwencja.
Co do wczorajszej debaty, to też bym nie przywiązywał do niej wagi, bo telewizji publicznej nikt normalny poza wyznawcami Jarka nie ogląda. Ale jeśli miał bym wskazać kto wypadł w niej dobrze to zdecydowanie Bosak bo wstrzelił się z importem węgla i ustawa 447 (swoją drogą importowanie 17mln ton węgla z Rosji przez PiS to ociera się trochę o zdradę stanu...). Wiśniewska z PiS mimo że wcześniej znała pytania wypadła naprawdę blado.
Na ten moment kursy tak mocno pospadały że nic godnego uwagi nie ma.
włożyłem w te wybory 7 tys w rozbiciu na:
frekwencja poniżej 40,5%
Wiosna poniżej 9,5%
Lewica poniżej 3,01%
Kukiz powyżej 4,5%
i lżej na zwycięstwo PIS i okręg Śląsk dla KO.

 
Ale gdzie ty to grałeś i kiedy ? Bo Wiosna poniżej 9,5 czy frekwencja poniżej 40,5 to ja nigdzie nie widzę, ale chyba jak było to tez po niskich kursach. Możesz rozpisać te zakłady ? No i dlaczego jeśli były pograne znacznie wcześniej nie podzieliłeś się z nami ? :) Bo na dzień przed wyborami frekwencja poniżej 40,5 to w żadnym buku nie istnieje.
 
P 323

przemoks

Użytkownik
cytat z dnia 24 maja 2019 12:59 przez adamo80

Ale gdzie ty to grałeś i kiedy ? Bo Wiosna poniżej 9,5 czy frekwencja poniżej 40,5 to ja nigdzie nie widzę, ale chyba jak było to tez po niskich kursach. Możesz rozpisać te zakłady ? No i dlaczego jeśli były pograne znacznie wcześniej nie podzieliłeś się z nami ? :) Bo na dzień przed wyborami frekwencja poniżej 40,5 to w żadnym buku nie istnieje.
Istnieje - STS 1.35 :) 
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak, racja jest po 1,35 w STS minus podatek to mamy np. ze 100zł 18zł zysku... No przy władowaniu całych 7 tyś to był by z tego 1000zł, ale nie sądzę aby bartezgambler tak zagrał :)
 
Do góry Bottom