>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy - Stanley 63

stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Niemcy 3 Bundesliga /
Godz. 19:00
Spotkanie - Unterhaching : Arminia Bielefeld ( do przerwy 1:2 ) ✅
Typ - over 2.5 gola ✅
Kurs - 1.85
Buk - Bet365
.. dziś wybieram 3 Bundesligę gdzie w/g mnie w spotkaniu pomiędzy Unterhaching a Arminią Bielefeld zobaczymy trochę bramek , gospodarze gdy zajrzymy jak grają i to nie tylko w tym sezonie to zauważymy że sporo goli strzelają ale i jeszcze więcej tracą ... przykład w tym sezonie po 8 meczach ich stosunek bramkowy 13:13 poprzedni sezon 50:65 tak więc na gola a może gole w tym spotkaniu osobiście liczę , dodam może jeszcze że gospodarze od paru sezonów kończą ligę w drugiej połówce ligi a poprzedni ich sezon to gra do samego końca o pozostanie ( 3 pkt przewagi nad spadkowiczami ) . Teraz goście .... to spadkowicz z 2 Bundesligi i pomimo że nie zakończyli sezonu na miejscach bezpośrednio spadkowych tylko mogli grać w barażach to jednak ulegli zespołowi Darmstadt i musieli pożegnać 2 Bundesligę a teraz po 8 kolejkach zajmują 7 miejsce z dorobkiem 14 pkt a bilans bramkowy 14:11 co też pokazuje to że strzelać potrafią ale obrona pozostawia wiele do życzenia , a teraz ich bezpośrednie starcia a było ich do tej pory 10 i tu nie wątpliwie górą goście bo bilans 7-0-3 i br. 18:11 na ich korzyść ale statystyka na boisku dzisiejszego gospodarza czyli Unterhaching wygląda o wiele lepiej dla gospodarzy bo 3-0-2 i 10:8 w bramkach ( średnia tutaj to 3.60 ) tak więc liczę na dobre widowisko no i przede wszystkim przynajmniej z 3 golami !
.........................................................................................................
✅ 13 ⛔ 12
 
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Austria 2 liga
- Kapfenberg : LASK Linz ..... 1:1
- ober 2.5 / Bet365 / 1.72 ⛔
.. rzadko kiedy spotkania między nimi kończą się mniejszą ilością goli
.......................................................................................
✅ 13 ⛔ 13
 
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Siatkówka
Niemcy : Iran ... 3:0 kto by się spodziewał TRUDNO
Niemcy powyżej 86.5 pkt ⛔
1.90 / Bet365
.. nie chce mi się wierzyć że to będzie łatwe 3:0 dla Irańczyków bo Niemcy też grają nie złą siatkówkę i tanio skóry nie sprzedadzą
.......................................................................................
✅ 13 ⛔ 14
 
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Polska T-Mobile Ekstraklasa
Śląsk : Korona
rzut karny w meczu / tak
3.65 / Betsson
tu liczę na pana Tomka Musiała który jest arbitrem bo w/g jego statystyki widzimy że strasznie lubi ten punkt na boisku ... w tym sezonie 6 meczy i 2 karne a ogólnie 24 razy wskazywał na ten punkt na boisku / Śląsk już bramkę z karnego zdobył a Korona również tak więc może a nóż panu Tomkowi coś się nie spodoba w polu karnym i podyktuje karnego ! w ostatnim ich pojedynku na Koronie kiedy to Śląsk wygrał z Koroną aż 1:5 karny został podyktowany a w pierwszym meczu na Śląsku również tak więc chyba coś w tym jest !
 
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Dania 2 liga
Koge : AB Kopenhaga
obie strzelą / 1.72 / Bet365
goście bronią się przed spadkiem chociaż to dopiero 9 kolejka bo jak dotąd zaliczyli tylko 1 wygraną a bramki 9:15 natomiast gospodarze też nie wiele lepiej bo zaledwie 2 wygrane a H2H pokazuje że w większości pojedynków obie strzelają !
 
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Szwecja
IFK Geteborg : Gefle
over 2.5 gola i IFK wygra
1.95 / Bet365
gospodarze ciągle walczą o pudło , do końca rozgrywek 7 kolejek a do 3 w tabeli Elfsborg tracą 4 punkty ale dziś okazja na komplet pkt bo z Gefle gra się im wyjątkowo dobrze i u siebie zaliczyli tylko 1 porażkę na 11 meczy i przeważnie w meczu jest over 2.5 gola !
 
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Polska T-Mobile Ekstraklasa
Ruch : Bełchatów.... 0:1⛔
Ruch / 2.30 / Bet365
.. myślę że czas zacząć wygrywać dla Chorzowian bo ostatnio tracą punkty pomimo że wygrywają , dziś nadarza się okazja bo H2H pokazuje że Niebiescy przeważnie wygrywają i dziś liczę na 3 pkt !
........................................................................................................
✅ 14 ⛔17
 
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Puchar Polski
Płock : Tychy... 2:2 ⛔
Płock ⛔/ 1.80 / Bet365
w/g mnie gościom bardziej zależy na lidze w której zajmują ostatnie miejsce na dodatek parę dni wstecz bo 20.09 grali ze sobą w lidze w tychach ( Jaworznie ) i Tyszanie polegli 0:1
........................................................................................
✅ 14 ⛔ 18
 
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Polska 1 liga
Olsztyn : Termalica
obie strzelą / 1.83 / Bet365
.. lider z wiceliderem i powinno być ciekawie , Termalca jeżeli wygra odskoczy już na 12 pkt a bramki obu drużyn to : gospodarze 12:7 a goście aż 22:7 i liczę na gole z obu stron !
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Finlandia 2 liga
Haka : OPS
OPS zremisuje albo wygra / 2.27 / Fortuna
.... na 4 kolejki do końca goście cały czas muszą walczyć o być albo nie być gdyż mają zaledwie 4 pkt przewagi nad spadkiem , natomiast Haka już nie gra o nic stąd liczę że więcej motywacji będzie po stronie gości aby przynajmniej wywieżć 1 pkt a kurs na X2 uważam za bardzo dobry !
 
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Finlandia 2 liga
Haka : OPS ✅
2:2
OPS zremisuje albo wygra / 2.27 / Fortuna
.... na 4 kolejki do końca goście cały czas muszą walczyć o być albo nie być gdyż mają zaledwie 4 pkt przewagi nad spadkiem , natomiast Haka już nie gra o nic stąd liczę że więcej motywacji będzie po stronie gości aby przynajmniej wywieżć 1 pkt a kurs na X2 uważam za bardzo dobry !
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Islandia / 1 liga
Fjolnir : Hafnarfjordur 2:1
Hafnarfjordur ⛔
1.85 / Unibet
.... goście ostatnio w niezłej formie no i w tabeli o wiele wyżej niż gospodarze , ogólnie to goście będą chcieli się zrewanżować za mecz u siebie przegrany 0:1 no i H2H zdecydowanie po ich stronie !
 
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Dania / Superliga
Nordsjaelland - Sonderjyskie ✅
- over 2.5 gola ( 2:2 ) ✅
- 1.63 / Fortuna
... spodziewam się walki i zarówno bramek
- gospodarze u siebie 4-0-1 i br 11:6
- goście wyjazdy 1-1-2 ale br 9:8
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Arka : Wisła  3:1

- obie strzelą 

- 1.65
✅

-  STS

Norrkoping : Goteborg  1:2

- obie strzelą

- 1.70
✅

- STS 

Kurs całkowity to 2.80 i myślę że wart zagrania

Wisła na pewno się nie podłoży i powalczy natomiast co do drugiego spotkania to bts raczej wskazany , Norrkoping u siebie powinien strzelić a Goteborg ma nie złą formę !


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Dania 2 liga

- Silkeborg IF : Viborg FF  2:2

- obie strzelą   ✅

- 1.50 / STS   ✅

 Najważniejszy mecz kończącego się sezonu dla obu drużyn , lider kontra wicelider , różnica zaledwie 1 pkt na korzyść Silkeborga tak więc walki nie powinno zabraknąć a każda z drużyn marzy o komplecie pkt , stąd u mnie BTS 



Szwecja Allsvenskan

 -   Hammarby IF : Östersunds FK  4:0

 - obie strzelą  ⛔

 - 1.70 / STS   ⛔

W typach dnia pisałem o bramce gości ale nie wykluczam w tym meczu BTS a i kurs kuszący 

Sumując oba spotkania to kurs wynosi 2.55 i tak też gram , zobaczymy !  



 
 
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Szwecja Allsvenskan

 - Orebro : Norrkoping  1:2  ✅

 - obie strzelą 

 - 1.68

 - ETOTO



Goteborg : Malmo  0:0  ⛔

 - obie strzelą

 - 1.76

 - ETOTO



co do pierwszego spotkania to para raczej wyrównana , Orebro u siebie z bilansem 1-1-2 i br 5:8 czyli sporo straconych stąd liczę na gola Norrkoping który ten sezon zaczął słabo jak na wicemistrza Allsvenskan poprzedniego sezonu , myślę że chłopaki się przebudzą i ugrają dobry wynik albo przynajmniej bramkę strzelą 

co do drugiego spotkania to pisałem w TD że tu kieruję się tym iż obie drużyny potrafią zdobyć bramkę !

 - kurs 2.81 myślę ze do zagrania !

- w 1 meczu tak przewidywałem że Norrkoping powinien ugrać dobry wynik , co do Goteborga to powiem że akurat wyniku 0:0 się najmniej spodziewałem ale cóż tak wyszło !
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Dania - Puchar

 - Brøndby IF-FC Midtjylland  0:0   

 -  Brøndby IF  wygra - BTS

 - 4.85 - ETOTO



ryzyk fizyk ide w wygrana Brøndby IF ale na bramke 
 FC Midtjylland licze !

  - któż by się spodziewał wyniku 0:0 ale bywa i tak !
 
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Holandia / Play-off

 1. -  FC Den Bosch : Go Ahead Eagles

 - obie strzelą / nie będzie remisu

 -  2.05 / ETOTO

2.  Excelsior Rotterdam : RKC Waalwijk

  -  obie strzelą / nie będzie remisu

  -  1.90 / ETOTO 

  - kurs 3.89 / ETOTO



Holandia jak wiemy mocno overowa liga stąd over 2.5 gola co do drugiej propozycji to liczę że w obu spotkaniach nie będzie remisu , w pierwszym meczu Den Bosch zremisował na wyjezdzie 2:2 dziś liczę że wygrają co do drugiego spotkania wynik 2:1 dla Waalwijk i tu również liczę na zwycięstwo Waalwijk , zobaczymy !
 
Do góry Bottom