>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Luźne rozmowy] 1/2 Finału Ligi Europy 2018/2019

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Arsenal - Valencia



Eintracht - Chelsea



 



Tak wyglądają pary półfinałowe Ligi Europy. 



Oddaję głoś na forum i zapraszam do dyskusji. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


STS oferuje @2.85 na zwycięstwo Arsenalu w LE. Wydaje mi się, że to właśnie Kanonierzy mają największe szanse aby odnieść triumf. Wiem, że są jeszcze mecze rewanżowe, a finał to tylko jedno spotkanie. 



Arsenal wygra @2.51 (po podatku) STS 

stawka: 2j




Jak wy to widzicie? Zapraszam do dyskusji :)
 
naspokojnie 76

naspokojnie

Użytkownik


Zgadzam się z przedmówcą, ja mam końcowe zwycięstwo Kanonierów po 5,00 zagrane i myślę, że nie będzie trzeba nawet kontrować, jeśli nie wypadnie nikt "ważny" to są w stanie ograć Chelsea, która pewnie w tym finale się znajdzie, choć dla typu będę kibicował oczywiście Frankfurtowi. Arsenal mimo wszystko już w finale jest, bo nie wyobrażam sobie, aby to oddali.
 
T 63

tacohemingway

Użytkownik


Z całej 4 tylko Chelsea ma zapewnioną grę w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie dlatego widzę Frankfurt jako faworyta rewanżu szczególnie że dzisiaj oszczędzili cały skład w meczu z Bayerem, Arsenal ma najtrudniejszą sytuację ligową żeby się do niej dostać i po prostu muszą wygrać LE żeby grać w LM zaliczka z 1 meczu powinna wystarczyć szczególnie że Valencia wystawiła dzisiaj wszystkie siły w meczu ligowym. Podsumowując grałbym awans Frankfurtu i wygraną Arsenalu w meczach rewanżowych .
 
mr.0ver 35

mr.0ver

Użytkownik


Ja od początku Play off typuje Arsenal na zwycięzcę. Graja o LM i mają Emeriego który jest fachowcem od wygrywania LE. Myślę że mają wystarczające atuty by ograć w finale Chelsea
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom