>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

35. kolejka LOTTO Ekstraklasy (10.05-12.05.2019)

Status
Zamknięty.
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik


Cracovia  - Lech 



Cracovia wygra 2,00 ✅ ✅ ✅ Fortuna 



 



Jak najbardziej warto.isc w stronę drużyny Probierza.  Cały skład do dyspozycji.  Wyglądają dobrze i po kilku słabszych meczach wraca dobra Cracovia z wiosennych meczy. 



Lech mocno osłabiony bez swoich podstawowych graczy : Tiba,  Amaral,  obrońca Rogne czy ten rusek napastnik.  Niby Gytkjer ma wrócić ale czy jemu się będzie chciało i czy będzie w pełni dyspozycji to nie.jestem przekonany.  Cracovia w walce o puchary nie jest bez szans.  Fajnie wygląda ich druga linia a przy oslabieniach Lecha będzie to jeszcze bardziej widoczne jak zawodnicy fajnie grają i kreuja sytuacje.  Potrafią stworzyć sporo sytuacji bramkowych a też ma kto je wykanczac bo w drużynie Probierza zdobywanie bramek rozkłada się na kilku graczy . 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik


Śląsk Wrocław - Wisła Płock



powyżej 5,5 żółtych kartek @ 2,46 Fortuna ⛔



Nie ma za bardzo co kombinować w tym spotkaniu kto wygra ile strzeli bramek etc. Mecz o przysłowiowe 6 pkt i tutaj jak to mówią trup będzie ścielił się gęsto. Śląsk wygrywając zepchnie Wisłę do strefy spadkowej i złapie trochę oddechu, jak przegra to może być to początek ich końca w Ekstraklasie. Raczej nie zobaczymy fajnego widowiska a typowy mecz walki, w którym kości będą trzeszczały. Nikt nie może sobie pozwolić na jakikolwiek błąd bo to może kosztować bardzo dużo.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok



powyżej 4,5 żółtych kartek @ 2,11 Fortuna ⛔

Jaga powyżej 2,5 żółtych kartek @ 2,39 Fortuna ⛔



Piast staje przed historyczną szansą na zdobycie pierwszego MP, do tego potrzebuje 3 zwycięstw i potknięcia Legii. Nie wiem kto wymyślił granie o 13 ale takie spotkania decydujące o mistrzostwie lub udziale w pucharach jednak powinny być grane o innej porze. Piast w tym roku wygrał wszystkie spotkania domowe i jak wiadomo każda seria kiedyś się kończy, mam nadzieję że w tym przypadku te powiedzenie nie znajdzie potwierdzenia. Mecz powinien być bardzo ciekawy bowiem obie ekipy mają o co grać, ja tutaj nie gram kto wygra czy ile strzeli bramek ale widzę małą teorię spiskową a mianowicie wykartkowanie obu ekip przed następną kolejką. Legia po porażce u siebie z Piastem straciła trochę pewność siebie i teraz do końca musi walczyć o mistrzostwo. Jak wiadomo Jaga w 36 kolejce zagra u siebie z Legią i to jest teoretycznie największa szansa na stratę punktów przez Legię. Zawsze łatwiej pokazać kartkę (komentowanie decyzji arbitra, odkopnięcie piłki etc) i osłabić drużynę przed następnym spotkaniem niż gwizdnąć karnego ( w końcu mamy VAR ????), żółtych nie trzeba sprawdzać ani się z nich tłumaczyć. Moi kandydaci do kartki w tym spotkaniu, dla każdego kartka oznacza pauzę w następnym spotkaniu: Piast - Sedlar, Konczkowski, Badia, Jagiellonia - Arsenic, Romanczuk, Guilherme i Imaz - widzicie skład Jagi z Legią bez tych zawodników ?? bo ja nie bardzo.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin



powyżej 2,5 goli, powyżej 9,5 rożnych @ 2,61 Fortuna ⛔



Legia do tego spotkania będzie przystępowała znając wynik z Gliwic i możliwe, że w tym momencie w co bardzo wierzę nie będzie już liderem. Jakby jednak Piastowi powinęła się noga to i tak Legia musi zagrać o pełną pulę i od początku powinna narzucić wysokie tempo spotkania. Trener Pogoni jako, że na pucharach mu nie zależy ogrywa ostatnio drugiego bramkarza młodego Bursztyna, który wpuszcza sporo bramek, 9 w 3 spotkaniach. Gdyby Pogoni zależało na wyniku z Legią w co wątpię wystawią w bramce Załuskę, pewnie jak nie teraz to w następnej kolejce z Piastem zagra aby jak najbardziej utrudnić ekipie z Gliwic szanse na tytuł mistrzowski. Nie wiem jakie teraz są teraz relacje pomiędzy Legią a Pogonią ale wcześniej to ekipa ze Szczecina raczej "leżała" Legii, co pokazuje H2H, na 16 spotkań rozegranych na poziomie Ekstraklasy tylko 1 remis i ostatnio aż 11 porażek z rzędu, chyba nikt nie ma takiego fatalnego bilansu jak właśnie Portowcy. O to, że Legia strzeli 2-3 bramki można być spokojnym. Pozostaje kwestia rzutów rożnych, tych powinno być sporo bo w końcu Legia musi wygrać a do tego potrzebuje sytuacji a najlepiej można osiągnąć poprzez stałe fragmenty gry jak np. rożne
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Piast Gliwice-Jagielonia Białystok

Typ-02

Kurs-2.11



Wszyscy grają na Piasta,co zresztą jest zrozumiałe bo walczą o mistrza itd,ale wiem że często jest tak że jak wszyscy grają na murowanego faworyta to wynik jest odwrotny,ja myślę że każda passa się kiedyś kończy i Piast ją dzisiaj zakonczy grając z niewygodnym dla siebie przeciwnikem,w kilkunastoletniej histori Piast wygrał tylko 2 razy u siebie z Jagą,widać że goście nie leżą im spacjalnie a to że wygrali na Legii o niczym nie świadczy bo każdy mecz jest  inny o czym można przekonać się w innych ligach europejskich,no ale jak będzie to zobaczymy po meczu.

I tak na sucho uważam że Legia spokojnie wygra z Pogonią,2-0,3-0,coś takiego mi się widzi.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
cytat z dnia 12 maja 2019 08:57 przez trema11
Piast Gliwice-Jagielonia Białystok

Typ-02

Kurs-2.11



Wszyscy grają na Piasta,co zresztą jest zrozumiałe bo walczą o mistrza itd,ale wiem że często jest tak że jak wszyscy grają na murowanego faworyta to wynik jest odwrotny,ja myślę że każda passa się kiedyś kończy i Piast ją dzisiaj zakonczy grając z niewygodnym dla siebie przeciwnikem,w kilkunastoletniej histori Piast wygrał tylko 2 razy u siebie z Jagą,widać że goście nie leżą im spacjalnie a to że wygrali na Legii o niczym nie świadczy bo każdy mecz jest  inny o czym można przekonać się w innych ligach europejskich,no ale jak będzie to zobaczymy po meczu.

I tak na sucho uważam że Legia spokojnie wygra z Pogonią,2-0,3-0,coś takiego mi się widzi.



Jak się karnego nie strzela w 94 min.to nie ma o czym gadać.


 
 
X 0

xybeee

Użytkownik
Lechia Gdańsk- KGHM Zagłębie Lubin 

obie strzela w 1pol.

4.35 efortuna

Obydwie drużyny o coś walczą. Lechia nie tyle co podrazniona, a wkuuu. Grają u siebie, w końcu będą chcieli po 1 wygrać. Zagłębie szansa na puchary, chodź pytanie brzmi czy oni aby na pewno chcą tam grać. Dobrze grają z kontry, tak więc można spodziewać się że jakąś stu procentową sytuacją będzie. Typ oparty bardz8ej na obie strzela, ale tam 1.6 nie urywa. Obawiam się tylko jednego, dobrze mi znanego zagłębia, które gra na 0-0, w 80 min jedna kontra i 0-1



Stawka 2/10 
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Miałem wrażenie jakby Lechia nie chciała wygrać tego meczu.... 

Może i przewaga optyczna w meczu, ale brak agresji, woli zwycięstwa. 

Cóż mistrzem Piast lub Legia. Nie będzie dubletu Lechii. 
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Daleko mi od polskiej piłki, ale lubię takie smaczki i...



Piast gra teraz z Pogonią. Jak wygrają to są już mistrzem. Bo przecież kibice Lecha nie pozwolą na to żeby ich drużyna wygrała i przez to Legia zdobyła mistrzostwo. Ciekawe jakie kursy będą.
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik
Teraz to już dla mnie Piast Mistrzem. 

po 1. Legia jedzie do Białegostoku gdzie jest znienawidzona i tam wszyscy zrobią wszystko żeby urwać Legii pkt. 

po 2. W ostatniej kolejce Lech który zawsze rywalizuje z Legia zrobi wszystko żeby tylko Legia nie zdobyła MP.  



Reasumuajc Piast ma 1 pkt przewagi nad Legia i +3pkt w ostatniej kolejce.  W meczu z Pogonią różnie może być. 

Legia jedzie do Białegostoku gdzie sportowo wcale lepiej nie wygląda + ambicja i mobilizacja Jagi będzie na najwyższym poziomie.  

 Tak naprawdę wszystko może być jasne już przed ostatnią kolejka. 

Legia walcząca o Mistrza powinna u siebie wygrywać takie mecze a teraz nie wszystko zależy od nich...
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom