>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jak grać dalej na bet365 - poradnik

nabucho 6,3K

nabucho

Użytkownik
cytat z dnia 7 maja 2019 03:44 przez ranczo0123

cytat z dnia 4 maja 2019 03:56 przez nabucho
cytat z dnia 14 grudnia 2018 11:40 przez sven@
Czy bylby ktos w stanie polecic dobre VPN ? (UK )

Na otwartym forum będą się przewijały te co wcześniej, może jeszcze któryś działa na niektórych lokalizacjach w Nordzie chociaż wątpię.

Lepiej zainwestować w VPSa dobrego lub poszukać czegoś sasmemu mniej znanego z VPN. (Jeśli stacjonarnie).

Przez telefon to wiadomo, karta.



 



Ale co karta? Jeśli będziesz miał telefon z angielska karta i będziesz jej uzywac w Polsce to i tak bukmacher będzie to widział. VPN też może widzieć bo wiele osób może używać te samo IP.  Najlepiej grać przez kogoś. Mozna tez ponoć wpiąć się w sieć za pomocą sieci udostępnionej przez kogoś znajomego z UK. Zyskujemy wtedy unikalne IP.



Nic nie bedzie widzial, poniewaz majac karte UK masz tez IP UK. To gdzie sie siedzi fizycznie nie ma zadnego znaczenia. Wiem to bo sam tak gram. Jak nie wierzysz to kup sobie karte UK i odpal neta a następnie wejdz na stronke ktora namierza kraj pochodzenia IP. Gwarantuje, ze wyskoczy UK. Zreszta najprosciej bedzie po prostu wlaczyc stronke bet365.


Grasz za pomocą App, czy ze strony www? Appka może wysyłać golokalizację.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 12 maja 2019 17:54 przez nabucho

cytat z dnia 7 maja 2019 03:44 przez ranczo0123

cytat z dnia 4 maja 2019 03:56 przez nabucho
cytat z dnia 14 grudnia 2018 11:40 przez sven@
Czy bylby ktos w stanie polecic dobre VPN ? (UK )

Na otwartym forum będą się przewijały te co wcześniej, może jeszcze któryś działa na niektórych lokalizacjach w Nordzie chociaż wątpię.

Lepiej zainwestować w VPSa dobrego lub poszukać czegoś sasmemu mniej znanego z VPN. (Jeśli stacjonarnie).

Przez telefon to wiadomo, karta.



 



Ale co karta? Jeśli będziesz miał telefon z angielska karta i będziesz jej uzywac w Polsce to i tak bukmacher będzie to widział. VPN też może widzieć bo wiele osób może używać te samo IP.  Najlepiej grać przez kogoś. Mozna tez ponoć wpiąć się w sieć za pomocą sieci udostępnionej przez kogoś znajomego z UK. Zyskujemy wtedy unikalne IP.



Nic nie bedzie widzial, poniewaz majac karte UK masz tez IP UK. To gdzie sie siedzi fizycznie nie ma zadnego znaczenia. Wiem to bo sam tak gram. Jak nie wierzysz to kup sobie karte UK i odpal neta a następnie wejdz na stronke ktora namierza kraj pochodzenia IP. Gwarantuje, ze wyskoczy UK. Zreszta najprosciej bedzie po prostu wlaczyc stronke bet365.


Grasz za pomocą App, czy ze strony www? Appka może wysyłać golokalizację.


Jestem antyapkowy i gram tylko przez przegladarke w telefonie. Dzialam juz tak prawie rok i zero problemow.
 
G 9

grzes_io

Użytkownik
Witam,



czy grał ktoś przez GhostVPN? do zeszłego tygodnia śmigało aż miło, a od jakiegoś tygodnia są problemy, nie można się nawet zalogować. Dzięki za info jakby co.
 
K 4,5K

kajo88

Użytkownik
Witam mam pytanko - czy na bet365 możliwe jest zagranie kilku bet maxów na to samo zdarzenie? na 1xbet wygląda to często tak, że bukmacher przyjmuje po 5-6 maksymalnych stawek na dany zakład.
 
M 0

marwis

Użytkownik
Moze.komus to pomoze Zawsze jak przyjezdzam na wakacje.do pl to korzystam z angielskiej karty i angielskiego numeru plus roaming. I wszystkie angielskie buki dzialaja. Tylko nie mozna uzwac wifi 
 
K 4,5K

kajo88

Użytkownik
cytat z dnia 22 maja 2019 21:58 przez kajo88Witam mam pytanko - czy na bet365 możliwe jest zagranie kilku bet maxów na to samo zdarzenie? na 1xbet wygląda to często tak, że bukmacher przyjmuje po 5-6 maksymalnych stawek na dany zakład.

Podbijam pytanko, grał ktoś w 365 parę maxów na dane zdarzenie? (chodzi o niższe ligi w kosza, gdzie koło 1k przyjmuje max)
 
chefski 61

chefski

Użytkownik
czy ktoś ma ostatnimi czasy problemy z bet365? ja od paru dni, wchodzę rano jestok, po 16 już nie ładuje a później różnie czasem po 22 znów działa a czasem nie
 
M 0

mistrzunio358

Użytkownik
Potrzebuję konto na bet 365 z minimalną kwotą depozytu - aby móc oglądać transmisje. Macie jakiś pomysł? Może ktoś ma zbędne konto?
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Ja trochę z innej beczki. Może ktoś mi udzieli informacji. Korzystam od jakiegoś czasu z VPN wbudowanego w Operę i notorycznie mam okrojoną ofertę LIVE ( nie pokazuje mi części rozgrywek), tak jakbym kupował konto na rejon Bangladeszu :D
Na płatnym Cyber Ghost nie miałem z tym problemu, zazwyczaj z automatu łączy mnie w Operze ze Skandynawią. W czym tkwi problem ? 
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik


mam to samo i z checia sie podlacze do pytania

Baron, walczysz jeszcze pod statsy? :)

Chyba Cie dobrze kojarze

 

Pozdro
 
markol1973 220

markol1973

Użytkownik
cytat z dnia 6 lipca 2019 07:45 przez baron1988Ja trochę z innej beczki. Może ktoś mi udzieli informacji. Korzystam od jakiegoś czasu z VPN wbudowanego w Operę i notorycznie mam okrojoną ofertę LIVE ( nie pokazuje mi części rozgrywek), tak jakbym kupował konto na rejon Bangladeszu :D
Na płatnym Cyber Ghost nie miałem z tym problemu, zazwyczaj z automatu łączy mnie w Operze ze Skandynawią. W czym tkwi problem ? 
Zalogowałem się z opery i następnie z CyberGhost z z IP UK i oferta na live ta sama.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Panowie A ja jestem w Niemczech mam polska kartę w telefonie,  A pokazuje mi że jestem w Pl to jest chore.  Nie otwiera się strona 
 
P 0

panzagadka

Użytkownik
Panowie mam pytanie,

posiadam osobę która mieszka na stałe w Anglii i wszelkie potwierdzenia by przychodziły na adres tej osoby i teraz mam pytanie

1. Czy rejestracja na Bet365 i Skrillu może się odbyć na moje dane, przykładowo jakby ja mieszkał pod tym adresem?
2. Wyczytałem na poprzednich stronach, że Nord już się tak nie spisuje (musiałbym podać angielskie IP), jest jakiś inny VPN który załatwi problem?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 1 września 2019 17:58 przez panzagadkaPanowie mam pytanie,

posiadam osobę która mieszka na stałe w Anglii i wszelkie potwierdzenia by przychodziły na adres tej osoby i teraz mam pytanie

1. Czy rejestracja na Bet365 i Skrillu może się odbyć na moje dane, przykładowo jakby ja mieszkał pod tym adresem?
2. Wyczytałem na poprzednich stronach, że Nord już się tak nie spisuje (musiałbym podać angielskie IP), jest jakiś inny VPN który załatwi problem?
1. Jesli chcesz grac na bet365 na swoje dane to musisz im przedstawic kwity na ktorych bedzie Twoje imie i nazwisko wpisane. Takim kwitem moze byc rachunek za gaz, prad itp.
2. Kup sobie angielska karte np. vodafone na allegro i wtedy IP bedziesz mial UK
 
I 0

icep

Użytkownik
cytat z dnia 1 września 2019 18:39 przez ranczo0123

1. Jesli chcesz grac na bet365 na swoje dane to musisz im przedstawic kwity na ktorych bedzie Twoje imie i nazwisko wpisane. Takim kwitem moze byc rachunek za gaz, prad itp.
2. Kup sobie angielska karte np. vodafone na allegro i wtedy IP bedziesz mial UK
Witam,

Podłączam się nieco do tematu, choc bardziej w kwestii samej weryfikacji konta. Adres angielski + umowa wynajmu nie przeszla, wiec do pelnej weryfikacji potrzebuja jakis rachunek za prad badz smieci itp ktore bedzie na moje nazwisko i dane z rejestracji.

 

Pytanie, czy ktos probowal przerabiac w pdf przykladowy rachunek typu utility bill itp aby zakonczyc meczacy proces i w pelni korzystac z konta?

 

 
 
P 0

panzagadka

Użytkownik
cytat z dnia 1 września 2019 18:39 przez ranczo0123

1. Jesli chcesz grac na bet365 na swoje dane to musisz im przedstawic kwity na ktorych bedzie Twoje imie i nazwisko wpisane. Takim kwitem moze byc rachunek za gaz, prad itp.
2. Kup sobie angielska karte np. vodafone na allegro i wtedy IP bedziesz mial UK
1. Rozumiem, jednak musiałbym tam być jakoś zameldowany pewnie aby takie kwity na moje dane mieć więc zostaje opcja rejestracji na kogoś prędzej?
2. Z kartą ok, ale mi zależy też aby obstawiać na komputerze a nie tylko w telefonie.
 
Do góry Bottom