>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wielka Brytania - SGB Premiership 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
W 2,9K

wasp40

Użytkownik


Poole - Ipswich+9,5 ,+10,5  typ 2 STS fORBET @ 1,84 I 1,7  wynik46-44 TRAFIONY + TRAFIONY



Poole - Ipswich 2 @ 5,5 Forbet  wynik 46-44 PUDLO



 



Oczywiscie sa to typy ryzykowne, bo rownie dobrze mecz moze zakonczyc sie kleska gosci ale....jest to mecz pucharowy i trudno wyrokowac jak podejda gospodarze, do tej pory jechali 18 kwietnia w Swindon padl remis, by nastepnego dnioa u siebie ...wysoko przegrac w rewanzu.Oczywiscie Ipswich to nie Swindon w dod. na wyjazdach.Jednak dzisiaj za super dysp. ostatnio Kurtza pojedzie Nicholls tez w donrej formie , ale czesto gosc ma to ....gdzies.Dzisiaj nadarza sie okazja na ...:walek:, a jesli nie to Ipswich powalczy o minimalna porazke bo taka do -6pkt daje im  1 pkt meczowy, a gospodarze niezaleznie od rozmairow wygranej 3 pkt.Troche kombinuje ale rozne cuda sie zdarzaja.



 



R.Worrall 7 pkt under @ 1,83 Forbet wynik 4 pkt TRAFIONY



R.Lawson 6,5 over @ 2,0 Forbet wynik 11 pkt - TRAFIONY



 



PS 



Alez bylo blisko wygranej Ipswich, ostatni bieg przegrany 1-5 zdecydowal o zwyciestwie miejscowych ale i tak goscie ladnie caly mecz sie prezentowali..



ps2



bardzo prosze o wyrozumialosc , bo teraz mam weekend pracujacy pt,sb,niedziela i to do 19-tej (polsk.czasu), jesli podam jakis typ moze byc bez opisu (mam ok 35 min.,pieszo).Wiec jak cos podam to ok 20ej.



 



Pytanie czy naprawde wierze w to co pisze?.Moze i o wygrana gosci bedzie ciezko ale mimo mizernego skladu wierze w nich ze powalcza o 1 pkt tj, jesali przegraja to nie wieksza roznica niz 6 pkt.Skad taka nadzieja , otoz (odpukac)bardzo pozytywnie jada ostatnio Lawson i Bellego, b.solidne rezerwy a King, ,Harris(ten akurat slabiej ostatnio, ale koledzy wykonali za niego robote) i jakies 5-6 pkt Pieszczka, to i ten mecz moze byc na styku, bowiem Worrall slabiej ostatnio , mlody Holder tez do objechania.Duza zagadka jest Nicholls, mial ostatnio b.dobre mecze ale jak wspomnialem jedzie goscinnie, wiec forma tez moze szybko uleciec jak przyszla.No zobaczymy, obym sie tylko nie skompromitowal..Pzdr.
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
H.Andersen 8,5 over @ 1,7 FORBET 6 PKT? PUDLO

K.Pieszczek 5.5 under @ 2,0 Forbet 4 PKT TRAFIONY





Hans Andersen nie jest w optymalnej formie , ale  na 2 rozegrane mecze ligowe u siebie zdobywal z Poole 10 pkt i K.Lynn 9 pkt ale mial tam wykluczenie za tasme, wiec na warunki angielskie , mimo slabszej formy to nie tak tragicznie i uwazam ze dzisiaj jest szansa na te min. 9 pkt.Co sie tyczy zas Krystiana , to zaczyna fajnie jezdzic(mowa o anglii), bo juz pojawily sie :3:jednak w ostatnim meczu, tym we wczesniejszym wpisie(z Poole)walczyl tak ambitnie ze chyba 3 razy lezal na torze, uwazam ze to moze miec dzisiaj znaczenie( w Rybniku bodajze w weekend  tylko jak na niego 8 pkt).Co do samego meczu mysle ze bedzie b.zaciety, ale tez ktoras z druzyn moze wygrac ok 6 pk tniby rezerwy gosci sa wspaniale ale po przesunieciu u gospodarzy(Wilson Dean), ta pozycja tez jest bardzo mocna.Nie mam jednak czuja w ktora strone pujsc, wiec chyba odpuszcze,Pzdr





R.Lambert 11.5 over @ 1,7 FORBET  7 PKT? PUDLO



To typ z drugiego meczu Wolv.-K.Lynn i tak sobie mysle ze gospodarze beda prowadzic min 6-ma pkt, wiec nadarzy sie okazja na RT , a Lambert jest pierwszy w kolejce.Gospodarze powinni wysoko wygrac wiec na otarcie lez dla gosci bedzie dobry wynik ich lidera, a czy tak sie stani to juz inna bajka , ale licze ze moze tak byc.



ps. chcialem dac jeczez under Proctora 4,5 pkt@ 1,83 niemniej to zbyt ryzykowne a kurs nie tak dobry jak na nisko linie wiec pass.Kusi bo Riiss powinien mu odbierac pkt a i rywalami beda  Liderzy gospodarzy 2 x Nicholls , Masters i Scjhlei ale ok dosc tego.pozdr
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
D.Bewley 7,5 over @ 1.84 (pierwsze 4 stsrty) STS - PUDLO


Oczywiscie statystyki nie jezdza , ale tak spogladajac w nie typ wyglada obiecujaco,Otoz   tak;Bewley do tej pory jechal w meczach u siebie i zdobywal(pierwsze 4 stsrty) 11,9,10,10 pkt.Najwiekszym zmartwieniem jest fakt ze nastepuje zmiana pozycji i za R.wellsa Bewley  bedzie mial za partnera dobrze dyzponoiwanego S.Worralla, ale moze sie uda.

ps. jestem bardzo ciekaw sytuacji z Rissem.Jeszcze godzine temu chcialem dac na jego under 6,5 pkt po kursie ok 1.8.Teraz gdy kurs spadl  1,57 zdecydowanie odradzam.Poprzednio pisalem ze Riss bedzie odbieral pkt Proctorowi, stalo sie odwrotnie Riss zdobyl tylko 1 pkt w Wolves, ale nie tak dawno temu chyba 6 maja tenze Riss otarl sie o komplet w Ipswich 14 pkt. tak wiec no bet, nie po takim kursie !
 
8 12

86-300

Użytkownik
Belle Vue Aces - Swindon Robins

Max Fricke powyżej 10.0 punktów  1,75 (11PUNKTOW) FORBET

Adam Ellis powyżej 7.5 punktów 2,00  (10 PUNKTÓW) FORBET



King's Lynn Stars - Poole Pirates

Jack Holder powyżej 8.5 punktów (liczą się wszystkie starty) 2,00   (12 PUNKTÓW  FORBET

Piraci lub remis 2,16 STS   (Świetny mecz Piratów!) 

Nicolai Klindt powyżej 8.0 punktów (liczą się wszystkie starty) 1,95 FORBET ZWROT - 8 PUNKTÓW 



Ipswich Witches - Wolverhampton Wolves

Scott Nicholls powyżej 10.0 punktów (liczą się wszystkie starty) 1,72 FORBET ZWROT - 10 PUNKTÓW 
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
E.Riss 7,5  over @ 1,7 Forbet- PUDLO

R.Lambert 11 under @ 1,83 Forbet - PUDLO

Typy na czuja , bowiem Riss moze dzisiaj nazbierac pkt kosztem....swietnego w GP W -wy Lamberta, czass by Riss zapunktowal dobrze u siebie.Typy ryzykowne moga zarowno oba nie wejsc , ale licze na farta.

ps, sorki za krotki opis dop. wrocilem z pracy i brak czasu

D.Bewley 9,5 UNDER  1,92 fORBET - TRAFIONY

uWAZAM ZE POWOLO bEWWLEY ZACZNIE  SLABIEJ PUNKTOWAC
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
N.Klindt+0,5 - T.Musielak 1 @ 1.92 Forbet 7-0 TRAFIONY  

T.Musielak 8 pkt? UNDER @ 2.03 Forbet 0 PKT - TRAFIONY  


Tak krotko bo malo czasu do meczu.Z wczorajszych meczy w Polsce logika  wskazuje ze Klindt malutki regres formy ma za soba , zdobyl 11 pkt mozna powiedziec ze w 4 biegach z silnym Rybnikiem, fakt ze u siebie ale to prawie komplet.Tobiasz 8 pkt i raz ze po kontuzji, a dwa no chlopak jechal rewelacyjnie i naturalna rzecza jest obnizka formy, w dodatku jedzie w parze z rewelacyjnym Ellisem i to mysle na barkach tego ostatniego bedzie walka z rywalami.No tak mi sie wydaje a jak bedzie juz za ok 40 nin sie przekonamy.Kursy dosc fajne , wiec warte ryzyka .pzdr
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
A.Summers - M.Palm Toft 2 @ 2,22  STS. wynik 5-7 (po 4 biegach) -TRAFIONY  

STS chyba nie wie ze nie jedzie Riss, a za niego bedzie z/z.Summers to dosc dobry zawodnik zwlaszcza na swoim torze, ale cos mi mowi ze ten bet ma szanse powodzenia.Goscie chcac myslec o w miare dobrym rezultacie - rezerwy musza sie postarac, no wlasnie tu moze byc :letki: problem bo czasem partner Tofta K.Andersen tez czasem zapunktuje ale dzisiaj licze ze to P.Toft bedzie lepszy w dodatku bieg dodatkowy w ramach z/z to moze zaowocowac dobrym wynikiem Tofta i tego sie trzymajmy.pzdr

ps .Musze sprostowac gdyz reraz zobaCZYLEM ZE LICZA SIE W TYM ZAKLADZIE PIERWSZE 4 STARTY A NIE WSZYSTKIE JAK MYSLALEM , MIMO TO ZOSTAWIAM BETA
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 27 maja 2019 16:56 przez wasp40A.Summers - M.Palm Toft 2 @ 2,22  STS.

STS chyba nie wie ze nie jedzie Riss, a za niego bedzie z/z.Summers to dosc dobry zawodnik zwlaszcza na swoim torze, ale cos mi mowi ze ten bet ma szanse powodzenia.Goscie chcac myslec o w miare dobrym rezultacie - rezerwy musza sie postarac, no wlasnie tu moze byc :letki: problem bo czasem partner Tofta K.Andersen tez czasem zapunktuje ale dzisiaj licze ze to P.Toft bedzie lepszy w dodatku bieg dodatkowy w ramach z/z to moze zaowocowac dobrym wynikiem Tofta i tego sie trzymajmy.pzdr

ps .Musze sprostowac gdyz reraz zobaCZYLEM ZE LICZA SIE W TYM ZAKLADZIE PIERWSZE 4 STARTY A NIE WSZYSTKIE JAK MYSLALEM , MIMO TO ZOSTAWIAM BET 



Chyba wszyscy biorą to pod uwagę - ale typ jest niezły ostatnio Heeps z Allenem bodaj objeżdżali jak chcieli Arona jak chcieli - 365 i jej klony mają +3 na Summers-PalmToft

 
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Dziekuje Ssaczus,Tyrion77+ za zwrocenie mi uwagi-  w netowych  przewaznie licza wszystkie starty STS  inaczej , stad moja pomylka.Dzieki
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Swindon-4,5 - K,L  1@ 1,82  FORTUNA  -Trafiony  

P.Starke +1 - N.Covatti-1   typ 1 @ 2,2 bet365 - Wtopa  


Swindon robi powoli czystki ze skladem i czas zaczac wygrywac, najlepiej wysoko za 3 pkt i mysle ze tak bedzie dzisiaj.Tyle bo za ok 20 min mecz.pzdr
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
King's Lynn Stars - Ipswich Witches

R. Lambert poniżej 11.0 pkt.(liczą się wszystkie starty) @1.72  
D. King powyżej 6.5 pkt. (liczą się wszystkie starty) @1.70  


Swindon Robins - Belle Vue Aces

Belle Vue Aces @2.45  
M. Fricke powyżej 9.5 pkt. (liczą się wszystkie starty) @1.70  


Poole Pirates - Wolverhampton Wolves

Poole -8.5 pkt. @1.70  
J. Holder powyżej 9.5 pkt. @1.70  

Forbet

Krótko o poniedziałkowych meczach w Premiership. W starciu wicemistrza King's Lynn fajne kursy na handi Ipswich, któe świetnie sobie w tym sezonie radzi, ale u gospodarzy pojedzie Craig Cook, a już w pierwszym swoim meczu pokazał ile będzie wart i że z nim Starsi mogą liczyć na odrabianie strat z początku sezonu, dlatego z typowaniem wyniku meczu się wstrzymam. Próbuję pograć under punktowy Lamberta, który jest daleki od formy z poprzedniego sezonu, o ile w SGB jeszcze jakoś punkty "ciuła", tak w Ekstralidze idzie mu bardzo słabo. D. Kinga przyznaję się nie widziałem, ale w tym sezonie regularnie zdobywa po 8-9 oczek, a poniżej 6.5 nie zszedł ani razu w starciach wyjazdowych.
Belle Vue Aces gram, bo są jednym z faworytów do mistrzostwa, dodatkowo w Swindon nie pojedzie Tobiasz Musielak, moim zdaniem Jason Doyle sam nie wygra tego meczu, bo goście będą mieli dwie armaty w składzie Frick, Worrall i Bjerre, szczególnie Max ostatnio świetnie czuje swoje motocykle i widać, że jest w dobrym momencie sezonu.
Poole powinno rozbić przyjezdnych Wilków, którzy fatalnie się prezentują w tej kampanii i ciężko będą mieli nawiązać walkę. Gospodarze zdobędą dużo punktów, a graczem który wedle mnie "pociągnie" im mecz będzie Jack Holder, który z meczu na mecz się rozkręca i myślę, że 10 pkt. jest spokojnie w jego zasięgu.

 
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
K.Lynn - Ipswich+8 2 @ 2.0 forbet wynik 45-45  TRAFIONY  

H.Harris 7,5 Over @1,83 forbet 14 PKT - TRAFIONY  

Swindon -2,5 -  Belle Vue  1 @ 1,83 forbet  55-35  TRAFIONY  


PS. Bardzo przepraszam zagladajacych do tematu ze typy bez opisu i troszke pozno, ale wrocilem z pracy o 18:52(czasu ang. wiec do meczu 38 min.) i w pospiechu by najpozniej do 19;15 wrzucuc je tutaj.Byly az 3 mecze i w tak krotkim czasie nie wiedzialem na ktorym sie skupic he. Najwazniejsze ze jest dobrze, a moj ulubieniec :Bomber: znowu zachwyca skutaeczna jazda, ciesze sie bo nie kazdy moze zostac MS ale gdy on jest w formie (mowa o lidze ang.) to pokazuje takie serducho do jazdy ze ...caly Torun by nakryl, nie ma dla niego straconych pozycji, a starty raczej ma slabe i musi na trasie walczyc ! Pzdrawiam (jutro praca , l.szwedzka wczesniej wiec nie mam szans by cos rozkminiac)
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
A.Ellis 6 pkt? under @ 1.83 Forbet(wszystkie starty)= 4 TRAFIONY  

Licze na tylko 4 starty Ellisa, to solidny zawodnik niemniej zdecydowanie lepszy na swoim torze, dzisiaj bedzie mu ciezko z racji ze jedzie w pzrze z doskonale prezentujacym sie Rasmusem Jensenem a i pary miejscowych zawodnikow beda stanowily dla Adama duze wyzwanie .Oczywiscie to sport i roznie moze byc ale nie spodziewam sie az tak duzej il.pkt niz ost, u siebie.Jak juz pisalem licze na 4 starty i w STS-ie jest tez wyzszy kurs bo 1.94 ale...tu jakies malaq zabezpieczenie jest bo w razie 6 pkt bedzie zwrot a w STS wtopa  ale chyba mimo wszystko warto sprobowac

S.Nicholls 5,5 Over @ 1.8 (pierwsze 4 starty) STS= 7 PKT TRAFIONY  

Overow nie lubie grac gdy licza sie tylko pierwsze 4 starty, niemniej sprobuje bo mysle ze Pantery powalcza dzisiaj o dobry wynik a skoro tak to Nicholls powinien dolozyc swoja cegielke, tym bardziej gdyz wraca po kontuzji Andersen i moze nie byc w 100% dysponiowany - tak czy siek linia jest dosc niska wiec over powinien byc zaksiegowany na plus-oby!

T.Jorgensen 5,5pkt? Under @1.84 STS= 5PKT TRAFIONY  

Jak do tej pory Jorgensen szalu nie robi, jeszcze na wlasnym torze ok, licze ze moze nawet Proctor jakis punkcik zrobi na koledze z part i obym sie nie mylil , bo linia troszke niska  ale licze na farta.Pzdr
 
 
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
Witam, ode mnie na dzis dwa dubelki. 

Bjerre +8,5 @1,75 VOID
Cook +7,5 @1.75   

Jensen +7,5 @1.88   
Kurtz +7,5 @1.80    (mecz przerwany po 12 biegach) 

Wszystko z sts.pl wiec licza sie tylko pierwsze 4 starty.
Z fartem, pozdrawiam! 
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
A ja dziś spróbuję tak:


Poole Pirates - Belle Vue Aces:

Belle Vue Aces +12.5 @1.83 Forbet➡
B. Kurtz - J. Holder (wszystkie starty) - 1 @1.75 Forbet➡
J. Holder poniżej 9.0 pkt. (wszystkie starty) @1.72 Forbet➡
N. Klindt powyżej 9.5 pkt. (wszystkie starty) @1.70 Forbet➡
 
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
S.Nicholls+1 - D.Bewley-1  typ 1 @ 2,5 bet365 TRAFIONY    wynik 10-0(Bewley po 1 biegu  wycofal sie z zawodow)

Nicholls jedzie ostatnio piach ale...to wciaz uznane nazwisko na Wyspach.Typ jesli wejdzie wznowie ...dzialalnosc , jesli nie  to bedzie  znaczylo ze nie nadaje sie do typowania.GL.

PS. Neutralny - trzymam kciuki za Ipswich ale , obawiam sie , gdyz ostatnio dostali lekkiej zadyszki i to wszyscy zawodnicy, i chyba Wolves to wygraja , ale ob ym to ja sie pomylil - powodzenia !!

ps2
Neutralny , alez byles blisko az zal ze to nie weszlo 45-45, Niemniej gratulacje , bo Ty byles blizszy trafienia i to po pieknym kursie, leci wiec reputka za to i za Belle Vue,pzdr i pisz tu czesciej jak rowniez innych typerow zachecam do podawania typow.Pzdr.



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Nie jestem fanem Brytyjskiej ligi, ale podzielę się dziś typami, które wpadły mi w oko na dzisiejsze dwa mecze w SGB Premiership.

Wolverhampton - Ipswich 2 @3.65 Fortuna  

Spróbuję taki typ z ciekawym kursem. Wolverhampton po 11 meczach są na 5 miejscu, goście po 13 startach plasują się na 3 lokacie. W pierwszym meczu tych drużyn na Ladbroke Stadium zwyciężyli gospodarze, którzy u siebie , jak na razie mają bilans 3-2 i jest to dla nich rozczarowujący sezon, Sam Masters i Rony Schlein to jeźdźcy, którzy zazwyczaj najwięcej punktują dla swojej drużyny. Ipswich jest miłym zaskoczeniem tego sezonu, jeżdżą równo, nieźle sobie radzą również w delegacjach, a w ich barwach jeździ nasz rodak, Krystian Pieszczek, który całkiem przyzwoicie zaprezentował się w niedzielnych Mistrzostwach Polski. Chris Harris i Daniel King to liderzy Witches, nie potrafią jednak być na tyle regularni, aby jak na razie bić się o wyższe lokaty. Spróbuję pograć w tym meczu niespodziankę, bo kursy na Wolves wydają mi się przesadzone i mocno zaniżone.

R. Thorsell poniżej 9.0 (liczą się wszystkie starty) @2.05 Forbet➡
Krótko, Thorsell ostatnie 3 mecze u siebie to średnia punktów 8.0. Z racji, że nie przewiduję dziś pogromu liczę również na problemy Szweda, a linia myślę że jest całkiem przyjazna.

S. Masters powyżej 8.5 pkt. (pierwsze 4 starty) @2.01 STS  
Tu akurat nie liczę na niespodziankę, Masters zapewne, jak zawsze będzie jedną z wiodących postaci Wolverhampton.

Peterborough - Belle 
Belle -4.5 @1.94 STS  
Nie ma już niestety czasu na jakąkolwiek analizę.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
T.Musielak-3 - R.Douglas+3  1 @ 1,9 bet365  PUDLO  
C.Vissing+1 - L.Becker-1  2 @ 2,3 bet365  TRAFIONY  
J.Doyle-2 - J.Thorsel+2 1 @ 1,8 bet365 TRAFIONY  
J.Doyle - T.Batchelor 2 @ 2,33 STS (licza sie pierwsze 4 starty) PUDLO  
B.Barker - C.Heeps 2 @ 1,7 STS (PIERWSZE 4 STARTY) PUDLO  

Dzisiaj 2 b.wazne mecze, skupilem sie na Swindon, gdyz maja male porachunki do wyrownaniaz wilkami.Szkoda ze w ekipie miejscowych nie jedzie A.Ellis u siebie zawsze wozil wazne punkty.Niemniej na jego absencji skorzystaja pozostali zawodnicy , procz Doylea -on jako jedyny nie moze jechac z/z.Stad tez typ na Tobiasza, wiem ze po kontuzji ale jesli juz jest w skladzie to mysle ze pojedzie przyzwoicie, rywal mial jednorazowy wystrzal formy ale chyba na tym koniec oby, tym bardziej ze jedzie na obcym torze to o pkt mysle bedzie b.ciezko.Druga para tj.Vissing mnie jak do tej pory nie przekonuje a Becker u siebie robil po 10 pkt ostatnio i po takim kursie uwazam ze mozna zaryzykowac na goscia.Bardzo jestem ciekaw pary miejscowych tj Doylea i Batchelora otoz tak.W normalnych warunkach tj bez z/z to bym obstawial Doylea, ale zwrocilem uwage na ostatnie 2 mecze u siebie i w meczu lepiej wypadal Doyle ale juz w pierwszych 4 biegach to Batchelor robil 10 pkt a Doyle 9-8, moze dlatego ze Doyle zaczyna zawody i nie zawsze ma dobre pola a Batchlor jedzie w 4 biegu gdzie juz nawierzchnia jest odsypana? To takie male spostrzezenie ale po takim kursie ryzykuje, oby go tylko wizja 6 ewentualnych startow nie zdekoncentrowala - oby .GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
W 2,9K

wasp40

Użytkownik
Ch.Harris 8,5 pkt? UNDER @ 1,92  Forbet 2 pkt   

Jesli sie nie myle ok 2 tyg,temu Harris jechal na tym torze i zdobyl 12 pkt, ale on czesto jezdzi w kratke w dodatku dzisiaj jedzie jako gosc w ekipie Pboro wiec nie przypuszczam by sie tak zbytnio staral, a jesli tak to moze pojechac tylko 4 biegi i na to wlasnie licze.Pewnie ze i w 4 biegach moze zrobic over ale jak wspomnialem jezdzi w kratke i tez wyprawa do rosji okazala sie totalna porazka i morale pewnie podupadlo i obym sie nie mylil.Pzdr.

ps. Wspolpraca z Bomberem uklada mi sie b.owocnie , czyli 4 biegi 2 pkt i ...bezstresowo i oby tak dalej !
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom