>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje i niezgodności

W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
 

 


W tym temacie możecie zadawać pytania, zgłaszać propozycje, niezgodności czy wątpliwości na temat konkursu.

Zanim jednak zgłosisz jakikolwiek problem zapoznaj się najpierw z regulaminem konkursu!
 
T 4,6K

toma55

Użytkownik
Witam .

O ile mi wiadomo to 4 runda turnieju wielkoszlemowego sklada sie z osmiu pojedynkow - 

to jest 1/8 finalu , wiec nie mozna typowac 10 pojedynkow  ... :)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Zgadza się, poprawka już naniesiona w regulaminie :) będziemy po prostu typować te wszystkie 16 spotkań w 4 rundzie i tylko tyle :)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
cytat z dnia 21 maja 2019 16:31 przez misiek_84
Witam

Jak będą rozliczane krecze?? ????


Witam, jeszcze się nad tym zastanawiam i moja propozycja jest taka, że jeżeli będzie krecz w spotkaniu obojętnie w jakiej fazie meczu to rozliczmy to spotkanie tak jakby się nie odbyło czyli 0 punktów, chyba, że macie inne propozycje? Do jutra do 14 zgłaszajcie tutaj jak wolicie i jakie macie rozwiązania na krecz, czy tak jak ja proponuję czy macie inne pomysły? Ostateczną decyzję co do tego podejmę jutro i po 14 pojawi się zapis odnośnie kreczy w regulaminie :) 
 
T 4,6K

toma55

Użytkownik
Witam !

Mysle ze krecze mozna rozliczac jako przegrane/wygrane , zalezy na kogo sie stawialo , przeciez mecz sie rozpoczal . 

To tak jak w boksie - co za roznica czy ktos przegral na punkty czy poddal sie lub przegral przez nokaut ...Co innego walkower .
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
cytat z dnia 22 maja 2019 23:30 przez toma55
Rozumiem ze od 1/8 bedziemy typowac wszystkie spotkania  ...


Tak od 4 rundy typujemy wszystkie spotkania, w 4 rundzie tylko spotkania a od ćwierćfinałów oprócz zwycięzcy w meczu typować będziemy również kto zaserwuje więcej asów i popełni więcej podwójnych błędów
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
W regulaminie w zasadach punktacji doszły 2 nowe podpunkty dotyczące walkowera i kreczu oto one:
  • w przypadku walkowera przed rozpoczęciem spotkania taki typ rozliczony będzie na 0 punktów, obojętnie, który z zawodników się wycofa
  • w przypadku kreczu obojętnie w którym momencie spotkania, taki typ będzie rozliczony na korzyść zawodnika, który awansuje dalej i ci co stawiali jego wygraną otrzymają 1 punkt a ci co postawili na zawodnika kreczującego 0 punktów
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Witam mała informacja dla Wszystkich. Dzisiaj o północy zostaje zamknięty temat z zapisami do konkursu więc kto jeszcze się nie zapisał to serdecznie zapraszam do zapoznania się z regulaminem i do wzięcia udziału w konkursie. Po północy pojawi się temat z meczami do typowania I rundy Roland Garros. Pozdrawiam :)
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Cześć, dodałem swój wpis i kupon, czy wszystko jest ok? - było edytowanehttps://forum.bukmacherskie.com/wpis/6850581/
//W regulaminie wyraźnie pisze, że jest zakaz edytowania postów, bo inaczej z góry za wszystkie typy przyznane będzie 0 punktów. Akceptowałeś warunki konkursu i regulamin. Przymknę jeszcze tym razem oko na to, bo mecze zaczynają się jutro ale za kolejne tego typu edycje będzie to konsekwentnie przestrzegane. Miejcie to wszyscy na uwadze ! Jeżeli ktoś coś chce poprawić, to pisze o tym tutaj co i jak i ja mu to edytuję i poprawiam, sami tego nie róbcie, żeby potem nie było żali, że 0 punktów dostaliście. Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia.         wielki_gracz
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Cześć
Proszę o dodanie w moim poście 2 typów, które zostały omyłkowo pominięte. Te typy to:
Popyrin Al. - Humbert U. 1
Jaziri M. - Otte L. 1

Zgodnie z regulaminem konkursu sam nie mogę edytować a chciałbym żeby te brakujące typy zostały dodane.
Pozdrawiam apil64

//zrobione
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Witam zapomniałem dodać screnu kuponu do moich typów. Czy jest możliwość dodania zdjecia do typów?
Screen poniżej...


//zrobione
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Proszę o dopisanie 1 do typu na mecz Kuzmowa- Cornet.., opuściłem celowo bo pomyliłem z Kuzniecova która już grała gdy typowałem..

//zrobione
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Temat obstawiania spotkań 2 rundy pojawi się dzisiaj wieczorem, między 18 a 21 jak już zakończą się mecze 1 rundy i będzie wiadomo kto z kim gra w następnej, także bądźcie czujni
 
Do góry Bottom