>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wybory do Parlamentu Europejskiego, 26.05.2019.

T 0

tomas777

Użytkownik
Aż wpłaciłem po długim czasie znów na sts $, ale AKO nie idzie puścić :/ Jednak mimo wszystko warto na Konfederację over 5% oraz handicap z -2.7 z Lewica Razem. Jest też spoko typ co już pisaliście czyli Wiosna-Konfederacja 2 po kursie 5  STS tutaj dla mnie powinno być coś typu 1.9 i 1.9, a nie 5.0
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Sorry, ale jakie porownanie macie miedzy Wiosna a Konfederacja? Promowany jeszcze przed zalozeniem partii Biedron w kazdej TV do Konfederacji o ktorej sie nie mowi, albo jest mala wstawka, co zreszta widac w sondazach gdzie w kazdym waginosceptyczni maja 6-12% (mysle, ze 9-10 uzyskaja), a Korwin&amp;spolka maja w sondazach 3-6% (wydaje mi się, ze te 5-6% powinni miec). Frekwencja zalezna jak zawsze od pogody, a 2 tygodnie to prognoza malo wiarygodna teraz, ale 35% to jest max, bo to wybory malo wazne dla wiekszosci. Ja za wieksza kwote stawialem Wiosne powyzej 8,5% i Konfederacje powyzej 4,5%, ale po kilku kuponach kursy poobnizali.
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Absolutnym pewniakiem jest typ Mazurek - Mucha 1 w okręgu lubelskim. To jest jej matecznik, bo kobita jest z Chełma. Muchę przesunęli do Lublina, bo brakło miejsc na Mazowszu. Obie są dwójkami. Kurs mały, bo 1.27, ale to mur beton.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
1.65 na betfan na PiS w parze z koalicja europejska to jest lokata... niedosc że Socjal się utrzymuje, ludzie zadowoleni to jeszcze opozycja się coraz bardziej ośmiesza i chwyta się dosłownie wszystkiego z ogromną wręcz desperacja. Nie wiem jak można zagłosować na platformę... ostatni sondaż prawie 5% przewagi



Drugi​​​​​​ bardzo ciekawy typ to Kukiz 15 w parze z konfederacja. Sam głosuje na Korwina ale bądźmy szczerzy nie licząc jednych wyborów to ich rezultaty zawsze kończą się tak samo.. fakt Kukiz spory spadek poparcia ale myślę że na spokojnie około 6-7% osiągną.  W over 5 Korwina mimo wszystko trochę watpie
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Zwróć tylko uwagę, że w tych sondażach oczekiwana frekwencja oscyluje wokół 50%. A bądźmy szczerzy - będzie jakieś 30 parę. To sprawi, że wyniki będą się znacznie różnic od sondaży. Wg badań UE wyborca Pisu jest najbardziej zdemobilizowany że wszystkich. Wyborca KE najbardziej zmobilizowany. To oznacza, że PiS jest w sondażach przeszacowany. Do tego w wyborach do PE zawsze jest nadreprezentacja miast, bo one chętniej głosują w tych wyborach. Osobiście licze na porażkę Pisu i wynik wyborczy poniżej 35%
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Badania robiło YouGov. Na szybko badań nie mogłem znaleźć, ale jest artykuł z analizą tych wyników.
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/sierakowski-wyborcy-pis-po-i-wiosny-inni-niz-myslelismy-opinia/mvvhbk1
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
 Wg badań UE wyborca Pisu jest najbardziej zdemobilizowany że wszystkich. Wyborca KE najbardziej zmobilizowany. 


OK. Tylko trochę się to nie zgadza bo wcale z te go artykułu nie wynika to co napisałeś. Ale ok. Dzięki za link

Okazuje się, że najmniej zmotywowani są wyborcy Wiosny, niewiele bardziej PiS, a zdecydowanie najbardziej Platformy Obywatelskiej. 
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
30 minut temu, Lis opublikował nowe wyniki sondażu. PiS mocno stracił w kilka dni (patrz film Sekielskiego). 







Warto uderzyć mocniej w parę PiS-Koalicja na 2 po kursie 2,1 w STS i gdzie tylko znajdziecie. Kursy obrócą się i mocno polecą w dół ;)
 
B 482

bmoran

Użytkownik
sorry, ale sondaz dla Lisa czyli osoby zawsze przeciwko pisowi jest srednio wiarygodny. Poza tym niebardzo rozumiem co ma ten film do pisuarkow, ktorzy zwiekszyli kary dla pedo, a wyroki w zawieszeniu dla sprawcow wydawaly tzw. "wolne sady" ktore bronila koalicja europejska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
cytat z dnia 17 maja 2019 08:39 przez c1amak
30 minut temu, Lis opublikował nowe wyniki sondażu. PiS mocno stracił w kilka dni (patrz film Sekielskiego). 







Warto uderzyć mocniej w parę PiS-Koalicja na 2 po kursie 2,1 w STS i gdzie tylko znajdziecie. Kursy obrócą się i mocno polecą w dół ;)


Przepraszam ale kto robił ten sondaż? Lis w swojej redakcji? PiS jest tak samo winny jak KE, której przedstawiciele wcale więcej nie zrobili w tej sprawie w czasach swoich rządów . Myślenie życzeniowe. Dla mnie zwycięstwo PiS to pewka, do tego Under 37,5 % dla KE w betfan bodajże 1,85
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Kursy często ustalane są na podstawie sondaży. Dlaczego? Bo masa ludzi gra typy na podstawie sondaży. Jeżeli wierzysz w wygraną PIS to stawiaj domy. Albo poczekaj bo kursy będą wyższe i wtedy atakuj. Natomiast po tym sondażu spodziewam się, że kursy na KE polecą w dół. Wtedy zrobię cashout albo kontrę. 
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Nie miał to być w żaden sposób atak na Ciebie czy coś, po prostu nawet to do czego nawiązujesz- kursy są wystawiane na podstawie sondaży- a tutaj mamy prognozę gościa, którego preferencji wyborczych nie ma co obiektywnie oceniać. Bukmacher też ma swoje źródła i nie sądzę żeby brał to pod uwagę, ale jeśli się mylę to nic tylko się cieszyć.

Ps. Domów się nie stawia, nawet na to, że po wtorku będzie środa ;P
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
No ale co to za sondaz, przeprowadzony przez jaka agencje? Nawet Lis tego nie podaje. Stonoga tez wrzucal takie sondaze przed wyborami do sejmu, gdzie jego partia miala 10%. Nie mozna liczyc, ze kursy sie odwroca po jakims wpisie redaktorka Lisa, jednego z pierwszych tepicieli PIS
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Sondażu nie robił Lis tylko agencja, która uzyskała najlepszą sprawdzalność w wyborach parlamentarnych. PiS dostaje rykoszetem za kolaborację z Kościołem. Poza tym tracą też przez Konfederację. Tak jak pisałem wcześniej, nie wierzę w wynik Pisu powyżej 35%
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Sondaż był dla Newsweeka i Radia Zet. Już wszędzie o tym trąbią. Kurs poleciał z 2,1 na 1,8 u największych bukmacherów w Polsce. 
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Jutro CBOS da odwrotny sondaz. Juz po filmie kler koscioly mialy swiecic pustkami, a pisiorki mialy progu wyborczego nie przekroczyc hehe
 
kyyba 683

kyyba

Użytkownik
cytat z dnia 13 maja 2019 19:29 przez sandomingo
Absolutnym pewniakiem jest typ Mazurek - Mucha 1 w okręgu lubelskim. To jest jej matecznik, bo kobita jest z Chełma. Muchę przesunęli do Lublina, bo brakło miejsc na Mazowszu. Obie są dwójkami. Kurs mały, bo 1.27, ale to mur beton.


też tak  mi się wydaje, zwłaszcza że w lubelskim PIS mocno dominuje, pograłem to razem z typem wiosna więcej % od konfederacji w sts i kurs 1,45 wyszedł
 
T 7

tiger32

Użytkownik
Mi się wydaje iż poparcie Koalicji w sondażach to jakaś ściema, kto na nich jeszcze głosuje.... PO za czasów swoich rządów nie dało nam nic.Jednak za PiS 500+, trzynastka emerytów, podwyżki znaczące dla mundurowych, uszczelnienie vatu. Nie ma co narzekac.
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
Tiger32 - zdziwilbys sie. Wyznawcow tvnu i innego rodzaju kodziarstwa jest mnostwo. Polowa spoleczenstwa jak nic.
 
Do góry Bottom