>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5. Grand Prix Hiszpanii [10 - 12 maja 2019]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Grand Prix Hiszpanii 2019







Piątek, 10 maja ▶

#1 Trening ▶ 11:00

#2 Trening ▶ 15:00



Sobota, 11 maja ▶

#3 Trening ▶ 12:00

#Kwalifikacje ▶ 15:00



Niedziela, 12 maja ▶

#Wyścig ▶ 15:10





 



Informacje o torze:

Nazwa toru: Circuit de Barcelona-Catalunya

Lokalizacja: Montmeló, Hiszpania

Pierwsze Grand Prix: 1991

Długość toru: 4.655 km

Liczba okrążeń: 66

Kierunek jazdy: Prawoskrętny

Całkowity dystans wyścigu: 307.104 km

Rekord okrążenia: Daniel Ricciardo (2018) - 1:18.441





 



Zapraszam do dyskusji!
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Mamy hit transferowy! Jak poinformował na Twitterze Patryk Mirosławski od GP Hiszpanii Andrzej Borowczyk rozpocznie współpracę z Eleven Sports. Podczas najbliższego weekendu powróci para komentatorska: Andrzej Borowczyk i Mikołaj Sokół.



Andrzej Borowczyk zadebiutuje w Eleven i będzie komentował na żywo pierwszy wyścig F1 od 2015 roku. Po raz ostatni para Borowczyk - Sokół komentowała F1 w 2009 roku.



 



Edit: Michał Gąsiorowski poinformował, że odchodzi z Eleven Sports. Wygląda na to, że Borowczyk przyszedł właśnie po to aby go zastąpić.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 6 maja 2019 14:35 przez ranczo0123


Mamy hit transferowy! Jak poinformował na Twitterze Patryk Mirosławski od GP Hiszpanii Andrzej Borowczyk rozpocznie współpracę z Eleven Sports. Podczas najbliższego weekendu powróci para komentatorska: Andrzej Borowczyk i Mikołaj Sokół.



Andrzej Borowczyk zadebiutuje w Eleven i będzie komentował na żywo pierwszy wyścig F1 od 2015 roku. Po raz ostatni para Borowczyk - Sokół komentowała F1 w 2009 roku.



 



Edit: Michał Gąsiorowski poinformował, że odchodzi z Eleven Sports. Wygląda na to, że Borowczyk przyszedł właśnie po to aby go zastąpić.



Raczej odwrotnie: Gąsiorowskiemu podziękowali bo zakontraktowali Borowczyka. To nie jest dobra zmiana, tym bardziej, że ta młoda ekipa F1 Eleven jest świetna, nawet jak szefunio Mirosławski czasem się wepcha na jakiś wyjazd na GP, to nie psuje za bardzo przekazu, jakości, chemii i swoistego klimatu komentarza. A teraz Borowczyka biorą.. czekam jeszcze na transfer Zientarskiego i będzie komplet.
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik


Zgodzę się z psotnickiem. Może i człowiek " wychował się " na komentarzu Borowczyka ale to nie sprawia, że ten komentarz był dobry. Podobny przypadek co Szpakowski, szacunek za karierę ale czasami warto dać szanse młodym. Mi osobiście bardzo odpowiadał komentarz Gąsiorowskiego zarówno w Eleven jak i w radiu i trochę szkoda, że stacja, która szczyciła się tym że stawia na młodych i chce zawojować rynek transmisji sportowych w PL nowym rozdaniem, zaczyna jakieś odgrzewanie kotletów. Czekam na Hajte zamiast Tomka Urbana przy bundeslidze granice absurdu zostaną przekroczone.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Oj faktycznie jednak z tym Borowczykiem to nie byl dobry pomysl. Ciezko tego sluchac. Po za tym tak jak to bylo w przeszlosci gosc malo ogarnia to co sie dzieje wokol ????
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej


Ja osobiście zawsze lubiłem Andrzeja, mimo ze czasem gadał o pupie Maryni to jednak razem z Sokołem sie fajnie uzupełniali i był klimat w studiu. 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Na ten weekend wyscigowy kazdy zespol przywiozl spore poprawki do swoich bolidow. Kto chetny to polecam lekture w ktorej dokladnie omowione sa wszystkie ekipy.



 

https://www.cyrkf1.pl/omowienie-poprawek-przywiezionych-na-gp-hiszpanii-2019/



 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


GP Hiszpanii - kwalifikacje, sobota 15:00

Leclerc - Verstappen @ 1.35
⛔
Robert Kubica - Czas najlepszego okrążenia w Q1 poniżej 1:20.000 (GP Hiszpanii) @ 1.50 ⛔
AKO: 2.03 (real 1.78) ⛔
Bukmacher: STS

Red Bull tutaj z problemami. Verstappen uskarzal sie na dziwna prace silnika, ktory wykazywal jakies podejrzane spadki mocy. Generalnie Ferrari ma tutaj duze poprawki i na pewno beda blizej Mercedesa w kwalifikacjach. Gram na mlodego Leclerca bo widac golym okiem, ze jest szybszy od Seba wiec wrzucam jego do mojego AKO przeciwko Verstappenowi.

Czas Russela z FP2 to 1.20.191 i gdyby nie spin Roberta na miekkich oponach z okrazenia rozgrzewkowego to wykrecilby podobny. Pozniej byly jakies drobne problemy z samochodem i nie udalo sie juz RK poprawic swojego czasu. Generalnie powinno byc easy czas ponizej 1.20.000 biorac pod uwage te wszystkie okolicznosci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej


Russell-Kubica 2 ⛔



Kurs 3 sts



Robert stracił większość P2 przez awarie jednostki napędowej ale tak naprawde obaj sa blizej siebie niz na to wskazują kursy. Mamy jeszcze P3 by można troche ustawic auto. Robert po P1 byl zadowolony pozniej dużo stracił . Ja ryzykuje Roberta bo az takiej przepasci miedzy nimi nie ma
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kamil_1992 304

kamil_1992

Underdog


Cześć! Czytam od jakiegoś czasu Wasze wpisy, stwierdziłem, że wykonujecie fajną pracę i postanowiłem sam zacząć się tu czasem udzielać. Życzę wszystkim wysokich wygranych. 



Co do GP Hiszpanii, to wydaje mi się, że pomimo 3 miejsca Bottasa w ostatniej sesji treningowej nie będzie tutaj zmiany w porównaniu z poprzednimi wyścigami. Widać gołym okiem od początku sezonu (może poza pechem Leclerca w Bahrainie), że Mercedes sieje jeszcze większe spustoszenie niż w poprzednich latach. Fin nie miał możliwości wykręcenia specjalnie szybkich kółek z powodu swojej wycieczki na żwir oraz kłopotów Russella, miał też lekkie problemy na swoim najszybszym, widać tam było jeszcze rezerwy, które mogą mu pozwolić zbliżyć się lub przeskoczyć Hamiltona. Mercedesy jak to mają w swoim zwyczaju szykują pewnie coś specjalnego na kwalifikacje (Hamilton chyba już teraz zaczął odpalać "party mode") i nie wydaje mi się, żeby ktoś mógłby im zagrozić na dwóch pierwszych miejscach, zwłaszcza, że bardzo dobrze radzili obie tutaj w ostatnich latach, a w zespole nie ma żadnych wewnętrznych tarć. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia May 11, 2019, 2:21 p.m. przez kamil_1992


Cześć! Czytam od jakiegoś czasu Wasze wpisy, stwierdziłem, że wykonujecie fajną pracę i postanowiłem sam zacząć się tu czasem udzielać. Życzę wszystkim wysokich wygranych. 



Co do GP Hiszpanii, to wydaje mi się, że pomimo 3 miejsca Bottasa w ostatniej sesji treningowej nie będzie tutaj zmiany w porównaniu z poprzednimi wyścigami. Widać gołym okiem od początku sezonu (może poza pechem Leclerca w Bahrainie), że Mercedes sieje jeszcze większe spustoszenie niż w poprzednich latach. Fin nie miał możliwości wykręcenia specjalnie szybkich kółek z powodu swojej wycieczki na żwir oraz kłopotów Russella, miał też lekkie problemy na swoim najszybszym, widać tam było jeszcze rezerwy, które mogą mu pozwolić zbliżyć się lub przeskoczyć Hamiltona. Mercedesy jak to mają w swoim zwyczaju szykują pewnie coś specjalnego na kwalifikacje (Hamilton chyba już teraz zaczął odpalać "party mode") i nie wydaje mi się, żeby ktoś mógłby im zagrozić na dwóch pierwszych miejscach, zwłaszcza, że bardzo dobrze radzili obie tutaj w ostatnich latach, a w zespole nie ma żadnych wewnętrznych tarć. 


Witam na forum F1????. Zawsze to fajnie widzieć nową osobę do pisania. 



Co do kwali to od wczoraj chodzi za mną win Bottasa. Lewis faworytem napewno i myślę ze Merc bedzie miał pierwszą linię ale Valtteri nie raz pokazywał ze potrafi zrobić szybkie kółko nie będąc faworytem. Dlatego moj typ na zwycięzcę kwalifikacji to Bottas 



Valtteri Bottas win kurs 3 STS ✅ ✅



 



Jeszcze pare słów na temat RWR. George Russell pod koniec P3 rozbil tyl bolidu i niestety Robert nie mogl przejechac szybkiego kolka wiec ta różnica jest myląca. Czy fakt rozbicia auta będzie mial wpływ na kwale? Moze tak a moze nie bo nie. Niemniej kurs 1.25 na Russella w tym momencie to jakaś paranoja. I życzę Robertowi by dziś wlasnie pokonal mistrza F2. Sa tez szanse na deszcz wiec zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
kamil_1992 304

kamil_1992

Underdog
cytat z dnia 11 maja 2019 14:46 przez mark1973


Co do kwali to od wczoraj chodzi za mną win Bottasa. Lewis faworytem napewno i myślę ze Merc bedzie miał pierwszą linię ale Valtteri nie raz pokazywał ze potrafi zrobić szybkie kółko nie będąc faworytem. Dlatego moj typ na zwycięzcę kwalifikacji to Bottas 



Valtteri Bottas win kurs 3 STS



 



Jeszcze pare słów na temat RWR. George Russell pod koniec P3 rozbil tyl bolidu i niestety Robert nie mogl przejechac szybkiego kolka wiec ta różnica jest myląca. Czy fakt rozbicia auta będzie mial wpływ na kwale? Moze tak a moze nie bo nie. Niemniej kurs 1.25 na Russella w tym momencie to jakaś paranoja. I życzę Robertowi by dziś wlasnie pokonal mistrza F2. Sa tez szanse na deszcz wiec zobaczymy.


Bardzo dobry bet z tym zwycięstwem w quali. Buki nie czają jeszcze wewnętrznej przemiany V.Bottasa ;) dla mnie świetna jest ta jego praca jaką wykonał nad własnym charakterem. Z pokornego skrzydłowego ("Valtteri It's James"), grzecznie wykonującego polecenia zespołu stał się cwaniakiem, który potrafi postawić się nawet Toto Wolffowi. Bottas czuł, że jeżeli nie zacznie ogarniać to będzie jego ostatni sezon w Mercedesie i zamiast skonczyć jak niegdyś Kovalainen w Mclarenie postanowił skumulować w sobie cała fińską energię żeby zrobić Rosberga 2.0. To było do przewidzenia przed sezonem a teraz tylko się potwierdza, zwłaszcza, że Hamilton miewa na początku sezonu problemy z koncentracją (wspominał o tym sam Nico Rosberg). Poza tym, fin mówił na początku sezonu o pracy mentalnej jaką wykonał zimą - "Starałem się nie myśleć o fali krytyki jaka na mnie spadła. Oczywiście złe słowa również potrafią być motywujące. Zaczyna się kolejny sezon, to dla mnie nowe rozdanie. Chcę, żeby to był najlepszy rok w mojej karierze". Na filmikach widać było, że trenuje niemal jak Rocky przed walką z Ivanem Drago :D Hamilton wspominał, że nie odpuści mu tak łatwo na starcie jak w czasie ostatniego GP więc będzie ciekawie  ale jeżeli fin utrzyma miejsce przed nim po pierwszych zakrętach, ma ogromne szansę na zwycięstwo. 
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia May 11, 2019, 4:31 p.m. przez kamil_1992

cytat z dnia 11 maja 2019 14:46 przez mark1973


Co do kwali to od wczoraj chodzi za mną win Bottasa. Lewis faworytem napewno i myślę ze Merc bedzie miał pierwszą linię ale Valtteri nie raz pokazywał ze potrafi zrobić szybkie kółko nie będąc faworytem. Dlatego moj typ na zwycięzcę kwalifikacji to Bottas 



Valtteri Bottas win kurs 3 STS



 



Jeszcze pare słów na temat RWR. George Russell pod koniec P3 rozbil tyl bolidu i niestety Robert nie mogl przejechac szybkiego kolka wiec ta różnica jest myląca. Czy fakt rozbicia auta będzie mial wpływ na kwale? Moze tak a moze nie bo nie. Niemniej kurs 1.25 na Russella w tym momencie to jakaś paranoja. I życzę Robertowi by dziś wlasnie pokonal mistrza F2. Sa tez szanse na deszcz wiec zobaczymy.


Bardzo dobry bet z tym zwycięstwem w quali. Buki nie czają jeszcze wewnętrznej przemiany V.Bottasa ;) dla mnie świetna jest ta jego praca jaką wykonał nad własnym charakterem. Z pokornego skrzydłowego ("Valtteri It's James"), grzecznie wykonującego polecenia zespołu stał się cwaniakiem, który potrafi postawić się nawet Toto Wolffowi. Bottas czuł, że jeżeli nie zacznie ogarniać to będzie jego ostatni sezon w Mercedesie i zamiast skonczyć jak niegdyś Kovalainen w Mclarenie postanowił skumulować w sobie cała fińską energię żeby zrobić Rosberga 2.0. To było do przewidzenia przed sezonem a teraz tylko się potwierdza, zwłaszcza, że Hamilton miewa na początku sezonu problemy z koncentracją (wspominał o tym sam Nico Rosberg). Poza tym, fin mówił na początku sezonu o pracy mentalnej jaką wykonał zimą - "Starałem się nie myśleć o fali krytyki jaka na mnie spadła. Oczywiście złe słowa również potrafią być motywujące. Zaczyna się kolejny sezon, to dla mnie nowe rozdanie. Chcę, żeby to był najlepszy rok w mojej karierze". Na filmikach widać było, że trenuje niemal jak Rocky przed walką z Ivanem Drago :D Hamilton wspominał, że nie odpuści mu tak łatwo na starcie jak w czasie ostatniego GP więc będzie ciekawie  ale jeżeli fin utrzyma miejsce przed nim po pierwszych zakrętach, ma ogromne szansę na zwycięstwo. 


Dobrze gadasz o tym Bottasie, facet pracuje z psychologiem, sa juz efekty i widac ze nie da sie w tym sezonie Hamiltonowi, osobiscie jezeli miałby Mistrzostwa wygrac kierowca Merca to wolałbym Valtteriego ale zobaczymy jak to bedzie. W wyscigu mam nadzieje ze Fin sie obroni ale roznie moze byc. Kurs 1,9 taki sobie na win. Trzeba cos pomyslec na jutro
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


GP Hiszpanii - wyścig, niedziela 15:10

Obaj kierowcy drużyny Williams zostaną sklasyfikowani - TAK

Kurs: 1.65
✅

Bukmacher: Fortuna/STS




Dwa gruzy spod znaku Williamsa podobno juz w ten weekend nie maja problemow z czesciami zamiennymi i wszystko co trzeba to zostalo wymienione. Tak mowi Klerowna wiec moze byc zupelnie odwrotnie ale przypuscmy, ze jest tak jak mowi. Jesli bolidy maja juz wszystkie czesci takie jak trzeba to powinni sie dotoczyc do mety. Oczywiscie na samym koncu bo walki z zadnym zespolem nie bedzie. Szkoda patrzec na nich ani sie nimi ekscytowac. Tor pod Barcelona to obiekt na ktorym odbywaly sie przedsezonowe testy i dzisiaj Williams moze to GP potraktowac jako ich przedluzenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Samochód bezpieczeństwa podczas wyścigu - TAK kurs 1.9 ( razem z virtual safety car ) ✅



Szans na sukces tego typu upatruje w dużej mierze w żwirowych poboczach w których bardzo łatwo utknąć lub nanieść dużą ilość brudu na tor. Nie będę ukrywał, fakt iż virtual safety car się zalicza do tego zakładu ma spory wpływ na granie tego typu. Organizatorzy GP są bardzo przewrażliwieni i słusznie na punkcie bezpieczeństwa co widzieliśmy podczas GP w Baku gdzie Gasly zaparkował bolid w bardzo bezpiecznym miejscu praktycznie za bandami ale i tak mieliśmy wirtualną neutralizację. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, tor, pobocza, zamieszanie na starcie i takie gwiazdy jak Grosjean lub Kvyat no i ten kurs, jak dla mnie jest to bet dnia na ten wyścig ;)

Dodam, że nie wiem jak sprawa tego zakładu ma się u innych buków. Ten typ gram na BETFAN i wiem że tam tak rozliczają ten zakład bo o to pytałem.





Zwycięzca - Bottas kurs 1.9 ⛔



Fin jest w gazie w tym sezonie i póki mamy początkową fazę sezonu i Lewis bardziej koncentruje się na wybiegach mody będzie łatwiej Valteremu rywalizować z Hamiltonem. Kurs jest bardzo kuszący i jestem przekonany, że gdyby to Lewis startował z pierwszego pola kurs byłby niższy bo buki tak średnio wierzą w Bottasa co tutaj już ktoś zauważył. Dojazd do pierwszego zakrętu jest kluczowy i jeżeli tam Valteri dojedzie na pozycji lidera i Mercedes nie będzie przesadnie mieszał w trakcie wyścigu na niekorzyść Bottasa myśle, że jest on na tyle mocny i udowodnił to przez cały weekend, że dowiezie to zwycięstwo do końca, zwłaszcza że tor nie należy do zbyt przyjaznych pod kontem wyprzedzania. 





Najlepszy z grupy: Sainz, Norris, Raikkonen, Perez - Sainz kurs 2.85 ✅



Myślałem grać h2h Sainz vs Norris po kursie 1,83 ale doszedłem do wniosku, że będzie bardzo ciężko Perezowi i Raikkonenowi pokonać duet z McLarena a kurs jest o wiele wyższy więc pogram typ najlepszy z grupy. Prawdę mówiąc zdziwiło mnie to że Hiszpan był wczoraj wolniejszy w kwalifikacjach od swojego Brytyjskiego kolegi z zespołu. Nie zagłębiałem się w relacje i wypowiedzi Carlosa po kwalach ale zdaje mi się że musiał mieć problemy ze złożeniem szybkiego kółka bo na przestrzeni weekendu prezentował się raczej lepiej od Lando. Znajomość toru i własne ściany pewnie dodadzą mu trochę animuszu w tym wyścigu, mam nadzieje że to wystarczy. 



Powodzenia



Wszystkie kursy z BETFAN



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
M 127

miluus

Użytkownik
Za każdym razem oprócz kwalifikacji Sainz był lepszy od Norrisa, za każdym razem oprócz kwalifikacji Sainz był na miejscach 1-10. Jedzie u siebie i będzie chciał pokazać kto rządzi w McLarenie. Myślę, że uda mu sie dojechac na miejscach 1-10 a w fortunie kurs na to 2.65
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Niestety nie mogłem sie zalogowac na forum 

wiec typ bez analizy podaje

Verstappen 1-3

kurs 3 STS ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom