>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Rzym - 12.05.2019-19.05.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
hamsior 0

hamsior

Użytkownik


Szybkie pytanie - czy jak Hurkacz dzisiaj przegra w kwalifikacjach to zagra w Rzymie (z powodu kontuzji któregoś z drabinki głównej)? Pytam bo niezły kurs na Polaka - 1.6 z zawodnikiem którego powinien spokojnie pokonać.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 11 maja 2019 12:57 przez hamsior


Szybkie pytanie - czy jak Hurkacz dzisiaj przegra w kwalifikacjach to zagra w Rzymie (z powodu kontuzji któregoś z drabinki głównej)? Pytam bo niezły kurs na Polaka - 1.6 z zawodnikiem którego powinien spokojnie pokonać.


To jest pierwsza runda kwali, więc musi wygrać.



Warto zwrócić uwagę na mecze Berretiniego i Djere. Powinni obaj spokojnie wygrać swoje mecze.



Berettini -2,5g @ 1,82 ✅



Djere -3g @ 1,75 | Pinn ✅



Więcej napiszę przed meczami ;)
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Johnson @1,83 1xbet ⛔ gość się skończył. Z 5:2 Na 5:7. Najgorsze jest to że Sinner pokazał poziom challenger i to wystarczyło a gościa bez ambicji. Ładnie mnie przywiózł. Sinner w kolejnej rundzie Max 5 gemow z Tsitsipasem.



Ja rozumiem że Włosi widzą Sinnera jako kolejną gwiazdę tenisa dlatego dostał WC do Mastersa bo faktycznie umiejętności ma Ale ten kurs na Steve to według mnie promocja i trzeba grać. Młody zrobił furorę z początku roku wygrywając kilka turniejow itf, później dostał WC do czelka w Bergamo który też wygrał i w mgnieniu oka przeskoczył z itf do turniejow ATP. Chłopak ma niespełna 18 lat. Rok zaczynał będąc w ósmej setce rankingu a teraz jest 262. Progres ogromny w kilka miesięcy. Jednak poza talentem i ambicją nie ma kompletnie doświadczenia. Zdarzyło mu się kilka wpadek m.in porażka z 16 letnim Hiszpanem czy ostatnio w finale w Ostrawie z Majchrzakiem gdzie ugral jeden gem.  Mozna go porownac do Igi ktora tez po przejsciu na zawodostwo ogrywala nizej notowane rywalki ale jak juz rywalka byla lepsza typu Giorgi czy Wichlantsewa to z Igi nie bylo co zbierac. Dopiero uczy sie seniorskiego tenisa i w przypadku Jannika tez tak bedzie. A tu przyjdzie mu grać na turnieju ATP 1000 i to przed własną publika która paradoksalnie może jeszcze bardziej sparalizowac. Johnson ostatnio bez formy i bez zwycięstw. Ale gra zaczęła lepiej wyglądać. W Madrycie porażka po dwóch tb z Millmanem. Grać na clayu potrafi co pokazał w zeszłym roku. Jeżeli nic mu nie dolega to powinien młodego Włocha pokonać. Ja w ten mecz wchodzę odważniej i liczę na dobry zarobek.



Z Madrytu

Djokovic - Tsitsipas dwa przełamania pod rząd NIE @2,41  ✅
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP


ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO UDZIAŁU W KONKURSIE TENISOWYM NA ZBLIŻAJĄCY SIĘ TURNIEJ WIELKIEGO SZLEMA FRENCH OPEN NA KORTACH ROLAND GARROS

https://forum.bukmacherskie.com/dzial/640-roland-garros-2019/
 
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Tsonga J-W. - Fognini F.

Fognini  1.39 ✅ +++

1xbet



Tsonga bez formy, na hardzi jeszcze coś by w takiej formie może pograć ale nie na ziemi...

Pogral sobie ostania u siebie we Francji licząc na złapanie formy w mniejszym turnieju i dostał oklep w 3 rundzie od jakiegoś nol nejma.

Za to Włoch w wybitnej formie - wygrał Monte Carlo,  w Madrycie poleciał z Thiemem co można mu wybaczyć.

Jest to prestiżowy turniej jest sporo $ a więc Fognini się zepnie i zje Francuza na kolacje...

 
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Albot-Paire 2 ⛔



Benoit Paire w Rzymei zagral jeden ze swoich najlpeszych turniejow, jezlei chodzi o te najwazniejsze turnieje po szlemach i byl tu nawet polfinalista. Mozliwosci Francuz ma i zagranal tez kilak mniejszych turniejow na cegle, w tym roku wygrywajac nawet Marrakesz.

Byl tez Francuz w Madrycie, gdzie gral kwalifikacje i ugral cale dwa gemy w meczu z Ruudem. Niemniej jednak pokazuje to, ze Pair gra duet Madryt-Rzym na jeden turniej i stawia na solice Wloch. Paire dwa mecze kwalifkacyjne za soba, w tym mega boj z Opelka w decydujacej rundzie kwalifikacji. Jezeli Paire zostaic musial na korce tyle zdrowia to po porstu spodziewam sie dobrej gry w Madrycie. Albot bardzo dobrze radzil sobei na twardych kortach ostatnio, gdzie mial bardzo dobry okres w europejskiej hali i turniejach w Stanach, ale tutaj chyba nastepuje juz rozprezenie po przejsciu an cegle. Albot sie postara prawdopodobnie zgarac dobrze, bo w Madrycie wygrac sie meczu w turnieju nie udalo, ale licze na ta determinacje Paire'a, ktory powinien wszytsko postwic na dobry wystep w tym turnieju jak wpsomninalem.



Coric-Norrie 1 ✅



COric t odpadl w meczu otwarcia w Madrcyie i tutaj powinno byc duzo lepiej. Dzis Coric mial trudny mecz z Augerem i mimo przegranai 1-ego seta odwrocil losy meczu i patrzac w sucha statystyke to bez watpienia bym w tym meczu tenisista lepszym. Norrie udane kwalifikacje, dzis ogral Millmana, ale Coric zdecydowanei bardziej uznane nazwisko i z pewnoscia bedzie miec plany w Rzymie troche pograc.
 
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Goffin - Wawrinka ⛔

Wawrinka @1.54 bet365



Wawrinka w lepszej formie w wchili obecnej niż Belg patrząc na ostatnie wyniki na kortach ceglastych. Wawrinka szczególnie fajnie pokazał się w Madrycie gdzie odprawił m.in. Pella, Herberta czy Nishikoriego, uległ dopiero Nadalowi i choć ugrał tylko 3 gemy to widowisko nie było tak jednostronne.

Belg Goffin w tym sezonie na tych kortach możnaby powiedzieć ze nie pokonał nikogo o kim możnaby napisać ze zweryfikował jego forme in plus, no jedynie wygrany set z Tsitsipasem.



Albot - Paire ⛔

Paire @1.5 1xbet



Uzytkownik wyżej opisał to spotkanie i sie pod to podpisuje. Paire chce tu grać a predyspozycje ma ogromne! Albot nie pasuje mi tu pod tą powierzchnie co pokazują wyniki a raczej brak...



A reszta to takie mecze bardziej pod dyspozycje dnia.

 
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Fritz - Pella



Kursy podpadały, ja jeszcze wczoraj łapałem coś w miarę sensownego wczoraj, więc musicie poczekać może na live, jeśli będzie okazja. Pella jest zdecydowanym faworytem, kiedy gramy na mączce, dużo większe doświadczenie na tej nawierzchni, ale też forma. Guido potrafi nieźle serwować i rozrzucać rywali, ale bardzo ważny aspekt tego meczu jest taki, że Argentyńczyk to lewa ręka i tu będzie główna jego broń, gdyż Fritz z takimi zawodnikami ma bilans 13-16, a na mączce nie rozegrał ani jednego meczu i to może mieć bardzo duże znaczenie. 



Pella -2,5g @ 1,64 ⛔
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Kolba ✅

Jedziemy z koksem! Taki kurs wersus czekinato, czyli ziomek, który pokazał jaja rok temu i tyle. Ile turniejów zagrał dobrych????? W zasadzie adnego????, a na Kolbe to nie wystarczy! :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hazardzista93 353

hazardzista93

Użytkownik
Na jutro sensownym ako wydaje mi się być Goffin 1.61 fortuna ⛔ z Mladenovic 2.09 fortuna ✅. Oglądałem dzisiaj belga i zgniótł Wawrzona bez problemu. Bardzo lubię Delpo i liczę na szybki powrót do formy, ale ostatnio już się na nim przejechałem z Djere i uważam, że to jeszcze nie pora na niego, tym bardziej na mączce. Mladenovic też w formie, oglądałem ostatnio kilka jej spotkań, w tym zacięty pojedynek z Kvitovą w Madrycie i już wiedziałem, że coś się święci. Dzisiaj lekko pykła Garcię. Dużo w tym spotkaniu będzie zależało od głowy bo obie zawodniczki potrafią się podpalić, ale moim zdaniem Mladenovic jest głodna sukcesów i pokaże na co ją stać. Po głowie chodzi mi też Ramos i swędzi mnie niesamowicie to 2,69 fortuna, ale odpuszczam bo to mój pechowy zawodnik i zawsze gra na odwrót jak postawię.
 
W 1

wsand1990_2019

Użytkownik


no to dzisiaj sobie nie pograja :( deszcz torpeduje plany. Cały dzień ma padać. 



dzisiaj miałem puścić fedex 2:0 lekko sousa - tu jest przepaść jeśli chodzi o możliwości. Federer chcę wejść w mączke żeby na RG pokazać że potrafi.



federer 2:0  kurs  1,32 @bah ✅

Djokovic, Novak - Shapovalov, Denis (under/over 19.5)  2    - kurs 1,77 @bah  ⛔
 shapo nigdy nie sprzeda tanio skóry i myślę ze się postawi a Novak chyba nie chce przed RG męczyć się niepotrzebnie dlatego zagra na 50% i shapo do boju!!!!
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Według informacji które podawane, to około godziny 20 powinni wyjść na korty. W południe każdy chodził z parasolem, ale teraz już jest ich mniej. Pogodę sprawdzam za pomocą kamerek online w Rzymie i jest lepiej. 

Plan na dzisiaj:::: https://imgur.com/A7Ynytn
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Schwartzman lekko wygrywa z Ramosem, natomiast Cilicia się nie tykam. Moim zdaniem Schwartzman w ostatnich meczach za bardzo chciał, po nieudanych zagraniach głowa z niezadowolenia chodziła mu na boki jakby miał jakieś problemy natury psychicznej, natomiast umiejętności ma wyższe o wiele niż Ramos i gdy wejdzie dobrze w mecz to Ramos będzie bez podjazdu. Nishioke w poprzedniej fazie rozpykał bez problemów, a Ramos niewiele lepszy, myślę że w 2 setach ten mecz się zamknie. Na jutro bez analizy do grania jest jeszcze Fog @1,30
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Tsitsipas - Sinner



Wielu się zachwyca Sinnerem, ale tak naprawdę on jeszcze nie dojrzał do porządnego grania, jeszcze z takim tenisistą, jakim jest Tsitsipas. Grek ma w sobie coś z "killera" i potrafi takie mecze zabijać szybko, zwłaszcza, że na horyzoncie dzisiaj drugie spotkanie, prawdopodobnie z Fogninim. Grek przeważa pod każdym względem, serwis, baseline, siatka. Sinner grać potrafi, ale bardzo często się gubi, brakuje planu "B", więc nie wróżę tu nic dobrego.



Tsitsipas -4,5g @ 1,60 ✅

-5,5 gema @ 2,20 ✅



Poza tym warto pójść w stronę Struffa i jego +3,5g @ 1,68 ✅ lub w Kyrgiosa @ 1,67 zwrot. Kursy z pinnacle.
 
Z 3,9K

zenekkk82

Użytkownik
grać schwartzmana po tym kursie to głupota, dla mnie mecz 50 na 50, ja idę zdecydowanie w stronę Ramosa, jedyne co przemawia za schwartzmannem to tylko i wyłącznie H2H
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Fognini - Albot 1/-22.5 @1,89 efortuna   ✅



Kursy na zwycięstwo Fabio oscylują w granicach 1,30 - jego zwycięstwo nad Moladawianinem nie powinno mu sprawić większych problemów.

Fabio czekał na ten turniej długo, 12 lat Włosi czekają by któryś z Włochów zameldował się w polfinale imprezy w Rzymie, blisko rok temu był właśnie Fognini ale musiał w ćwierćfinale uznać wyższość Nadala. Fabio ma szanse po tym turnieju znaleźć się w TOP10 tak więc motywacji na pewno mu nie zabraknie a wiemy jak motywacja jest u Fabio ważna. 

Radu Albot ma bardzo dobry sezon, ale głównie na twardej nawierzchni, na ziemi w tym roku 3W/3L a w ostatnich latach jeśli chodzi o piach to Radu ma ujemny bilans. 

W poprzedniej rundzie Fogg bez problemu odprawił w szybkich dwóch setach Tsonge zaś Albot niestabilnego emocjonalnie Paire. 

Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego meczu jest gospodarz, liczę na szybki mecz, bo schody do upragnionego półfinału zaczną się od następnej rundy gdzie czekać może Tsitsipas - a tam będzie trzeba zostawić dużo więcej sił. 



 
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Schwartzman - Ramos Under 9.5 (1.set) @1,84 Unibet  ⛔



Diego to mój ulubiony zawodnik jeśli chodzi o zakłady underowe w pierwszych setach na ziemi, niezliczona ilość wyników 6:1 1:6 w pierwszych partiach, do tego na przeciwko Ramos,, zawodnik z którym Diego lubi pograć krótkie sety, 3x spotkali się że sobą na piachu i pierwsze sety układały się następująco od najstarszego 6:3, 6:1, 6:1. 

Dla osób które zaciekawilem, wystarczy, że wejdziecie chociażby na flashscore i z czystej ciekawości zobaczcie sobie w historii spotkań Schwartzman jak fajnie gra pierwsze sety. Kursy na undery bardzo dobre, ja tego zawodnika gram nie od dzisiaj na w/w zdarzenie. 

Nigdy nie liczyłem statystycznie jak to u Diego wychodzi, ale myślę, że średnio na 5 spotkań są to 4 undery 9,5 w pierwszych setach. Oczywiście jesli chodzi o Clay. 



P. S zakłady na U9.5 posiadają również polscy bukmacherzy. 



 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom