>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Montreux Volley Masters 2019

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi


Zapraszam na krótki turniej przez zbliżającą się Ligą Narodów kobiet.



Turniej odbędzie się w dniach: 13 - 18 Maja w Szwajcarii.















 



Zapraszam do analizowania, jest to taki przedsmak co nasz czeka w Lidze Narodów już niebawem...



Podaję jeszcze skład Polek



 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Niemcy - Chiny



Idę w kierunku Niemek, bo skład wcale nie taki słaby + kilka debiutantek. Chinki bez polotu w pierwszym meczu, skupiają swoją grę Yingying Li, która we wczorajszym meczu wykonała aż 53 ataki, z czego wykorzystała 20 i zagrała na 37%, więc nie tak dobrze. Reszta była tylko dodatkiem, a sama całej gry nie uciągnie. Niemki grać potrafią, jest Durr, Hanke, Geertjes, Lippman i kilka nowych zawodniczek, które mają duże predyspozycje i fajne warunki. Na pewno nie będzie to mecz do jednej "bramki", i jest value na Niemki.



Niemcy @ 2,84 ⛔

Niemcy + 1,5 @ 1,97 | Pinn ✅



Szwajcaria - Tajlandia



Szwajcarki nie mają w swoim składzie zawodniczek, które mogłyby grać na wysokim, regularnym poziomie to raz. Dwa, nie mają też zawodniczek, które zabijają piłkę z góry na dół, co jest ważne przeciwko Tajkom. Po trzy to zdecydowanie najsłabsza ekipa na tym turnieju. Tajki swoje zagrały z Włoszkami i wygrały, wiadomo, świetna taktyka, organizacja i przede wszystkim defensywa. Bronią dużo, bardzo dużo i wyprowadzają zabójcze kontry. Im nie można pozwolić na dawanie szansy w obronie, a jeśli nie ma się atakującej i środkowej z dużym zasięgiem, to ciężko. Spodziewam się zatem łatwej wygranej z ich strony.



Tajlandia -19,5 pkt @ 1,85 | 1x ⛔



 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dobra, pierwszy dzień na rozpoznanie a dziś lecimy...
Niemcy - Chiny  2:3



Niemki dziś rozpoczynają turniej zaś Chinki już rozegrały swój mecz wczoraj ulegając Japonką 1:3.

W składzie Niemiec z tych znanych jest libero L. Durr oraz atakująca młoda L. Lippmann a na ostatnich MŚ widzieliśmy jeszcze L. Grunding na środku i  L. Schwertmann także środkoa ale Ona już była częściej na rezerwie. Więc widzimy, że trener Niemiec przywozi mocno odmieniony zespół.

Jeśli chodzi o zespół Chinek to na pewno warto wspomnieć o atakującej Y. Li, która była najlepiej punktującą we wczorajszym meczu z Japonkami - 25 punktów. Prócz niej możemy zobaczyć dwie przyjmujące Y. Hanyu i H. Mingyuan, które były na ostatnich MŚ ale pełniły rolę rezerwowych. Więc tutaj także widzimy, że ten zespół jest mocno zmieniony.



Oczywiście faworytkami są Chinki.

Czy zagrał bym Chinki po 1,4-1,5 ? Raczej nie.



Jeśli miałbym iść w którąś stronę to pograłbym:

Niemcy +1,5 seta 1,90 ✅ ✅ ✅

a kto lubi ryzyko to złapie nawet 2,8 na Niemki win ⛔



 ​

Szwajcaria - Tajlandia 1:3



Jeśli chodzi o Szwajcarię to wczoraj przegrały 1:3 z Turcją natomiast Tajlandia pokonała Włochy 3:1.

Z zespołu gospodyń warto wspomnieć o M. Storck, która była najlepiej punktującą w meczu z prawie 50% skutecznością.

Jeśli chodzi o Tajlandię to trener zabrał swoje najlepsze siatkarki, jest m.in. S. Onuma, K. Malika, T. Pleumjit czy P. Piyanut.

z czego słynie gra Tajlandii? Oczywiście z kapitalnej gry w obronie, długich akcji i zespoły, które nie są świetne technicznie mają z tym problem ani takie które nie mają "armat" w swoim zespole. Szwajcarii bym nie zaliczył do grona, które mają umiejętność gry technicznej ani siłowej.

W tym spotkaniu nie daję zbyt wielu szans gospodyniom



Tajlandia -75,5 1,64 ⛔



Polska - Japonia 3:1



Polki dziś rozpoczynają rywalizację z Japonkami, które wczoraj wygrały z Chinkami 3:1.

Trener Nawrocki zabrał do Szwajcaria mocną kadrę (jak na nasze możliwości). Są m. in. M. Smarzek, M. Grajber, P. Maj, A. Kąkolewska czy Z. Efimienko-Młotkowska.

Nie zabrał np. M. Bociek ale za to daje szanse młodej atakującej M. Stysiak.

Osobiście liczę na wyjście z grupy...

Jeśli chodzi o Japonki to brakuje tutaj kilka kluczowych siatkarek ale nie można mówić o kompletnych zmianach jest chociażby A. Kurogo czy Y. Ishii, N. Iwasaka, M. Okumura ale również tak jak wspomniałem wcześniej brakuje kilka doświadczonych zawodniczek jak np. Koga,  Araki, Shinnabe, Inoue...



Myślę, że Polki powalczą z Japonkami o zwycięstwo dlatego kurs 2,32 jes do przyjęcia ✅



Polska +1,5 seta 1,60 ✅ ✅ ✅
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 14 maja 2019 13:37 przez quick.
Niemcy - Chiny



Idę w kierunku Niemek, bo skład wcale nie taki słaby + kilka debiutantek. Chinki bez polotu w pierwszym meczu, skupiają swoją grę Yingying Li, która we wczorajszym meczu wykonała aż 53 ataki, z czego wykorzystała 20 i zagrała na 37%, więc nie tak dobrze. Reszta była tylko dodatkiem, a sama całej gry nie uciągnie. Niemki grać potrafią, jest Durr, Hanke, Geertjes, Lippman i kilka nowych zawodniczek, które mają duże predyspozycje i fajne warunki. Na pewno nie będzie to mecz do jednej "bramki", i jest value na Niemki.



Niemcy @ 2,84

Niemcy + 1,5 @ 1,97 | Pinn


 
Wszystko ok i w pełni się zgadzam ale Hanke nie gra na tym turnieju z tego co mi wiadomo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Polska - Chiny



Polki bardzo dobrze weszły w ten turniej i dość niespodziewanie bardzo pewnie pokonały Japonki. Imponowało przyjęcie i konsekwencja, a także skuteczność. Malwinka w wysokiej formie i to na niej opiera się gra naszej kadry. Grajber, Mędrzyk też nieźle zagrały, więc można powiedzieć, że potencjał jest. 

O Chinkach pisałem, że opierają swoją grę na YingYing Li, ale ona też nie zawsze jest skuteczna. Kiedy jest na świeżości, to potrafi zrobić wiele w ataku, ale kiedy dochodzi już zmęczenie, to zaczyna skuteczności brakować, co pokazał dosadnie mecz z Niemkami. Wczoraj też cała drużyna Chin miała ogromny przestój od stanu 23:17 w 3 secie, kiedy przegrały końcówkę i następny set. Przy ostrej zagrywce brakuje im przyjęcia, a nasze dziewczyny łatwej zagrywki nie mają. Trzeba wziąć też pod uwagę, że Chinki zagrają już 3 mecz z rzędu, zmęczenie też pewnie zrobi swoje, dlatego idę zdecydowanie w kierunku naszej kadry.



Polska -1,5 seta @ 1,92 | Pinn

Polska 3-0 @ 3,30 | Betsson 

Polska -9,5pkt @ 1,85

Polska -11,5pkt @ 2,22 | ruskie


 
 
J 19

james18

Użytkownik
Wydaje mi się że po tym kursie nie ma co się pchać w zwycięstwo Polek. Pierwszy mecz z Japonią dobry, z Chinami pojawiło się to co dość często w tamtym sezonie czyli słaba skuteczność przyjmujących i liczymy że Smarzek wszystko skończy. Pleśnierowicz nie wystrzegać się błędów, często daje niedokładne piłki i trzeba się ratować kiwkami czy plażami. Niemki w pierwszym meczu z Chinkami wyciągnęły z 0:2 na tiebreaka, wczoraj 1:3 z Japonią, ale miały duże szanse na 5 seta. Gra opiera się na atakujacej Lippmann. Myślę że bardziej opłacalne jest tutaj zagranie +3,5 seta w meczu, biorąc pod uwagę naszą jeszcze chimeryczna grę (jeden set świetny, drugi średni albo słaby). Historia spotkań z Niemkami jest ogólnie ciekawa, na ostatnie 6 meczów aż 5(!) rozstrzygalo się w tiebreaku. Na forbecie kurs na +3,5 seta to 1,5 więc do jakiegoś dubla fajna sprawa. 
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Turcja - Tajlandia 3:1

Tajlandia +1,5 seta 1,72 ⛔

Tajlandia 2,50 ⛔



Tajki opisałem troszkę wyżej więc nie będę pisał raz jeszcze tego samego.

Tajlandia póki co rozegrała 2 spotkania i oba wygrała w stosunku 3:1 z Włochami i ze Szwajcarią.

Jeśli chodzi o Turcję to pierw wygrały ze Szwajcarią 3:1 a potem uległy 1:3 Włoszkom.

Turczynki mają w swoim składzie kilka dobrych zawodniczek, nie przywieźli tutaj jakiegoś rezerwowego składu lecz ja zaryzykuję.

Wydaje mi się, że Tajki mają szansę dziś zwyciężyć.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Tajlandia 3:0

powyżej 179,5 1,80 ⛔



Tak jak wspomniałem na samym początku liczyłem na dobry start Polek i tak się stało, są w półfinale (przypomnę, że najlepsze to 5 miejsce w tym turnieju). Dziś Polki zmierzą się z Tajkami o finał.

U nas tylko Smarzek ma jakąś siłę w ataku i to też nie zawsze, bardzo dużo zależy od rozgrywającej.

Tajki wiemy jak bronią więc z atakami czy to Grajber czy Mędrzyk powinny sobie czasem bardzo dobrze radzić.

Dziś liczę na minimum 4 sety, wczoraj Tajki przegrały ja na nie stawiałem ale miały już pewny awans do półfinału.

Dziś liczę na walkę z obu stron i te 180 punktów powinno spokojnie być.



Włochy - Japonia 0:3

Japonia 1,67 ✅ ✅ ✅



Włoszki nie przyjechały na ten turniej w swoim mocnym składzie, nawet oddanie seta w meczu ze Szwajcarkami mówi dużo. Obie drużyny po 2 zwycięstwa w grupie ale wydaje mi się, że to Japonki wygrają dziś.

W obronie są dużo lepsze jeśli porównujemy je z niedoświadczonymi Włoszkami.

Myślę, że kurs nieco może jeszcze spaść do meczu więc pobieram go już teraz.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 1

amarena

Użytkownik


ja dzisiaj z kolei ide pewnie w strone dziewczyn z "jajami" czyli Tajkami :) , ostatni mecz Tajki odpuscily , przebieg dzisiejszego meczu bedzie taki sam jak z Chinami

 



Tajlandia 2.22 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Wielki final z udzialem Polek . Powtorka grupowego meczu , ale czy przebieg będzie taki sam / podobny ciężko wyczuć , chyba najlepiej zagrac ov pkt w meczu ? co wy na to ?
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Olałem całkiem ten turniej i dzisiaj z ciekawości zobaczyłem co takiego graja Polki że jesteśmy w finale i dziwie się że nikt nie podawał typu na nasze. No chyba że dzisiejszy mecz jest najlepszy w ich wykonaniu...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom