>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Luźne rozmowy] 1/2 Finału Ligi Mistrzów 2018/2019

Status
Zamknięty.
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
cytat z dnia 9 maja 2019 13:31 przez bmw14.5


Kto tu napisał, że Pop się skończył wraz z odejściem z Barcelony. Bzdura do kwadratu. Pep zbudował Barcelonę w tej najlepszej wersji, pokazał światu zupełnie nowe, widowiskowe i skuteczne spojrzenie na futbol. Tyle tylko, że w Europie nie ma i nie będzie już takich zawodników w jednym pokoleniu. O ile w ogóle będą. Dziś obowiązują zupełnie inne kanony jeśli chodzi o szkolenia. Dominować zaczyna siła, wytrzymałość i szybkość. Tiki-takę można by jeszcze zaadoptować w Brazylii, gdzie jest cała masa zawodników świetnie wyszkolonych technicznie. Ale tam nie ma kasy, a poza tym budowa zespołu grającego tiki-takę to nie jest pół roku czy nawet rok. 



 



 


Ja pisałem, i Twój bełkot mojego zdania nie zmieni. Nie masz argumentów. Żadnych. Pisałem, że dopóki był Messi to można sobie było pozwalać na tak  ekstremalnie ofensywną taktykę, bo to jest kosmita który potrafił pociągnąć zespół. Od czasu kiedy Pep nie ma Messiego jego tika taka prezentowana w Bayernie i City nic nie ugrała. I takie są fakty. To jest ekstremalnie głupia taktyka, licząca na to że olewając defensywę, nadrobisz atakiem.



 



A mistrzostwo Niemiec to Bayern wygrał bez Popa, i śmiem twierdzić że wygrałby ze mną na ławce.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Panowie trochę kultury wobec siebie!. 



Kolejne posty nie na temat będą kasowane. Jak nie pomoże polecą ostrzeżenia i ewentualnie bany.



Dziękuje za uwagę. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom