>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 16.05.2019 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy

na czwartek - 16. Maja










Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League

Godzina: 22:00

Spotkanie: Adelaide - Sydney

Typ: Over 2.5

Kurs: 1.80

Bukmacher: Nazwa bukmachera

Analiza:


Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie ⛔100 punktów.



Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.



Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ.



Użytkownik otrzymuje karne ⛔100 punktów za:

- nieregulaminowy zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)

- nieregulaminowy bukmacher

- powtórzenie typu z uwzględnieniem 

- nieuzasadnione zawyżenie kursu

- podanie typu po rozpoczęciu zdarzenia

- drugą i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu



Kurs musi być wzięty z oferty bukmacherów z poniższej listy:



Fortuna

forBet

- Totolotek

Lvbet

eTOTO

- STS




▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.



W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.

przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!



Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna -  Rumunia 2 Liga

Godzina : 19:00

Spotkanie: Ripensia T. -  FC Petrolul  Ploiesti

Typ: Petrolul - hc 1.0

Kurs: 3.30

Bukmacher : Forbet

Analiza :



Ważne  spotkanie głównie  dla  gości  którzy  walczą  o  3  lokatę  dająca  prawo  gry  w  barażach  o  1 ligę. Aktualnie  na  4  kolejki  przed  końcem  rozgrywek    mają  3  pkt.  straty  do  Univ. Cluj  która  jedzie  do  lidera  i  może  zgubić  punkty. Dlatego  myśląc  o  awansie  Petrolul  powinien  wygrać  to  spotkanie  tym  bardziej  że  gospodarze  nie  grają  już  o  nic. Środek tabeli ( 9 lokata )  z  45  pkt.  raczej  zapewnia  juz ligowy  byt  na  przyszły  sezon. Myślę  że  dojdzie  do   "ugody"  między  obydwiema  drużynami  i  goście wywiozą 3  pkt. wygrywając dla  bezpieczeństwa  więcej  jak  jednym  golem.



✅ 230
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA - Rzym

Godzina: 11:00 (ale pewnie będzie opóźnienie)

Spotkanie: Osaka N.-Cibulkova D

Typ: Cibulkova + 1.5 seta

Kurs: 1.85

Bukmacher: eFortuna

Analiza:



Korciło mnie pograć cały mecz w Kierunku Cibulkovej mimo porażki parę dni temu w Madrycie, to Osaka ośmieszyła się ostatnio z Bencic gdzie miała wygrany mecz, a zeszła z kortu upokorzona. Japonka grała z jakimś drobnym urazem, ewidentnie jej coś dolegało w spotkaniu z Belindą. Korty w Rzymie są wolniejsze od tych w Madrycie, to będzie pomocne dla Cibulkovej. Cebulka w ostatnim spotkaniu tylko 9 niewymuszonych błędów to podstawa do wygrania z Osaką, żeby nie robić prostych błędów, bo Japonka też lubi zrobić kilka z rzędu. Cebulka odprawiła Sasnovich, która nie grała źle w tym spotkaniu. Spodziewam się wyrównanego 3 setowego spotkania.



⛔ 100
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja

Godzina 19:00

Spotkanie : Goteborg : Malmo

Typ : obie strzelą 

Kurs : 1.80

Bukmacher : ETOTO



Dziś znowu u mnie Allsvenskan i na początku zaznaczę że mecz bardzo trudny do typowania , może być tutaj różnie ale z tego co prezentują obie drużyny pokuszę się tutaj o bramki z obu stron , gospodarze jak dla mnie rewelacja jak na teraz w Allsenskan ma znakomity początek sezonu ,do tej pory 5-1-2 i br 18:10 co plasuje ich na wysokim 3 miejscu , z drugiej strony renomowane Malmo które także ten sezon rozpoczęło inaczej niż poprzednie , mam tu na myśli  np poprzedni sezon kiedy na początku sezonu pogubili pkt i na koniec ostatecznie zajęli 3 miejsce , w tym sezonie Malmo po 8 kolejkach lideruje z bilansem 5-2-1 i 16:8 tak więc jak wspomniałem trudno wytypować co się tutaj wydarzy jednak po liczbie strzelonych bramek przez obie drużyny można przypuszczać że i w tym meczu obie strzelą i tak też postawię chociaż może być różnie , wspomnę może jeszcze że bilans Goteborga u siebie to 3-0-0 i bramki 9:1 a Malmo i wyjazdy 2-1-1 i br 5:5 !



⛔ 100
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej -  MS

Godzina : 16:15

Spotkanie: Kanada- Francja

Typ: 2 druzyna +1.5 gola

Kurs: 2.75

Bukmacher : STS



Kanadyjczycy nie za bardzo sie przejmuja obrona, mysle , ze Francja ma duza szanse strzelic im te dwa gole gdyz hokeisci spod znaku klonowego liscia do takiego meczu podejda na 50% mozliwosci, nie beda sie forsowac przed dalsza faza turnieju,Rosjanie sa bezwzgledni dla slabych,ale chocby mecz USA z Wielka Brytania (6-3) pokazal z jakim nastawieniem graja druzyny z elity takie mecze.Francja z USA strzelila jednego gola, ale mogli spokojnie wiecej zdobyc 24 strzaly, wiec calkiem sporo.



✅ 175

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Boliwia 1 liga

Godzina: 02:30

Spotkanie: The Strongest - Blooming

Typ: 1/+3,5

Kurs: 2,3

Bukmacher: Fortuna 

Analiza: The Strongest ze względu na specyfikę swojego boiska, które znaduję się wysoko bo ponad 3500 m.n.p.m wygrywa prawie wszystko u siebie jak leci, aplikując przy tym sporo bramek. Blooming, które na co dzień gra na ~450m zawsze ma problem przyjeżdzając do La paz. Dodatkowo na  wyjazdach chłopaki bawią się w hokeja, średnia 3,9 bramek w meczu i ofensywny styl przemawia za tym, że ujrzymy dziś sporo bramek. Kolejnym argumentem, który mobilizuje do zagrania tego typu, że Blooming 13.05 u siebie grało świetny mecz, które wygrali w końcówke, ale kosztowało ich to bardzo dużo sił. Po takim spotkaniu wyjazd tak wysoko w góre to będzie dla nich morderstwo. Ostatnie H2H u siebie to 8:0, 4:0, 1:0, 6:0, 3:0. Dziś nie będzie inaczej. 



Dodatkowo polecam pograć handi na strongest -2,5 po kursie 3,05. 



✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Tenis

Godzina: 11:00 (może ulec zmianie)

Spotkanie: Goffin D. - Del Potro J.M.

Typ: Del Potro

Kurs: 2.38

Bukmacher: Fortuna

Analiza: Del Potro to w dalszym ciągu bardzo silny zawodnik, który może namieszać na tym turnieju. Po nieudanej rywalizacji w Madrycie przychodzi okazja do ugrania czegoś w Rzymie. Jego rywal jest zdaniem bukmacherów faworytem - na pewno ma na to wpływ kontuzja Del Potro, ale podobnie jak Argentyńczyk - też zaliczył słaby turniej w Madrycie. W poprzedniej rundzie Goffin poradził sobie z Wawrinką, którego od drugiego seta zupełnie zdominował wygrywając 6-0 i 6-4, a w setach 2-1. Del Potro to bardzo doświadczony zawodnik, który powinien rosnąć z każdą kolejną rundą - o ile nie da się zaskoczyć Belgowi. Liczę na to, że mimo niedawnej kontuzji - da z siebie 100% i stopniowo zbuduje formę na kolejne rundy. Przewidywany wynik 2-1 dla Del Potro 



✅ 138
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Tenis WTA - Rzym

Godzina: 13:00

Spotkanie: Putincewa-Kvitova

Typ: Putincewa+1.5 seta

Kurs: 2.06

Bukmacher: Fortuna

Analiza: Putincewa ma taki styl gry,  który może sprawić problemy Kvitovej. Wszędzie jej pełno, ma dużą wolę walki i rzadko się poddaje. Kvitova jest w solidnej formie, ale liczę że Putincewa wyrwie chociaż jednego seta. Tak naprawdę ten mecz może się skończyć równie dobrze 2:0 dla Kvitovej jak i 2:0 dla reprezentatnki Kazachstanu. Cieżko mówić o poziomach, ponieważ Kvitova jest jedna z najlepszych w tym momencie, jednakże styl gry Putincewej może mieć tutaj kolosalne znaczenie dla przebiegu spotkania. Wszystko zalezy od tego od jej returnów, gry pod presją, bo Kvitova powinna nonstop uderzać niewygodne pilki, ale wierzę że spryt młodszej zawodniczki pozwolili jej pozostać w grze do trzeciego seta.



⛔ 100
 
Z 582K
Dyscyplina : Koszykówka Litwa

Godzina : 17:00

Spotkanie: BC Alytaus Dzukija - Żalgiris Kowno handicap [7,5-0]

Typ: BC Alytaus Dzukija+7,5 pkt

Kurs: 3.50

Bukmacher : Forbet

Analiza : Jest to 2 pojedynek cwierćfinałowy pomiędzy tymi zespołami.W pierwszym spotkaniu zgodnie z przewidywywaniami faworyt Zalgiris Kowno pokonało swojego przeciwnika wysoko 89-70 na swoim parkiecieTeraz myśle że będzie to zdecydowanie bardziej zacięty pojedynek o gospodarze Alytaus Dzukija nieprzegraja rego meczu wysoko,a może nawet sprawią niespodzianke.W sezonie zasadniczym zajęli oni 8 miejsce w tabeli.Na ich dorobek złożylo się 12 odniesionych zwycięstw i 24 mecze przegrali.Ich rywal obronca tytułu mistrzowskiego Zalgiris Kowno to również faworyt do tytułu mistrzowskiego w tym sezonie.W sezonie regularnym grali bardzo dobrze i zajęli 1 miejsce z 32 odniesionymi zwycięstwami i tylko 4 pojedynki przegrali.Na swoim parkiecie Alytaus Dzukija powinno zagrac zdecydowanie lepiej niż w 1 spotkaniu.



⛔ 100
 
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Lotki  - Anglia - Premier League

Godzina: 21:25

Spotkanie: van Gerwen - Suljovic

Typ: van Gerwen więcej 180tek ? TAK

Kurs: 1,40

Bukmacher: STS



Dzisiejszego wieczoru pierwszaświatowa lotka czyli holender van Gerwen zmierzy się w pojedynku z ostatnio słabo spisującym się  Suljoviciem. 12 maja holender niespodziewanie przegrał swoje spotkanie z niżej notowanym Wrightem co spowodowało spadek na 2 miejsce w tabeli pierwszej ligi. Dlatego dzisiaj ' łysy ' nie oduści na chwile i będzie rzucał od początku jak najwięcej aby szybko ygrać spotkanie. Australijczyk Mensur Suljovic bez formy, 8 lotka świata ostatnio nawet  dostał mocno od dużo niżej notowanego anglika Beatona, sprawdzałem ostatnie jego spotkania i 180tki to także marnie to wygląda. Dla mnie super typ kurs 1,40 nie zadowalający aż tak jak kurs 2 ale to dla mnie idealny typ na dołożenie na kuponie. 



⛔ 100
 
dak86 389

dak86

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka Litwa

Godzina : 17:00

Spotkanie: BC Alytaus Dzukija - Żalgiris Kowno 

Typ: Kowno-11,5 pkt

Kurs: 1.50

Bukmacher : totolotek

Analiza 
Gospodarz osłabiony kontuzjami tylko 8 zawodników w składzie na dzisiejszy mecz. Goście główny faworyt do mistrzostwa Litwy jest tutaj zdecydowanym faworytem, ostatni mecz wygrany różnica 19 pkt. Mój typ wygrana gości powyżej 11 pkt



✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
saberrose 1,7K

saberrose

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Norwegia 1 Liga

Godzina : 18:00

Spotkanie : Kristiansund - Molde

Typ:  BTTS /+2.5

Kurs: 2.02

Bukmacher : Fortuna

Analiza :



Spotkanie  dwóch  drużyn które ciągną  serię  zwycięstw . Molde  jako  lider  prezentuje skuteczny  futbol  strzelając  srednio  3  bramki  na  mecz  (18:6 ) , Kristiansund  w  domu  za  to gola  jeszcze  nie  straciło  minimalnie wygrywając. Myślę  ze  obie  drużyny  podzielą  między  siebie  dorobek bramkowy w  tym  meczu i  znajdą  drogę  do bramki  rywala. Liczę  na  przełamanie  przez  Molde  domowej  obrony  rywala , a  i  Kristiansund  powinien  coś  ustrzelić. Ostatnie  dwa  mecze tych  drużyn  kończyły  się wynikami  2:2; 2:3  myślę  że  ten  też  zakończy się  podobnie.



Myślałam  tutaj  zagrać   tylko over 2.5 @ 1.80  ale  nie  sądzę  by  jedna z  drużyn  wygrała  to  spotkanie  3:0  lub  wyżej  więc  wolę  zagrać  ten  wyższy  kurs.



✅ 102
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League One - Play-off , Półfinał

Godzina: 20:45

Spotkanie: Portsmouth - Sunderland 

Typ: remis 

Kurs: 3.05

Bukmacher: fortuna

Analiza:



Półfinały w angielskich ligach dobiegają powoli ku końcowi , ale jednak zanim rozgrywki przeniosą się na Wembley , to przed nami czeka jeszcze jedno spotkanie , które na pierwszy rzut oka zapowiada się na w miarę zacięte spotkanie, które powinno zdecydowanie wskazać na awans drużyny z Stadium of Light .  Twierdzę tak , iż ponieważ to własnie drużyna jacka Ross'a ma o wiele większe doświadczenie w graniu w spotkaniach  , które są niezwykle ważne dla nich samych .  Również według mnie samego waga samego spotkania dla drużyny gospodarzy będzie zbyt duża , aby The Pompey wygrali gładko to spotkanie , dlatego też chyba najbardziej realnym scenariuszem będzie tutaj zwykły remis 



✅ 205

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Belgia

Godzina: 20.30 

Spotkanie: Anderlecht- Genk

Typ: Genk wygra

Kurs: 1,95

Bukmacher: Etoto

Analiza: 

Anderlecht ma jeszcze szansę na Play Offy Ligi Europy, jednak do tego potrzebują wygranych w pozostałych dwóch meczach, tym dzisiejszym z Genk i następnym z Gent. Z pewnością czeka ich niełatwe zadanie szczególnie w meczu z Genk bowiem im też nie brakuje mobilizacji. Genk jest aktualnie liderem tabeli ale mimo, że pozostały tylko dwie kolejki nadal nie ma jeszcze pewnego mistrzostwa. Od drugiego, Club Brugge dzielą ich tylko 3 punkty także nie mogą sobie odpuszczać pozostałych meczów. Mobilizacja jest z pewnością po obydwu stronach jednak myślę, że Genk jest w lepszej dyspozycji. Lider tabeli gra w tym sezonie dobrze i ta niezłą formą utrzymuje przez cały rok. Poza tym, są drugą obok Club Brugge drużyną z najlepszymi rezultatami na meczach wyjazdowych. Przeciwnie prezentuje się Anderlecht, który gra raczej w kratkę a na własnym stadionie nie czuje się najlepiej. Myślę, że dziś Genk będzie górą a czy moje przypuszczenia się sprawdzą okaże się za kilka godzin. 



⛔ 100



 
 
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis

Godzina: 17:00

Spotkanie: Coric - Federer

Typ: Federer

Kurs: 1.57

Bukmacher: etoto



Możliwe, że pożałuję ruszanie tego meczu, ale jak nie spróbuję a wpadnie to tym bardziej będę żałował. Kurs skoczył ze względu na zmęczenie Rogera z 1.36 na 1.57, więc teraz jest do gry. Pytanie czy to aż takie zmęczenie? Wg mnie nie, lekko odprawił Souse, ten też z resztą był po bojach z Tiafoe, niby wczoraj był dzień na regenerację, ale mimo to uległ Szwajcarowi dość gładko. O nim chyba nie trzeba pisać, forma genialna, choć wiem że opiera się ona głównie na twardej nawierzchni. Jednak na mączce też pokazał się z dobrej strony, w Madrycie wyrzucił Monfilsa i Gasqueta, odpadł po ciętym meczu z Thiemem, który zagrał naprawdę kawał dobrego tenisa. Typ jednak bardziej przeciwko Corica, niż za Federerem. Ciągle mam przed oczami fatalny mecz z Madrytu, gdzie postawiłem na Chorwata, a on przegrał z przeciętnie grającym Lucasem Pouille. Może i Francuz zagrał dobrze, ale był naprawdę do ogarnięcia, Borna jednak kompletnie bez podjazdu, miał tyle okazji do łamania, a nie wykorzystał ani jednej. Swój serwis może i trzymał, ale wymiany wyłonił zwycięzce. Widzę, że od Krajo w Budapeszcie też dostał, choć tego meczu nie widziałem. W Rzymie po męczarniach awansował z młodym Augerem, następnie ograł Norriego dwa dni temu, więc wypoczęty jest. Jednak formy szczytowej brak, a rywal z najwyższej półki. Może i mecz nie skończy się szybkim 2-0, ale myślę, że Roger będzie wiedział kiedy zadawać decydujące ciosy i ostatecznie to ona zagra w następnej rundzie. 



✅ 57
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Iran

Spotkanie Pars Janoobi Persepolis

Godzina 19:00

Typ remis, gosc wygra zwrot 

Kurs 1.49

Bukmacher forbet

Ostatnia kolejka. Gospodarze na 12 miejscu, nie grają o nic. Goście na pierwszym miejscu z 3 punktami przewagi nad drugim Sepahanem ale z gorszym bilansem bramkowym. Sepahan gra u siebie z ostatnim w tabeli Khuzestanem, więc mało prawdopodobne żeby nie wygrał. Dlatego Persepolis nie może dziś przegrać. Próbuję remisu, który będzie dla Persepolis wystarczający, jeśli goście wygrają mamy zwrot stawki. 



➡ zwrot
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Montreux Volley Masters, kobiet

Godzina: 21:15

Spotkanie: Turcja - Tajlandia

Typ: Tajlandia

Kurs: 2,50

Bukmacher: eFortuna

Analiza:



Jeśli chodzi o Tajlandię to trener zabrał swoje najlepsze siatkarki, jest m.in. S. Onuma, K. Malika, T. Pleumjit czy P. Piyanut.

z czego słynie gra Tajlandii? Oczywiście z kapitalnej gry w obronie, długich akcji i zespoły, które nie są świetne technicznie mają z tym problem ani takie które nie mają "armat" w swoim zespole.

Tajlandia póki co rozegrała 2 spotkania i oba wygrała w stosunku 3:1 z Włochami i ze Szwajcarią.

Jeśli chodzi o Turcję to pierw wygrały ze Szwajcarią 3:1 a potem uległy 1:3 Włoszkom.

Turczynki mają w swoim składzie kilka dobrych zawodniczek, nie przywieźli tutaj jakiegoś rezerwowego składu lecz ja zaryzykuję.

Wydaje mi się, że Tajki mają szansę dziś zwyciężyć.



⛔ 100
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Dyscyplina Esport CS GO ESL PRO LEAGUE SEZON 9 - EUROPA

Spotkanie Aristocracy - Fnatic

Godzina 22:00

Typ Aristocracy win 

Kurs 3,52

Bukmacher: STS



Dzisiejszy mecz będzie meczem o awans dla obu drużyn, przy dobrym układzie drugiego spotkania, Polakom może do awansu wystarczyć ugranie jednej mapy, ja natomiast stawiam na ich zwycięstwo, idąc za ciosem po wczoraj. Zespół Taza zagrał rewelacyjnie, na mapie de_mirage podnieśli się przegrywając już bodajże 0:9, aby ostatecznie wygrać po dwóch dogrywkach, na de_nuke wygrali już łatwo do 11. Każdy z graczy dorzucił swoją cegiełkę do sukcesu, Taz podejmował bardzo dobre decyzje o rotacjach po stronie CT i umiejętnie używał taktyk po stronie atakującej jako IGL, w pamięć zapadła także dobra akcja pod drewnem na pierwszej mapie z CZ-tka, Rallen świetnie pokazywał się z AWP, to samo można powiedzieć o głównym snajperze Minisie, Dycha oczywiście na swoim poziomie, jedynie Mouz zostawał trochę z tyłu, ale rozkręcił się na koniec pierwszej mapy i potem grał już dobrze. Jeśli dyspozycja z wczoraj zostanie utrzymana, to myślę że wystarczy to na Fnatic. Szwedzi ratują się ostatnimi czasy indywidualnymi akcjami Brollana i Krimza, którzy są w dobrej formie, natomiast pozostała trójka a zwłaszcza JW mocno zawodzi, wczoraj powinni przegrać z Hellraisers, natomiast nie wiem do tej pory jakim cudem HR prowadząc 7:0 po stronie CT mogło przegrać eko, skutkiem czego było oddanie kilku kolejnych rund i wynik po zmianie stron tylko 11:4, co na mapie takiej jak de_train nie mając pomysłu na wejścia i przegrywając pistoletówkę nie mogło się dobrze skończyć. Wracając natomiast do typowanego spotkania, wierzę w Taza i spółkę i chciałbym ich zobaczyć na finałach, a ta wiara jest poparta dobrą grą i po takim kursie warto rzucić stówkę dla lepszego oglądania. 



⛔ 100
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna, Szwajcaria, Superliga

Spotkanie: FC Lugano - FC St. Gallen

Godzina: 20:00

Typ: over 3,5 goli

Kurs: 2,80

Bukmacher: etoto

Analiza: Lugano w Superlidze gra 4. sezon po kilkunastoletniej przerwie, St. Gallen jest w Superlidze od wielu z dwoma rocznymi przerwami w sezonach 2008/2009 i 2011/2012 Obie drużyny mają szansę na grę w Pucharze UEFA i to jest najważniejszy cel tej rywalizacji. W porze meczu będzie pochmurno, ciepło i są możliwe opady.

Tabela:

6. Lugano 33 9-14-10 br.45:45, dom 16 5-7-4 br. 22:22

5. St. Gallen 33 12-6-15 br. 44:55, wyjazd 16 5-4-7 br. 16:23

Forma:

5. Lugano 6 2-3-1 br. 8:5, dom 3 2-1-0 br. 5:1

4. St. Gallen 6 3-1-2 br. 5:6, wyjazd 3 2-1-0 br. 2:0

H2H: w latach 1994-2019 kluby rozegrały 38 meczy 15-12-11 br. 57:48, w Lugano 19 10-6-3 br. 34:20. Lugano wygrał 3 z 4 ostatnich meczy na obu stadionach,  u siebie: 3:1 i 2:1, na wyjeździe było 0:2 i remis 2:2

Kadra Lugano: liczy 27 graczy, 16 obcych, wyceniana jest na 18,13 mln. euro, średnio piłkarz wart jest 671 tys. euro. Absencje: bramkarz Da Costa (14/24/0)-nie gra od kwietnia, stoper Maric (24/0/2) - za kartki, prawy obrońca Lavanchy (25/1/1)-nie grał w poprzednim meczu, defensywny pomocnik Piccinochi (17/0/2)-nie gra od marca. Łączna wartość 7 niedostępnych graczy wynosi 3,93 mln. euro. Trenerem od października jest 45-letni Cellestini, jego średnia meczowa w karierze wynosi 1,30, jest to 3 drużyna, którą prowadzi.

Kadra St. Gallen: liczy 28 graczy, 10 obcych, wyceniana jest na 19,00 mln. euro, średnio piłkarz wart jest 679 tys. euro. Absencje: stoperzy Stergiou (11/0/0), Wiss (5/0/0)-nie gra od grudnia, prawy obrońca-Luchinger (20/0/1), nie grał w poprzednim meczu, ofensywny pomocnik Barnetta (23/8/2)- zawieszony za kartki, napastnik Itten ((7/4/1)-nie gra od września. Łączna wartość 7 niedostępnych graczy wynosi 3,4 mln. Trenerem jest 56-letni Zeidler, któremu pracuje od lipca 2018 r. W karierze trenerskiej prowadził 9 klubów, ma średnią 1,61 pkt./mecz. Preferuje ofensywne ustawienie.

Podsumowanie i wnioski: za Lugano wyraźnie przemawiają statystyki H2H, nieco lepsze statystyki domowe od wyjazdowych gości w tym sezonie, szczelniejsza defensywa. Goście mają większy nieco potencjał, jeśli weźmiemy pod uwagę wyceny rynkowe. ale solidna ofensywa nie ma dobrego zaplecza w defensywie, która traci zbyt wiele goli. Obie drużyny w ostatnich dniach straciły po 2 ważnych obrońców, goście do tego nie mogą skorzystać z usług ważnego, ofensywnego pomocnika, który w ostatnich 4 meczach zdobył 3 bramki. Absencje i generalnie słaba postawa obrońców gości skłaniają mnie do postawienia na overa bramkowego, który wydaje się być typem pewniejszym niż zwycięstwo gospodarzy z handikapem. Rozsądnym typem wydaje się też być zwycięstwo gospodarzy. Stawka średnia - 6/10 jednostek.



⛔ 100

 
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - LFB Kobiety Francja

Godzina: 20.45

Spotkanie: Lattes Montpellier - Lyon

Typ: Lyon +7,5pkt (włącznie z dogrywką)

Kurs: 1.72

Bukmacher: LVBet

Analiza: 

Czwarty mecz wielkiego finału we francuskiej LFB pomiędzy ekipą Lattes Montpellier a drużyną Lyonu. W rywalizacji do trzech wygranych Lyon prowadzi 2-1 (jak na razie zespoły zgodnie wygrywały na własnym parkiecie - Lyon 71-60 i 77-69, Lattes Montpellier 72-61. Dla mnie, drużyna Lyonu w tej ostatniej, przegranej grze, nie do końca pokazała swój potencjał i wydaje mi się, że stać tę drużynę na zdecydowanie lepszą dyspozycję ("przespały" pierwszą połowę, wysoko przegrywając różnicą 20pkt, druga połowa znacznie lepsza, gdzie udało się nawet w ostatniej kwarcie dogonić rywalki na 6pkt straty, ale ogólnie jednak zabrakło zdecydowanie większej koncentracji przez całe spotkanie do powalczenia o pełną pulę). Zabrakło też większego wsparcia kapitan drużyny Salagnac, która w tym finale dotychczas grała świetnie (12pkt i 16pkt), tym razem bez punktów, poniżej swojego poziomu zagrały też Clark, Tanqueray czy Sacko, "swoje" jedynie prezentowały Plouffe, Badiane i Allemand, to chyba trochę za mało na tak mocne przeciwniczki. Tak jak wspominałem wcześniej, wydaje mi się, że ta drużyna, chyba najmocniejsza personalnie w lidze, może zagrać zdecydowanie lepiej niż ta ostatnia gra. Ekipa Lattes Montpelier musi sobie radzić w tym finale bez jednej ze swoich liderek Heleny Ciak (14pkt/7,3zb), która złapała kontuzje po półfinałach (jako ciekawostkę można dodać, że w przyszłym sezonie będzie już zawodniczka Lyonu). W ostatniej grze, jakiś uraz kostki złapała kapitan tej ekipy Endy Miyem (11,7pkt), przez co zagrała mniej niż zazwyczaj, nie wiem czy będzie mogła dzisiaj wystąpić, nie znalazłem potwierdzenia tej informacji, ale jeżeli to jakiś poważniejszy uraz, to wypadnięcie kolejnej zawodniczki, może mocno osłabić tę ekipę. Dla mnie mocniejszą drużyną w tym finale jest Lyon, bardzo mocny organizacyjnie (właściciel Tony Parker, inwestuje mocno nie tylko w męską drużynę Lyonu) i przede wszystkim sportowo klub, stoją przed ogromną szansą na pierwszy tytuł w historii kobiecej koszykówki dla tego klubu, co już samo w sobie musi być dużą mobilizacją. Jeżeli tylko będą potrafiły zagrać z lepszą skutecznością i przede wszystkim większą koncentracją przez całe spotkanie, powinny tutaj powalczyć o pełną pulę, a przynajmniej stoczyć bardziej wyrównany pojedynek, bo na pewno nie ustępują w żadnym stopniu ekipie rywalek. 



✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom