>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KSW 49: Materla vs. Askham 2

Status
Zamknięty.
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
Nie jestem żadnym fanem ksw ale wg mojej oceny Materla nawet tu nie zipnie.Askham lepsze warunki fizyczne w lepszej dyspozycji, jak dla mnie to jest promocja od buka !
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Erko Jun za 1.6 wygląda przystępnie. Na początku się wydawało, że to będzie straszny ogórek ale pokazuje, że on coś tam umie. 

Szostaka ostatnia walka każdy pamięta jak wyglądała. Z jednej strony zawodnik WCA ale mimo wszystko to tylko kulturysta trener, trener personalny. 



Reszty nie typuje bo ostatnio ww każdej gali wiele niespodzianek. Wytypowania chociażby połowy karty graniczy z cudem.



        





            
 
michu97 78

michu97

Użytkownik
Norman Parke - Artur Sowiński

Norman Parke przez decyzję @2.2   

Z całym szacunkiem do Artura, ale nie widzę go w tym pojedynku. Irlandczyk pokazał na ostatniej walce jak fenomenalnie mądrze potrafi walczyć. Miał też całkiem długi epizod w UFC. Kornik nie jest w jakiejś życiowej formie (przeplata zwycięstwa porażkami).

Dodatkowo nie potrafię znaleźć żadnych aspektów w których Sowiński mógłby górować nad przeciwnikiem. Myślę że Norman ze spokojem rozpracuje Kornika na pełnym dystansie. :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
paga 28K

paga

Użytkownik
cytat z dnia 13 maja 2019 23:30 przez kibic-zwierze
Erko Jun za 1.6 wygląda przystępnie. Na początku się wydawało, że to będzie straszny ogórek ale pokazuje, że on coś tam umie. 

Szostaka ostatnia walka każdy pamięta jak wyglądała. Z jednej strony zawodnik WCA ale mimo wszystko to tylko kulturysta trener, trener personalny. 



Reszty nie typuje bo ostatnio ww każdej gali wiele niespodzianek. Wytypowania chociażby połowy karty graniczy z cudem. 


Zgadzam się. Odpalcie sobie treningi czy ostatnia walkę Szostaka. Erko Jun powinien sobie poradzić. 

​​​​​​Nie wspominając o Normanie Parku. Nie wiem co by musiało się stać żeby Arutr wygrał ten pojedynek. Do jakiegoś tripla za większą stawkę jak ulał.   
 
P 4,6K

patryksandecja

Użytkownik
Na tą gale widze w sumie 3 ciekawe typy do obstawienia:



Michał Andryszak vs Luis Henrique

typ: Andryszak przed czasem

kurs: 1,60




Brazylijczyk jest solidny w parterze i ma całkiem fajne zapasy lecz w ufc nie zachwycił przegrywając walki z zawodnikami gorszymi od Andryszaka. W stójce zdecydowanie góruje polak, który nigdy nie walczył na pełnym dystansie. Według mnie jeżeli brazyliczykowi nie uda się obalić szybko Andryszaka to będzie nokaut w 1 rundzie. A nawet w przypadku obalenia wierze że polak przetrwa i rozniesie rywala w kolejnej rundzie.



Antun Racić vs Paweł Polityło

typ: Polityło przez decyzję

kurs: 3,75




Polityło ma lepsze warunki fizyczne więc nie powinien dawać się łatwo sprowadzać tak jak w 1 walce więc największy atut chorwata zostanie wyeliminowany. Stójka napewno będzie należeć do Pawła Polityły, Racić to bardzo dobry zawodnik ale stójka mu nie leży. To waga piórkowa i ciężko w niej o nokauty więc widze duże value w kursie na wygraną przez decyzję.



Norman Parke vs Artur Sowiński

typ: Parke przez decyzję

kurs: 2,2




Parke to mistrz decyzji, ma lepszy parter oraz zapasy od kornika a do tego przez to że walka jest w kategorii 74kg irlandczyk będzie cięższy i silniejszy od Sowińskiego, który jeszcze nie dawno walczył w 66kg. Widze szanse Sowińskiego w stójce ponieważ potrafi być nieprzewidywalny ale czy to wystarczy? Nie sądzę. Parke nawet mając ogromną przewagę jak w walce z Chlewickim nie potrafi kończyć walk przed czasem więc typ na wygraną przez decyzję to dla mnie pewniak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Witam Po dłuższej przerwie. Nigdy nie byłem wielkim znawca mma, ale kaw oglądam od 10 lat prawie, większe gale ufc także i znam trochę klimat. Ogólnie gram na 1xbet i od razu rzuciło mi się w oczy kilka betów. 



Norman jest tam po 1.50, dla mnie kurs nawet na singla grubszego jest do zaakceptowania. Kornik nie ma argumentów, nie wierzę, ze może go znokautowac, skoro Borys okladal go ostatnio 5 pierwszych minut i nic. 



Dziwi mnie kurs na Doubois, który wynosi 5.50 gdzie polskie buki mają po 2.65 około.



Na pewno zdecydowanym faworytem jest dla mnie Askham, który jest według mnie chyba obok soldica, gamera i parnassa najlepszym zawodnikiem ksw. Materla mnie nigdy nie przekonywał, a teraz wydaje się być już naruszony. W walce z janikowskim stawiałam na niego, ale gdzie jest Janikowski A gdzie Askham.



A teraz najlepsze na koniec. Thiago Silva jest u ruskiego Po 1.82 gdzie w pl bukach Po 1.35. Dla mnie to mega value. @jan_3_sobieski wypowiesz się? Boję się, ze kursy się zmienia mocno czym bliżej walk, bo widać, ze oddsmakerzy chyba trochę wypili





 
 
P 4,6K

patryksandecja

Użytkownik
Co do Silvy i Doubois przychylam sie do kursów z sts. Krakowski i Doubois powinni dać wyrównaną walkę, która pewnie pójdzie na decyzję dla któregoś a Silva vs Zawada to raczej pewne zwycięstwo Silvy. Obaj są stójkowiczami ale Zawada jest już dużo bardziej wyniszczony. Do tego mma też nie jest z tego co wiem jego jedynym źródłem zarobku bo chyba teraz normalnie pracuje więc może nie mieć odpowiednio dużo czasu na treningi. Tak więc jeżeli znalazłeś wyższe kursy gdzie indziej to w sumie można zaryzykować.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Polecam bardzo uważnie śledzić kursy na 1xbet jeśli chodzi o KSW, bo tam takie cyrki z kursami się dzieją, ze to jest SZOK. Tak jak chciałem walić na erko juna to zobaczcie teraz kurs na szostaka 4.00 u ruska!! To już jest żart. 



na tiago spadło do 1.75

materla 2.80!!!

bedorf 1.75 - graba 2.00



ja zaraz będę walił surbety, przecież to promocja jest jakaś.
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
cytat z dnia 14 maja 2019 19:54 przez eryk93
Polecam bardzo uważnie śledzić kursy na 1xbet jeśli chodzi o KSW, bo tam takie cyrki z kursami się dzieją, ze to jest SZOK. Tak jak chciałem walić na erko juna to zobaczcie teraz kurs na szostaka 4.00 u ruska!! To już jest żart. 



na tiago spadło do 1.75

materla 2.80!!!

bedorf 1.75 - graba 2.00



ja zaraz będę walił surbety, przecież to promocja jest jakaś.


Na materię promocja chłopie przecież on ma może z 10%szans na wygranie tego ....nie róbmy jaj...Michał już swoje zrobił.dla ksw  a po tej walce powinien odlozyc juz rękawice .
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Naucz się czytać CHLOPIE. Ja tu pisze o surbetach, gdzie kursy o jednego buka sa typu 60-40, a innego 80-20 w paru walkach. Zjedz snikersa
 
P 4,6K

patryksandecja

Użytkownik
Akurat surebeta nie zrobisz bo przy tym nie ma opcji, to że na jednym buku jest 60-40 a na drugim 80-20 to jest napewno value. Surebet byłby jakby w polsce na askhama było z 2,3 a u tych rusków na materle 2,8 i wtedy stawiasz na obu. A ty piszesz o surebetach kiedy ani na krakowskiego, ani askhama, ani na silve nie ma nigdzie kursy przekraczającego 2.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Na 1xbet Szostak kurs 4.00, unibet erko 1.72

Na 1xbet Silva 1.80 , unibet Zawada 3.00

Na 1xbet Dubois 5.50, inne parę buków krakowski 1.45

1xbet bedorf 1.75, unibet graba 2.7



i inaczej można kombinować, nie tylko surbety. Tylko trzeba zacząć myśleć, a nie skupiać się na obrażaniu innych





@zikos  jeśli nie umiesz wykorzystać, ze u jednego buka jest 3.00 na zawodnika a a na drugim buku na zawodnika b 1.80 to sam idź do szkoły prosty człowieku i nie obrażaj ludzi, którzy dają pieniądze innym za darmo.



Właśnie dlatego Pol roku tu nic nie pisałem, Podsuwam ludziom dwa typy na, których za darmo można zarobić, nie robiąc zupełnie nic i jeszcze za to dostaje Po głowie. Naprawdę jeśli ktoś mnie obraża za podanie tutaj schematu z szostakiem i Silva, gdzie po wystarczy tylko dobrać stawkę i ma się za darmo 100-500 zł w zależności od funduszow to jest jakaś patologia. Co z tym forum się stało?
 
paga 28K

paga

Użytkownik
Soldic przez TKO/KO lub dyskwalifikację stoi w fortunie po 1.8 . W stsach, lv betach wygrana przed czasem mamy po 1.38/1.4. Jeżeli ktoś uważa tak jak ja, że Soldić przed czasem a nie wierzę, że Chorwat zakończy przez poddanie to ma dobre kursiwo.   
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
eryk93 powiedz w jaki sposób chcesz to wykorzystać bo ja nie widzę tu żadnego sensownego rozwiązania.Chcesz stawiać duble gdzie jeden może nie wejść? surbety z tego nie zrobisz ...jak dla mnie marne rozwiązania ...Ale może twój tok rozumowania jest prawidłowy.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 15 maja 2019 08:21 przez zikos
eryk93 powiedz w jaki sposób chcesz to wykorzystać bo ja nie widzę tu żadnego sensownego rozwiązania.Chcesz stawiać duble gdzie jeden może nie wejść? surbety z tego nie zrobisz ...jak dla mnie marne rozwiązania ...Ale może twój tok rozumowania jest prawidłowy.


Serio? zapewne nie wiesz nawet co to surebet- arbitraż. W kazdym podanym wyżej spotkaniu mozna zarobic kilka %. W pojedynku akop-szostak masz  czysty zysk 20% jesli dobierzesz odpowiednią stawkę. O jakich dublach ty mówisz? Ja osobiście już to zrobiłem. 3.96-1.72 to spora Rozbieżność 
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Chryste Panie, w końcu ktoś mnie zrozumiał. :D 

nie sądziłem, ze dożyję takich czasów na forum bukmacherskim gdy będę musiał się produkować na temat czegoś tak oczywistego. Wiem, ze nie jestem eurydyta i nie pisze składnie, ale bez przesady. Kończę temat.



co to innych typów. Soldic przed czasem w fortunie bardzo spoko opcja uważam Po takim kursie. Ogólnie mam wrażenie, ze ksw coraz bardziej robi karty pod zawodników zagranicznych. Wygrane parka, Silvy, askhama i soldica wydają się dosyć naturalne. 



Może ktoś coś więcej napisać o nowym nabytku z Francji? Szczerze, nie chce mi się specjalnie oglądać jego walk 



@pagadi  tylko trzeba pamiętać, ze przed czasem a ko/tko to trochę co innego. Bo "przed czasem" wlicza się jeszcze poddanie, Np. Duszenie. Chociaż soldic akurat prezentuje taki styl walki, ze za poddania się nie bierze. W ogóle walki pięciu rundowe to dla mnie mnóstwo czasu aby ktoś wyłapal ko/tko. Zarówno w walce soldica jak i materla - askham



 
 
michu97 78

michu97

Użytkownik
Ja bym również uważał na Andryszaka, cardio ma maksymalnie na 2 rundy a każdy kto widział w akcji Henrique wie że dużo klinczuje i szuka obaleń. Dodatkowo dyspozycja Michała jest nam nie znana bo bardzo długo nie walczył. Jeśli Michał tego nie skończy w ciągu 2-3 minut to według mnie nie da rady. Myślę że warto zagrać jakiegoś low beta na Brazylijczyka.

Luis Henrique @3.48     

   

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
kezmanovic 5

kezmanovic

Użytkownik
Moim zdaniem to będziegala niespodzianek.



Soldić vs Kaszubowski obydwoje zapowiadają bitkę, i cofając się do ich wcześniejszych walk tak będzie. Roberto to materiał na UFC, to chyba nie jest tajemnica. Na przeciw staje Kaszubowski, który nie ma kompletnie nic do stracenia, a już przed wejściem do oktagonu zyskał wiele marketingowo. Soldić w rewanżu z Dircusem pokazał, że potrafi ustawić sobie przeciwnika tej klasy i w rezultacie go rozbić. Kaszubowski swoje ostatnie 3 walki kończył bardzo szybko, a w federacji KSW jego przeciwnicy przegrywali przez KO w 1 rundach. Obydwoje zapowiadają, że nie boją sie parteru, ale moim zdaniem poddania to w tej walce nie będzie. Grać Roberto po 1.2 trochę mija się z celem, mając na uwadze styl obu zawodników.
Walka zakończy się przez KO, TKO lub DSQ 1.47



Sowiński vs. Parke


Walka w dziwnym limicie 74 kg o który wnioskował Norman. Kornik w wywiadach mocno go skrytykował, że boi się zawodników z kategorii 77kg,a na zbijanie do 70 kg jest zbyt leniwy. Norman mega twardy i waleczny gość, jednak od początku jego walk w KSW mam go za ringowego cwaniaczka, choć dla mnie zawsze jest przygotowany motorycznie do walki i ma pomysł na przeciwnika. Norman na fali 3 zwycięstw, tym 2 w federacji KSW. O walce w Irlandii oraz o przeciwniku Parke nie mogę zbyt wiele powiedzieć, ale ani to nie było wiodące nazwisko, ani czołowa federacja. Ostatnią walkę doskonale pamiętamy, miał być wielki powrót Borysa, który miał się po Strominie przejechać. Fatalny gameplan poznaniaka, pozwolił jednak na wiktorię Normana. Po walkach z Gammerem, przyszedł czas na weterana Sasze. Chlewicki najlepsze lata ma już za sobą, jednak do momentu kontuzji radził sobie z Parke, który w rezultacie nie potrafił go skończyć. Były mistrz Kornik jest w tej walce underdogiem. Dlaczego? Nie wiem. Norman swój gameplan zaczął już przed walką proponując kategorie 74 kg. Liczy tutaj na przewagę siły? Zapewne w dniu walki jego waga będzie oscylowała w granicach 80 kg. Dla Kornika dużym problemem nie powinna być ta kategoria, po prostu będzie mniej ścinał. Sowiński ma na koncie walki z większymi nazwiskami niż Parke, i większe doświadczenie. Po porażkach z dużymi na polskim rynku nazwiskami tj. Parnase i Koike (z którym wygrał w 1 pojedynku), pokonał na pełnym dystansie Kamila Szymuszowskiego z Sharks Top Team.  Tą walka pokazał, że znów jest gotowy wygrywać duże walki. Kornik pokazał już, że nawet najlepszy parter potrafi zdetronizować, a Parke wybitnego parteru nie ma. Kornika stójka i zapasy są bardziej spójne. Dla obu zawodników to będzie ciężka walka, jednak to Kornik powinien bardziej uwydatnić swoje atuty i wygrać tą walkę.



Artur Sowiński 3.22



Bedorf vs. Grabowski



Kolejny niezrozumiały dla mnie kurs. Dyktowany być może wiekiem Damiana, może słabą pozycją w social mediach. W jednym z ostatnich wywiadów polski pitbull powiedział, że jedyne czego żałuje to fakt, że będąc zawodnikiem UFC nie skupił sie wyłącznie na przygotowaniach, a dodatkowo prowadził firmę. Kto rozkręcał biznes, a jednocześnie był czynnym sportowcem wie o czym Damian mówi. Mimo nieudanej przygody z UFC, Grabowski to niewątpliwie jeden z najbardziej utytułowanych polskich ciężkich, walczył udanie na wszystkich kontynentach z dużymi nazwiskami, co przypieczętował pasem M1 Global. W ostatniej walce dla federacji FEN, mierzył się z doświadczonym i młodszym zawodnikiem z Brazylii, który jednak z pewnością był mniejszym wyzwaniem niz Karol Bedorf.  Po słabych pierwszych minutach, Grabowski zrobił to co potrafi najlepiej, obalił przeciwnika i tam wykończył go ciosami. Damian jest wyraźnie zadowolony z współpracy z nowym dietetykiem, dzięki czemu doskonale się czuję w kontekście regeneracji. Karol Bedorf po poważnej kontuzji i podyktowanej tym samym przerwie, nie jest już tym samym zawodnikiem co w walce z Michałem Kitą. O ile porażka z De Fries'em nie powinna dziwić, to już porażka z Fernando tak. Karol był jakby nieobecny głową w oktagonie. Wygrał z Pudzianem to fakt, ale jednak z całej sympatii do Mariusza, tylko lucky punch mógł tutaj zdecydować na korzyść Pudzianowskiego. To jednak w dalszym ciągu nie ta klasa zawodnika. Przewiduje tutaj wygraną Damiana przez nokaut za co forbet płaci 4.15. Jednak głównym typem na to starcie będzie zwycięstwo Grabowskiego.



Grabowski 2.42





 


 
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
kezmanovic jak dla.mnie z kornikiem trochę poplyneles bo ja nie widzę dla niego szans.Parke w dobrej dyspozycji ,jest silny nieobliczalny I myślę ze zdominuje  tu Sowińskiego



Co do Bedorfa właśnie tu myślę że może byc mała niespodzianka Grabowski ma swoje umiejętności i może to wykorzystać.Karol jakoś mnie nie przekonuje.Na pewno ciezko bedzie go znokautowac ale mysle ze jest value po stronie Grabowskiego i to moze byc jedyna niespodzianka m tej gali wg mojej oceny...
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom