>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Turcja w sezonie 2018/2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP


Tak Cisse, Wellinton, Djalma i Caulker jednak grają a Tzavellas i Baiano na ławce jednak też ale może to i lepiej, bo piłkarze Ci doznali obrażeń w tym wypadku i jakoś nie chce mi się wierzyć w ich stu procentowe przygotowanie na ten mecz tak pod względem fizycznym jak i przede wszystkim psychicznym, no ale zobaczymy już jak i co podczas samego spotkania @ejber24
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik


Rizespor - Galatasaray 2 1.70 Totolotek 4/10  ✅



Galata walczy o mistrzostwo. Mają tyle samo punktów co Basaksehir i 3 mecze do końca, także na potknięcia miejsca nie ma miejsca. Podobno w Rizespor jest trochę ludzi powiązanych z Galatasaray, więc kto wie, czy nie "pomogą swoim". Rizespor dobrze gra u siebie, ale miesiąc temu Besiktas zlał ich 7:2, więc i Galata może wywieźć 3 punkty z tego terenu.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja,

Godzina: 15:30

Spotkanie: Boluspor - Eskisehirspor

Typ: 1

Kurs: 1,67

Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Tabela:



Ostatnia kolejka. Dla jednych jak i drugich ten mecz jest bez większego znaczenia, bo o nic konkretnego nie walczą. Ja tutaj stawiam na gospodarzy głównie z tego powodu, że zespół przyjezny słabiutko spisuje się na wyjazdach. Goście są jednym z najgorzej grających zespołów na wyjazdach notując do tej pory 2 zwycięstwa, 2 remisy i 12 porażek. Po względem wyjazdów Eskisehirspor ma drugi najgorszy bilans w lidze. Boluspor u siebie ma bilans 7 zwycięstw, 4 remisów i 5 porażek. Goście zagrają dziś bez kilku czołowych swoich graczy bez których wprawdzie grają już od pewnego czasu



Absencje w Eskisehirspor:

pierwszy bramkarz Ekrem (21 występów w tym sezonie), obrońca Celik (22 występy w tym sezonie, 2 gole na koncie), pomocnicy Sertel (21 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Ibrahim (4 występy na koncie) i napastnik Gural (10 występów w tym sezonie, 7 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie)



Brakuje tych graczy w zespole. Myślę, że dzisiaj więcej motywacji będzie po stronie gospodarzy, którzy będą chcieli się godnie ze swoimi kibicami pożegnać. Boluspor ostatnio bez formy i 3 mecze z rzędu przegrał ale dziś myślę, że na koniec zdobędzie 3 punkty, bo dla mnie jest po prostu zespołem lepszym i atut własnego boiska powinien mieć tu duże znaczenie.



✅ 3-2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom