>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pre-ko trading

ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Ittihad - Wahda +43.35                         2.14 -2
Sydney - Kawasaki +11.49                   1.6
Urawa - Guoan +16.63                         2.64 - 2.6
Paris FC - Lens -11.04                          2.74 - 2.7
Levski - CSKA -1.64                             2.42
Pisek - Sokół -9.54                                2.06
Aston Villa - Derby 0                             2.12
Daklyeh - Masry +22                             2.06 - 1.98
Mlada U21 - Slovan U21 -27.76            2.0
Pepo -MiPK +18.94                              1.95 - 1.9
Namibia - Malawi +55.84                       lay 2.18
Usti - Dobrovice    -1.18                         1.85
Italy U20 - Japan u20    -21.03               2.5
Loko - Vysehrad   +35.54
Austria Vien - Florid    -20.71                 1.91
Oleksandria - Kiev    -13.46
Hobro - Viborg +0.6
Mozambi - Malawi +86.49
Haras - Pyramids +25.89

Lugo - Tenerife                                     3.05 - 3
Mallorca - Granada                              2.94 - 2.88


Podsumowanie: +210.41

Co prawda liquidity na BF wygląda aktualnie więcej niż żałośnie i jakiekolwiek trade za poważniejsze kwoty na drugorzędnych marketach są więcej niż ryzykowne, istnieją pewne sytuacje, w których warto zagrać na owych.  Dziś biorę Al-Ittihad. Jeżeli kwota na 2.06 nie zostanie wycofana - a zmatchowana, powinno ruszyć w dół. 

 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Wieloletnie doświadczenie. O wszystkim nie chcę mówić, coraz trudniej zarobić na BF, dlatego dodatkowa konkurencja to nie coś, czego byłoby mi potrzeba. Aczkolwiek jeśli już zmatchuję, to wstawię, polecam grę za mną, stracić nie powinno się.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
I Kawasaki ostro w dół, wychodzę z tego, nie przepadam za spadkami z relatywnie niskich kursów, trade w ciągu dosłownie max 2 minut.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Generalnie z moich statystyk wynika, że korzystniej wyszedłbym trzymając trade do KO, aczkolwiek lubię spać spokojnie, także jeśli jest szansa na szybsze wyjście, to wychodzę.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Owszem, coś tam pójdzie do góry, normalne. Aczkolwiek w ciągu tygodnia 600 euro zysku z tradingu, wcale nie nie wiadomo jak dużymi kwotami, 200-400 euro. Ale więcej nie wrzucam, nie ma najmniejszego sensu, najlepsze trade to spadki kursów w ciągu max 30 sekund, więc nikt i tak z tego na forum nie skorzysta. 
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Pisek na delikatny minus: 

Ostatni tydzień tradingu, 850 euro na plus:



Przy okazji, ktoś gdzieś tam sugerował, że nie zarabiam na BF, to Gross Profit, 26.5k na plus
 


Od czasu do czasu pewnie coś wrzucę. Aczkolwiek w chwili obecnej interesuje mnie courtsiding i sharbing we Włoszech/Hiszpanii, bardzo duże perspektywy, także otwarty jestem na kontakt.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Wyjście z Masry wcześniej niż się spodziewałem. Całkiem przyzwoity zysk jak na relatywnie niską stawkę



 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Spore szanse, że Aston poleci dalej, aczkolwiek mam swoje założenia odnośnie tradingu, których staram się trzymać, także jak dla mnie wyjście już teraz, bez ryzyka.
 
Do góry Bottom