>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PGNIG Superliga Mężczyzn- Sezon 2018/2019

Status
Zamknięty.
T 8,9K

trema11

Użytkownik
cytat z dnia 30 kwietnia 2019 08:48 przez p.bukmacher


Dzisiaj fajny mecz do zagrania to na Górnik Zabrze z Kwidzyniem :)



Rozumiem że chodzi Ci o wygraną Górnika,po kursie 1.36?  Faktycznie wydaję się to pewny typ,dzięki za to że udzielasz się w  temacie,jak  jeszcze ktoś ma podobne zdanie to proszę pisać,im więcej ludzi tym będzie śmieszniej,ja to zagram za klocka..........



 
 
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik


1.75 w Fortunie na Kalisz ze Szczecinem. W Szczecinie problem, bo mają 3 kontuzjowanych zawodników. Nie wiadomo ilu z nich będzie zdolnych do gry dzisiaj. Poza tym Szczecin nic nie gra. Można do tego dorzucić Wybrzeże z Arkę za 1.7. Dla Wybrzeża ważny mecz, a Arka chyba się już wystrzelała.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


POLSKA: PGNiG Superliga M - Runda przegranych



16:00



Arka Gdynia



Zagłębie Lubin



Typ-2    +++



Kurs-1.9



Dzisiaj rewanżowy mecz można by powiedzieć w grupie o utrzymanie,Lubin u siebie dostał bęcki od Arki ale dzisiaj czas na rewanż,gospodarze po pierwszych 3 wygranych wrócili na swoje tory i zaliczyli 2 porażki,goście z kolei odwrotnie,po 3 przegranych wygrali ostatnie 2 mecze i myślę że dzisiaj to podtrzymają bo walka o ligowy byt wchodzi w decydującą fazę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
T 8,9K

trema11

Użytkownik


POLSKA: PGNiG Superliga M - Runda przegranych



Szczecin-28,5   kurs-1.75



Gdańsk-26.5   kurs-1.95



Kalisz-27.5    kurs-2



Buk-Totolotek



Witam,na dzisiaj wybrałem trochę nietypowe typy jak dla mnie,a to z tego powodu że mimo wyraznych faworytów w dzisiejszych meczach,jakoś nie czuję ich wygranych ani też jakoś nie mam pewności do przegranych,w związku z czym gram linie bramkowe,ide dzisiaj w małą ilość bramek,walka o utrzymanie wkracza w decydującą fazę i mecze powinny być zacięte w moim odczuciu,a czy dobrze myślę top się okaże po meczach.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Gwardia Opole-Vive Kielce

Typ- H 11.5 na 1

Kurs-1.9  ✅ ✅ ✅   Bez handi też by weszło????



Dzisiaj 1 mecz półfinałowy,faworyt w tym meczy wiadomy,pozostaje tylko kwestia jak wysoko wygrają,ale czy aż 12 bramkami,czy będą chcieli tak mocno cisnąć mając w nogach ciężki mecz w finale PP? Ja osobiście wątpię,po za tym Opole pokonało szybko wyżej notowane Puławy,więc jakaś forma u nich jest i nie dostaną strasznych bęcków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom