>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Ligue 2 - Sezon 2018/2019 - Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe - dyskusja

Status
Zamknięty.
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Lorient - AC Ajaccio
Typ-btts
Kurs-2.1
Według kursów,gospodarze są faworytem,ja uważam że niekoniecznie tak jest,ale zagram na to że obie strzelą,o gości jestem spokojny,martwie się czy gospodarze cos strzelą.
Ajaccio ostatnio jest w formie,2 bezbramkowe remisy,więc pora na gola a że Lorient gra w kratkę i potrafi strzelić jak i stracić bramkę to zaryzykuje takie rostrzygnięcie.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Metz - Beziers
Typ-Btts
Kurs-2.45
Witam w underowej lidze,gdzie lider podejmuje 18 dryżynę w tabeli.Faworyt wiadomy,bilans u siebie 7-1-3 a w bramkach 21-7.Co do gości to jest to zdecydowanie drużyna wyjazdowa z bilansem 5-0-8 a w golach 11-18.
Co ciekawe to goscie u siebie jeszcze meczu nie wygrali 0-5-6 i tylko 4 strzelili gole tracąc 13,więc jak widać i punkyują na wyjazdach a i goli więcej strzelają i myślę że nie położą się przed liderem tylko powalczą o pełną pulę,bo zwycięstwa gości nie wykluczam a być może zagram sobie to w singlu bo kursik 9 piechotą nie chodzi,a w ich 1 meczu Metz wygrało na wyjezdzie 3-1,więc może będzie dzisiaj podobny wynik tylko że też dla gości.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Metz - Paris FC
Typ-02
Kurs-1.9 --- lipa
Znowu zachaczam o drużynę Metz,ostatnio się nie powiodło,mam nadzieję że dzisiaj będzie już wszystko ok.
Lider podejmuje 4 ekipę w tabeli,która jest w bardzo dobrej formie wyjazdowej bo 4 ostatnie mecze to 4 wygrane i w sumie bilans ma 5-5-3,więc jak widać,początek mieli słaby i dopiero teraz zaczeli punktować.
Metż z bilansem 8-1-3 choć u nich jest odwrotnie,ostatnie mecze przeplatane Z-P-R-Z-P,jak widać różnie im idzie ,ostatnio wymęczyli wygraną 1-0 ze słabszym przeciwnikiem,ale dzisiaj będzie im o wiele trudniej,goście mają o co walczyć i nie położą się na boisku,nie zdziwię się jak nawet Paris FC to wygra.
Powodzenia.
Nie wiem czy ktoś tu zagląda,ale w razie gdyby tak , to kurs zleciał na dół na 1.7.
Jak pisałem to na 2 było 5 a teraz jest 4.3,można zaatakować czystą 2.
 
J 27

jobqey21

Użytkownik
Chateauroux - Brest
Typ: BTS
Kurs 1.83 ✅✅✅
Fortuna
Widzę tu dwie fajne drużyny, które lubią sobie postrzelać w tej lidze. Goście fajny bilans w lidze na wyjazdach, 5-5-2, gospodarze bilans u siebie 3-5-5. Mimo iż to Brest jest v-ce liderem ligi to nie skreślałbym gospodarzy, chociaż ostatnio po bardzo słabym meczu wymęczyli ledwie remis z czerwoną latarnią ligi Beziers, a ostatnią wygraną na własnym stadionie zanotowali w ubiegłym roku. Mimo wszystko liczę na wyrównane spotkanie, a widząc że goście są w dobrej formie nie pozostaje nic innego jak spróbować bts, jak to bywa w takich meczach gospodarze na pewno stawią ogromny opór.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Troyes AC - LB Chateauroux
Typ: 1
Kurs: 2,09
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela:

Troyes u siebie ma na koncie 7 zwycięstw i 6 remisów, natomiast ich rywal na wyjazdach zanotował 4 zwycięstwa, 5 remisów i 4 porażki. Zespół gospodarzy jeżeli chce powalczyć o wejście do strefy barażowej o awans do Ligue 1 to takie spotkania jak to dzisiejsze musi wygrywać. Troyes wprawdzie u siebie w kratkę raz wygra, raz przegra i tak w kółko i na wyjeździe lepiej im się wiedzie ale dzisiaj myślę, że przed własną publicznością wygrają wreszcie drugi mecz z rzędu. Na papierze dla mnie ten zespół lepiej się prezentuje i do tego zagra dzisiaj praktycznie w najmocniejszym składzie
Absencje w Troyes:
pomocnicy Marcel (8 występów w tym sezonie) i Darbion (2 występy w tym sezonie)
Absencje w Chateauroux:
bramkarz Contreras (7 występów w tym sezonie), obrońcy Angoula (3 występy w tym sezonie) i Leroy (1 występ w tym sezonie), pomocnicy Operi (18 występów w tym sezonie) i Boukari (17 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie, razem z napastnikiem Tounkara najlepsi strzelcy w drużynie) i napastnicy Yamga (14 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Goba (5 występów w tym sezonie)
Z pewnością u gości nieobecność Yongi i Boukari to spore osłabienie. Zespół ten ma problem ze zdobywaniem goli a tymczasem wypadł mu ze składu najlepszy strzelec w formacji pomocy. Na wyjazdach zespół ten wprawdzie mało goli traci ale tez bardzo mało ich zdobywa. Liczę, że duet najlepszych strzelców w Troyes Touzghar i Fortune znajdą sposób na wymanewrowanie obrony rywala.
✅ 1-0
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Troyes AC - LB Chateauroux
Typ-2
Kurs-3.5
Kolega powyżej dokładnie opisał sytuację obu drużyn,wskazał faworyta do zwycięstwa,ja jednak idę w drugą stronę,pomimo osłabień w druzynie gości,po prostu tak czuję ten mecz,coś też kurs na Troyes trochę za wysoki no i te mecze u siebie 7-0-6 bilans gospodarzy,ZPZPZ tak więc wychodzi mi na gości,żeby tylko remisu nie było bo wtedy ani mi ani koledze nie wejdzie.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP


Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 2

Godzina: 20:00

Spotkanie: AJ Auxerre - FC Sochaux Montbeliard

Typ: 1

Kurs: 1,92

Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Tabela na początek:





Auxerre u siebie ma na koncie 5 zwycięstw, 5 remisów i 5 porażek, natomiast ich rywal na wyjazdach zanotował 3 zwycięstwa, 4 remisy i 9 porażek. Spotkanie zespołów walczących o utrzymanie. Ja w tym spotkaniu idę w stronę gospodarzy, bo dla mnie zespół ten jest mocniejszy kadrowo, przynajmniej na papierze. Po Auxerre dużo więcej się spodziewałem w tym sezonie, liczyłem nawet, że powalczą o pierwszą 5 ale boiskowa rzeczywistość okazała się inna i zespół ten musi bronić się przed spadkiem. Zwłaszcza w ostatnim czasie zespół ten fatalnie się spisuje i od 7 meczy z rzędu nei wygrali spotkania notując w tym okresie 5 porażek i 2 remisy. Fatalnie to wygląda ale dzisiaj wierzę, że się przełamią i wygrają. Sochaux na wyjazdach słabo się prezentuje i jak wspomniałem wcześniej kadrowo gospodarze od swego rywala są mocniejsi (oczywiście według mnie) i pora wygrać w końcu spotkanie, bo jak nie to będzie na sam koniec gorąco.



Absencje w Auxerre:

obrońcy Souprayen (24 występy w tym sezonie), Ba (6 występów w tym sezonie) i Ji (bez występu w tym sezonie) i pomocnik Barreto (15 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)



Absencje w Sochaux:

obrońcy Paez (11 występów w tym sezonie) i Rocchia (6 występów w tym sezonie) i pomocnicy Fuchs (21 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Agoume (14 występów w tym sezonie) i Sakhi (11 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie)



✅ 1-0



 



Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 2

Godzina: 20:00

Spotkanie: Red Star FC - AS Nancy Lorraine

Typ: 2

Kurs: 2,33

Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Tutaj również spotkanie zespołów walczących o utrzymanie się w lidze. Red Star u siebie zanotował 5 zwycięstw, 1 remis i 10 porażek, natomiast Nancy na wyjazdach ma bilans 5 zwycięstw, 3 remisów i 8 porażek. Ja w tym spotkaniu idę w stronę gości, bo Nancy pod wodzą trenera Alaina Perrina gra znacznie lepiej niż wcześniej. Widać, że ten trener znalazł sposób na to aby dotrzeć do zawodników i wykrzesać z nich więcej. Nancy kadrowo to zdecydowanie mocniejszy zespół od swego rywala. Patrząc na bilanse obu zespołów, jednych u siebie i drugich na wyjeździe wychodzi na to, że najmniej prawdopodobny jest tutaj remis. Skoro tak to ja próbuję zagrać na gości. Nie wyobrażam sobie aby Nancy spadło ligę niżej i myślę, że dzisiaj zdobędą 3 punkty.



Absencje w Red Star:

pierwszy bramkarz Douchez (20 występów w tym sezonie), obrońcy Fontaine (16 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Seidou (3 występy w tym sezonie) i pomocnicy Bourgaud (21 występów w tym sezonie), Lapoussin (19 występów w tym sezonie) i Edjouma (9 występów w tym sezonie)



Absencje w Nancy:

obrońca Seka (31 występów w tym sezonie) i pomocnik Marchetti (23 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie)



⛔ 1-1
 
vito_corleone2 45

vito_corleone2

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaLigue 2 Francja



Godzina: 20:00



Spotkanie: Troyes - Red Star



Typ: 1  kurs 1.62 stawka 8j



Typ : 1 druzyna - 1.5 handicap 3.20 stawka 2j



Bukmacher: Fortuna



Gospodarze u siebie forma bardzo dobra na 5 ostatnich meczy bilans 4-0-1. W skladzie gospodarzy 3 bardzo skutecznych napastnikow Fortune, Touzghar, Mbeumo ktorzy razem w tym sezonie strzelili juz 31 bramek. Jest to jeden z lepszych atakow w lidze. Goście na wyjazdach graja tragicznie Bilans 1-7-8. Zajmuja ostatnie miejsce w tabeli i prawdopodobnie juz spadna po tym sezonie do 3 ligi.



 



2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP


Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 2

Godzina: 20:00

Spotkanie: AS Nancy Lorraine - AC Ajaccio

Typ: 1

Kurs: 2,17

Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Tabela:



Nancy u siebie ma na koncie 5 zwycięstw , 2 remisy i 10 porażek, natomiast goście z Korsyki na wyjazdach zanotowali 3 zwycięstwa, 5 remisów i 9 porażek. Jest to spotkanie o przysłowiowe "6 punktów". Zwycięzca tego meczu może odskoczyć na dużo bezpieczniejszą pozycję i teoretycznie zapewnić sobie utrzymanie jeżeli inne wyniki potoczą się po myśli zwycięzcy tego spotkania. Ja w tym spotkaniu gram na gospodarzy. Trener Nancy Perrin ma dziś do dyspozycji wszystkich zawodników i on od kiedy pojawił się w klubie w roli trenera pierwszej drużyny to jego zespół zanotował spory progres w grze. AC Ajaccio znajduje się w poważnym kryzysie i zespół ten nie wygrał od 8 spotkań. Kadrowo dla mnie zespołem lepszym jest Nancy a do tego ich trener wie jak ustawić zespół, natomiast u gości poważny dołek i tam już chyba nie wiadomo jakie ustawienie zastosować czy kogo wpuścić, bo po prostu wszyscy wydają się być bez formy. Mentalnie myślę, że do tego spotkania dużo lepiej przygotowani będą gospodarze. Grają dziś na własnym stadionie przed własną publiką, w najmocniejszym składzie a do tego z rywalem, który jest w .wyraźnym kryzysie i morale tam z pewnością mocno spadły w drużynie. Stawiam tutaj zdecydowanie na Nancy.



✅ 1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik


Ajaccio - Sochaux typ: under 2.5 kurs: 1.48 Fortuna ✅



Cała ostatnia kolejka w tej lidze była underowa. W żadnym meczu nie przekroczono granicy 3 bramek. W tym meczu myślę że będzie podobnie. Ajaccio u siebie strzeliło zaledwie 12 bramek. Jest to drugi najgorszy wynik w lidze. Sochaux na wyjeździe strzeliło zaledwie 9 bramek co znowu jest najgorszym wynikiem pod tym względem. W obu ekipach brak wielkich osobistości którzy mieliby rozstrzelać ten under, no może oprócz  Armanda (zawodnika gospodarzy). Po nim daleko, daleko nic. Myślę że więcej niż jednej bramki w tym meczu nie zobaczymy.



 



Grenoble - Beziers typ: BTS kurs: 1.71 Fortuna ✅



Tu jednak odwrotnie. Tu są zawodnicy którzy są w stanie pokryć typ. Beziers lepiej radzi sobie na obcych boiskach. Strzela stosunkowo wiele na wyjazdach jak na drużynę z dolnej części tabeli, ale i traci sporo - najgorszy wynik w lidze pod tym względem. W dodatku kilka braków w zespole gospodarzy które mogą pomóc w strzeleniu chociaż jednej bramki. Zabraknie kolejny raz podstawowego bramkarza Maubleu, w dalszym ciągu do gry nie będzie gotowy podstawowy obrońca Vandenabeele czy też podstawowy obrońca i kapitan drużyny Maxime Spano.



W Beziers zabraknie Amira Nouriego, ale nie było go chociażby na boisku w meczu z Valenciennes gdzie padł rekordowy wynik 5:6 właśnie dla Beziers. Pod jego nieobecność strzelili też bramkę na terenie Metz, zdecydowanie lepiej radzącej sobie w obronie niż Grenoble.



 



Red Star - Metz typ: 2 kurs: 1.66 Fortuna ✅



Kursy spadają i nie ma co się dziwić kiedy walczą ze sobą drużyny z dwóch biegunów ligowej tabeli. Nie widzę tu innego wyniku jak pewne zwycięstwo Metz które przy dobrym układzie wyników może już dziś zapewnić sobie awans do Ligue 1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Paris FC vs Grenoble Foot 38

Paris FC wygra @1.79

lv


✅✅✅



FC Paris od pięciu kolejek poszukuje kompletu punktów. Zajmują 5. miejsce i nie mogą być tej pozycji pewni. Rywale depczą im po piętach. Rywal Grenoble zajmuje 9. pozycję i ciężko będzie wskoczyć do pierwszej piątki. Spaść na pewno nie spadną. 

Według flashscore.pl obie ekipy mierzyły się trzykrotnie. Raz był remis i raz wygrała każda z ekip. W ostatnim starciu, lepsi byli Paryżanie. Dwa poprzednie spotkania miały miejsce dawno, dawno temu, więc nie ma czym się sugerować. 



Trener przyjezdnych nie ma do dyspozycji wszystkich zawodników.  Coulibaly ( 24), Vandenabeele ( 26), Spano ( 25), El Jadeyaoui ( 4+13), Benet ( 16+2g). 

Mam nadzieję, że Paris FC będą wstanie wykorzystać osłabienie gości. 
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
cytat z dnia 3 maja 2019 12:45 przez karciarz


Paris FC vs Grenoble Foot 38

Paris FC wygra @1.79

lv



Paris bez waznego ogniwa bo nie zagra Nomenjanahary. Zobaczyl czerwona kartke w ostatnim meczu z Clermont. Jest to najlepszy asystent druzyny z Paryza. Ciekawostka jest to ze za kazdym razem kiedy z jakis wzgledow nie gral, w meczu padal remis ????
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
cytat z dnia 3 maja 2019 13:19 przez nikefootball
cytat z dnia 3 maja 2019 12:45 przez karciarz


Paris FC vs Grenoble Foot 38

Paris FC wygra @1.79

lv



Paris bez waznego ogniwa bo nie zagra Nomenjanahary. Zobaczyl czerwona kartke w ostatnim meczu z Clermont. Jest to najlepszy asystent druzyny z Paryza. Ciekawostka jest to ze za kazdym razem kiedy z jakis wzgledow nie gral, w meczu padal remis ????



Nie odczytałem takiej informacji. No nic, mieć tylko nadzieję, że wygrają to. Niech nawet padnie bramka po farfoclu. 
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


Metz



-



Valenciennes



Typ-02



Kurs-2.45



Lider jest pewny awansu,może już świętowac,goście natomiast walczą o utrzymanie i nie przegranie tego meczu może pozwoli im mieć ten problem z głowy,większa motywacja po ich stronie,tym bardziej że na dole jest tłok a dzisiaj grają ze sobą drużyny które też walczą o ligowy byt i taki chociaż 1 pkt może okażać się kluczowy a skoro Metz już awansował to wątpię żeby tak bardzo się starali.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP


Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 2

Godzina: 20:45

Spotkanie: Stade Brestois 29 - Chamois Niortais FC

Typ: 1

Kurs: 1,32

Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Tabela:







Myślę, że ten typ to idealne rozwiązanie jeżeli ktoś szuka jakiegoś typu do podwyższenia sobie AKO. Brest jak dziś wygra to zapewnia sobie awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Myślę, że dzisiaj będą mieli sporo motywacji aby zwyciężyć, bo w ostatniej kolejce grać będą na wyjeździe z drużyną, która absolutnie gra najlepsza piłkę w tej lidze czyli zespołem FC Metz. Raczej gospodarze nie chcą truchleć o awans do ostatniej kolejki, bo ten ostatni mecz będzie niezwykle ciężki. Najlepiej dzisiaj wygrać u siebie i po sprawie. Brest u siebie grać potrafi, bo może pochwalić się najlepszym bilansem w całej lidze w meczach domowych notując 12 zwycięstw, 4 remisy i 2 porażki i ma najwięcej strzelonych goli ze wszystkich (35 goli w 18 meczach). Niort na wyjazdach do tej pory zanotował 5 zwycięstw, 5 remisów i 8 porażek.



Absencje w Brest:

pomocnik Ayasse (26 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)



Absencje w Niort:

obrońcy Lapis (21 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Conte (18 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Sans (18 występów w tym sezonie) i Geye (6 występów w tym sezonie), pomocnicy Bourhane (18 występów w tym sezonie), Konate (15 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Kilama (2 występy w tym sezonie) i napastnik Baroan (7 występów w tym sezonie)

 

Niort już o nic nie gra, w ostatnim czasie formą nie zachwycają więc myślę, że Brest tutaj zwycięży i zapewni sobie awans



✅ 3-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom