>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Moje spostrzeżenia dot. Typowania Meczy Piłki Nożnej

mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Cześć Wszystkim, 



Jest to list otwart do wszystkich typerów forum bukmacherskiego - których z tego miejsca gorąco pozdrawiam. 

Zastanawiam się nad złotym środkiem w typowaniu zdarzeń w dziedzinie Piłki Nożnej. Chciałbym zrobić coś w rodzaju ankiety. Sam gram już od kilku dobrych lat, zawsze pasjonowałem się najbardziej piłką nożna. Konkiem jest Angielska Premier League. Dużo o niej czytam znam zawodników, na swoich kluczowych pozycjach, choć przez brak czasu nie wgłębiam się aż nadto , to znaczy rezerwowych graczy, tych mniej topowych druzyn jak i tych lepszych znam juz mniej. No i teraz wchodzi kwestia obstawiania - niekiedy gdy analizuje spotaknie - z wiedzy którą posiadam czuje kto jest w stanie wygrać owe spotkanie - to takie wewnętrzne uczucie - wiem co stawiam. Ale oczywiscie kolejka liczy 10 spotkań na weekend. I co robie ? Dorzucam do kuponu jakieś Napoli z np. Atalantą - o których mam tak naprawdę Januszową wiedze - to jest że gra Milik Hamsik i że są drudzy w Lidze są w miare poukładanym zespołem z Carlem Ancelottim na ławce a Atalanta 7...

Do czego dąże - czy wy jako gracze poważni - obstawiacie tylko jedną lige w której siedzicie cali okuci wiedzą ? Czy też sobie dodajcie do kuponu Napoli i np. jakis Strum Graz z Austri bo jest liderem i pewnie wygra plus drużyne z ligi chińskiej. Zastanawiam się głęboko od nowego sezonu czy nie wczytać się mega w 1 lige w te 10 meczy w sobote i niedziele i tylko je obstawiać - bo wtedy to nazywa się świadome typowanie. 

I czy tak naprawdę te wszystkie analizy, programy, linki formy - to nie zwykła strata czasu - a nie lepszą opcją jest poczytać wiadomości przed meczowe - kto zagra kto nie? I w jakim składzie dany klub strzela bramki, traci je i kto jest kluczowy w danym zespole ? I na tej podstawie typować kto wygra dane spotaknie - a nie branie pod uwagę formy 4 z rzedu zwycienstwa - i mowienie sobie o to dziś pewnie bedzie przełamanie....które oczywiście nie wchodzi bo skład dalej jest ten sam. 



Pozdrawiam i liczę na pomoc 



 
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Piłkę nożną z braku czasu coraz rzadziej śledzę i pewnie kilka bardziej kompetentnych osób się wypowie ale moim zdaniem najważniejsze w typowaniu, nie tylko piłki ale ogólnie, jest oglądanie jak najwięcej. Analizy tabel, statystyk - to wszystko jest istotne ale nie zastąpi wiedzy, jak to wyglądało w ostatnich meczach, gdzie są mocne strony, a gdzie słabe. A to zdobędziesz tylko oglądając mecze. Dokładając do tego statystyki można o wiele lepsze wnioski wyciągać. Na samych statystykach wielu ludzi gra, niektórzy z niezłym skutkiem ale jeśli nie chcesz grać żadnym systemem, to wg mnie oglądanie jest kluczowe. Szczególnie jeśli chcesz grać bardziej kombinowane zakłady niż tylko wygra czy over/under 

Dogrywanie typów z innych lig - z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że to działa dobrze w krótkim terminie. Na dłuższą metę to już różnie bywa. 









​​​​​​
 
S 265

sasa_sa

Użytkownik
Całe typowanie to matematyka, która jest po stronie bukmacherów, szczególności w piłce nożnej.

Ewentualne mogące przynieść zysk kursy, są ekspresowo grywane na największych rynkach zakładów w Azji, przez syndykaty graczy, mające swoje sztaby informatorów, analityków a nawet lobbystów. Wszelkie ruchy kursowe tam, są po kilku-kilkunastu minutach, czasem i trochę dłużej - przenoszone do bukmacherów europejskich, którymi zarządza tak naprawdę kilka firm sprzedających im kursy.

Tak więc drogi kolego, szkoda czasu i przede wszystkim pieniędzy.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 0

thevillain

Użytkownik
Po pierwsze jako nowy witam wszystkich ;)


Powiem szczerze, że opłaca moim zdaniem opłaca się najbardziej grać na 1-2 ligi + ewentualnie pewniaki z kursem max. 1,2 z innych lig (warto grać na X1 lub X2, nawet przy tak niskich kursach) jako "dobitka" do kilku spotkań. Ja przykładowo często do meczów Premier League grając dawniej dorzucałem jakiś pewniak z Hiszpanii np. Real/Barcelona vs. 18/19/20 miejsce. Praktycznie zawsze taki pewniaczek kilka groszy Ci dorzuca. Kiedyś policzyłem sobie, że  w skali miesiąc przy niezłych wiatrach (jakieś 5-6 wygranych kuponów) tego typu mecze przy grze za 20 zł mogą Ci zasponsorować piwo na grill ;) Nie wiele, ale jednak coś. Z własnego doświadczenia nie polecam gry w ligach, o których niewiele wiesz. Ja tam robiłem i przejebałem szybko kilkaset złotych, przez co zrobiłem sobie przerwę od listopada do dziś na ochłonięcie...teraz chcę wrócić ;)
 
Do góry Bottom