>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Hokejowe MŚ 2019 - Słowacja

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Wielka Brytania +7,5 @2,05 Unibet  ⛔



Wynik spotkania zależy od tego czy Kanadyjczycy zgrają się ze sobą, bo w spotkaniu z Finlandią (przegranym 1:3) nie było widać porozumienia między zawodnikami. W spotkaniach przygotowujących do MŚ dosłownie "wyszarpali" zwycięstwo z Austriakami, którzy absolutnie nie są potęgą hokejową. Najbardziej niebezpieczny wydaje się być duet Stone - Marchessault z Vegas Golden Knights. Panowie grają w jednej formacji i ich akcje wyglądają całkiem przyzwoicie. Pytanie tylko czy Brytyjczycy pozwolą wyżej wymienionym panom robić to na co mają ochotę. Wyspiarze wczoraj byli stawiani w roli przegranych na długo przed startem meczu z Niemcami i przegrali ten mecz, ale w trzeciej tercji niespodziewanie wyrównali rezultat co chyba zmotywowało Niemców do strzelenia jeszcze dwóch bramek i wygrania spotkania. Mimo to przegrana "tylko" dwiema bramkami i zdobycie bramki jest i tak niezłym wynikiem jeśli chodzi Brytyjczyków, którzy ostatni raz w Elicie bramkę strzelili 25 lat temu! To pokazuje, że w reprezentacji z wysp dzieje się dobrze. Awans w poprzednim roku i nawiązanie walki z najlepszymi w obecnym turnieju to duży postęp. Nigdy nie wykluczam niespodzianek i chociaż nie wydaje mi się, żeby Kanadyjczycy drugi raz stracili punkty i ulegli Wyspiarzom to myślę, że nie będzie to porażka wielkich rozmiarów.



Poniżej AKO ze spotkań dzisiejszej oferty:



Rosja - Austria

Under 8.0 @1,38  ✅



USA - Francja

Under 8.0 @1,33 (zwrot)



Włochy - Szwecja

Włochy +7,5 @1,34 (jedna bramka Szwedów za dużo)  ⛔



W. Brytania - Kanada

W. Brytania +7,5 @2,05  ⛔



Kurs @3,79  Unibet  ⛔
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Włochy - Szwecja

Tutaj nie trzeba pisać, kto jest faworytem i porównywać składów obu ekip, dlatego przejdę od razu do rzeczy. We wczorajszym meczu Włoch padło aż 80 strzałów na bramkę, 61 Swiss i 19 Włochy. Pokazuje to, jak Włosi odstawali od rywali. 

Szwedzi mają mocną ekipę, wczoraj z Czechami oddali aż 32 SOG, ale brakło skuteczności i przegrali. Skoro potrafili oddać tyle strzałów z Czechami, to pod 50 z Włochami powinno być gładko. Po porażce mogą chcieć sobie pofolgować, a Włosi gdzieś od 3 tercji mogą już.odczuwać trudy dwóch spotkań. Swoje strzały jednak też dołożą i jak dla mnie, to najlepsza propozycja na dziś.

over 58,5 SOG @ 1,85 | 1x  ✅

​​​
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
alpha 758

alpha

Użytkownik
Kanada - Wielka Brytania


To, ze Kanada zgarnie tu 3 punkty nie podlega żadnej dyskusji. Pytanie brzmi jak wysokie to będzie zwycięstwo. Tak jak napisał rasijskij dużo będzie zależało od zgrania.

Ja myślę, że dziś będzie już wszystko jak należy i o ile goalie z Wysp nie będzie miał dnia konia to wynik może zakręcić się koło dwucyfrówki. Potwierdza się teoria, że USA i Kanada czyli ekipy złożone z całości z zawodników występujących na taflach NHL mają w 1 spotkaniu problem z zaskoczeniem na większych lodowiskach. Inna sprawa, że zarówno Kanada jak i USA przed turniejem zagrali zaledwie po 1 spotkaniu. Z całym szacunkiem do WB, ale dziś jak bramkarz nie pomoże to mogą zebrać mocne lanie.



Over 9.5 @2.07 ⛔ 0-8



Mantha strzeli minimum 2 gole @3.5 ✅  2+3





Szwecja - Włochy

 ​


Tutaj sytuacja podobna i też wchodzę w overy. Wczoraj zostali zgnieceni przez Helwetów, którzy oddali aż 61 celnych strzałów na bramkę Bernarda.

Włosi parę dni przed mistrzostwami zagrali mecz z Francją i przebieg był podobny. Całkowita dominacja Francji (6-2) i oddanych ponad 50 strzałów, a gdzie tam Francji do Szwecji czy Szwajcarii. Dla Włochów elita to za wysoki poziom i jestem niemal pewny, że w przyszłym roku zagrają z powrotem na zapleczu.

Szwedzi po porażce z Czechami powinni się przejechać dziś po rywalu jak walec.



Szwecja over 6.5 @1.72 ✅  0-8

Szwecja over 7.5 @2.33 ✅



Szwecja ah -6.5 @2.10 ✅



1 tercja over 2.5 @ 2.33 ⛔



 Lindblom O.   2 + bramek @3.00 ⛔  1



Kursy z fortuny.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Łotwa-Szwajcaria



Obie reprezentacje opisałem w poscie przed Mistrzostwami. Mimo ze wynikiem Szawcarów w Włochami sie nie sugeruje to ta reprezentacja ma wiele jakości i liderów z NHL. Jest Fiala i Hischler który sa bardzo szybcy w obronie Josi z Webberem tworza pierwsza pary obronców. Dalej Diaz który wiecej zycia spedził na taflach NHL niz w rodzimej lidze. Oraz bardzo dobrzy i doswiadczeni zawodnicy z rodzimej coraz silniejszej ligi.. Łotysze to solidni zawodnicy w wiekszosci z KHL wiec jest zgramie , sa z NHL Balcers i Blueger, na ławce trenerskiej Bob Hartley , który  wie jak ustawic zespoł. Mysle ze Szwajcarzy mimo całej solodnosci zespołu Łotewskiego  dzis wygraja, moze nie bedzie takiej ich dominacji jak w niedawno rozegranych meczach towarzyskich ale w RT powinni sobie poradzic



Szwajcaria RT kurs 1,63 ✅

Szwajcaria minus 1,5 kurs 2,08 ✅



Trzeba przyznać ze to był bardzo dobry mecz Łotyszy i Szwajcarów kilkukrotnie ratował Genoni i szczescie.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
harpagan 11

harpagan

Użytkownik
Sprawdźcie kursy w Lvbet na zawodników Kanady. Chodzi o zakład strzeli 2 lub wiecej gola.

Couturier @10, Mantha @12, Marchessault @7,9
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia May 12, 2019, 8:05 p.m. przez harpagan
Sprawdźcie kursy w Lvbet na zawodników Kanady. Chodzi o zakład strzeli 2 lub wiecej gola.

Couturier @10, Mantha @12, Marchessault @7,9


Serio takie były? Nie mam tam niestety konta by nawet zagrac
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Czechy +2.0 @1,46  ⛔

Kanada -1,5 @1,58  ⛔

AKO @2,31 Unibet  ⛔



Kolejne podejście. Jak na razie w kratkę, więc dalej trzeba szukać formy z sezonu zasadniczego ;) Początkowo miałem odpuścić mecz Rosja - Czechy, ale to właśnie w spotkaniu z Czechami ekipę Sbornej czeka prawdziwy sprawdzian. Do tej pory spokojnie ograli dwie przeciętne drużyny Norwegów i Austriaków. Czesi natomiast dali popalić Szwedom następnie podobnie jak Rosjanie rozstrzelali Norwegów. Ostatnie spotkania tych drużyn na korzyść Rosjan, ale jeśli spojrzymy na historię pojedynków tylko na Mistrzostwach to widać, że Czesi są trudnym rywalem dla Sbornej i jeśli nawet Rosjanie wygrywają to nie są to okazałe zwycięstwa.



Kanadyjczycy pokonali wczoraj Wyspiarzy 8:0 i chociaż rywal nie był z najwyższej półki wygląda na to, że zespół z Ameryki Północnej zaczął się zgrywać i myślę, że powinni sobie poradzić również ze Słowakami, którzy zaskoczyli nie w pełni przygotowanych do turnieju Amerykanów, ale już w następnym spotkaniu ulegli Finom, a na lodzie nie wyglądali już tak dobrze jak podczas meczu z USA.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś spróbuje dubel z ameryki północnej

Ekipa Kanady napewno juz troche przywykła do dużego lodu i ze zgraniem tez juz lepiej ich wczorajszy wynik nie jest moze wyznacznikiem siły ale widac ze juz celowniki lepiej ustawione, i mysle ze ich gra tez bedzie lepiej wygladac niz w dwóch poprzednich meczach. jedynie co nie porywa to formacja obronna, ktora przy lepszym przeciwniku najzwyczajniej w swiecie sie gubi, jednak gospodarze turnieju mimo całej sympatii do nich dysponuja jakościowo słabszym rosterem , szczególnie w ataku i mysle ze dzis nie sprostaja ekipie kanadyjskiej

Drugi mecz to gra rewelacyjnych do tej pory Finow z USA. Ekipa ze skandynawi jak widac w europejskim garniturze daje sobie swietnie rade, a ze talentów tam nie brak to co jakas impreza to u nich wyskakuje jakiś talent, ktory zadziwia cały hokejowy swiat swoja postawa, mowa oczywiscie o Kaapo Kakko. W bramce świetnie broni Lankinen i musze powiedziec ze podoba mi sie ten zespół, ale naprzeciwko USA, które jeszcze tak silne nie było na turnieju rangi Mś. Pierwszy mecz z gospodarzami im wybitnie nie wyszedł ale juz w drugim z wcale nie tak słaba Francja moglismy zobaczyc zespół z prawdziwego zdarzenia. Formacja Kane-Larkin-DeBricant robiła sporo zamieszania ale licze ze formacja J. Godro( takie spolszczenie) tez sie wexnie do roboty a sam Pan JG przestanie sie wykłócac z sędziami a zacznie wkońcu strzelać. Tutaj znow mam uwagi co do formacji obronnej bo przy kilku akcjach francuzów mogi zachowac sie inaczej, niemniej jednak dzis mysle ze przy całej solidności finow to ekipa z ameryki okaze sie lepsza, pogromu sie nie spodziewam ale jak kazdy zagra na miare mozliwości to USA to powinno wygrać



Kanada RT+USA RT

kurs ako 2,77 fortuna( USA kurs z hitu dnia)
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Dorzucę swoje dwa grosze w dyskusji, resetuję głowę po rs ale jak tutaj się nad mistrzostwami świata nie pochylić.

Rosja: Czechy over 4,5 ⛔

1,51

Dwie bardzo mocne ekipy.. W odróżnieniu od gwiazd nhl z Finlandii, Kanady, Stanów, Szwecji nie zamierzają traktować MŚ jak nauk przedmałżeńskich. O ile Rosja ewidentnie się rozkręca to Czesi weszli z drzwiami cali na biało i dzisiaj spodziewam się ostrego, bogatego w kary meczu co na pewno przełoży się na jakieś bramki.  Wiem, że Ruskie nie mieli jeszcze poważnego sprawdzianu ale coś mi mówi, że mimo wszystko zdominują mecz i zmuszą do błędu rywala. Za dużo tam potencjału. Czesi też swoje powinni dołożyć, skoro Norwegia potrafiła zaskoczyć Sborną dwa razy...

do tego:

USA: FInladnia over 3,5- 1,2 ✅

Norwegia- Szwecja over 4,5 - 1,34 ✅

Kanada rt- 1,3 ✅

AKO: 3,15 ⛔

 
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Ja idę dzisiaj dość prosto. Ofensywy Czech i Rosjan wyglądają na bardzo dobrze usposobione, ale obie ekipy też nie wystrzegają się błędów w obronie. Ciężko wskazać, że Rosjanie wygrają ten mecz jakoś pewnie, bo Czesi solidnie wyglądają i będzie tu ciekawie. Spodziewam się bramek, bo moc ofensywna, zwłaszcza u Rosjan, jest ogromna.

Rosja - Czechy over 5,5 @ 1,98 ⛔

uni

 
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
16:15

Rosja

Czechy
Typ-J.Dadonov strzeli

Kurs-2.7

Buk-Totolotek

Witam fachowców,ja od siebie zapodam taki typ że Dadonov strzeli bramkę,w 2 pierwszych meczach strzelił po 2,więc forma jest i myślę że dzisiaj tez coś ukłuje,w jednym i drugim meczu oddał po 3 strzały,więc skuteczność jest,dzisiaj przeciwnik z innej półki ale jestem dobrej myśli.
16:15

USA

Finlandia
Typ-Kakko.K strzeli

Kurs-2.5

Buk-Totolotek

Tutaj historia podobna do opisu powyżej,Kakko to młody zdolny zawodnik ze smykałką do strzelania goli,dzisiaj powinien podtrzymać swoją dobrą passę,ze stawkami nie szaleje bo to nigdy nic nie wiadomo ze strzelcami.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Myślę, że w każdym dzisiejszym spotkaniu można pograć overy.



Rosja ogromny potencjał w ofensywie, nie ma sensu po raz kolejny pisać nazwisk, bo każdy już wie jaką śmietankę zebrali. Jak na razie dwa mecze z mniej wymagającymi rywalami, więc dopiero dziś powinniśmy zobaczyć Sborną grającą na 100% możliwości. Tak jak poprzednicy, uważam, że nie ma się co martwić o bramki w tym spotkaniu. Czesi do bólu skuteczni, 5 bramek przeciwko mocnej Szwecji, 7 przeciwko Norwegom. Mocny team w tym roku, grają praktycznie u siebie, także na pewno są w stanie dziś powalczyć o korzystny rezultat. Jak to jeden z czeskich zawodników powiedział ''Nesmíme jim dát ani sekundu'' i to prawda, bo Sborna jest w stanie wykorzystać każdy nawet najmniejszy błąd rywala.



over 5.5 @ 1.95 ⛔ 3-0



Dodatkowo:



Rosja over 3.5 @ 2.12 ⛔

Obie strzelą w 1 tercji @ 2.87 ⛔



Dadonov 2+ @ 7.00 ⛔

Ovi @2.60 ⛔



W drugim spotkaniu z 16:15 również powinno wpaść kilka bramek. USA po pierwszym nie najlepszym meczu ze Słowacją, w następnym rozmontowali jak chcieli Francję. Myślę, że ten mecz nie jest jakimś wyznacznikiem, ale chodzi bardziej o zgranie i widać, że zaskoczyło.

Finowie z wyśmienitym 18 letnim Kakko, który ma już na koncie 5 bramek. Trzeba przyznać, że oni mają niesamowitych tych młodych grajków. Rok temu Sebastian Aho, 3 lata temu Patrik Laine, który również w wieku 18 lat zagrał świetny turniej i zaraz potem trafił do Jets.

Potencjał ofensywny w obu zespołach jest także over jak najbardziej do gry.



over 5.5 @1.94 ⛔  2-2



Dodatkowo:



DeBrincat strzeli @2.60 ⛔



obie strzelą w 1 tercji @2.80 ✅



Kursy z fortuny.



 
 
harpagan 11

harpagan

Użytkownik
cytat z dnia 12 maja 2019 20:05 przez harpagan
Sprawdźcie kursy w Lvbet na zawodników Kanady. Chodzi o zakład strzeli 2 lub wiecej gola.

Couturier @10, Mantha @12, Marchessault @7,9


Couturier @10 ⛔ 1 gol i pod koniec 3 tercji nie trafił do pustej bramki 

Mantha  @12 ✅

Marchessault @7,9  ⛔



Szwecja 

Strzeli 2 lub więcej

A.Lander @26  ⛔

W.Nylander @11  ⛔

P.Hornqvist @11  ✅



Kursy z fortuny @8, @5, @4,5
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jak tak patrzę na tabele, to Finlandia właściwie ma już wygraną grupę A. Są na pierwszym miejscu z punktem przewagi nad Kanadą, a grali już ze wszystkimi najgroźniejszymi ekipami: Kanadą, USA i gospodarzami turnieju Słowacją. Naprawdę musiałoby się wydarzyć coś bardzo nieoczekiwanego, żeby tej grupy nie wygrali. Realne zagrożenie utraty punktów jest tylko w meczu z Niemcami, no może jeszcze z Danią, ale tak czy siak Finlandia w obu tych meczach będzie dużym faworytem. Do tego jeszcze Kanada i USA mają mecz między sobą do rozegrania, co tylko zwiększa szanse Finów. O czwarte miejsce powalczą Słowacja z Niemcami.



Wobec tego w grupie B bardzo cenne będzie zajęcie pierwszego miejsca, bo rywal Słowacja/Niemcy jest znacznie łatwiejszy niż Kanada/USA, które z czasem będą grać coraz lepiej. W sumie w grupie B lepszą opcją będzie zajęcie czwartego miejsca niż drugiego albo trzeciego, bo jednak raczej lepiej jest trafić w ćwierćfinale na Finów niż na Kanadę lub USA. O pierwszym miejscu w grupie B zapewne zadecyduje bezpośredni mecz Rosji ze Szwecją w ostatniej kolejce, póki co Rosja jest w lepszej sytuacji, bo Szwedzi przegrali z Czechami, a Rosja wygrała. Czwarte miejsce zajmie prawdopodobnie Szwajcaria no chyba, że zdobędą trochę punktów z potęgami, ale według mnie to oni będą na czwartym miejscu, co jak najbardziej powinno im odpowiadać, bo z Finami szansa będzie.



Wygląda na to, że już w ćwierćfinale będą dwa wielkie hity, gdyż Kanada i USA zapewne zajmą miejsca 2-3 w grupie A, a w grupie B te pozycje powinny należeć do dwóch z tych trzech ekip: Szwecja, Czechy, Rosja.



Oczywiście różne cuda się jeszcze mogą dziać, ale ja to właśnie tak widzę jak opisałem powyżej.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Włochy - Łotwa

Włochy nie strzelą bramki @2,85 Unibet

Wynik: 0:3

 

Dzisiaj Włosi rozegrają swój trzeci mecz na tegorocznych Mistrzostwach. Tym razem zmierzą się z ekipą Łotewską dowodzoną przez Boba Hartley'a. Poprzednie spotkania zakończyły się wynikami 0:9 ze Szwajcarią i 0:8 ze Szwecją. Dzisiejszy przeciwnik zespołu z półwyspu Apenińskiego może nie jest na tym samym poziomie co wyżej wspomniane drużyny, ale trzeba wziąć pod uwagę, że Włosi, którzy nie mieli nic do powiedzenia w poprzednich meczach mogą być już nieco opadnięci z sił. Dzisiejszy pojedynek również nie będzie dla Włochów spacerkiem. Spodziewam się całkowitej dominacji Łotyszy, bo w takim pojedynku komplet punktów to przymus jeśli myśli się o ćwierćfinałach. Do tej pory Włosi nie zdobyli bramki na Słowacji i całkiem prawdopodobne jest, że dzisiaj również zagrają na "zero z przodu". Bez różnicy czy w bramce Łotewskiej stanie Gudlevskis czy Merzlikins, bo obaj są solidnymi bramkarzami. Poza tym co napisałem myślę, że Włosi będą chcieli zachować siły w najbliższych spotkaniach i skupią się na meczach z Norwegami i Austriakami (będą to ich dwa ostatnie spotkania) - bo to z tymi ekipami muszą walczyć o utrzymanie w elicie. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Na fortunie zauważyłem typy na sumę karnych minut. Jeśli chodzi o dzisiejsze spotkania, to wszystkie 8 zespołów rozegrało na tą chwilę 16 spotkań. Fortuna za over 7,5 karnych minut proponuje kursy od 1,7 do 1,84 w zależności od spotkania. To zawsze trochę loteria, ale można próbować za umiarkowaną stawkę. Statystyki pokazują, że na te 16 spotkań, tylko raz ! był under w spotkaniu Niemcy - GB, gdzie było 6 minut kar. We wszystkich pozostałych spotkaniach było zdaję się co najmniej 10 minut kar.



Włochy - Łotwa over 7,5 minuty kar 1,8

GB - Dania - over 7,5 - 1,78

Niemcy - Francja - over 7,5 - 1,7

Szwajcaria - Austria - over 7,5 - 1,84







 
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik
cytat z dnia 14 maja 2019 09:46 przez suomi
Na fortunie zauważyłem typy na sumę karnych minut. Jeśli chodzi o dzisiejsze spotkania, to wszystkie 8 zespołów rozegrało na tą chwilę 16 spotkań. Fortuna za over 7,5 karnych minut proponuje kursy od 1,7 do 1,84 w zależności od spotkania. To zawsze trochę loteria, ale można próbować za umiarkowaną stawkę. Statystyki pokazują, że na te 16 spotkań, tylko raz ! był under w spotkaniu Niemcy - GB, gdzie było 6 minut kar. We wszystkich pozostałych spotkaniach było zdaję się co najmniej 10 minut kar.



Włochy - Łotwa over 7,5 minuty kar 1,8

GB - Dania - over 7,5 - 1,78

Niemcy - Francja - over 7,5 - 1,7

Szwajcaria - Austria - over 7,5 - 1,84





 


Tak czytam i jakoś nie do końca zrozumiałem co napisałeś.  

bo w zakładzie chodzi o ilość kar 2 minutowych.  Czyli powyżej 7,5 tj. minimum 8kar 2 minutowych czyli przeliczajac na minuty to 16min kar. 

tak napisałem dla jasności bo wiem że czasami ludzie mylą ilość kar z minutami karnymi żeby była jasność. 
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Jak się nie mylę to tutaj chyba chodzi o ilość minutowych kar czyli jak jest over 7,5 to musi paść w sumie 8 kar po 2 minuty żeby ten typ wszedł i tak myślę,a czy żle czy dobrze to sami ocenicie!!!
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Macie jednak rację. Bije się w pierś. Za szybko spojrzałem. Żeby zaproponowane przeze mnie typy weszły, to musi być 8 kar 2-minutowych w meczu. W takim wypadku bardziej możliwe są undery, niż overy. W zależności od spotkania

 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom