>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Hokejowe MŚ 2019 - Słowacja

Status
Zamknięty.
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Szwajcaria - Austria



Zdecydowana przewagę po stronie Szwajcarów w każdej płaszczyźnie i są zdecydowanymi faworytami w tym spotkaniu. Austriacy to dla nich rywal między Włochami, a Łotwą, więc spodziewam się dość pewnego zwycięstwa z ich strony. Grają tu naprawdę z polotem i są dobrze usposobieni ofensywnie. Austriacy gładko przegrali z Rosjanami i Łotwą, byli bez szans na jakiekolwiek punkty i sądzę, że to się nie zmieni po tym meczu. Szwajcaria oddaje wiele strzałów na bramkę rywali, z Łotwą brakło troszkę skuteczności, ale liczę, że dziś będzie po prostu łatwiej o gole.



Szwajcaria -1,5 @ 1,50 ✅

Szwajcaria -2,5 @ 2,50 | 365 ✅

over 5 @ 1,83 ⛔

Szwajcaria over 44,5 SOG @ 1,88  ✅

Szwajcaria gol w każdej tercji @ 2,25 ⛔

over 1,5 w każdej tercji @ 6,3 |1x ⛔
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Mało czasu ale mam takie dwie propozycje



Łotwa minus 2,5 kurs 1,58 ✅

Szwajcaria minus 1,5 kurs 1,37 ✅



ako 2,16 fortuna ✅



Przewaga kadrowa obu ekip na rywalami wyraźna, nie tylko zreszta osobowa ale i taktyczna. Wiecej jakości i umiejetnosci czysto hokejowych po stronie wymienionych druzyn. Mimo ze pojedynki Szwajcarii i Austrii to takie derby w których czesto wynik krecił sie wokół remisu jednak mysle ze Helveci o te dwie bramki wiecej strzela bo maja tam kim grac a i szyki obronne z Genonim w bramce swoje zrobia. Łotysze ten nie powinni miec problemu ze strzelenie 3 bramek wiecej, tak jak kolega @rasijskij napisal Włosi powinni cała sile i uwage skupic na meczach z rywalami bardziej w zasiegu , czyli Austria i Norwegia a Łotysze to solidna ekipa



Niemcy-Francja



Ja mam watpliwości co do tego, że bedzie to spacerek dla Niemców, narazie nie błyszcza na tych mistrzostwach i oba zwyciestwa lekko wyszarpane, z Anglia do konca był bój o 3 pkt a z Danią równie dobrze mogli byc bez punktów gdyby ich liderzy troche celniej strzelali. Niby jest Draisailt, Kahun, Płachta, Ehlitz ale nieraz nie moga zaskoczyc. A Francuzi niby krajowy garnitur ale chłopaki z Granoble, Rouen fajnie graja wzomcnieni Textierem z Columbus, Thirim z Zugu, Rechem ze Schwenninger i całośc wyglada przyzwoicie. Z Danią nie udało sie dowieźć wygranej, choc było blisko z USA, nie mieli szans bo amerykanie dodatkow podraznieni i żadni goli, ale ich historia spotkan z Niemcami w MS to mecze bardzo zaciete, na styku, bez wzgledu na cele i sklady osobowe.  Dzis tez spodziewam sie podobnego scenariusza



Francja plus 1,5 kurs 1,98 ⛔

Francja z x kurs 2,6 ⛔

Remis kurs 5 ⛔

wsjo fortuna

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
alpha 758

alpha

Użytkownik
Ja dziś lecę z takim zestawem:



Łotwa over 3.5 @1.44  ⛔ 3-0 // 65 strzałów  Łotyszy.

Niemcy over 2.5 @1.46

Dania over 3.5 @1.44  ✅ 9-0

Szwajcaria over 3.5 @1.67



ako 4.95 fortuna ⛔



Każda z ekip jest zdecydowanym faworytem w swoich meczach, no może jeśli chodzi o Niemców to zdecydowanym to za duże słowo, ale faworytem są.

Jeżeli chodzi o powyższe typy to bardzo duże znaczenie będzie mieć postawa bramkarzy, bo o dużą ilość strzałów na bramkę ze strony Łotyszy czy Duńczyków to można być spokojnym. Włosi zostali dwukrotnie zniszczeni jak na razie i w obu przypadkach liczba strzałów na ich bramkę wynosiła około 60. To pokazuje jak bardzo odstają na tle silniejszych rywali.

Jeśli chodzi o Francję to jak na razie w 2 spotkaniach straconych 12 bramek. Niemcy jak przycisną to powinni tutaj 3 bramki bez problemu zdobyć.

No i na koniec mocna Szwajcaria. Ostatni mecz wymęczone zwycięstwo, ale Łotysze to bardzo niewygodny i twardy rywal. Rok temu Austriacy urwali punkt Helwetom, ale to głównie dzięki świetnej postawie Starkbauma. Pamiętam to spotkanie i Szwajcarzy mieli bardzo dużą przewagę. Dziś powinno być podobnie, mam tylko nadzieję, że tym razem austriacki goalie nie zatrzyma rywali.



Jeszcze coś ze strzelców:

Nicklas Jensen strzeli @1.90 ✅ 

2+ @4.50 ✅



Gracz Jokeritu jak na razie po dwóch spotkaniach bez gola. Nie można mu jednak odmówić dużej aktywności, bo w meczu z Francją oddał 5 strzałów na bramkę, a w meczu z Niemcami aż...11. Myślę, że dziś w końcu Nicklas jakieś trafienie zaliczy.



Jeszcze dodatkoowo taki dubel gram:



Fiala(Szwajcaria) @2.00

Indrasis(Łotwa) @1.80



Kursy z fortuny.



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Ktoś niedawno podawał tu typ na liczbę strzałów. W jakim buku są takie zakłady na MŚ? Przejrzałem dziś kilka i ze statystyk tylko kary... Nawet w fortunie, choć to przecież Czesi z ich sportem narodowym, nie było.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 15 maja 2019 01:16 przez iczasopisma
Ktoś niedawno podawał tu typ na liczbę strzałów. W jakim buku są takie zakłady na MŚ? Przejrzałem dziś kilka i ze statystyk tylko kary... Nawet w fortunie, choć to przecież Czesi z ich sportem narodowym, nie było.


W fortunie o dziwo na MŚ wystawili sporo zakładów, których np na NHL brakuje i w tym są również strzały, trzy zakłady, jedna linia na ogól strzałów i po jednej linii na każdą z ekip
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
paga 28K

paga

Użytkownik
Nie wiem jak tutaj znawcy tematu bo może maja inne zdanie na ten temat, ale ja bym po kursie 1.65 nie ruszał gospodarzy. Mnie tam niczym specjalnym nie zachwycają. A na pewno nie grają tak żeby wystawić tak niski kurs w spotkaniu z Niemcami. 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 15 maja 2019 11:48 przez pagadi
Nie wiem jak tutaj znawcy tematu bo może maja inne zdanie na ten temat, ale ja bym po kursie 1.65 nie ruszał gospodarzy. Mnie tam niczym specjalnym nie zachwycają. A na pewno nie grają tak żeby wystawić tak niski kurs w spotkaniu z Niemcami. 


Ja osobiście pogram coś w kierunku Niemiec. To wlasciwie gra o 1/4 na pewno ważne spotkanie dla obu ekip i może się zakręcić blisko remisu. Za dwie bramki Niemiec Fortuna daje @1.64 ✅ , handi +1.5 za @1.75 ✅ , a 1x @2.27 ✅ , ml @3.25 ✅ . dwa ostatnie na singla pogram a pierwsze dwa z innym zakładem do dubla. Dla Niemców na pewno najcenniejsze byłoby zwycięstwo w RT bo jednak Słowacja ma handicap w postaci punktów za mecz z USA. Więc jeszcze za drobne Niemcy RT -1.5 @8.6 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 15 maja 2019 11:48 przez pagadi
Nie wiem jak tutaj znawcy tematu bo może maja inne zdanie na ten temat, ale ja bym po kursie 1.65 nie ruszał gospodarzy. Mnie tam niczym specjalnym nie zachwycają. A na pewno nie grają tak żeby wystawić tak niski kurs w spotkaniu z Niemcami. 


Osobićsie Niemcy ml ✅ , do konkursu 3-2 ✅ dla Niemców. Jak mówisz kurs na Słowacje słaby, mecz praktycznie o ćwiartke. Niemcy z meczu na mecz wyglądaja lepiej tez maja graczy z NHL , szkoda Grubauera bo miał dzis bronic ale lekką kontuzje złapał i raczej dzis poza kadrą
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
@mark1973 typ na Niemcy do konkursu, a ja ten sam typ, ale na kupon :)

Niemcy - Słowacja - 1ML - 3.25 - fortuna ✅

lub

Niemcy - Słowacja - 1x - 2.25 - fortuna ✅

Kursy trochę niezrozumiałe. Bo co ? Bo gospodarz, bo ściany będą za nimi, bo sędziowie pod presją ? To może wpłynąć na wynik meczu, ale czysto sportowo wychodzi mi, że Słowacy tego meczu nie wygrają. Gospodarze na pewno stracili więcej sił, chociażby z racji tego jakich rywali mieli na rozkładzie. Niemcy do tej pory dość prosta droga, ale to chyba pozwoliło im się fajnie zgrać. Dziś najpoważniejszy sprawdzian z dotychczasowych na tym turnieju, który pokażę prawdę o drużynie. Niemcy lubią grać pod presją. Mam wrażenie, że taka atmosfera może ich tylko nakręcić. Osobiście idę w ich kierunku, a jak będzie zobaczymy :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
USA-Wielka Brytania



O potencjalach nie ma sie co rozpisywać bo to dzień do nocy. WB grala wczoraj, mysle ze dzis USA beda strzlać i warto postawic na strzelców, bo na overy troche niskie kursy



USA minus 8,5 kurs 2,04( moze taki jeden) ⛔

Strzelcy

N.Hanifin kurs ⛔ 4 i strzeli 2+ kurs 15 ⛔

B.Skjei kurs 4,2

J. Van Riemsdyk kurs 2,2 ✅ , strzeli 2+ kurs 6 ⛔



Rosja-Włochy



Tutaj podobna sytuacja. Wczoraj włoski bramkarz włapał bodajże 62 strzały, dzis nie spodziewam sie takiego meczu a i przeciwnik z górnej półki:



Over 8,5 kurs 2,02 ✅

over 9,5 kurs 2,76 ✅

over 10,5 kurs 4 ⛔



Co do strzelców spodziewam sie duzej aktywnosci 3 i 4 formacji oraz przebudzenia linku Kuzniecowa

Kaprizow kurs 2,5, strzeli 2+ kurs 6 zwrot, nie grał

Orłow kurs 4 ⛔ , strzeli 2+ kurs 15 ⛔

Zajcew kurs 5,5, ✅ strzeli 2+ kurs 20

Zadorov kurs 6 ⛔

 Formacja Caps faktycznie sie przebudziła:)



Do rozważenia przez grajacych zaklad specjalny na mecz Niemcy-Słowacja:

w 1 tercji nie bedzie wykluczenia i nie padnie żadna bramka kurs 15




biorac pod uwagę to, że zadna z ekip nie chce grac w osłabieniu i dochodza tez wiesci z obu obozow by wystrzegać sie kar to i jest to prawdopodobnie mecz o ćwiartke to napewno wiecej uwagi zespołu poswieca na obrone. Sami przemyscie czy kurs wart ryzyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Szwajcaria - Norwegia

Norwegia poniżej 1,5 bramki @1,80 Unibet

Wynik: 4:1

Na ostatnią chwilę bo dopiero wróciłem. Początkowo zastanawiałem się czy Szwajcarzy nie są w stanie ograć Skandynawów do zera (@4,60), ale Norwedzy strzelali już na tym turnieju takim drużynom jak Rosja czy Czechy. Szwajcaria może się pochwalić najlepszą defensywą tegorocznych Mistrzostw. Do tej pory stracili tylko jednego gola w trzech spotkaniach. Miało to miejsce w meczu z Łotyszami, a zgodzicie się, że Norwegia odstaje nieco poziomem od podopiecznych Boba Hartley'a. Jeśli dzisiaj w bramce Szwajcarskiej stanie Genoni to rywalom będzie jeszcze trudniej zdobyć bramkę i Helweci będą mogli dopisać sobie do dorobku kolejny mecz na zero z tyłu. 

 

 

Rosja - Włochy

Ilość bramek zdobytych w przewadze poniżej 1,5 @2,98 Fortuna

Wynik: 10:0 (jedna bramka w przewadze Dadonova)


Zakład na początku wydawał mi się nie warty gry, ale po sprawdzeniu kilku kwestii ostatecznie zdecydowałem się to zagrać. Między dwiema ekipami jest ogromna przepaść jeśli chodzi o poziom. Nikt nie ma wątpliwości, że Rosjanie wygrają to spotkanie. Absolutnie nie wątpię tutaj w umiejętności rozgrywania PP przez ekipę rosyjską, ale patrząc na poprzednie mecze Włochów można zauważyć, że zbierają niewiele kar. Co prawda stracili po dwie bramki w osłabieniu ze Szwedami i Helwetami, ale nigdy więcej, więc linia wydaje się być w miarę bezpieczna. Rosjanie nie pozwolą na zbyt wiele przeciwnikom. Jedyne co może zaszkodzić to to, że Włosi nie nadążą za zawodnikami Sbornej i będą łapać kary za zahaczanie. Z drugiej strony nie jest powiedziane, że Rosjanie wykorzystają wszystkie swoje przewagi, bo jeśli Włoski goalie zagra tak jak wczoraj to może być ciężko. Poza tym myślę, że Włosi nie dadzą dzisiaj z siebie wszystkiego i skupią się na spotkaniach, które mogą dać im utrzymanie w elicie, a dzisiejsze na bank to takich nie należy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Hejka ????



Czesi jak narazie grają dobry hokej i to cieszy. Pierwsze dwa mecze pokazały możliwości tej ekipy. Potem mecz z silną Rosją i tutaj z kolei wyszły słabości. Wznowienia, gra pp , przejścia między tercjami, trochę zabrakło tempa i przede wszystkim szczęścia. Vasilevsky bronił wyśmienicie! Na jutrzejszy mecz z Łotwą Czesi zapowiadaję więcej gry krążkiem i inicjatywe ofensywną od samego początku,aby zachować swój styl z pierwszych 2 meczy. Czy się to uda? Zobaczymy. Łotysze grają twardy, niewygodny hokej. Do składu dołączył Faksa, rezerwowy raczej bramkarz Francouz, obrońca Zamorsky ,zespołem trenuje już Milan Gulas...z zestawu wypadł Chytil



Czechy i under 6,5 @ 1.85 6-3  ⛔ ????



Frolik kb+ @ 1.43  ✅ ✅ / Kovar @ 1.60 / gol  ✅



Tak wyglądały dzisiejsze formacje na treningu : 



Niestety nie mogę kontynuować pod zdjęciem. Nie chce mi się tego przepisywać...Nie mam podglądu...Chciałem Wam jeszcze coś dopisać,ale nie chce mi się denerwować...

Niestety jestem tradycjonalnym estetą z lekka antytechnicznym i nie umiem się dopasować do tego ,,ulepszonego,, forum. Brakuje mi prostoty poruszania, starych schematów w pisaniu,wklejaniu, like, podglądu,emotek,posty wyświetlają się do połowy ekranu itd...wszystko to do kupy jest do du... Powoduje to,że coraz rzadziej się tu uaktywniam...z całym szacunkiem dla wszyskich zaangażowanych w dziale fanów hokeja. Czytam ;-) Pozdrawiam



Na dzisiaj jeszcze takie suchary: 



Słowacja - Niemcy remis / podwójna szansa @ 1.97  ✅



Kovalcuk gol @ 2.10  ✅



Kahun kb+ @ 1.63  ✅





 
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Mam pytanie bo wczoraj zagrałem że Kaprizov strzeli gola i z tego co mi wiadomo ten hokeista nie wystąpił wcale na lodowisku a mi zaliczono we Fortunie ten zakład jako przegrany a powinien być według mnie zwrot i czy mam rację??????
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
cytat z dnia 16. Mai 2019 07:55 przez tedddy2060
Mam pytanie bo wczoraj zagrałem że Kaprizov strzeli gola i z tego co mi wiadomo ten hokeista nie wystąpił wcale na lodowisku a mi zaliczono we Fortunie ten zakład jako przegrany a powinien być według mnie zwrot i czy mam rację??????


był 14min na lodzie
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Czechy - Łotwa

Łotwa +2,5 @1,76 Unibet

Wynik: 6:3

Zapowiada się Nam trochę taki pojedynek o utrzymanie w pierwszej czwórce. Łotysze nie należą do najłatwiejszych przeciwników. Wydaje mi się, że dzisiaj zobaczymy więcej walki, fizycznej gry. Na grad goli również bym nie liczył. Czesi zebrali w tym roku wspaniałą ekipę, która ma wielki potencjał ofensywny, ale można zauważyć również wady jak słaba gra w przewadze, czy ostatnio z Rosją - problem z wprowadzeniem krążka do tercji przeciwnika. Łotysze natomiast nie mają w zespole wielkich nazwisk, ale stanowią całkiem zgraną ekipę. Ich formacji obronnych nie można nazwać monolitem, ale kawał dobrej roboty odwalają Łotewscy bramkarze. Zdecydowanie więcej atutów jednak po stronie Naszych sąsiadów z Południa, ale nie zdziwi mnie bardzo jeśli Łotwa sprawi dzisiaj "niespodziankę". Jak to było w przeszłości? Ano tak, że większość pojedynków (mecze o stawkę i towarzyskie) wygrywali Czesi, ale różnicą więcej niż dwóch bramek ostatnio wygrali prawie dziesięć lat temu (w 2010 roku). Duża liczba spotkań między tymi zespołami w ostatnich latach to mecze "na styku". 

 

 ​
 


Finlandia poniżej 35,5 strzałów w światło bramki @1,88 Fortuna

Wynik: 3:1 (37 strzałów Finów)


Bardzo ciekawe są zdarzenia wystawione w Fortunie na MŚ. Szkoda, że w sezonie zasadniczym nie ma ich w popularnych ligach. Dlaczego under topowej ekipy w starciu ze zdecydowanym underdogiem? Dlatego, że sposób gry Finów nie polega na atakowaniu bramki w każdy możliwy sposób. Często grają dużo krążkiem, wycofają do obrońców jeśli trzeba - w skrócie - czekają na właściwy moment. Sprawdziłem liczby i linie jeśli chodzi o inne mecze i w spotkaniu Finów linia jest troszkę zawyżona (możliwe, że powodem jest mecz z drużyną słabszą niż dotychczas). Z Kandą, Słowacją i USA Finowie oddali kolejno 27, 27 i 26 celnych strzałów. Z kolei Duńczycy dostali 28 strzałów na swoją bramkę od Francuzów, 26 od Niemców i 19 od Brytyjczyków. Myślę, że linia i kurs do wzięcia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja również dziś zagram w kierunku niespodzianek, wydaje mi się, że faworyci dziś będą mieli problemy. Nie wykluczam, że wezmą spotkania w RT, ale po próbuję w kierunku dzisiejszych dogów



Łotwa over 1,5 @2.03 ✅

Dania over 1,5 @2.16 ⛔

Łotwa +2,5 @1,8 ⛔

Dania +2,5 @1,88 ✅



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom