>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gry z lat dziewiećdziesiątych ;-)

supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
na amige dodalbym jeszcze Lotus 1,2.3 a na psx moje ulubione GTA 1
Pisałem już o Lotusie, a GTA mimo 2D pojawiło się troche później. Mimo wszystko ta gra nie wymagala dużego zaangażowania (taka sielanka na zabicie czasu)
Swój charakter na PSX miał Duke Nukem (time to kill) , czy jak to się piszę , Colin McRally i te szpiegowskie jak Metal G S, Syphon Filter, wojenny Medal of Honor, ktoś inny wymieni MediEvill, Tony Hawk, Driver&#39;a, czy Warms&#39;ow. Około 2002 (koniec PSX) człowiek odpuścił sobie gry video...
 
D 219

dolgo

Użytkownik
Pisałem już o Lotusie, a GTA mimo 2D pojawiło się troche później. Mimo wszystko ta gra nie wymagala dużego zaangażowania (taka sielanka na zabicie czasu)
Swój charakter na PSX miał Duke Nukem (time to kill) , czy jak to się piszę , Colin McRally i te szpiegowskie jak Metal G S, Syphon Filter, wojenny Medal of Honor, ktoś inny wymieni MediEvill, Tony Hawk, Driver&#39;a, czy Warms&#39;ow. Około 2002 (koniec PSX) człowiek odpuścił sobie gry video...
taaa Colin Mcrally to byla moja pierwsza gra na psx ???? , swoja te gierki na psx byly strasznie drogie cos ponad 200zl na tamte czasy to bylo cos, pozniej nastala era przerabiania szaraka..., nie wiem czy GTA nie wymagalo duzego zaangazowania ale na pewno to gra ponadczasowa
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
taaa Colin Mcrally to byla moja pierwsza gra na psx ???? , swoja te gierki na psx byly strasznie drogie cos ponad 200zl na tamte czasy to bylo cos, pozniej nastala era przerabiania szaraka..., nie wiem czy GTA nie wymagalo duzego zaangazowania ale na pewno to gra ponadczasowa
GTA za swój klimat i oryginalność była wysoko oceniania (zawsze w czubie)
Ja miałem przeróbkę już w 98-99, elektro monter mechanik który mi to robił, jak dostał odemnie konsolę i kilka gierek do testów, to później nie chciał mi jej oddać (nie odbierał tel, ciągle coś poprawiał i trwało to ponad 30 dni ???? ) a jak już był ostateczny dzień odbioru, to mówił co jak przeszedł, chciał się zamienić na PC itp (PSX uzależnial strasznie w tam tych czasach). A co do cen samej konsoli PSX i gier, to w Polsce były najwyższe na całym świecie. Wszystko o wiele droższe jak w USA, a przelicznik był minimum x5 w stosunku do zarobków. Pamiętam, że najniższa krajowa wynosiła około 500 pln, a nowa konsola chodziła po 700-900 pln + gry do 300 pln. Już w tedy ubecja robiła fortuny na najbiedniejszych... Taka o to Polska, a ludzie ciągle ślepi i ciemni ...
Z gierek z dawnych czasów zawsze należy wymieniać
- Alien vs Predator robiony od 1987 roku i dostępny chyba na wszystkie platformy
A nie pamiętam dokładnych tytułów gier na Pegasusa, tj Crazy Dazy ... ? (chodziło się jakimś jajkiem) i jeżdżenie w koło samochodzikami po planszach, dywanach (były przeszkody) czyli Machine .... ?
aaa przypomniały mi się pierwsze ręczne ruskie gry, jedna z nich to łapanie jaj przez wilka (chyba ta kreskówka) a drugiej już nie pamiętam. To był taki mały monitorek z aluminiowym drutem jako podstawką. Pamiętacie?
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Poszukuje czegoś podobnego do Max Payna, żeby umilić sobie czas w pracy. Tak do 2008 roku maksymalnie, bo dalej to już może komp nie uciągnąć. ktoś coś poleci?
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Poszukuje czegoś podobnego do Max Payna, żeby umilić sobie czas w pracy. Tak do 2008 roku maksymalnie, bo dalej to już może komp nie uciągnąć. ktoś coś poleci?
Polecam
Devastation
mroczny klimat, podobny własnie do tego z Max Payne&#39;a. Jak dla mnie świetny klasyk z 2003 roku
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Polecam
Devastation
mroczny klimat, podobny własnie do tego z Max Payne&#39;a. Jak dla mnie świetny klasyk z 2003 roku
Klimat klimatem, ale nienawidzę strzelanek, w których widać tylko broń (ala Quake), muszę mieć postać jak w Maxie czy np. Mafii.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
To i ja się dopiszę:
bezkonkurencyjne tytuły rozwijane, "żyjące" dalej dzięki swoim fanom (już wielopokoleniowym) - to pierwsze dwa,
Heroes 3 (przy okazji graty dla mistrza (Szopa666) i vicemistrza (Arytmetyczny) świata oraz Panzer General II i Fallout 2.
A z klasycznych RPG "papierowych" (co za czasy) to oczywiscie Warhammer (pozdrawiam wszystkie ekipy :)) .
A jeszcze wcześniej? Z prehistorii to planszowka "Magia i miecz". Takie były zabawy :)
 
Do góry Bottom