>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Betsson - Wpłaty/Wypłaty pieniędzy.

N 0

nickname822

Użytkownik
jesli wplacilem przez konto bankowe bo nei moglem przez Ecopayz to nic mi sie nie stanie jak wyplata tez pojdzie na te konto?



Jesli nie jest to jakas bardzo duza kwota to nic nie powinno sie stać
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
wypłacasz przez pośredniaka trustly na konto bankowe, a zresztą tam raczej nie ma problemu z wypłatą na inna metodę (jeśli już wcześniej użyłeś)
 
T 25

tomciopogrom

Użytkownik
Cześć, właśnie mam taka sytuację z wypłatą na kwotę 48000 zł. Czy ostatecznie dostałeś swoją wypłatę? Jaka to była kwota? Czy w razie problemu z wypłatą od takiego bukmachera jest tu ktoś kto może pomóc w takich sprawach? Pierwszy raz mi się udało u nich wygrać wcześniej byłem graczem VIP z ciągłym bonusami 100% na kwoty 1000-2000 zł. Teraz też z takiego bonusa micsie udało taka wygrana zrobić. Wcześniej byłem u nich na minusie przeszło 26000 zł. Wyszedlbym na niecały plus 22000 i już problemy. W dodatku również zrobiłem ta wypłatę przez trustly na polski bank bo nie chcieli rozłożyć na kilka banków ani na neteller pisząc że muszę wypłacić całość na konto z którego była ostatnia wpłata...Myślicie że tutaj z urzedem skarbowym mogę mieć problemy (jeśli w ogóle betsson to wyplaci)?
 
C 0

chaser

Użytkownik
Myślicie że tutaj z urzedem skarbowym mogę mieć problemy (jeśli w ogóle betsson to wyplaci)?
Będą problemy... banki mają obowiązek zgłaszania do urzędu skarbowego wszystkich przelewów przychodzących, powyżej 10.000,00zł, na konta osób prywatnych.
Ja bym nie ryzykował.
 
T 25

tomciopogrom

Użytkownik
Właśnie wyplata została zaakceptowana. Gdzieś czytałem że muszą zgłaszać powyżej 15 tyś euro nie powyżej 10 tyś zł. Więc mam nadzieję że nie będzie problemów. A jak są problemy to po jakim czasie mniej więcej.
 
M 0

majzelo

Użytkownik
Cześć, właśnie mam taka sytuację z wypłatą na kwotę 48000 zł. Czy ostatecznie dostałeś swoją wypłatę? Jaka to była kwota? Czy w razie problemu z wypłatą od takiego bukmachera jest tu ktoś kto może pomóc w takich sprawach? Pierwszy raz mi się udało u nich wygrać wcześniej byłem graczem VIP z ciągłym bonusami 100% na kwoty 1000-2000 zł. Teraz też z takiego bonusa micsie udało taka wygrana zrobić. Wcześniej byłem u nich na minusie przeszło 26000 zł. Wyszedlbym na niecały plus 22000 i już problemy. W dodatku również zrobiłem ta wypłatę przez trustly na polski bank bo nie chcieli rozłożyć na kilka banków ani na neteller pisząc że muszę wypłacić całość na konto z którego była ostatnia wpłata...Myślicie że tutaj z urzedem skarbowym mogę mieć problemy (jeśli w ogóle betsson to wyplaci)?
Jak się skończyła ta przygoda z wypłata? Mam też sporo do wyplacenia i nie wiem jak to rozłożyć..
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Wczoraj o 22 zlecenie wypłaty 980 zł
Teraz O 11 na koncie przez trustly.
Bez kombinowania a wszystko będzie ok.

Polecam buka w unibet to samo. Żadnych problemów.
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
A można zrobić tak, że najpierw wpłacę przez trustly ze swojego konta a później wypłata tą samą metodą ale na inne konto?
 
M 127

miluus

Użytkownik
z tego co wiem betsson to praktycznie to samo co betsafe, ile idzie kasa na revo w pln po zaakceptowaniu wyplaty(mail przyszedl) ?
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Kolejna tym razem już dobra, bardzo szybka wypłata w ciągu jednego dnia z Trustly na konto bankowe. Polecam.

Gram tu od 3-4 miesięcy. Brak limitów, przyjmują bez problemów większe kwoty. Żadnej weryfikacji oprócz tego co na początku scany dowodu.

Duża bogata oferta na sporty walki bo to gram. Wydarzenia i gale takie których nie ma nigdzie niekiedy.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Wygralem tam troche na lidze bialoruskiej i teraz zaklady z automatu przyjmuja do 200-300zl, jak cos popularnego jak bundesliga to z 500zl zaakceptuja, a tak to reczna weryfikacja, ktora czesto jest odrzucana i kurs zmniejszany. Buk przyjemny, ale do niskich stawek
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
CO masz na myśli przez duże kwoty? Mam tam konto 12 alo 13 lat (!) i mam problem zeby postawić 1000zł przy ako z 2-3 zakładów, dramat.
Poważnie problem ze stawką 1000 zł !!!! Dziwne. Jak chcesz to na priv mogę podesłać skany że nie robie w balona. Takie kwoty bez niczego przechodzą.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom