>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2. Bundesliga, niższe ligi, piłka kobieca - w sezonie 2018/2019

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
https://www.betexplorer.com/soccer/germany/3-liga/braunschweig-energie-cottbus/j5ykxaBd/
Braunschseig - Energie. Ostatnia kolejka obu zespołom remis zapewnia utrzymanie. 3.40 na remis trzeba spróbować. 
 
paga 28K

paga

Użytkownik
cytat z dnia 14 maja 2019 18:47 przez kibic-zwierze

https://www.betexplorer.com/soccer/germany/3-liga/braunschweig-energie-cottbus/j5ykxaBd/
Braunschseig - Energie. Ostatnia kolejka obu zespołom remis zapewnia utrzymanie. 3.40 na remis trzeba spróbować. 


Źle kombinujesz. Remis nie daje pewnego utrzymania obydwu zespołom; Jena na bank wygra z Monachium, Grossaspach wygrywa co jest wielce prawdopodobne i przy remisie który podałeś spada Cottbus.



Z tej ligi to jak wspomniałem warto pobrać zwycięstwo drużyny Carl-Zeiss Jena. Ostatnia kolejka, wygrana z niegrającym już o nic zespołem z Monachium daje drużynie gospodarzy pewne utrzymanie. Nie po to Jena od kilku tygodni walczyła o to utrzymanie wygrywając wszystko jak leci, żeby teraz to zaprzepaścić. Do dubla. z Valencią. Palce lizać.



Carl-Zeiss Jena - Munich 1860  1  1,52   efortuna     
 
dietmar 248

dietmar

Użytkownik
Mecz Union Berlin - Vfb Stuttgart
Jutro zostanie rozegrane drugie spotkanie barazowe miedzy tymi druzynami. W pierwszym byl remis 2-2. Jezeli druzyna ze Stuttgartu chce zostac w Bundeslidze musi ten mecz wygrac lub zremisowac . U gosci nie zagrają Beck i Tommy. Moj typ to 02 na remis lub wygrana gosci. Wg mnie jezeli potrafili zgrac sie na Wolfsburg l Moenchengladbach to tu tez powinni sie spiac i wywiezc korzystny wynik. 

TYP : VFB STUTTGART 02
Kurs 1.62
Bukmacher : Fortuna

Powodzenia
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, 2. Bundesliga (baraż o awans/spadek)
Godzina: 18:15
Spotkanie: FC Ingolstadt 04 - SV Wehen Wiesbaden
Typ: 1
Kurs: 1,71
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Rewanżowe spotkanie o to, kto w przyszłym sezonie występować będzie w 2 Bundeslidze. Czy awansuje Wehen czy Ingolstadt się utrzyma. W pierwszym spotkaniu na boisku w Wiesbaden wygrał Ingolstadt 2-1 i teraz teoretycznie ma ułatwione zadanie, bo ma zaliczkę i zagra przed własną publicznością. Goście muszą zaatakować i strzelić przynajmniej 2 gole aby odwrócić losy tego dwu meczu a więc spodziewam się po ich stronie dość otwartej gry od pierwszego gwizdka. Ja w tym spotkaniu idę w stronę Ingolstadt, bo według mnie w tym zespole jest więcej jakości, mają dużo bardziej doświadczonych graczy, którzy grali również w najwyższych klasach rozgrywkowych w różnych krajach i po prostu myślę, że w tym spotkaniu jak rasowy bokser wypunktują rywala kontrami. W ostatnim czasie w bardzo wysokiej formie jest ich najlepszy strzelec Lezcano, który zdobył 2 gole w tym pierwszym meczu w Wiesbaden i tutaj również liczę na to, że coś strzeli. Jest w tym momencie w wysokiej dyspozycji.

Absencje w Ingolstadt:
obrońca Galvao (9 występów w tym sezonie) i pomocnik Cohen (21 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)

Absencje w Wehen:
pomocnik Diawusie (14 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i napastnik Schwadorf (29 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), pod znakiem zapytania stoją występy obrońców Damsa (24 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Gul (11 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i najlepszego strzelca w drużynie napastnika Schafflera (32 występy w tym sezonie, 16 goli na koncie)

  2-3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom