>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Hokejowe MŚ 2019 - Słowacja

Status
Zamknięty.
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dzis zagram dubla z meczy o utrzymanie sie w dywizji



Austria - Włochy



Mimo że Austriacy obrywaja tutaj baty od wielu ekip to jednak były mecz w ktorych sprawiali przyzwoite wrazenie, mimo przegranych pojedynkow z Łotwa i Szwajcaria pozostawili po sobie dobre wrazenie naptomist w meczu z Norwegią gry wydawało sie ze po wyrównaniu pójda za ciosem oni a oni dostali dwie bramki i trzeba było gonic, niemniej jednak mecz bardzo dobry. Ekipa oparta na graczach EBEL ale z ciekawymi dodatkami. W Austrii ma kto strzelac, sa bracia Raffl, jest Schneider, Komarek, Hofer. Ekipa włoska wg mnie słabo sie prezentuje tutaj , całkiem inna kultura gry i nie ten poziom, mysle ze jezeli Charles Bertrand nie bedzie miał dnia konia jak z Łotwą to ten mecz bedzie mocno do jednej bramki. Dodam ze wczoraj najlepsi gracze Austrii odpoczywali i nie wystapili w meczu z Czechami.



Austria minus 1,5 kurs 1,43  

Austria minus 2,5 kurs 1,98  

Austria minus 3,5 kurs 3,2  





Francja- Wilka Brytania



To ze Francuzi grac w hokeja potrafią przekonałi sie juz niejedni. Ekipa mimo ze bez czołowych postaci wystepujacych w zagranicznych klubach(Russell, S. DA Costa, Auvitiu, Bellamare), radzi sobie na miare mozliwosci , nie liczac meczu z USA, które podraznione porazka przejechało sie po Francji w pozostałych meczach , gra wygladal na bardzo poukladana, dzis bój o pozostanie i jedyna rzecz która mnie zatanawia to dlaczego wczoraj Francuzi pakowali sie w bój z Finami majac w perspektywie jak wazne spotkanie. Ale mimo wszystko biorac to pod uwage uwazam ze druzyna Francji to wieksze doswiadczenia na takiej iomprezie, lepsi zawodnicy, i lepsza jaosc samej gry wiec mysle ze wygraja i utrzymaja sie w dywizji



Francja minus 1,5 kurs 1,53  

Francja minus 2,5 kurs 2,08  



takie male ako obie reprezentacji minus 1,5 kurs 2,19  



EDIT: No to sie porobiło , jak ktoś zagrał odwrotnie to czapki z głów





 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Szwecja - Łotwa

Powyżej 7,5 kar 2-minutowych @1,78 Fortuna

Dzisiaj w całości idę w kierunku innych zdarzeń niż typowe 1x2. Ciekawa linia wystawiona na liczbę wykluczeń w spotkaniu Szwedów z Łotyszami. Podopieczni Hartleya grają często agresywnie, mocno pracują przy bandach co skutkuje sporą ilością kar. W ostatnich pięciu spotkaniach wyglądało to w ich przypadku tak: 11 kar, 13 kar, 4 kary (z Włochami), 10 kar i ponownie 10 kar. Szwedzi łapią nieco mniej karnych minut, ale czasami również puszczają im nerwy. W tym przypadku liczę na Hornqvista, który często ma problem z zachowaniem zimnej krwi. Jeśli chodzi o Szwedów oni również w większości pokryli linię 7,5, zobaczmy: 9, 9, 8, 5 (z Włochami) i 14 kar. W obu przypadkach over 7,5 nie pokryty z Włochami, ale wynika to chyba z tego, że Azzurri mają problem z nadążeniem za swoimi rywalami i popełniają sporo błędów przez co przeciwnicy nie muszą mocno walczyć, aby odebrać im krążek ;)




Austria - Włochy


Poniżej 8,5 2-minutowych kar @1,90 Fortuna


W tym przypadku linia jest jeszcze korzystniejsza niż w poprzednim spotkaniu - do tego kurs jest wyższy. Już wyżej wspominałem, że w meczach z udziałem Włochów pada mało kar. Ekipa z południa popełnia dużo błędów przez co rywale nie muszą walczyć zbyt mocno o krążek. Tutaj kary w meczach Włochów w pięciu ostatnich spotkaniach: 6, 4, 6, 4, 5. Z drugiej strony dzisiaj mecz o utrzymanie i w zależności od wyniku sposób gry zespołów może Nam się zmienić. Mimo to uważam, że kurs warty ryzyka.




Austria - Włochy


Austria strzeli powyżej 4,5 bramki @2,60 Fortuna


Jak już wspomniał @mark1973 najlepsi zawodnicy ekipy z Austrii odpoczywali w ostatnim spotkaniu zbierając siły na dzisiejszy jakże ważny mecz o utrzymanie. Spodziewam się dominacji Austriaków na lodzie i kilka bramek z ich strony. Pięć goli to nieco ryzykowna opcja, ale Włosi już nie taką różnicą bramek swoje spotkania przegrywali. Najbardziej martwi mnie Włoski goalie - Bernard. Jeśli trafi dzisiaj z formą to może być ciężko o grad goli Raffla i spólki. Jeśli Austriacy zaskoczą przeciwników już w pierwszej tercji to worek może się rozwiązać gdyż Włosi będą gonić wynik narażając się na kontry. Jeśli natomiast Włosi zaskoczą w jakiś sposób przeciwników to zmusi ich do ofensywnej gry. Tak czy siak tutaj również kurs wydaje mi się odpowiedni w stosunku do ryzyka.




Kanada - Dania


Ilość celnych strzałów powyżej 66,5 @2,68 Fortuna


Kanadyjczycy mają już zapewniony awans, ale mogą postarać się wygrać to spotkanie, żeby w razie powodzenia Niemców nie trafić na Rosjan w ćwierćfinale. Ze strony Duńskiej spodziewam się bardziej czegoś w stylu "radosnego hokeja" ponieważ nie mogą już nic zyskać, a utrzymanie również mają w kieszeni. W obu przypadkach w czterech na pięć ostatnich spotkań padało ponad 60 celnych strzałów więc można spróbować pograć również dzisiaj. Liczę na ofensywny styl z obu stron. Może warto też pograć jakiś over w tym spotkaniu.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Tak jak dziś Koledzy już wskazali Austria zdecydowanym faworytem. Jak dla mnie Włosi nie mają tutaj szans na podejście żadnego z rywali ani z tej grupy ani z drugiej grupy, są w całym turnieju po prostu najsłabsi. Chroni ich ewentualny dzień konia po stronie bramkarza. Dziś gramy o utrzymanie Austriacy powinni siąść na Włochach i spokojnie to utrzymanie sobie zapewnić. Włosi nie wytrzymują często całego spotkania i jeśli w trzeciej tercji przeciwnik gra na całego (nie jak np. Łotwa), to najczęściej ta tercja jest dla nich zabójcza. Jak dla mnie dziś handi w stronę Austrii.



Austria -2,5 @1.91  

Austria -3,5 @3.05  

Austria w 3 tercji over 2,5 @5,5  

Austria w 3 tercji over 1,5 @2,32  
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
No to zakończyło się dziś niespodziankami, dwóch wyraźnych faworytów na dziś spada do IA. Można było zarobić jak ktoś tak pograł.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Słowacja - Dania


Gospodarze dziś żegnają się z turniejem. Myślę, że powinniśmy zobaczyć fajne ofensywne widowisko obfitujące w sporo bramek. Słowacy będą chcieli zagrać dla kibiców także ja spodziewam się tu od początku ich dominacji nad rywalem i zero kalkulacji. Duńczycy wczoraj wieczorem grali z Kanadą, Słowacy mieli dzień przerwy. To kolejny argument za tym by pograć w kierunku gospodarzy.

Ten mecz będzie szczególny dla 39 letniego Ladislava Nagy, który dziś kończy hokejową karierę. Zawodnik rozegrał w reprezentacji 121 spotkań strzelając 36 bramek. Na tym turnieju jak na razie strzelił 2 bramki i zanotował 2 asysty. Myślę, że dziś koledzy trochę pomogą i Nagy coś ustrzeli na zakończenie kariery. Przeciwnik nie jest szczególnie wymagający a kursy na gola w granicach 3.60 to aż się prosi o pogranie.



Nagy strzeli @3.60    //jeśli ktoś grał w fortunie to rozliczone na plus. Nagy strzelił decydujący rzut karny.

Nagy +1.5 pkt @3.50   



over 5.5 @1.93    2-1 k.



Słowacja over 4.5 @2.54   

Słowacja over 5.5 @4.30   



Kursy z fortuny.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Można powiedzieć, że zwycięstwo Niemiec wywróciło wszystko do góry nogami. Szwajcaria, której przed meczem odpowiadała przegrana z Czechami nagle wzięła się do roboty znając wynik z meczu Finlandia-Niemcy. Szwajcarzy przy wyniku 4:4 zdjęli bramkarza, całkiem słusznie, choć się nie udało. Trudne zadanie czeka Szwajcarów w ćwierćfinale, bo jednak ich szanse z Kanadą/USA będą dużo mniejsze niż z Finlandią.



Różne cuda mogą się dziać w meczu Szwecja-Rosja. Oczywiste jest, że i jedni i drudzy marzą o tym, żeby w ćwierćfinale zagrać z Niemcami. Problem w tym, że nie jest wiadome które miejsce w grupie zajmą Niemcy. Jeśli USA urwie jakiś punkt Kanadzie, to Niemcy zajmą 4 pozycję, a jak nie, to 3. Jeśli więc np. Kanada będzie prowadziła z USA, to zarówno Rosji jak i Szwecji naprawdę nie będzie odpowiadało wygranie grupy... W trzeciej tercji mogą się dziać dziwne rzeczy i bramek nie powinno zabraknąć.



Jeden niespodziewany rezultat, a wprowadizł tyle zamieszania ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj porażka dziś próba rehabilitacji.



Kanada-USA



Czyli zrobił nam sie mecz o 1 miejsce i najlepsza bylaby pelna pula dla jednych i drugich, chociaż Kanadzie wystarczą2 pkt by wygrać grupę USA musi wziąć 3 pkt. Szukaje sie wojna. Oba zespoły bramkostrzelne, z gwiazdami w ataku. Wymieniać nie trzeba. Formacje silne i wyrównane jednak ja w tej formacji mimo wielu talentów wiecej jakości widze w USA obrona i bramka mimo wszystko tez ze wskazaniem na Jankesow. Obrona to doświadczenie Sutter, Martinez, Werenski. Od poczatku turnieju mnie osobiście nie przekonuje defensywa Kanady . Jak wyżej wspomniałem USA zadowala tylko 3 pkt i myślę ze oni pójdą na całość. Wczoraj odpoczywali i to nie jest bez zmaczenia. Ide w USA



USA rt kurs 2.74  



Drugi klasyk tez zacięty i mysle ze nie będzie żadnej kalkulacji bo tak naprawdę nie wiadomo jak sie wszystko ułoży, zresztą to sa tak mocne zespoly ze chcąc zdobyc mistrzostwo muszą pokonać wszystkie przeszkody. Rosjanie od początku deklarują ze chcą ten mecz wygrać. Mysle ze sa w stanie bo ich roster oceniam wyzej niz Szwedów którzy sa rowniez bardzo mocni.



Rosja rt kurs 2  
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Dobra, nie czekając na końcowy wynik, jedno już powiem - jak ktoś w Polsce nadal mówi, że gwiazdki z NHL z teamów CAN i USA przyjeżdżają do Europy na MŚ odpocząć sobie po sezonie, albo w sumie nie wiadomo po co, to niech zobaczy, jak w tunelu przed 3. tercją gość #72 mobilizował swoich kolegów. Przy prowadzeniu 3:0!
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Zadziwiająca postawa Szwecji po znakomitej pierwszej tercji. 0-6 w łeb w 20 minut, fajnie. Wolą Finlandię od USA z tego wychodzi jak zobaczyli 2-0 dla Kanady w przerwie.
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
cytat z dnia 21 maja 2019 22:01 przez iczasopisma
Dobra, nie czekając na końcowy wynik, jedno już powiem - jak ktoś w Polsce nadal mówi, że gwiazdki z NHL z teamów CAN i USA przyjeżdżają do Europy na MŚ odpocząć sobie po sezonie, albo w sumie nie wiadomo po co, to niech zobaczy, jak w tunelu przed 3. tercją gość #72 mobilizował swoich kolegów. Przy prowadzeniu 3:0!


Poczytaj trochę na temat rywalizacji Kanady z USA
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia May 21, 2019, 10:01 p.m. przez iczasopisma
Dobra, nie czekając na końcowy wynik, jedno już powiem - jak ktoś w Polsce nadal mówi, że gwiazdki z NHL z teamów CAN i USA przyjeżdżają do Europy na MŚ odpocząć sobie po sezonie, albo w sumie nie wiadomo po co, to niech zobaczy, jak w tunelu przed 3. tercją gość #72 mobilizował swoich kolegów. Przy prowadzeniu 3:0!


Zapewniam Cię, że w żadnym poście zwiazanym tutaj z mistrzostawami świata nie znajdziesz nawet podjazdu do tej teorii. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
I 365

iczasopisma

Użytkownik
cytat z dnia 21 maja 2019 22:30 przez suomi



Poczytaj trochę na temat rywalizacji Kanady z USA


Przez prawie 30 lat śledzenia tej rywalizacji widziałem dostatecznie dużo, acz poczytać mądrą lekturę zawsze warto. Poleć coś.

To jest turniej i rozliczani będą z końcowych miejsc. Rywalizacja Szwedów czy Finów z ZSRR/WNP/Rosją miała zawsze podobny ciężar emocjonalny, co jak choćby przed chwilą widzieliśmy niekoniecznie decyduje. A teza nie była wzięta stąd (przeciwnie, tu się raczej wchodzi, żeby od takich mitów uciec), natomiast wśród tzw. szarego kibica pokutuje od dawna i ma się dobrze. A w hierarchii "zaangażowania gwiazd" przed MŚ w powszechnym odczuciu są jeszcze IO. Paradoks jest taki, że w tym roku akurat te ekipy mają tutaj mocniejsze składy niż podczas IO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
cytat z dnia 21 maja 2019 22:57 przez iczasopisma



Przez prawie 30 lat śledzenia tej rywalizacji widziałem dostatecznie dużo, acz poczytać mądrą lekturę zawsze warto. Poleć coś.

To jest turniej i rozliczani będą z końcowych miejsc. Rywalizacja Szwedów czy Finów z ZSRR/WNP/Rosją miała zawsze podobny ciężar emocjonalny, co jak choćby przed chwilą widzieliśmy niekoniecznie decyduje. A teza nie była wzięta stąd (przeciwnie, tu się raczej wchodzi, żeby od takich mitów uciec), natomiast wśród tzw. szarego kibica pokutuje od dawna i ma się dobrze. A w hierarchii "zaangażowania gwiazd" przed MŚ w powszechnym odczuciu są jeszcze IO. Paradoks jest taki, że w tym roku akurat te ekipy mają tutaj mocniejsze składy niż podczas IO.


Myślę, że przez te 30 lat śledzenia tej wspaniałej rywalizacji, zaznajomiłeś się z wieloma publikacjami i już niczego nowego do tego tematu nie wniosę. Poza tym należało to napisać w formie prośby, a nie polecenia.



Numer 72 w ekipie Kanady ma Thomas Chabot - na co dzień obrońca Sens



Jeżeli czujesz potrzebę kontynuowania wątku, to zapraszam na priv, a w temacie zajmijmy się MŚ, bo zaraz nam się skończą.







 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Rosja wygra MŚ KURS 3 

Trzeba zagrać bo spadnie po jutrzejszym meczu 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Moim zdaniem kursy na Rosję zarówno w meczu z USA jak i na ich mistrzostwo to jest przesada(w sensie, że za niski jest ten kurs), a co ciekawe u wielu bukmacherów jest znacznie mniej niż 3,00, co dziwi mnie jeszcze bardziej. Kadrowo Rosja wygląda najlepiej, ale są ekipy, które też mają świetne składy: Kanada, Szwecja, USA, czy świetnie grający na tym turnieju Czesi. Wyniki Rosji wyglądają lepiej niż ich gra. Dla przykładu wczoraj Rosjanie wysoko wygrali ze Szwecją, ale to zasługa tylko drugiej tercji i fatalnej postawy bramkarza Szwedów. Oglądałem też ich mecz z Czechami i choć bramki tam nie stracili, to dali Czechom stworzyć tyle dobrych sytuacji, że aż dziw, że zachowali tam czyste konto. Dużą siłą Rosji są bramkarze, zwłaszcza Vasilevsky, ale wystarczy, że będzie mieć gorszy dzień i może być problem.

 
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Mnie kursic, by pograć Finów ze Szwedami. Przecież tam nie ma takiej różnicy klas, by wystawiać tak zróżnicowane kursy, a tak apropo, to, czy orientuje się ktoś jak wygląda na ten moment kadra Finlandii? Dołączy ktoś, czy zostają w aktualnym składzie? Taki Aho, Tervainen, czy Raantanen, by im się przydali ????
 
paga 28K

paga

Użytkownik
Ależ dzisiaj piękne spotkania. Aż miło będzie usiąść przed tv czy laptopem. Jestem ciekaw jak to wszystko się ułoży bo kursy są jakie są, będzie można coś wybrać. Kursy wskazują faworytów jednak chyba wszyscy jesteśmy pewni, że gdzieś musi być mina. Tak mnie zastanawia spotkanie Rosjan z Amerykanami. Dla mnie Ci pierwsi po tym co oglądałem są faworytami tych rozgrywek, jednak pamiętam również, że Rosjanie w każdym turnieju mają jedno bardzo słabe spotkanie a często zdarza się to właśnie w fazie pucharowej. Czyżby dzisiaj? 
 
M 16

mariuszjeka

Użytkownik
Na dziś proponuję postawić na overy 5,5 w meczach Czechy - Niemcy oraz Rosja - USA. Bilans bezpośrednich meczy oraz to jak te drużyny grały w fazie grupowej jasno wskazuje na takie rozwiązanie. Kursy na wygraną marne więc trzeba spróbować czegoś innego a handicap jest możliwy tylko w spotkaniu Czechy - Niemcy. Spotkanie USA - Rosja może pójść w dwie strony. Wskazuje na to bilans bezpośrednich meczy oraz moje odczucia odnośnie tej pary.

Reasumując 

Typy :

Czechy - Niemcy over 5,5 lub handicap -1,5 Cechy
USA- Rosja over 5,5

Co wy sądzicie o tych typach. Podzielcie się swoimi prze przemyśleniami.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Rosja - USA
   W trakcie spotkania będzie wynik 2:0 @2,26 Fortuna   Nie mam pojęcia dlaczego Amerykanie zagrali tak słaby mecz w ostatniej kolejce fazy grupowej ulegając Kanadyjczykom 3:0. Bez wątpienia było to najgorsze spotkanie w wykonaniu Jankesów na tegorocznym turnieju. Ciężko będzie zagrać gorzej. Ogromne dziury w defensywie, brak porozumienia między zawodnikami, wolne tempo i niemożność wprowadzenia krążka do tercji Kanadyjczyków - to wszystko sprawiło, że Amerykanie nie wyglądali jak ekipa z "Big Six", a typowy outsider. Może to była tylko zasłona dymna przed meczem ćwierćfinałowym, ale czy Amerykanie świadomie wybraliby pierwszy mecz fazy pucharowej z najmocniejszą (moim zdaniem) reprezentacją na tegorocznych mistrzostwach? Co się tyczy samego typu na wynik w trakcie spotkania? Rosjanie mogą się pochwalić najlepszą defensywą na Słowackim turnieju. W siedmiu spotkaniach stracili jedynie siedem bramek. Jestem pewien, że zagrają dzisiaj bardzo uważnie w obronie i nie pozwolą zbyt szybko ustrzelić gola Amerykanom do tego w bramce najpewniej stanie Vasilevski. Co do rosyjskich formacji ofensywnych nie potrzeba komentarza. W tym roku zebrali najsilniejszą ekipę od wielu wielu lat. Większość zawodników na co dzień gra w NHL i w najlepszych klubach KHL. Patrząc jeszcze na historię spotkań tych zespołów na Mistrzostwach Świata widać, że wyniki najczęściej idą zdecydowanie w jedną lub w drugą stronę. Rzadko mamy w tym przypadku mecze "na styku". Sprawdzając składy z ubiegłych lat i porównując je z wynikami można zauważyć, że z pojedynków rosyjsko - amerykańskich najczęściej zwycięsko wychodziła reprezentacja w której było więcej jakości. Dzisiaj więcej jakości po stronie Naszych wschodnich sasiadów. Wydaje mi się, że Rosjanie dzisiaj awansują do półfinału odnosząc zdecydowane zwycięstwo nad Amerykanami. PS. Miałem odpuścić MŚ po fazie grupowej, ale ciężko przejść obojętnie obok takiej imprezy ;)
Dodatkowo za drobne takie coś:

Rosja - USA: Będzie wynik w trakcie meczu 2:0 @2,26     
Czechy - Niemcy: Będzie wynik w trakcie meczu 2:0 @1,95     
Finlandia - Szwecja: Będzie wynik w trakcie meczu 0:2 @2,30     

AKO @10,14 Fortuna
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka 



Taki filmik mi się napatoczył... Tak po wygranej ze Szwajcarami cieszyli się w szatni Szwedzi ;-)

 
https://www.facebook.com/sportCT/videos/364303504434344/




I tak sobie myślę o Szwedach na tym turnieju,że ta ekipa jakaś bez charakteru. Niby naszpikowana gwiazdami, niby obrońcy mistrzostwa, ale mi u nich brakuje takiej bojovnosci, powera,świeżości. Brakuje team spirit .Z Łotwą na styku, ze Szwajcarami na styku,wyrazna przegrana z Czechami,baty od Ruskich w 2 tercji, a reszta to mecze z outsiderami. No nic moc! No a Finowie słaby mecz z Niemcami mają już za sobą... Ekipa dość młoda, bez gwiazd,ale zasłużone 2 miejsce w grupie. Może bez fajerwerków,ale mecze solidne. I ja tutaj doszukiwał bym się niespodzianki...



Finlandia / x @ 2.53



Rosyjska maszyna myślę,że rozjedzie Jankesów



Rosja (-1,5) @ 1.85



Do tego chyba warto pograć na gwiazdy niżej rozstawionych ekip. Mecze o wszystko, więc tutaj gwiazdy muszą błysnąc...



Punktacja kanadyjska:

Niederreiter @ 1.75

Draisaitl @ 1.63

Kakko @ 1.60



Wydaje się,że Czesi bez problemu powinni ograć Niemców,ale ja tutaj jestem ostrożny ;-)



Pozdrawiam







 
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom