>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

37. kolejka LOTTO Ekstraklasy (18.05-19.05.2019)

Status
Zamknięty.
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Lechia G. - Jagiellonia - Jagiellonia wygra, kurs 2,65  

Lechia poniżej 1,5 goli, kurs 1,49  

kursy fortuna



Ostatnia kolejka ekstraklasy w której o nic już nie grająca Lechia podejmie nadal walczącą o puchary Jagiellonię. W poprzedniej kolejce Lechia przegrywając z Lechem odpadła już definitywnie w walce o tytuł i jeśli w tym spotkaniu nie potrafili ugrać choćby remisu to trudno oczekiwać aby z Jagiellonią było lepiej gdy nie będzie już motywacji i być może zmiennicy dostaną szanse albo młodzi. Ostatnie ich 3 mecze to 2 porażki i remis co również nie brzmi optymistycznie. W Jagiellonii wygląda to dużo lepiej mając na koncie w ostatnich meczach 2 wygrane i przegraną z bardzo dobrze się spisującym Piastem. Dodałem tutaj również typ na gole Lechii poniżej 1,5 gdyż taka opcja wydaje się bezpieczna biorąc pod uwagę, że w rundzie mistrzowskiej Lechia w 6 meczach tylko raz zdobyła więcej niż 1 bramkę a jeśli dodamy tutaj mecz o nic dla Lechii i walkę Jagiellonii to wielu goli po stronie Lechii raczej bym się nie spodziewał 
 
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Z każdą minutą, gdy myślę o meczu Piasta z Lechem jestem coraz bardziej przekonany o mistrzostwie dla Gliwic. Przypomnę tylko historie z 2012 roku i mecz Wisła Kraków - Śląsk Wrocław. To może być coś na zasadzie my (Lech) już nic nie mamy a przy okazji wy (Legia) też. Dla Legii brak chociaż jednego trofeum, pucharu lub mistrzostwa to będzie lekki dramacik, ale czas trochę otrzeźwieć i budować zespoł. Śni mi się Legia, w której bramki w LM będzie zdobywać Niezgoda po podaniu Szymańskiego, lecz Miodulski musi przestać prowadzić zespół decyzjami po wpływem chwili i emocji. A na razie Piast do boju na podbój Europy!
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
To i ja dodam parę słów od siebie na temat nadchodzącego spotkania. Wystarczy spojrzeć na wyniki w tym roku Piasta u siebie i Lecha na wyjeździe albo najlepiej na wyniki tegoroczne obu drużyn. Rozegranych zostało 16 kolejek,

Piast: 12-2-2, bramki 29-10, Lech: 5-4-7, 17-24. Do tego w rundzie mistrzowskiej a więc z tymi "lepszymi" Piast: 5-1-0, bramki 9-2, obie stracone z rzutów karnych!!



Postronny kibic jak na nie popatrzy nie będzie miał żadnych wątpliwości kto powinien wygrać to spotkanie i nie będzie doszukiwał się tutaj żadnych ustawek czy innych takich. Ale oczywiście jak Lech przegra to cała Warszawa będzie trąbiła na lewo i prawo, że Lech się podłożył. Oczywiście jak Zagłębie, które tak jak Lech nie gra już o nic wystawi w niedzielę rezerwowy skład aby dać trochę pograć zmiennikom czy młodzieży to będzie ok, ale jak tak samo zrobi Lech to już będzie ustawka. Dla mnie żenujące są te apele Mioduskiego o sportową postawę, grę fair i takie tam. To mam rozumieć, że jest już dogadany z Żewłakowem w sprawie wyniku ich spotkania i 3pkt już sobie księguje? Przecież ekipa z Lubina ostatnio im wogóle nie leży, na 5 spotkań w Warszawie wygrali zaledwie 1, do tego 1 remis i 3 porażki. Znamienne jest to, że z ekipą  Miedziowych zaczynali i kończą sezon u siebie. Wtedy dostali oklep 1-3 i teraz może być podobnie. To ja teraz apeluję do Zagłębia o sportową postawę bo spokojnie są w stanie urwać Legii punkty na ich stadionie ponownie.



W poprzednim roku na ostatni mecz sezonu z Bruk-Betem decydującym o tym kto spadnie szedłem "z duszą na ramieniu", skończyło się 4-0 i wielka ulga. Tym razem również w ostatniej kolejce będą się decydować jakże zgoła odmienne cele, Piast zagra o pierwsze historyczne Mistrzostwo Polski. Cel wydaje się na wyciągnięcie ręki ale jak wiadomo to tylko nasza Ekstraklasa i każde rozstrzygnięcie jest możliwe. Ja jednak jestem dobrej myśli i żadne podkładanie się przez rywali nie jest nam potrzebne aby ten cel osiągnąć. Gramy w tym roku świetnie, nie ma w tej grze żadnego przypadku, zarówno defensywa, pomoc jak i ofensywa spisują się znakomicie i po prostu zasługujemy na te Mistrzostwo. Legia przed startem rundy finałowej miała nad Piastem 7pkt przewagi, teraz po 6 spotkaniach ma 2pkt straty i wszystko w temacie. Wierzę w chłopaków, że udźwigną tą presję i zagrają najlepiej jak potrafią i że po raz pierwszy tytuł mistrzowski powędruje do Gliwic.



Tak na koniec moich wypocin, co do wczorajszego spotkania z Pogonią to moim zdaniem, trener Fornalik trochę za bardzo zagrał asekurancko wystawiając za dużo defensywnych zawodników, szczególnie brakowało lewego skrzydła gdzie gra Felix albo Badia, oboje zaczęli to spotkanie na ławce i to chyba nie był dobry pomysł.

Pewnie zaraz odezwą się głosy a nawet jak ten Piast zrobi MP to co takiego pokaże w pucharach? To ja się spytam a co takiego gorszego może zrobić niż ostatnio etatowy MP Legia?
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Cracovia- Pogoń Szczecin

Cracovia wygra 

Kurs: 1,65 (Fortuna



Cracovia znajduje się na 4, czyli ostatnim z tych "pucharowych" miejsc. Jednak nadal nie mają tego miejsca zapewnionego, bo tuż za nimi  jest Jagiellonia z taką samą ilością punktów, która tylko czeka na ich podknięcie. Cracovia poraz ostatni musi się zmobilizować i wygrać u siebie z Pogonią jeśli chce myśleć o Lidze Europy. Na własnym stadionie gra zespołu z Krakowa jak najbardziej może się podobać, bowiem 10 ostatnich meczów to tylko dwie porażki i jeden remis, reszta to same zwycięstwa i to bardzo często z imponującym wynikiem. Cracovia to jedna z lepiej grających u siebie drużyn. Natomiast Pogoń na meczach wyjazdowych prezentuje się przeciętnie, traci dużo goli I też sporo przegrywa. Myślę, że w tym spotkaniu Cracovii nie zabraknie motywacji do działania i wygrają a tym samym przypieczętują swój udział w kwalifikacjach do Ligi Europy. 
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
GKS Piast Gliwice - Lech Poznań typ GKS Piast Gliwice kurs 1.46 forBET



Śledzę Ekstraklasę od wielu lat i jak wiecie także jestem od wielu lat kibicem Piasta. Zespół ze Śląska ma w sobie niesamowitą charyzmę i wiem bardzo dobrze jak Piast bardzo chcę zdobyć to Mistrzostwo. Zespół Piasta w sezonie 2015/2016 nie wykorzystał szansy na Tytuł Mistrzowski. Nie zakład innej opcji jak zwycięstwo z Lechem. Już nie patrze na te spekulacje, które piszą w mediach czy Lech wyjdzie rezerwami czy odda ten mecz. Wiem, że w Gliwicach zawodnicy są bardzo zmotywowani i według mnie powinni zrobić coś wielkiego w niedzielę. Kilka lat temu pod wodzą Latala zawodnicy także grali wspaniała piłkę,ale brakło wiary w umiejętności w tych ostatnich kolejkach a Legia w rundzie wiosennej była w niesamowitym gazie i dowiozła na finiszu w ostatnich kolejka na swoją korzyść Mistrzostwo Polski. W tym roku Legia to już nie jest ta Legia z przed ostatnich lat. Ciągłe rotacje w składzie przed tak ważnymi meczami na pewno wzbudzają niepokój i brak zdecydowania w tym zespole. Piast w miarę możliwości za kadencji Fornalika nie rotuje aż tak bardzo składem i widać bardzo dobre zgranie w tym zespole. W Gliwicach bilety rozeszły się jak świeże bułeczki więc mecz będzie odbywał się przy pełnych trybunach. Nie ma co patrzeć na przeciwników tylko po prostu wyjść wygrać spotkanie i cieszyć się z Mistrzostwa Polski.                                                                                                                                                                                                                                       















 
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec typ Wisła Płock kurs 1.40 forBET



Wisła Płock do utrzymania brakuje im zaledwie remisu do pewnego utrzymania w lidze. W Płocku nie wystąpią Dahne oraz Stefańczyk oraz prawdopodobnie Stilic oraz Varela więc trochę mamy widocznych osłabień. W Sosnowcu natomiast tylko Babiarz. W Płocku muszą jedynie postawić kropkę nad i według mnie nie będą bronić remisu tylko od razu zaatakują na zespół, który już kilka kolejek gra wiedząc, że spadają z Ekstraklasy i po tym fakcie przegrywają co leci można powiedzieć. Nie można im odmówić walki, ale te porażki są naprawdę dosyć wysokie. Wiśle Płock dużo dało zwycięstwo nad Górnikiem gdzie grali w meczu wyjazdowym. Oczywiście w tym meczu większe szanse na utrzymanie ma oczywiście Wisła Płock której wystarczy remis i mają utrzymanie, ale tak jak mówie ja tutaj widzę pewne zwycięstwo na swoim obiekcie i cieszenie się z utrzymania. Miedz jedzie na trudny teren do Krakowa, gdzie gra się naprawdę ciężko. Według mnie warto zagrać do jakiegoś dubelka w stronę Wisły Płock. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Jagiellonia typ Jagiellonia kurs 2.65 Fortuna



Powiem tak zwycięstwo Cracovii daje im Europejskie Puchary, natomiast Jagiellonia musi patrzeć jeszcze na to by Cracovia straciła punkty na własnym obiekcie. Dodam jeszcze, że Jagiellonia naprawdę dwa ostatnie spotkania zagrała bardzo dobrze co prawda przegrywając z Piastem, ale jak ktoś oglądał to wie co tam się działo w tym meczu. Więc mimo porażki Jagiellonii oceniam ich występ na plus. Patrząc dalej bardzo dobry mecz u siebie z Warszawską Legia, gdzie wygrali to spotkanie co prawda po samobójczym trafieniu zawodnika Legii, ale to Jagiellonia prowadziła grę przez prawie całe spotkanie. Jagiellonia według mnie gra lepszą piłkę od Cracovii i czuję, że to właśnie oni zagrają w Europejskich Pucharach. Cracovia u siebie wcale z Pogonia Szczecin łatwo wygrać im nie przyjdzie. W Lechii Gdańsk nie zagra Arak i Wolski natomiast u gości nie wystąpi Savkovic oraz Scepovic. Lechia ma już pewne trzecie miejsce i Europejskie Puchary można mówić, że za rekompensatę dla kibiców za nie wygranie Mistrzostwa Polski w ostatnim meczu zwycięstwo, ale według mnie taka opcja nie powinna się przydarzyć z dobrze grającą szczególnie na wyjazdach drużyna z Białystoku. Pozdrawiam trzymajcie się.

 
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Tak tylko informacyjnie: Żuraw przed chwilą na konferencji powiedział, że nie wyobraża sobie żeby mieli się położyć żeby Legia nie zdobyła MP. Ze oni grają na 100%.



(wiadomo nie przyznałby że odpuszcza ale raczej nie brzmiał jakby kłamał). 



X2 3.05 #justsaying
 
K 105

krawol

Użytkownik
cytat z dnia 17 maja 2019 10:33 przez kibic-zwierze
Tak tylko informacyjnie: Żuraw przed chwilą na konferencji powiedział, że nie wyobraża sobie żeby mieli się położyć żeby Legia nie zdobyła MP. Ze oni grają na 100%.



(wiadomo nie przyznałby że odpuszcza ale raczej nie brzmiał jakby kłamał). 



X2 3.05 #justsaying


a od kiedy na konferencjach wypowiadają się szczerze?! Niestety wszyscy muszą (a przynajmniej starają się) być politycznie poprawni, a znacznie ciekawiej byłoby gdyby faktycznie mówili co myślą i co zrobią :) 

 
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dubelek

Piast 

Legia

@2,39



Ja nie będę kalkulował, tylko uważam że oba te kluby wygrają swoje mecze. Pytanie czy Lech odpuści?

Nawet jeśli nie odpuści, to w tym sezonie Piast gra lepszą piłkę niż Kolejorz. Po prostu Piast to wygra bez względu na to jaki skład wystawi Żuraw i co powie zawodnikom przed mecze. 

Legia u siebie z Zagłębiem Lubin. Legia wygra to spotkanie, bo jeśli nie wygrają, a w Gliwicach okaże się, że Piast się potknął, a mimo to Mistrz zostaje na Śląsku, to chyba zawodnicy Legii nie mieliby życia.

Podsumowując. Uważam, że oba zespoły swoje mecze wygrają. Wtedy Legia może po meczu mówić, że swoje z Lubinem zrobili, niestety Lech nie zdołał urwać punktów Piastowi.

Trener  Fornalik może zostać trenerem sezonu, ba na pewno zostanie nawet gdyby nie zdobyli mistrzostwa. 

Sądzę, że takiej okazji piłakrze Piasta nie wypuszczą z rąk.

 
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
cytat z dnia 17 May 2019, 2:23 p.m. przez psychol32
Ja powiem tak. Piast gdyby miał być MP to by go zapewnił sobie w Szczecinie.


Racja. Remis w Szczecinie nic Piastowi nie dał. Nawet gdyby przegrali to byliby tylko punkt na Legia i dokładnie taki sam scenariusz by mieli jak po remisie z Pogonią. Luczylem, ze rzuca wszystkie siły na Szczecin, bo wygrana dawała im mistrza.

 
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
cytat z dnia 17 maja 2019 14:23 przez psychol32
Ja powiem tak. Piast gdyby miał być MP to by go zapewnił sobie w Szczecinie.


Rzadko się z Tobą zgadzam albo w zasadzie nigdy a tym razem masz dużo racji. I do tego jeszcze to sam na sam Hatleya pod koniec meczu... 



Powiem nawet więcej kontrowersyjnie... Prędzej Lech urwie punkty Piastowi niż Legia Zagłębiu. (aczkolwiek mam pograna wygrana Legii) 
 
P 13

pitertymek

Fan Pilkarski
cytat z dnia 17 maja 2019 14:35 przez brajan82



Racja. Remis w Szczecinie nic Piastowi nie dał. Nawet gdyby przegrali to byliby tylko punkt na Legia i dokładnie taki sam scenariusz by mieli jak po remisie z Pogonią. Luczylem, ze rzuca wszystkie siły na Szczecin, bo wygrana dawała im mistrza.


Remis nic im nie dał ,lepiej żeby przegrali????????????Same kwiatki na tym forum????????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
No nie dał. Bo czy by zremisowali czy przegrali to nie ma znaczenia. Wygrać i tak muszą. Co w tym dziwnego/śmiesznego? 
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
pitertymek teraz się skompromitował bo jego wypowiedź nie ma sensu; ) Jak wy myślicie że Lech nie odpuści to to chyba nie widzicie logiki sportu między rywalami.Piast to jest 10000% pewniaczek i  nikt I nic nie zabierze im mistrzostwa.



Co do meczu Cracovi tu może Pogoń powalczyć nieźle sie ostatnio prezentuja ja nie bylbym.taki pewny cracovii po tak.marnym kursie
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
cytat z dnia 17 maja 2019 15:44 przez zikos
pitertymek teraz się skompromitował bo jego wypowiedź nie ma sensu; ) Jak wy myślicie że Lech nie odpuści to to chyba nie widzicie logiki sportu między rywalami.Piast to jest 10000% pewniaczek i  nikt I nic nie zabierze im mistrzostwa.



Co do meczu Cracovi tu może Pogoń powalczyć nieźle sie ostatnio prezentuja ja nie bylbym.taki pewny cracovii po tak.marnym kursie


a Piast pewniaczek to po jakim kursie?
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
cytat z dnia 17 May 2019, 2:52 p.m. przez pitertymek



Remis nic im nie dał ,lepiej żeby przegrali????????????Same kwiatki na tym forum????????


Popatrz w tabele chłopie i zobacz co by było bez tego punktu za remis. Dokładnie to samo co teraz. Czy 69 czy 68 punktów to i tak musza wygrać. 

A teraz idź kwiatku sie wstydzić.
 
B 1K

brylant1984

Użytkownik
Napiszę jedno. Będzie bez głębszej analizy ale 2 mecze o których tutaj najwięcej się mówi zakończą zwyciestwami gospodarzy i mistrzem zostanie Piast Gliwice. Legia wygra bez względu na skład Zagłębia ponieważ muszą zrobić to swoim kibicom a Piast bez podkladania się Lecha jest faworytem a szczerze nie widzę tego żeby Lech chciał zobaczyć kolejny raz Legię w Koronie MP. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom