>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour: Madryt - 04.05.2019-11.05.2019

Status
Zamknięty.
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Bencić - Halep



Szczerze, to nie rozumiem tych przesadnych zachwytów nad Belindą Bencić po tym wczorajszym meczu z Osaką. Przecież to Japonka przegrała sama ze sobą, niż Bencić zmusiła ją do czegokolwiek od stanu 3:5 w trzecim secie. Poza tym było w tym meczu kilka takich piłek, które odwracały losy setów i Szwajcarka w ten sposób przegrała gładko pierwszy set od stanu 3:3. Bencić nie jest pewna, jej serwis nie jest konkretny i potrafi popełniać sporo błędów, zwłaszcza kiedy musi pobiegać. Fajnie wyglądał jej return, ale miała dość dobry dzień.



Simona Halep to zupełnie inna rywalka, zupełnie inny styl. Rumunka gra w tym turnieju bardzo dobrze i żeby pójść w jej kierunku wystarczy mi jej wczorajsza wypowiedź z konferencji prasowej.



"Przegrałam z nią w Dubaju, ale nie grałyśmy jeszcze ze sobą na clayu. Tutaj czuję się naprawdę bardzo dobrze." - powiedziała Simona. Pokazuje to tylko, że czuje się tu pewnie i nie boi się starcia z Bencić. 



Halep jest regularna, wybiegana, potrafi grać takie kontry, przez które odechciewa się grać rywalkom, a Belinda żelaznej psychiki nie ma i przez takie piłki potrafi przegrywać mecze. Rumunka czuje się w Madrycie jak ryba w wodzie, ale tutaj też ma miejsce podwójna motywacja, gdyż Halep jest dwa mecze od powrotu na pozycję liderki światowego rankingu. 



Podsumowując, Halep regularniejsza, pewniejsza i złapała dobrą formę. Bencić plusuje na returnie, ale biorąc pod uwagę jej wahania nastroju, to nie widzę jej w tym starciu i idę zdecydowanie w kierunu Simony.



Halep -3,5g @ 1,62 ✅



Halep -4,5g @ 1,95✅



Halep 2-0 @ 2,02 | Pinn⛔
 
P 184

proosty

Użytkownik


KIKI BERTENS 1,47 FORTUNA ✅



 



Wczoraj super mecz z Kvitovą, rewanż za finał z przed roku i za ostatni mecz, grała mega kątowo, dobry return, na serwisie też w miarę pewnie, według mnie osiągnie przynajmniej tyle co rok temu, czyli finał , a i w finale nie będzie na straconej pozycji z prawdopodobnie Halep ;) Co do Stephens to kto wie jakby się potoczył ten mecz jeżeli przy 5:4 i po 15 (według mnie piłkę uderzoną w linię) punk dostała Martic, ale  Pani sędzia uznała piłkę jako autową. Niby coraz większa pewność przy uderzeniach ale na tak dobrą na ziemi Bertens i co najważniejsze w formie to nie wystarczy ( in my opinion oczywiście) Także oglądając oba mecze, szczerze i z całego serca polecam Kiki, wiadomo WTA, baby, humorki i tp ale chyba nie w półfinale Madrytu ;) .. 



 



Dodatkowo : 



Halep 1,35 ✅ 



Thiem 1,44 ✅



tsitsipas 1,66 ✅



Nadal 1,27 ✅



no i Djoko też 1,17 zwrot



Wszystko fortuna



uważam, że dzisiaj żaden underdog nie wygra ;)



Trzymajcie się , pozdro 



EDIT:



Tak jak myślałem dzisiaj faworyci zrobili robotę i dużo zielonego ;) :) 
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik


Bencić - Halep over 18.5 gema @1.51 fortuna



Ja dziś pogram sobie taki dość pewny jak dla mnie over gemowy. Liczę na wyrównany mecz z dużą ilością gemów i ciekawych wymian.



Moim zdaniem typ jest o tyle ciekawy bo przy wyniku 6:4 6:3, over zostaje pokryty. Nie chce mi się wierzyć że Bencić dostanie takie łomot że nie zdobędzie tych 7 gemów.



Ja gram to w dublu z setem Zvereva @1.46. Moim skromnym zdaniem Tsitsipas nie jest aż takim faworytem jak sugerują to kursy i niemiec spokojnie seta może ugrać.



 Ako z fortuny to @ 2.20 ✅✅  Pograne zarobione :) 



 



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
P 184

proosty

Użytkownik


Na dzisiaj :



Halep - Bertens (+1.5s) 1,53 Fortuna ✅



Obie w formie, jak najbardziej zasłużony finał zarówno dla jednej jak i drugiej. Nie widzę tego, żeby skończyło się to w 2 setach. Na zwycięstwo Kiki nie zaryzykuję ale o seta jestem może nie tyle co spokojny ale wydaję mi się dobrą opcją. Opisywać ich nie będę bo raczej każdy je zna, o Kiki trochę napisałem wczoraj. Jedna i druga grała wczoraj ŚWIETNIE ale też miały przestoje, można mówić, że spowodowane dobrą grą rywalek ale było widać również gorszą przez nie grę. Finałów się nie stawia ale ja zaryzykuję, Halep wiadomo klasa na ziemi ale Kiki również uwielbia mączkę . Lekka przewaga Simony jak wskazują też kursy ale nie powinna wygrać tego 2:0. Drugi finał Bertens w przeciągu 2 lat, wierzę, że tym razem się uda. Pozd00



Dodatkowo bez analizy:





????



 
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Idę zdecydowanie w Halep, gdyż jest regularniejsza i pewniejsza na przestrzeni całego meczu. Bertens częściej miewa przestoje i nawet we wczorajszym półfinale. Gdyby Stephens potrafiła zagrać lepiej, to zgarnęła by z pewnością seta. Halep lepsza w defensywie, potrafi zrobić więcej z niewygodnych piłek, co w kobiecych rozgrywkach często jest momentem zwrotnym. Na pewno Bertens lepiej serwuje, ale też gorzej porusza się po korcie, dlatego wydaje mi się, że warto iść w Simonę. 



W ubiegłym roku Bertens też grała super turniej, a w finale nie dała rady. Mimo, że są to doświadczone zawodniczki, nerwy będą na pewno, ale Halep ma ogromne wsparcie publiczności i to też trzeba wziąć pod uwagę.



Halep @ 1,65 | pinn ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom