>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Narodów 2019 kobiet

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi


Zapraszam wszystkich do analizowania i podawania swoich typów w Lidze Narodów kobiet, które zaczynają się już za 12 dni 21 maja i trwać będą do 7 lipca.



O miano najlepszej drużyny Ligi Narodów zagra aż 16 drużyn najlepszych z całego świata. Oczywiście nie zabraknie również Polek.



Final Six odbędzie się w Chinach



Do Final Six przechodzi oczywiście gospodarz czyli Chiny i najlepszych 5 drużyn po 5 tygodniach zmagań.



Przedstawiam wszystkie 16 drużyn, które powalczą o zwycięstwo w turnieju:
 







Terminarz Ligi Narodów kobiet 2019:
 







 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Składy 4 drużyn na turniej w Opolu:

Włoszki:





Niemki:





Tajki:





Polki:



 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Witam . Już na początku turnieju dwa ciekawe spotkania Serbki podejmą Holenderki , ma ktoś składy Rosjanek i Holenderek bo na Ruskie @3.25 a na Holenderki @7 to chyba jakaś przesada ... Polki faworytkami z Wloszkami hmmm ja wiem w Montreux Włoszki NIC nie zagrały ale patrząc na sklad był inny Amerykanki powinny -1.5 seta ogarnąć jak i Japonki . 
 
M 0

mischi112

Użytkownik
cytat z dnia 20 maja 2019 16:15 przez tyksiol
Witam . Już na początku turnieju dwa ciekawe spotkania Serbki podejmą Holenderki , ma ktoś składy Rosjanek i Holenderek bo na Ruskie @3.25 a na Holenderki @7 to chyba jakaś przesada ... Polki faworytkami z Wloszkami hmmm ja wiem w Montreux Włoszki NIC nie zagrały ale patrząc na sklad był inny Amerykanki powinny -1.5 seta ogarnąć jak i Japonki . 


Inny? Hmm.. Jeśli chodzi o Włoszki to jutro zagra taka sama kadra jak na turniej towarzyski, jedyną nieobecną będzie rozgrywająca, reszta bez zmian.
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Skład Amerykanek 
http://www.melhordovolei.com.br/liga-das-nacoes-eua-aposta-em-novos-nomes-para-a-estreia/
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Kursy na Rosjanki i Niemki w dzisiejszych meczach nie są zbyt przesadzone? W moim odczuciu powinny być nieco bardziej wyrównane. Jeżeli jestem w błędzie to proszę mnie poprawić.
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Bułgaria - Japonia  / Bułgaria +1.5  seta  @ 2.48    było blisko



Bułgarki  u  siebie  w  domu  myślę  że  mogą  powalczyć. Nie  zagłębiałem  się w  ich skład ,  a  i  sama  forma jest  niewiadomą  gdyż  ostatni  oficjalny  mecz zagrały w  październiku  ub.  roku  na  MS . Kurs  na  ich  win  leci  w dół. Japonki  nie  rzuciły  mnie na  kolana  finałową  potyczką  z  nami  kilka  dni temu  w Montreux. Myślę  że  minimum dwa  sety  są  w  stanie  gospodynie  wygrać.
 
P 0

plus_internet

Użytkownik
Serbia - Holandia



Holenderki bez żadnego zagrożenia na skrzydłach. Daalderop i Jasper i to tyle. Z podstawowego skladu tylko rozgrywajaca i libero.

Serbki mocniejesze i chyba nic nie da nawet na seta dla Holenderek. Mihajlovic, Boskovic, Bjelica, Busa. Nic to nie da na taki skład. Nie da to nic.



Serbia 3:0 @1,81 lvbet   
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Rosjanki    Wloszki    i Niemki   to dzisiaj promocja jest... Dla mnie Rosjanki i Wloszki sa faworytkami a kursy sa wziete z kosmosu..

Niemki no moze faworytkami nie są ale kursy zawyzone tez
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Belgia - USA 0:3

Belgia +2,5 seta 1,51   



Amerykanki wchodzą w ten turniej rezerwami kurs 1,21 jest nieadekwatny do ryzyka.

Myślę, że śmiało można postawić min 1 set dla Belgijek.



Korea - Turcja 0:3

Turcja -2,5 seta 1,48   



Myślę, że Turczynki nie dadzą żadnych szans Koreankom.



Tajlandia - Niemcy 3:0

powyżej 3,5 seta 1,42   



Obie drużyny pokazały się pare dni temu na turnieju w Szwajcarii, praktycznie niezmienny skład.

Myślę, że nie zakończą w 3 setach



AKO: 3,49   

 ​

Jednak Belgijki za słabe, chociaż 1 i 3 set dość wyrównany... Tajki pewne zwycięstwo nad Niemkami
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Bułgaria - Japonia 



Zdecydowanie w kierunku Japonek, które mają już za sobą niezłe występy w Montreux i trochę razem pograły. Zaaklimatyzowane w Europie, więc tu nie będzie odwiecznego problemu. Do tego wszystkiego grają niezłą siatkówkę, a dochodzi ich do tego charakterystyka czyli obrona, duża aktywność itd. Bułgarki to zupełnie inna liga, coś tam potrafią zagrać, ale ogólnie to przeciętnie drużyna. Może i je stać na seta, ale są na tyle niestabilne, że mogą któregoś seta dostać do 15. Wolę iść w kierunku punktów niż setów.



Japonia -10,5 pkt @ 1,80 | bet365  



Polska - Włochy



Polki grają u siebie, co tylko pomoże. Są zdecydowanymi faworytkami i choć Włoszki są groźne, to na pewno w tym składzie do pewnego ogrania i złapania 3 punktów. Osobiście uważam, że możemy wywieźć z Opola komplet, więc trzeba dobrze rozpocząć turniej. Nasze dziewczyny podbudowane zwycięstwem w Montreux, ale bardzo cieszy fakt, że do mocno atakującej Malwiny doszłą też druga, która nie zwalnia ręki i jest nią Stysiak. Fajnie Maryśka, Grajber swoje,Mędrzyk powiedzmy, że też. Do tego nieźle wprowadziła się Alagierska w ten sezon, jest Rozanski, także mamy kim pograć. Marlena może nie daje tej jakości, co dawałaby Aśka, ale dajemy radę i idę w kierunku naszej kadry.



Polska -1,5s @ 2,07 | Pinn  

Polska -2,5s @ 4,02  
 
1 0

19tomal86

Użytkownik
Kojarzy ktoś może, czy Chinki w takim składzie jak grały kilka dni temu w Montreux?

Patrząc na kluby w jakich grają Rosjanki, to chyba nie ma tragedii, więc skąd ten kurs na Dominikanę, tym bardziej że mecz w Brazylii... 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Włochy 2:3

Polska 1,50   

Polska -1.5 seta 2,00   



Malinov, Bosetti i Sorokaite - na te 3 zawodniczki Polki muszą uważasz najbardziej.

Polki po świetnym turnieju w Montreux i zwycięstwo na pewno da nam takiego kopa i napędzi jeszcze bardziej.

Jeśli Polki odrzucą Włoszki od siatki powinniśmy wygrać. Serwis najważniejszy dziś, jeśli nam będzie "siedział" i odrzucimy Włoszki od siatki to nasz blok powinien dobrze funkcjonować.

Myślę, że -1,5 seta można spróbować ale główny bet to zwycięstwo po 1,50​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam, wczoraj osobiście dla mnie nie był to udany dzień lecz lecimy dalej dziś kolejny dzień i jesteśmy troszkę mądrzejsi...



Japonia - USA 1:3

powyżej 3,5 seta 1,44   



Obie ekipy wygrały swoje wczorajsze spotkania, Amerykanki dość niespodziewanie (dla mnie) wygrały łatwo i przyjemnie 3:0 z Belgijkami natomiast Japonki wygrały 3:1 gospodynie Bułgarki.

Tak jak wczoraj wspomniałem Amerykanki przyjechały tutaj w dość eksperymentalnym składzie, nie ma ich najlepszych siatkarek i myślałem, że przeciwniczki to wykorzystają. Japonki również nie grają w swoim najmocniejszym składzie lecz One już rozegrały przed Ligą Narodów turniej w Szwajcarii gdzie dotarły do finału przegrywając z Polkami. Są już lepiej zgrane i wydaje mi się, że ten mecz nie zakończy się w 3 setach. Do dubla fajny kurs.



Serbia - Korea 3:1

poniżej 133,5 1,63   

poniżej 127,5 2,66   



Wczoraj Serbki rozbiły Holenderki (które grają również rezerwami) 19 punktami a Koreanki przegrały z Turczynkami 0:3 również bardzo wysoko bo 17 punktami. Serbki grają na turnieju w swoim chyba najmocniejszym zestawieniu, jest Boskovic, Mihajlovic, Busa, Velijkovic te nazwiska mówią dużo. Koreanki przede wszystkim występują tutaj bez Kim, swojej najlepszej siatkarki. Myślę, że możemy zobaczyć w tym meczu pogrom.



Bułgaria - Belgia 2:3

Belgia 1,97   



Jedyna przewaga w moim odczuciu Bułgarek jest to, że grają u siebie. Wczoraj z Japonkami niby powalczyły ale jakoś mnie ten zespół nie przekonuje. Belgijki to zespół solidniejszy, mimo, że w 2gim secie zostały rozbite do 8 przez Amerykanki to podniosły się w 3 secie i grały jak równy z równym. Na Belgijki wyższe kursy więc ja idę w ich kierunku.



Holandia - Turcja 1:3

Holandia +18,5 1,76   



Moim zdaniem tutaj nieco przesadzili z linią. Holenderki wczoraj przegrały 19 punktami ale z bardzo mocną Serbią natomiast Turczynki pokonały 18 punktami bardzo słabe Koreanki. Moim zdaniem Turcja nie jest tak mocna jak Serbia a Holandia nie jest tak słaba jak Korea i wychodzi, że nie przegrają ponad 18 punktami.​
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik


Cześć

Ja dziś gram w AKO win USA z handi -1,5    oraz win Włoszek z Tajkami w tej samej konfiguracji   . Wczoraj Amerykanki pokonały Belgijki gromiąc je w drugim secie do 8. Dziś grają z Japonkami, z którymi nawet nasze dziewczyny nie miały ostatnio większych problemów. Set to max co mogą dziś Japonki urwać Amerykanką. Tajki pokonały wczoraj w miarę ładne, młode Niemki. Mecz był rozgrywany w mojej ocenie w bardzo wolnym tempie. Widać było, że Niemki grały w Lidze Narodów o nic, a Tajki grały jakby o życie.
AKO 3,6 całkiem fajny.   
Zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom