>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

6. Grand Prix Monako [23 - 26 maja 2019]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Monako 2019








Czwartek, 23 maja ▶

#1 Trening ▶ 11:00

#2 Trening ▶ 15:00



Sobota, 25 maja ▶

#3 Trening ▶ 12:00

#Kwalifikacje ▶ 15:00



Niedziela, 26 maja ▶

#Wyścig ▶ 15:10







Informacje o torze:

Nazwa toru: Circuit de Monaco

Lokalizacja: Monako

Pierwsze Grand Prix: 1950

Długość toru: 3.337 km

Liczba okrążeń: 78

Kierunek jazdy: Prawoskrętny

Całkowity dystans wyścigu: 260.286 km

Rekord okrążenia: Max Verstappen (2018) - 1:14.260







Zapraszam do dyskusji!
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Panowie przypominam, ze treningi przed GP Monako tradycyjnie odbędą się w czwartek!

Grand Prix Monako to jedyny weekend w kalendarzu Formuły 1, w którym piątek jest dniem wolnym dla kierowców tej serii. Wszystko dlatego, żeby niezainteresowani wyścigiem mieszkańcy Monte Carlo mogli opuścić zatłoczone miasto.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Czy w GP Monako kierowcy Ferrari będą mieli jakieś kary na starcie? Pytam, bo wydaje mi się, że komentatorzy coś o tym wspomnieli podczas poprzedniego wyścigu, ale nie dosłyszałem o co dokładnie tam chodziło.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 15 maja 2019 23:15 przez 5xharoldx5
Czy w GP Monako kierowcy Ferrari będą mieli jakieś kary na starcie? Pytam, bo wydaje mi się, że komentatorzy coś o tym wspomnieli podczas poprzedniego wyścigu, ale nie dosłyszałem o co dokładnie tam chodziło.


Zdecydowanie nie. Chyba, ze padlaby im elektronika sterujaca albo skrzynia ale to ekstremalne juz przyklady.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Smutne wieści dla F1...



 
https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/823001/f1-niki-lauda-nie-zyje-swiat-formuly-1-pograzony-w-zalobie
 
C 16

ciekawy

Użytkownik
Cześć 

GP Monaco 26 Maja 2019

Typ 

Mercedes both car on top 4.  Verstappen finsh top 6. Racing Point &amp; Williams to be classified.

Kurs 6.00

Buk: betWay

Analiza:

Patrząc jak najbardziej negatywnie na ten zakład ciężko jest mi wskazać inną przyczynę niepowodzenia niż wypadki lub defekty aut.

Każdy z 7 zawodników praktycznie musiałby wykonać tą samą pracę co do tej pory wykonywał.  Mercedesy ścigają się w swoje lidze i jeśli ktokolwiek zdejmie ich z pierwszy 4 pozycji będzie to raczej błąd któregoś z kierowców.

Verstappen jeździ równo między 3 a 4 pozycją. Potrafi powalczyć z Vettelem o 3 pozycje więc dla niego miejsce gorsze niż top 6 też będzie wiązało się z kolizja albo defektem.

Kubica Russel  Perez i Stroll muszą tylko dojechać do mety. W 4 wyścigach tylko ostatni z nich nie dokonał tej sztuki raz.

Rok temu w GP Monaco 17/20 zawodników dotarło do mety.

Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ja sobie za drobne postawiłem dwa zakłady:

1. Vettel wygra wyścig @15,00 Fortuna

2. Leclerc wygra wyścig @15,00 Fortuna



Zdaję sobie sprawę, że w tym sezonie Mercedesy wymiatają, ale GP Monako to jest inny wyścig niż pozostałe. Tutaj w ostatnich latach Mercedesy zawiodły, a Ferrari było naprawdę mocne, podobnie jak Red Bulle. Kursy na Ferrari są według mnie bardzo atrakcyjne. Z jednej strony jest genialny, doświadczony kierowca Vettel, a drugiej utalentowany, młody gniewny Leclerc. Liczę na zwycięstwo któregoś z nich.

Spore szanse ma też Verstappen, ale kurs 5,00 jest według mnie za niski, więc odpuszczam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
cytat z dnia 23 maja 2019 00:06 przez 5xharoldx5Ja sobie za drobne postawiłem dwa zakłady:
1. Vettel wygra wyścig @15,00 Fortuna
2. Leclerc wygra wyścig @15,00 Fortuna

Zdaję sobie sprawę, że w tym sezonie Mercedesy wymiatają, ale GP Monako to jest inny wyścig niż pozostałe. Tutaj w ostatnich latach Mercedesy zawiodły, a Ferrari było naprawdę mocne, podobnie jak Red Bulle. Kursy na Ferrari są według mnie bardzo atrakcyjne. Z jednej strony jest genialny, doświadczony kierowca Vettel, a drugiej utalentowany, młody gniewny Leclerc. Liczę na zwycięstwo któregoś z nich.
Spore szanse ma też Verstappen, ale kurs 5,00 jest według mnie za niski, więc odpuszczam.

Widac, ze nie sledziaz tego.sezonu zbyt mocno. Ferrari traci w tym sezonie bardzo duzo na wolnych zakretach, a zyskuje sporo na prostych. Monako to brak prostych i duzo wolnych zakretow. Stad takie kursy na ferrari, bo nawet niektorzy uwazaja, ze tutaj w kwalifikacjach maks z red bulla moze ich lyknac.

Oczywiscie wyscig zweryfikuje.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


GP Monako - kwalifikacje, sobota 15:00

Giovinazzi - Sainz @ 1.80
 
Verstappen - Gasly @ 1.12  

AKO: 2.01 (real 1.77)  
Bukmacher: Totolotek

Mimo problemow z bolidem Sainza w FP1 zagram sobie na niego w kwalifikacjach w parze z Giovinazzim. Wloch kompletnie mnie nie przekonuje. Jest moim zdaniem obecnie jednym z najslabszych kierowcow w stawce. Sainza tez nie uwazam za jakies wyzyny talentu ale jest takim spokojnym sredniakiem. Ferrari juz widzi, ze drugiego Leclerca to z Antonio nie bedzie. Hiszpan stracil caly pierwszy trening z powodu usterki w jego bolidzie ale juz w drugim pojechal niezle. Po za tym uwazam, ze na czwartkowe wyniki trzeba patrzec z duzym przymrozeniem oka i nie nalezy ich brac bardzo powaznie. Alfa Romeo miala byc objawieniem tego sezonu a jak na razie jest sredniakiem bez szalu. McLaren mysle, ze bedzie duzo mocniejszy anizeli pokazuja to wyniki treningowe. Wydaje mi sie, ze techniczny tor w Monako bedzie im pasowal. Dodatkowo Giovinazzi jest mocno przeceniany przez bukmacherow po czwartkowych jazdach. Gram smialo w strone Sainza.

Na dokladke dodaje Verstappena w parze z Gaslym. Holender bedzie tu w Monako mega mocny i w kwalifikacjach moze cos namieszac. Gram na niego glownie dlatego, ze wydaje mi sie najpewniejszy ze wszystkich pozostalych par kierowcow a musze cos dorzucic do kuponu zeby sie zalapac na promocje "gram grubo bez podatku".
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


GP Monako - kwalifikacje, sobota 15:00

Robert Kubica - Czas najlepszego okrążenia w Q1 poniżej 1:15.000 (GP Monako)
Kurs: 1.50 (real 1.32)
 
Bukmacher: STS

Ostatni bet ode mnie na kwalifikacje. Wg mnie to powinno byc ultra easy. Czas w FP1 to 1.15.514. Czas w FP2 to 1.15.146. Do zdjecia podczas kwalifikacji raptem 0.147 sekundy. Jesli tam Roberta nikt nie przyblokuje 3 razy to w swoim krolestwie powinien wykrecic niezly czas. Dla lubiacych wieksze ryzyko polecam under 1.14.500 po kursie 2.00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +74
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
GP Monako kwakifikacje
Typ Verstappen 1-3
kurs 1.52 Fortuna
  

Ja licze w ten weekend na zlamanie dominacji Merca. Ten tor od kilku sezonow dobrze leży Redbullowi.  Rok temu to Daniel Ricciadro zdominował cały weekend. W tym roku Merc popracować nad aero i dokładają do tego moc i elastyczność jednostki napedowej potrafi również dominować na takim torze jak uliczny w Monte Carlo. Myślę ze w ten weekend jezeli jest w stanie ktos im się przeciwstawić to właśnie Max. P2 niestety z klopotami chłodnicy ale biorac pod uwage dobra postawę Gaslego mizna myśleć ze Max tutaj sporo mu urwie i myske ze stać go tutaj na pierwsza linię. Jeżeli nie w kwalach to w wyscigu. Póki co typ do dubla ale za drobniejsze również obstawie jego zwycięstwo.Kurs 5 wart ryzyka bo Max w tym roku jeździ zdecydowanie dojrzalej.

GP Monako wyscig
Verstappen 1-2 
Kurs 2.2 Fortuna


Liczę ze w wyścigu rozdzieli team Merca a na win tez go stac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
GP Monako - kwalifikacje
Russell - Kubica
kurs 2,45 STS   ( szkoda, ze znów zabrakło )

Ten typ mi chodzi po głowie od poczatki weekendu. To ze Robert lubi takie tory to nie nowość  nie tylko lubi ale jest na nich szybki. Gdy tylko auto spisuje sie w przewidywany sposób potrafi pojechac na limicie. Mimo , że tegoroczny bolid Williamsa nie jest takim samochodem Robert świetni sie tutaj spisuje. Przed P3 kurs na to zdarzenie był 3,25. Ja nie widze az takiej roznicy miedzy tymi kierowcami, nie ujmujac nic Russellowi, który jest ogromnym talentem mysle ze Roberta stac tutaj by w koncu przełamac serie zwyciestw w kwalifikacjach no i w wyscigu. Robert jest w bardzo dobrym nastroju a poza tym ja ktos ogladał go przez cały weekend to wudac u niego ten błysk w oku. Wierze rowniez jako jego kibic ze dzis złamie anglika i po raz pierwszy bedzie przed nim. Dodam ze RWR jest tutaj blisko Racing Point i ta rywalizacja tez bedzie zacieta. 

 
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
rozwazam jeszcze taki dubel
Raikkonen-Giovinazzi kurs 1,5  
Verstappen-Vettel kurs 1,32  
ako 1,98 STS  

Ja widzielismy Seb rozbił bolid, mechanicy pewni zdażą na kwale ale czy wszystko bedzie idalnie spasowane na tak wymagajacym torze, Max nie zrobił w P3 kółka z mała iloscia paliwa a itak byl blisko Mercedes, mysle ze z Sebem sobie poradzi.
Para Alfy tez spisuje sie tutaj przyzwoicie, otwarcie mówia o Q3 do którego sa podstawy. Kimi zaliczy w ten weekend wyscig numer 300 i mimo ze sam mowi ze to tylko cyfra ale siedzi z tyłu głowy by jednak był on z dobrym wynikiem, mysle ze zespołowego kolege spkojnie pokona.

PS. Lewis Hamilton narzeka na wibracje auta spowodowane hamulcami , wiec jest sporo do poprawi bo ten element jest tu bardzo wazny. Jego zespołowy partner bardzo zmotywowany i mysle ze moze sprawic kłopoty mistrzowi

Hamilton-Bottas
kurs 2,2 STS  
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Ferrari to dla mnie zenujaca ekipa. Zespol z takim budzetem i potencjalem, od lat nie potrafi stworzyc mistrzowskiego bolidu, ciagle stawia na przereklamowanego Vettela, od lat sa beznadziejnie zarzadzani, w tym sezonie co wyscig strategiczne bledy, a to co dzis zrobili Leclercowi to juz juz dobitne podsumowanie tego, jak sa beznadziejni. 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


GP Monako - wyścig, niedziela 15:10
Obaj kierowcy drużyny Williams zostaną sklasyfikowani - TAK
Kurs: 1.85
 
Bukmacher: STS/Fortuna

Na wyscig tradycyjnie nie ma co grac zadnych par bo w Monako to moze sie zdarzyc wszystko. Pasowaloby pograc z racji tego, ze wyscig jest na torze ulicznym jakies bety na niesklasyfikowanie poszczegolnych kierowcow albo zespolow ale kursy sa niezadowalajace a i stawka kierowcow w tym roku jest na najwyzszym poziomie. Gram, ze Williams znowu zobaczy w komplecie flage w bialo-czarna szachownice. Znowu z nikim nie beda mogli sie scigac wiec kraksy zadne im nie groza. Ogolnie bolidy zespolu z Grove sa generalnie niezawodne. Nie maja tempa, tragiczne sa aerodynamicznie ale sa bezawaryjne. Kursik bardzo dobry z racji tego, ze wyscig jest na ulicach Monako ale ja sie nie boje i gram to.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom