>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [88]

Status
Zamknięty.
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
cytat z dnia 22 maja 2019 18:50 przez marek611
Stelmet ZG w opinii trenera i działaczy miał zdobyć mistrza Polski, tylko chyba nie w 2019 ☺

W 2 kwarcie dostają od realnego kandydata na mistrza Cukier Toruń -15 pkt i to u siebie w hali.

Może się jeszcze poderwą do lotu o zmniejszenie tej różnicy i uniknięcie kompromitacji, dlatego Stelmet +11,5 @1,85

chociaż bez przekonania po tym co wyprawiają Hrycaniuk, Koszarek i niejaki Sakic.


  trochę odrobili ale przykro było patrzeć jak ludzie w połowie 4 kwarty opuszczali halę
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Bolivia

Destroyers - National Potosi, 1 over 1.5 goli, @2.50, 0:0 w 13 minucie, stawka: x3



edit

Nie miałem czasu wczesniej by napisać.

Wbrew układowi tabeli, Detroyers ostatnia 14 pozycja, Nacional 2 pozycja. Natomiast obie druzyny graja w pozmienianych składach to po pierwsze, po drugie wedlug mnie druga pozycja gosci jest "myląca" - ostatnio słabo grają i nie zasługuja na te pozycje. W dodatku brak najlepszego strzelca (Castellona) = nie zdziwi mnie wcale przegrana gosci mimo takiej rozbierzności w tabeli. Buki wiedziały o tym bo normalnie kurs na win gosci nie stał by @2.40. No ale... Moje analizy ostatnio delikatnie rzecz ujmując nie pokrywają sie z wynikami... Nie mniej jednak tak zagrałem jak widac, a jak bedzie zobaczymy niebawem...





edit2

  

Dziś: postawione: 46j, wygrane: 25.8j, bilans: - 20.2j (2/8)

FT 1:0.

norma.............
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom