>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nagrody

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Pula nagród w konkursie World Championship Snooker Typer VIII wynosi 300 PLN ufundowanych przez Administrację Skrill. W wyjątkowych przypadkach jeśli ktoś nie posiada konta Skrill istnieje możliwość wysłania nagród inną formą, oczywiście po uprzedniej informacji.



Nagrody

Klasyfikacja ogólna konkursu

(typy codzienne + długoterminowe)




1. miejsce - 100 PLN

2. miejsce - 80 PLN

3. miejsce - 60 PLN

4. miejsce - 30 PLN

5. miejsce - 30 PLN
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Nagrody

Klasyfikacja ogólna konkursu na podstawie tabeli z klasyfikacją końcową

https://forum.bukmacherskie.com/temat/156410-tabela-konkursu/?page=1#post-6838086



1. miejsce - psotnick =&gt;  100 PLN

2. miejsce - 5xharoldx5 =&gt;  80 PLN

3. miejsce - aress155 =&gt;  60 PLN

4. miejsce - lucaxx95 =&gt;  30 PLN

5. miejsce - zwyciestwo1960 =&gt;  30 PLN



 



Gratulacje dla wszystkich zwycięzców!



Adresy e-mail do Skrilla konieczne do wypłaty nagród proszę wysyłać do mnie na PW.

Gdy wszystkie dane dotrą to wysyłam je do Administracji forum, która wyśle nagrody.

Im szybciej się z tym uwiniemy, tym szybciej nagrody będą na waszych kontach.
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Będę wdzięczny za pospieszenie się z wysłaniem mi loginów. Czekam jeszcze tylko na login skrill od użytkownika 5xharoldx5. Wszyscy nagrodzeni dostali ode mnie wiadomości w tej sprawie, więc wystarczy wysłać w wiadomości zwrotnej. Jeśli masz z tym jakiś problem czy niemożliwość to daj o tym znać w temacie Pytania, propozycje...  https://forum.bukmacherskie.com/temat/156277-pytania-propozycje-zglaszanie-bledow/?page=2



Im szybciej to załatwimy tym szybciej nagrody dotrą do zwycięzców konkursu.
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Dane do nagród już przesłane do administracji. Jutro mają pójść przelewy, dam tutaj znać jak to już się stanie.
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 7 maja 2019 22:06 przez psotnick


Dane do nagród już przesłane do administracji. Jutro mają pójść przelewy, dam tutaj znać jak to już się stanie.



Chyba się trochę pospieszyłem z tym "jutrem". W tym tygodniu admin od finansów jest niedostępny, więc nagrody przesłane będą w przyszłym tygodniu. Tak jak pisałem wszystkie dane już są przesłane, teraz tylko kwestia odpalenia przelewów. Myślę, że w przyszłym tygodniu już nie powinno być to załatwione. Jeszcze raz przepraszam za tę zbyt optymistyczną deklarację parę dni temu, w sumie siebie też mogę przeprosić bo tak samo jak wy czekam na nagrodę:) 
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 7 maja 2019 22:06 przez psotnick


Dane do nagród już przesłane do administracji. Jutro mają pójść przelewy, dam tutaj znać jak to już się stanie.



Chyba się trochę pospieszyłem z tym "jutrem". W tym tygodniu admin od finansów jest niedostępny, więc nagrody przesłane będą w przyszłym tygodniu. Tak jak pisałem wszystkie dane już są przesłane, teraz tylko kwestia odpalenia przelewów. Myślę, że w przyszłym tygodniu już nie powinno być to załatwione. Jeszcze raz przepraszam za tę zbyt optymistyczną deklarację parę dni temu, w sumie siebie też mogę przeprosić bo tak samo jak wy czekam na nagrodę:) 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom