>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Proszę o poradę fachowców

jozzy22 553,8K

jozzy22

Użytkownik


Nie 4x250. W ciągu 30 dni musisz zagrać w sumie za 1000 zł i faktycznie każdy kupon musi być o kursie 1.9 i przynajmniej 3 zdarzenia.Jeśli wejdziesz w bonusy to tam na bieżąco masz aktualizowane ile jeszcze pozostalo czasu i jaka suma. Napalac się też nie ma co. Jeśli się. Nie uda to mówi się trudno
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP


Dzięki  Jozzy, okej, ja rozumiem, że stawka nie musi byc cztery razy po 250zł ale tyle razy (cztery) muszę zagrać moim depozytem bo tyle kaski wpłaciłam do Fortuny. Moim zdaniem to jest nieuczciwe?



Jakoś ciezko mi uwierzyć  że nawet ktoś obeznany obróciłby taką kwotą bez straty a co dopieeo ja ☹



A jest jakis bukmacher, ktory przyznaje od razu bonus i można nim grać?



A może chciałby mi ktoś pomóc chociaż w formie zabawy i podał mi kilka razy jakieś trzy zakłady za 1,90 łącznie? Bo straciłam juz 90zł a zagralam za 60 zł. Zostało mi na koncie 160zl. A gdzie jeszcze obstawiać 940? Nie mam szans. 



Umiałby ktoś mi pomóc? Bylabym wdzięczna ☺
 
jozzy22 553,8K

jozzy22

Użytkownik


Da się zrobić jak mowie masz na to 30 dni. Ja gdy zaczynałem musiałem zagrać za 800 i bez problemu zrobione. Uzbierać 1.9 na 3 zdarzeniach to.nie jest wielka filozofia
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP


Dla mnie to sztuka nie do ogarnięcia. I nie do końca jasno się wyraziłam. Nie mam miesiąca bo wpłaciłam dwa tygodnie temu. Ale ciągle przegrywam więc postanowiłam poszukac pomocy. Zostalo mi de facto 13 dni ☹ I przepraszam za literówkę w temacie  Mialo być "Proszę o poradę"  a nie paradę ????



 



poprawiłem Ci tą literówkę w temacie  //waldi1979
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports


Najlepsza rada bedzie taka ze wyplac pieniadze i nie graj bo niemasz pojecia , znasz sie na pilce ,tenisie i tak dalej ? :)))) naprawde zle robisz ze wplacilas jakies "duze" pieniadze zacznij sie uczyc grajac od 1 zlotego to dobra rada., jezeli jestes uparta i chcesz cos tam grac i tak dalej :))) pozdrawiam
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik


Moja rada to czytać regulamin. Nikt Cię nie oszukał.



Mając 21 lat wypadałoby potrafić czytać ze zrozumieniem, myśleć czy chociażby prawidłowo stosować znaki interpunkcyjne.
 
mr.0ver 35

mr.0ver

Użytkownik
cytat z dnia 9 maja 2019 22:22 przez gy_gy_craveel


Najlepsza rada bedzie taka ze wyplac pieniadze i nie graj bo niemasz pojecia , znasz sie na pilce ,tenisie i tak dalej ? :)))) naprawde zle robisz ze wplacilas jakies "duze" pieniadze zacznij sie uczyc grajac od 1 zlotego to dobra rada., jezeli jestes uparta i chcesz cos tam grac i tak dalej :))) pozdrawiam



Przecież można obstawiać np kto umrze w grze o tron, jak na imię będzie miał książę UK itd...nie samym sportem zyje kobieta :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Serdecznie dziękuję za pomoc. Faktycznie nie pomyślałam, że mogłabym obstawić jak będzie miał na imię syn księżnej.

A tak na poważnie, zobaczcie jak to jest. Jeden kolega "pomoże" udzielając rady "jak najszybciej wypłać pieniądze skoro się nie znasz", drugi kolega coś tam wypomni, że w moim wieku to już się pewne rzeczy powinno rozumieć i tym podobne głupotki.



A są też i tacy ludzie tutaj, którym naprawdę chce się pomóc drugiej osobie. Ten ktoś napisał do mnie na priv, wyjaśnił wiele kwestii, wytłumaczył bardzo wiele oraz przejrzyście udzielił sporo wskazówek.

Znam się na piłce lepiej niż niejeden tutaj chłopak, nie wspominając o tenisie. Głównie problem dotyczył kwestii wypłacalności bonusa ponieważ nigdy wcześniej nie grałam na zakładach przez Internet.



Okazało się,  że wszystko można rozwiązać przy odrobinie dobrej woli. Taką wykazał się jeden ze stałych (od wielu lat) na forum użytkowników. Pomógł mi najzwyczajniej w świecie - nie tylko wyjaśniając zawiłości skorzystania z bonusu lecz również oferując znakomite, w przewadze trafne typy. 



Rozmawiamy ze sobą przy pomocy komunikatora, codziennie wymieniając się uwagami dotyczącymi typów, kursów itd. 

Dzięki temu wspólnie już wiele typów trafiliśmy. 

Moim zdaniem taki ktoś na forum to skarb. Co ciekawe, jest na tyle skromny, że nawet nie chciał abym mu publicznie na forum podziękowała co jednak niniejszym czynię. Dziękuję :)
 
Do góry Bottom