>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Eurowizja 2019 (14-18.05 Tel Aviv)

mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Widzę, że temat jeszcze nie został założony a już jutro pierwszy półfinał. Daruje wstęp i dłuższy wstęp jak to widziałem w temacie rok temu bo zakładam, że wejdą tu już raczej osoby, które wiedzą o co chodzi i mają już jakieś swoje zdanie.



Osobiście miałem 3 prywatnych faworytów. Szwecja, Azerbejdżan i Estonia. Jeszcze przed pierwszymi próbami pograłem wygraną Azerbejdżanu po kursie @50 w STS - obecnie kursy są w okolicy @10 .

Szwed przypomina mi występ Austrii rok temu ( którego grałem tok temu po kursie 125 bodajże i TOP10 @3+) - także świetny głos i występ na żywo (chyba lepszy niż studyjny) czarnoskórego piosenkarza, świetne chórki, piosenka o miłości i do tego to Szwecja... TOP6 jak dla mnie pewne ale kursy są już słabe. Na samo zwycięstwo to kursy rzędu @6. Jeżeli jakiś buk ma ofertę, że Szwecja wygra u jury tak jak Austria rok temu to śmiało bym grał.

Co do Estonii ekstra to wyglądało przed konkursem. Teraz mają różne problemy podobno między innymi techniczne. Mimo to chyba postawie zakład na TOP10 @10. Nawet jak jury zjedzie ten utwór to publiczność nadrobi i to sporo. Facet jest całkiem przystojny, muzyka dziś popularna i jak widać chociażby w komentarzach na yt jego wykonanie przypomina wszystkim twórczość zmarłego Aviiciego.

Kompletnie nie kupuje Holandii, która jest faworytem plus nie jestem fanem grania w tej imprezie takich niskich kursów. 



Oczywiście pamiętajmy, że jest to bardziej sprawa 4fun i nie do grania za duże stawki ale dla emocji ja co roku chętnie coś stawiam.

Jakie są Wasze przemyślenia?
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
A więc jesteśmy po pierwszym pólfinale.Szkoda naszych dziewczyn, sam gralem ich awans bo opinie po próbach byly pochlebne i ich awans oscylowal gdzies pod koniec dziesiątki.Niespodzianek nie bylo wiekszych, oprócz San Marino, reszta zgodnie z planem, fajne kursy byly na live, mozna bylo cos zlapac i pewnie w czwartek bedzie podobnie, choc obsada juz bedzie duzooo mocniejsza.Ja po pierwszym pofinale widze Cypr w TOP 10 z reszta wedlug OGAE to tak wyglada(przed dzisiejszm polfinalem)


Włochy (Mahmood – Soldi) – 411 pkt.



Szwajcaria (Luca Hänni – She Got Me) – 406 pkt.



Holandia (Duncan Laurence – Arcade) – 401 pkt.



Norwegia (KEiiNO – Spirit in the Sky) – 224 pkt.



Cypr (Tamta – Replay) – 218 pkt.



Szwecja (John Lundvik – Too Late for Love) – 191 pkt.



Azerbejdżan (Chingiz Mustafayev – Truth) – 123 pkt.



Islandia (Hatari – Hatrið mun sigra) – 114 pkt.



Rosja (Siergiej Łazariew – Scream) – 106 pkt.



Grecja (Katerine Duska – Better Love) – 89 pkt.
,Australia moze piosenka dup.. nie urywa ale wizualnie wyglada to swietnie beda wyskoko(top 10 minimum),Estonia tez mysle ze top 15 na spokojnie,kawalek na czasie

Jesli chodzi o final dla mnie Szwajcaria swietna piosenka i sam gralem top 5 po 2.80(win po 18.00 i to tez bardzo ciekawa opcja bo kawalek swietny i z wielkim uznaniem)

Szwedzi jak to Szwedzi siwetny kawalek jak co roku i top 3 ale tu kurs juz nizszy kolo 2.0.Bukmacherzy jako faworyta widza Holandie, wedlug mnie nie wygraja, podobnie jak Rosja, ktora we wlasnym kraju pojechali, ze to nie jest kawalek na Eurowizje i ja uwazam ze w TOP 3  nie bedzie, kurs 2.50.Wlosi moga zaskoczyc kursy rzedu 15 na ich win ciekawe, top 5 po 2.20 rowniez(tymbardziej, ze wygrali w OGAE).I na koniec Francja.Teraz kursy na ich win jakos kolo 5, a bylo chyba 20.Facet co wyglada jak baba+ na scenie kobita +120 kg i piosenka o rownosci , ze kazdy ma szanse itp. takie na top w dzisiejszych czasach, typ na win ciekawy(5.50 a bylo 20) a i top 5 po 1.90 uwazam za value

Takze z takich mocniejszych typow co gram to:



Szwajcaria TOP 5 -2.80

Francja TOP 5- 1.90

Rosja TOP 3-NIE  2.50

Szwecja TOP 3 -2.00

eTOTO




 
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
cytat z dnia 13 maja 2019 16:48 przez mkl
Widzę, że temat jeszcze nie został założony a już jutro pierwszy półfinał. Daruje wstęp i dłuższy wstęp jak to widziałem w temacie rok temu bo zakładam, że wejdą tu już raczej osoby, które wiedzą o co chodzi i mają już jakieś swoje zdanie.



Osobiście miałem 3 prywatnych faworytów. Szwecja, Azerbejdżan i Estonia. Jeszcze przed pierwszymi próbami pograłem wygraną Azerbejdżanu po kursie @50 w STS - obecnie kursy są w okolicy @10 .

Szwed przypomina mi występ Austrii rok temu ( którego grałem tok temu po kursie 125 bodajże i TOP10 @3+) - także świetny głos i występ na żywo (chyba lepszy niż studyjny) czarnoskórego piosenkarza, świetne chórki, piosenka o miłości i do tego to Szwecja... TOP6 jak dla mnie pewne ale kursy są już słabe. Na samo zwycięstwo to kursy rzędu @6. Jeżeli jakiś buk ma ofertę, że Szwecja wygra u jury tak jak Austria rok temu to śmiało bym grał.

Co do Estonii ekstra to wyglądało przed konkursem. Teraz mają różne problemy podobno między innymi techniczne. Mimo to chyba postawie zakład na TOP10 @10. Nawet jak jury zjedzie ten utwór to publiczność nadrobi i to sporo. Facet jest całkiem przystojny, muzyka dziś popularna i jak widać chociażby w komentarzach na yt jego wykonanie przypomina wszystkim twórczość zmarłego Aviiciego.

Kompletnie nie kupuje Holandii, która jest faworytem plus nie jestem fanem grania w tej imprezie takich niskich kursów. 



Oczywiście pamiętajmy, że jest to bardziej sprawa 4fun i nie do grania za duże stawki ale dla emocji ja co roku chętnie coś stawiam.

Jakie są Wasze przemyślenia?


Faktycznie Estonia na top10 to nie jest glupi pomysl,dzissiaj kursy na ich awans w pewnym momencie byly po 1.65 takze promocja:)Holandia tez uwazam, ze nie wygra, za duzy faworyt i to od dluzszego czasu, w Eurowizji to sie nigdy nie sprawdza:)

Szwecja jak co roku faktycznie wysoki poziom, sam gram na nich top3
 
M 4

matteks

Użytkownik
cytat z dnia 15 maja 2019 00:08 przez ulatek

Holandia tez uwazam, ze nie wygra, za duzy faworyt i to od dluzszego czasu, w Eurowizji to sie nigdy nie sprawdza:)

 


Myślisz? Rok temu Izrael był jednym z czołowych faworytów (jeżeli nie największym), to samo Portugalia w 2017, dalej Ukraina, Szwecja. Ostatni zwycięzca, o którym było cicho przed konkursem to tak naprawdę Conchita w 2014, bo mało kto się spodziewał, że aż tyle wyciągnie ze swojej piosenki. Dopiero po półfinale zrobiło się głośno, co widać chociażby po forumowym temacie tamtej Eurowizji - 

https://forum.bukmacherskie.com/temat/106324-eurovision-song-contest-2014/?page=1







W poniedziałek zagrałem dla zabawy kilka pojedynków w półfinałach:

Białoruś - Gruzja 1,90 ✅ (popik, ale ładnie opakowany, więc jakieś punkty tak czy inaczej by zgarnął vs bardzo ciężkostrawna piosenka, w dodatku jak się okazało, dobiła ją nijaka prezentacja)

Islandia - Australia 1 2,42 (dowiem się w niedzielę, pojedynek dwóch propozycji typu "freak entry". Raczej przegrałem, bo Australia miała naprawdę dopracowany, bajkowy obrazek a Islandczycy oczywiście szokowali, ale czy poza strojami, był w tym efekt "wow"?)

Polska - Węgry 1 3,40 (jak wyżej, Węgrzy dali wyważony, ale ciekawy występ, do awansu mogło zabraknąć naprawdę mało. My natomiast mieliśmy sympatyczny, wyróżniający się utwór, tylko czy ktokolwiek nas zapamiętał po tej prezentacji? Czyżby obydwa kraje były nisko u jurorów i w okolicach 8-10 miejsca u widzów?)



Na czwartek jeszcze dwa typy:

Macedonia - Albania 1 1,28 (kurs mówi sporo, ballada w stylu wspomnianej Austrii 2014 + mocny kobiecy głos, bardzo pozytywne opinie o jej próbach przed konkursem kontra cholernie ryzykowna piosenka. Tak jak Gruzja, trudno z niej coś wycisnąć na scenie. Nawet jeżeli Macedonia nie awansuje (będzie ciasno), powinna się przynajmniej o niego otrzeć a kogo może wyprzedzić Albania? W pierwszym półfinale mogłaby pokonać Czarnogórę, w tym trudno stwierdzić)

Łotwa - Irlandia 2 2,15 (nastrojowy utwór, choć nie tak magiczny jak Słowenia i delikatny, miły dla ucha pop. Dwie niepozorne piosenki, przy czym podejrzewałbym Irlandczyków o ciekawszą prezentację.)



 
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
cytat z dnia 15 maja 2019 00:57 przez matteks

cytat z dnia 15 maja 2019 00:08 przez ulatek

Holandia tez uwazam, ze nie wygra, za duzy faworyt i to od dluzszego czasu, w Eurowizji to sie nigdy nie sprawdza:)


Myślisz? Rok temu Izrael był jednym z czołowych faworytów (jeżeli nie największym), to samo Portugalia w 2017, dalej Ukraina, Szwecja. Ostatni zwycięzca, o którym było cicho przed konkursem to tak naprawdę Conchita w 2014, bo mało kto się spodziewał, że aż tyle wyciągnie ze swojej piosenki. Dopiero po półfinale zrobiło się głośno, co widać chociażby po forumowym temacie tamtej Eurowizji - 

https://forum.bukmacherskie.com/temat/106324-eurovision-song-contest-2014/?page=1







W poniedziałek zagrałem dla zabawy kilka pojedynków w półfinałach:

Białoruś - Gruzja 1,90 ✅ (popik, ale ładnie opakowany, więc jakieś punkty tak czy inaczej by zgarnął vs bardzo ciężkostrawna piosenka, w dodatku jak się okazało, dobiła ją nijaka prezentacja)

Islandia - Australia 1 2,42 (dowiem się w niedzielę, pojedynek dwóch propozycji typu "freak entry". Raczej przegrałem, bo Australia miała naprawdę dopracowany, bajkowy obrazek a Islandczycy oczywiście szokowali, ale czy poza strojami, był w tym efekt "wow"?)

Polska - Węgry 1 3,40 (jak wyżej, Węgrzy dali wyważony, ale ciekawy występ, do awansu mogło zabraknąć naprawdę mało. My natomiast mieliśmy sympatyczny, wyróżniający się utwór, tylko czy ktokolwiek nas zapamiętał po tej prezentacji? Czyżby obydwa kraje były nisko u jurorów i w okolicach 8-10 miejsca u widzów?)



Na czwartek jeszcze dwa typy:

Macedonia - Albania 1 1,28 (kurs mówi sporo, ballada w stylu wspomnianej Austrii 2014 + mocny kobiecy głos, bardzo pozytywne opinie o jej próbach przed konkursem kontra cholernie ryzykowna piosenka. Tak jak Gruzja, trudno z niej coś wycisnąć na scenie. Nawet jeżeli Macedonia nie awansuje (będzie ciasno), powinna się przynajmniej o niego otrzeć a kogo może wyprzedzić Albania? W pierwszym półfinale mogłaby pokonać Czarnogórę, w tym trudno stwierdzić)

Łotwa - Irlandia 2 2,15 (nastrojowy utwór, choć nie tak magiczny jak Słowenia i delikatny, miły dla ucha pop. Dwie niepozorne piosenki, przy czym podejrzewałbym Irlandczyków o ciekawszą prezentację.)



Fajny typ na Irlandie, w tamtym roku 16 miejsce i fajna piosenka, w tym roku tez to wyglada oki;lepiej niz Lotwa, a propo Izraela w tamatym roku ja pamietam jak przed samymi polfinalami faworytem stal sie Cypr(z kursu 50.0) a Izrale byl na top 3 po 2.50,Pamietam bo sam gralem ze Cypr nie wygra po jakies 2.0 i Izrael top 3:)

Jeszcze z tego co napisales z dzis, to ta Bialorusinka nie brzydkla i chyba 16 lat i faktycznie fajny popik na live gralem jej awans po 2.0,Islandia to byl pewniak, a Australia tajj jak pisalem piosenka dup..y nie urywa moim zdaniem, ale sceneria wyzsza polka, chyba tylko Ruskie moga tu powalczyc na tej plaszczyznie


 
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Moim zdaniem za bardzo faworyzujecie Szwecję, piosenka fajna, ale bez rewelacji, na co wskazują wyniki w OGAE jak i statystyki na Youtube.

Moim zdaniem nie opłaca się stawiać na ich pierwszą 3-kę ... za dużo jest innych piosenek które mogą być przed Szwecją.

Szwecja będzie tradycyjnie bardzo wysoko w głosowaniu jurorów, ale głosy widzów sprowadzą tą piosenkę tam gdzie jej miejsce (max 5, 6) 

Dlatego grałbym tam gdzie to możliwe Szwecja poza 3-ką i proponuje Czechy w 10-ce @ 3.5 , bardzo fajna piosenka , lekka, "wpadająca w ucho". ( taka ciekawostka, wokalista wygląda jak nastolatek a ma 30 lat ) .

Edit: Dodam jeszcze "pewniak" na 90%  po świetnym kursie @ 1.50 - Włochy w 10-ce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
cytat z dnia 15 maja 2019 10:06 przez egreg
Moim zdaniem za bardzo faworyzujecie Szwecję, piosenka fajna, ale bez rewelacji, na co wskazują wyniki w OGAE jak i statystyki na Youtube.

Moim zdaniem nie opłaca się stawiać na ich pierwszą 3-kę ... za dużo jest innych piosenek które mogą być przed Szwecją.

Szwecja będzie tradycyjnie bardzo wysoko w głosowaniu jurorów, ale głosy widzów sprowadzą tą piosenkę tam gdzie jej miejsce (max 5, 6) 

Dlatego grałbym tam gdzie to możliwe Szwecja poza 3-ką i proponuje Czechy w 10-ce @ 3.5 , bardzo fajna piosenka , lekka, "wpadająca w ucho". ( taka ciekawostka, wokalista wygląda jak nastolatek a ma 30 lat ) .

Edit: Dodam jeszcze "pewniak" na 90%  po świetnym kursie @ 1.50 - Włochy w 10-ce.


Zgadzam się w 100% 

Miałem teraz napisać, że Czechy value top10 po takim kursie. Bardzo wyróżniają się na tle rywali. Jedyna taka bardziej lekka i luźna piosenka jak oni to Hiszpania. Świetnie wczoraj zaśpiewali, sam występ wygląd sceny itd także super. Włochy top10 moim zdaniem również okazja świetna do dubelka.



Przy okazji nie zgadzam się z opinią wcześniej przez kogoś pisaną o szwajcarii. Piosenka fajna ale w wykonaniu studyjnym. Live się nie obroni, gość ma słaby głos-już lepiej tańcuje. Nie dziwne, że kursy tak na niego wzrosły a przecież przed pierwszymi próbami strasznie spadały i był trzecim faworytem za Holandia i Rosja.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Nie ma, znikły, ciekawe że na Betfair ktoś wystawił kurs na back @2,56 Rosja w 3, ale nikt na razie tego nie pobiera.



Edit:

Radziłbym też zainteresować się propozycją Norwegii, efektowna piosenka, bardzo wysoko w OGAE, na Youtube mało odtworzeń ale stosunkowo dużo lajków wśród tych którzy oglądali (i mało dislajków). 10-ka @ ~3.50
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
cytat z dnia 15 maja 2019 11:19 przez mkl

cytat z dnia 15 maja 2019 10:06 przez egreg
Moim zdaniem za bardzo faworyzujecie Szwecję, piosenka fajna, ale bez rewelacji, na co wskazują wyniki w OGAE jak i statystyki na Youtube.

Moim zdaniem nie opłaca się stawiać na ich pierwszą 3-kę ... za dużo jest innych piosenek które mogą być przed Szwecją.

Szwecja będzie tradycyjnie bardzo wysoko w głosowaniu jurorów, ale głosy widzów sprowadzą tą piosenkę tam gdzie jej miejsce (max 5, 6) 

Dlatego grałbym tam gdzie to możliwe Szwecja poza 3-ką i proponuje Czechy w 10-ce @ 3.5 , bardzo fajna piosenka , lekka, "wpadająca w ucho". ( taka ciekawostka, wokalista wygląda jak nastolatek a ma 30 lat ) .

Edit: Dodam jeszcze "pewniak" na 90%  po świetnym kursie @ 1.50 - Włochy w 10-ce.


Zgadzam się w 100% 

Miałem teraz napisać, że Czechy value top10 po takim kursie. Bardzo wyróżniają się na tle rywali. Jedyna taka bardziej lekka i luźna piosenka jak oni to Hiszpania. Świetnie wczoraj zaśpiewali, sam występ wygląd sceny itd także super. Włochy top10 moim zdaniem również okazja świetna do dubelka.



Przy okazji nie zgadzam się z opinią wcześniej przez kogoś pisaną o szwajcarii. Piosenka fajna ale w wykonaniu studyjnym. Live się nie obroni, gość ma słaby głos-już lepiej tańcuje. Nie dziwne, że kursy tak na niego wzrosły a przecież przed pierwszymi próbami strasznie spadały i był trzecim faworytem za Holandia i Rosja.


Nie jest tak żle z tą Szwajcaria jak piszesz, widzialem ich próby i bylo naprawde oki,od jury beda mieli duzo,od publicznosci tez kursy wzrosly,ale podobnie bylo rok temu z Izraelem pamietam, takze ja bym sie tym az tak strasznie nie sugerowal,Czesi faktycznie fajnie i placa na nich 3 na top 10,Islandia tez moim zdnaiem bedzie wysoko, ale kursy pospadaly po wczorjszym polfinale
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Zdecydowałem się.



Estonia TOP10 - @10,0 fortuna



No kurs mocno przespany.STS daje dla porównania @5,50 a zagraniczne buki inne w przedziale 5-7. O pierwszą piątkę nie powalczy ale końcówka pierwszej dziesiątki czemu nie. Występ półfinałowy udany, udało się złapać kurs 1,8 na live na awans do finału. Przewiduje u sędziów pozycje 10-15 ale u widzów śmiało najlepsza piątka.



Ja bym teraz poczekał na różne pary h2h po 2 półfinale. Takie opcja jak Islandia czy Australia jak dla mnie mają za niskie kursy. Pierwsi są unikatowi ale trafią raczej do wąskiego grona odbiorców, Australia z kolei fajny występ jednak pamiętajmy, że jest to Australia a ona jest zawsze oceniana słabiej niż na to zasługuje. 
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
cytat z dnia 15 maja 2019 15:06 przez mkl
Zdecydowałem się.



Estonia TOP10 - @10,0 fortuna



No kurs mocno przespany.STS daje dla porównania @5,50 a zagraniczne buki inne w przedziale 5-7. O pierwszą piątkę nie powalczy ale końcówka pierwszej dziesiątki czemu nie. Występ półfinałowy udany, udało się złapać kurs 1,8 na live na awans do finału. Przewiduje u sędziów pozycje 10-15 ale u widzów śmiało najlepsza piątka.



Ja bym teraz poczekał na różne pary h2h po 2 półfinale. Takie opcja jak Islandia czy Australia jak dla mnie mają za niskie kursy. Pierwsi są unikatowi ale trafią raczej do wąskiego grona odbiorców, Australia z kolei fajny występ jednak pamiętajmy, że jest to Australia a ona jest zawsze oceniana słabiej niż na to zasługuje. 


Faktycznie wczoraj na Estonie jeszcze przed ich wystepem mozna bylo zlapac fajny kurs,podobnie jak na Bialorus(po wystepie) i tutaj po takim kursie top10 nie jest zlym pomyslem
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
cytat z dnia 15 maja 2019 15:06 przez mkl
Zdecydowałem się.



Estonia TOP10 - @10,0 fortuna


Najwyżej wszyscy popłyniemy, ale typ w teorii jest naprawdę prawdopodobny i bez wątpienia wart zainteresowania. Zagrałem zatem przed momentem i ja. Fortuna ewidentnie śpi o czym świadczy chociażby fakt, że nadal można grać na pozycję końcową Węgier, które przecież wczoraj niespodziewanie odpadły i nie zobaczymy ich w sobotnim finale.

Co do samego typu to jest to rzeczywiście skandynawska radiówka jakich wiele, ale może właśnie w prostocie jest metoda? Zwłaszcza mając na uwadze sukces Estonii sprzed roku mimo że utwór był zgoła inny. 

Widzę tutaj kazus Cypru sprzed roku, który przed konkursem skazywany był na miejsca w końcówce stawki a "im dalej w las" tym bardziej wyrastał na czarnego konia konkursu.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
2 półfinał kto lepszy 

Malta - Norwegia 2 @ 3,21 Fortuna

Wydaje mi si.ę że propozycja Malty wcale nie jest lepsza (tak 50:50) więc jest tutaj duże value...

Notowania u buków na live przed ogłoszeniem wyników zapewne się zrównają...
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
G 4,6K

giustii

Użytkownik
Ja na Estonię nie postawilabym złamanego grosza. Nie wróżę nawet top 15. Jest to tak nijakie, że nie mam wątpliwości, że zajmie 1 z ostatnich miejsc.

Rosja moim zdaniem ma szansę na Top 3, to samo dotyczy Szwecji dlatego też nic nie postawię.

Ja stawiam na brak awansu Albanii (1.60), awans Danii (2.10). Z ciekawych zakładów na Top 10 wyglada Islandia po kursie 1.45, ale radzę się jeszcze wstrzymać, bo pewnie po dzisiejszym semi on wzrośnie.

No i nie zapominajmy o ciekawym zakładzie - najlepszy z big 5 na etoto - Włochy (1.80).





 
 
Do góry Bottom