>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [88]

Status
Zamknięty.
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
I co mówiłem że to się w końcu wywali. Ta cala progresja ejprila single kursy ponad 3. W tym momencie przegrał cały zysk z tematu. Zresztą podobnie jak ja w moim mam plecy. Witam w klubie. Moja teoria się potwierdziła że to się wysprzegli ta cała progresja jak i każda inna. Pisałem że jak pół.roku wytrzyma to będzie sukces. 
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Puchar Turcji

Akhisar Belediye - Galatasaray, wygra trofeum: Galatasaray, @2.50, 1:0 w 61 minucie, stawka: x3



edit

w 64 minucie zmarnowali rzut karny...



edit nr 2

w 77 minucie karny nr2...

Plus czerwona, 3 żółte dla Akhisar i awantura...

Tym razem strzał w prawy róg bramki i gol... (poprzednim razem strzał w środek)



edit nr 3

1:2 w 89 minucie... Nie wiem jak ale to zmieścił...

FT 1:3

✅

Dziś: postawione: 26j, wygrane: 28.48j, bilans: + 2.48j (3/4)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
No zderzak Chiny dały ładny zysk ale taśmę kosz mi odwalił za dużo kuponów puszczam jutro ograniczam do od 4-6 bo zawsze będę w plecy pozdrawiam i dużo wygranych
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Kto ma pomysł to niech pisze ile męczy grać od 5 męczy bonus liczą a na singlach nie ,ale wygrać mniej niż ma 1uwalic na taśmie
 
K 0

kropson1988

Gość
Walka o mistrza to trzeba sprobowac nawet za drobne Piast win i Legia Win  @15,93 Betsafe.
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Bolivia

Royal Pari - Club Aurora, 1 over 1.5 goli,@2.00, 0:1 w przerwie, stawka: x3



Royal gra w optymalnym składzie: zarówno Milano jak i Mosquera grają od pierwszej minuty (najlepsi strzelcy) - co prawda marnują sytuacje na potęge, ale wiecznie tak nie będzie... Jeżeli spojrzymy na czas zdobytych goli w tym sezonie to Royal lepiej wypada w drugich połowach - to wtedy zdobywa najwiecej bramek... Myśle ze ogarna to na spokojnie... Być moze zrobia over 2.5 @4.33 ale nie zaryzykuje gdyz Aurora nie traci raczej az tak duzo goli.

GL





edit

✅

2:1 w 80 minucie. Nie mogło byc inaczej...

Mosquera z golem i Cabrera.

Dziś: postawione: 32j, wygrane: 40.48j, bilans: + 8.48j (4/4)







 
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Co ten gość z Piasta zrobił. Lech im odda 3 pkt i będzie sensacja . To co w temacie przegram ostatnio to na live trzeba nadrabiać....
 
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 15 maja 2019 21:36 przez kropson1988
Walka o mistrza to trzeba sprobowac nawet za drobne Piast win i Legia Win  @15,93 Betsafe.


Od bardzo dlugiego czasu (dobrych kilka lat) zdarzylo mi sie pograc mecze z Ekstraklasy i ogladalem te mecze jednoczesnie na dwoch streamach i przed samym rozpoczeciem mowie sobie walka o mistrza to musza te zespoly cisnac i wygrywac jesli chca zdobyc majstra . Otoz nie wiem czy akurat trafilem teraz na takie mecze czy tez cala ta Ekstraklasa jest taka ale poprostu stwierdzam , ze moje oczy krwawily ogladajac ten cyrk , że to wygladalo jak amatorstwo i poprostu tego tak naprawde nie dalo sie ogladac ???? . Zupelnie co innego kiedy ogladalem City i Liverpool w niedziele . Tam byla walka od poczatku i widac bylo , że i jedni i drudzy wiedza o co walcza . I wiem , żed nie ma co porownywac tych dwoch lig bo to przepasc i te zespoly to inne swiaty ale no ta Ekstraklasa to mega badziew . Oczywiscie dubel na  ⛔
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Bolivia, 00:15

Real Potosi - Always Ready, Btts w pierwszej polowie, @3.40, stawka: x2



edit

⛔

Dziś: postawione: 36j, wygrane: 40.48j, bilans: + 4.48j (4/5)

....

 
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Bolivia

Real Potosi - Always Ready, over 2.5 goli, @1.80, 1:0 w przerwie, stawka: x2



edit

✅

Dziś: postawione: 40j, wygrane: 47.68j, bilans: + 7.68j (5/5)

2:1 w 77 minucie
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Analizy w dziale tenisa dodane, zarówno ATP i WTA. Polecam przeczytać i samemu zadecydować, dzisiaj będzie dobry dzień. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom